رزومه وکلای ما

وکیل یا وکلای دادگستری همکار ما از سراسر جهان دارای رزومه ای درخشان و خاص هستند.
به نظر شما بهترین وکیل ایران کیست؟
نظر ما در خصوص بهترین رزومه و در خصوص بهترین وکیل ایران چگونه است ؟
ما در ابتدا با هیچ عنوان مدعی نیستیم که وکلای ما بهترین وکلای ایران یا جهان یا دارای بهترین رزومه هستند اما معتقدیم فی الواقع این وکلا دارای رزومه ای درخشان هستند و اگر بهترین ها نباشند از جمله بهترین ها هستند .
دوستان عزیز دقت بفرمائید چیزی به نام بهترین وکیل برای همه موضوعات وجود ندارد . واقعیت این است که شما بایستی با توجه به موضوعی که مشاوره حقوقی می خواهید وکیل را انتخاب بفرمائید .
یک وکیل در موضوع ملک و املاک رزومه درخشان دارد ، وکیل دیگر در موضوع کیفری و جزائی دارای سابقه عالی است .
بعضی از وکلا در موضوع حقوق داخلی بهترین وکیل هستند و وکلائی در موضوع داخلی بهترین وکیل هستند .
نکته اصلی این است که موسسه MIE اتریش با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در خصوص وکالت ، نگرشی متفاوت را بنا نهاده است .
ما بهترین و برترین وکلای دادگستری را در موضوعات مختلف جمع آوری نمودیم و تنها به وکلای ایرانی بسنده ننمودیم.
شما در این موسسه در خصوص موضوعات مختلف بهترین وکلا را مرتبط با موضوع حقوقی خود خواهید داشت .برای مثال در زمینه حقوق اروپائی شما از وکیل یا وکلای دادگستری اروپایی استفاده خواهید نمود .

آقای دکتر شوارتز ، در خصوص موضوعات حقوق شرکت های اروپایی به شما مشاوره می دهند اما آقای دکتر ملک پور در زمینه حقوق بین الملل خصوصی ،تابعیت و اقامت به شما مشاوره می دهند.
در واقع امروز حقوق و وکالت امری بسیار تخصصی است . شما برای ورود در موضوع حقوق باید با وکیل متخصص همان موضوع مشورت نموده و رزومه وکیل مورد نظر را بررسی فرمائید .
آقای ملک پور شخصا با تمام وکلای حقوق و مشاوره ای ما به طور خاص و مجزا مصاحبه نموده و دست چینی از بهترین و قوی ترین رزومه های حقوق و وکالت را دور هم جمع نموده اند .
موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) تجربه بیش از یک دهه کار حقوق داخلی و بین المللی را در اختیار شما قرار می دهد .
پرونده های حقوق موفق و وکالت تخصصی آن هدفی است که ما در این سالها به عمل و نه به شعار به آن دست یازیدیم.
همت ما بر آن بود که نگرش به علم حقوق و خدمات حقوق را در سراسر کشور عزیزمان و برای مردم خوب کشورمان تغییر دهیم .
مطابق سابقه و رزومه وکلای ما ، آنچه که ما اراده می کنیم اکثرا بر پایه شناخت صحیح از موضوع پرونده است
ما در ابتدا موضوع پرونده حقوقی شما را به درستی مطالعه می کنیم . تمامی جوانب کار را بررسی می کنیم و سپس در باب موضوع وکیلی را به شما اختصاص می دهیم که متناسب با موضوع حقوقی شما دارای رزومه و تجربه اختصاصی است.
در بسیاری از امور ما تنها دفتر وکالت هستیم که پرونده ها را با تضمین با پرداخت حق المشاوره در صورت عدم حصول نتیجه انجام خواهد داد.
ما در قسمت گالری همین وبسایت نتایج عملی خود را از جمله ویزا ها ،آرای قضائی موفق و بسیاری از آثار عمل خود و رزومه واقعی خود را جهت تماشای شما سروران به نمایش گذارده ایم.
همیشه بر این باور بودیم و همچنان بر این باور هستیم که رزومه واقعی و صحیح را باید در عمل دید ، و شما می توانید از موکلین واقعی ما ، از آثار عمل ما ، از آرای قضائی ، از احکام دادگستری و ماخوذه توسط ما و ویزا ها و قرارداد های بین المللی که توسط وکلای ما نگاشته شده است در خصوص ما قضاوت بفرمائید
همیشه بین حرف تا عمل فاصله بسیار است ما عمل می کنیم و در عمل خود را نشان می دهیم.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (12 نظرات, میانگین: 4٫42 از طریق 5)
Loading...
2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *