راه های مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا

روش های مهاجرت به آمریکا

 • مزایای مهاجرت به آمریکا
 • شهروندی آمریکا و تابعیت دوگانه
 • مهاجرت به آمریکا از طریق تولد
 • مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج
 • مهاجرت به آمریکا از طریق کار
 • مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل
 • مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی
 • سخن پایانی در مورد مهاجرت به آمریکا

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

سوالات مطرح شده در مورد مهاجرت به آمریکا

آمریکا همواره به عنوان یکی از مقاصد مهاجرتی مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است. همانطور که می دانید آمریکا به عنوان کشور فرصت ها می تواند شرایط بسیار مناسبی را برای پیشرفت ایجاد کند. در مورد مهاجرت به آمریکا سوالات فراونی مطرح شده است که بخشی از آن ها به شرح زیر هستند.

 • راه های مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا و شرایط مهاجرت تحصیلی به آمریکا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت کدام است ؟
 • برای  راه های مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا باید چکار کرد ؟
 • شرایط مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا چگونه است ؟
 • مدارک مورد نیاز برای راه های مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا و همچنین مهاجرت از طریق ازدواج به آمریکا و سرمایه گذاری در آمریکا  چه مدارکی خواهد بود ؟
 • آیا می شود با مهاجرت تحصیلی به آمریکا به اخذ اقامت دائم آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا رسید ؟

در رابطه با چگونگی اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و اخذ ویزای سرمایه گذاری در آمریکا تا چه اندازه مطلع هستید ؟ همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و در خصوص راه های مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا به صورت تلفنی و رایگان در رابطه با راه های مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

مزایای مهاجرت به آمریکا

 • در خصوص راه های مهاجرت به آمریکا آمار نشان میدهد فرصتهای اقتصادی و درآمد در آمریکا و افزایش دستمزد ها که باعث کاهش قیمت برای مصرف کنندگان میشود مسبب گسترش مهاجرت به آمریکا شده است.

 • داده ها برای کارگران آمریکایی نشان میدهد که مهاجران به جای رقابت برای مشاغل یکسان ، تمایل دارند در کنار کار، ایجاد فرصتهای شغلی بیشتر و بهتر داشته باشند .

 • بهبود امور مالی از برنامه هایی مانند تأمین اجتماعی در طول زمان میتواند به کاهش کسری بودجه کمک کند که سبب جذب بیشتر مهاجران میگردد .

 • همچنین در خصوص راه های مهاجرت به آمریکا شایان ذکر است که بنابراین دستمزد فردی، اشتغال و بودجه و برای افراد مهاجر ماهر شروع به کسب و کار بیشتر و شرکت در پروژه های علمی و تحقیقاتی با نرخ های بالاتر از تبعه های آمریکا ، قیمتهای پایینتر و مالیات خالص ، سطح زندگی بالا در آمریکا عواملی برای جذب مهاجران میباشد .

تابعیت دوگانه در آمریکا و شرایط از دست دادن تابعیت

اولین قانون شهروندی آمریکا در سال ۱۹۵۲ تصویب شده است. البته این قانون در سال ۲۰۰۱ توسط کنگره با اصلاحیاتی همراه شد.

تابعیت دوگانه : تابعیت دوگانه در کشور آمریکا پذیرفته شده است و شخص می تواند تابعیت هر کشوری را داشته باشد. همانطور که در ادامه خدمت شما عرض خواهد شد قانون آمریکا براساس خاک است و به نحوی خون را نیز پذیرفته است، پس عملا کسی در این کشور بی تابعیت نخواهد ماند.

از دست دادن تابعیت: از دست دادن تابعیت هم به صورت دوطلبانه امکان پذیر است و هم به صورت اجباری می توان تابعیت آمریکا را لغو کرد. همانند اکثر کشور ها اگر شرایط شخص به نحوی باشد که به نقع منافع ملی آمریکا نباشد امکان لغو تابعیت وجود دارد. باید تمامی مدارک و الزامات تایید تابعیت تا قبل از ۱۸ سالگی به تایید دولت آمریکا برسد.

به صورت ساده می توان گفت که اگر شما فرزند شخص شهروند آمریکا باشید دولت نمی تواند تابعیت شما را لغو کند. اما اگر از طریق خوگیری اقدام کنید و مدارک شما جعلی باشند امکان لغو تابعیت وجود دارد، همچنین تحت شرایط زیر تابعیت آمریکا به صورت اجباری لغو می شود.

 • انجام امور دولتی خاص برای یک کشور خارجی
 • عضویت در نیروهای نظامی یک کشور خارجی
 • اخذ تابعیت کشور دیگر بجز طریقی غیر از ازدواج

اتهام خیانت به ایالات متحده آمریکا

اخذ تابعیت از طریق خوگیری: 

 • آشنایی با تاریخ ایالات متحده و قبولی در آزمون آن
 • اقامت ۵ ساله در آمریکا و ارضای سایر شرایط
 • اقامت ۳ ساله به عنوان همسر در آمریکا
 • واجد شرایط برای عضویت در نیروهای نظامی آمریکا

مهاجرت به آمریکا از طریق تولد

کشور آمریکا و به طور کلی کشورهای قاره آمریکا معمولا از قانون خاک پیروی می کنند این موضوع به این معنی است که اگر کسی در خاک آمریکا متولد شود به صورت اتوماتیک تابعیت این کشور را کسب می کند. اگر شخصی از طریق خون تابعیت کشور دیگری را داشته باشد می تواند تابعیت دوگانه داشته باشد.

همچنین اشخاصی که در خارج از آمریکا متولد می شوند اگر یکی از پدر و مادر آمریکا باشند می توانند برای تابعیت آمریکا تحت قسمت C301 قانون مهاجرت این کشور اقدام کنند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تولد

مقاله مرتبط

اخذ اقامت و تابعیت آمریکا از طریق تولد فرزند

مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

قوانین کشور آمریکا به این نحو است که همسران شهروندان آمریکا بتوانند همسر خود را برای زندگی به آمریکا بیاورند، این امکان از طریق ویزای K امکان پذیر است.

مراحلی که باید برای اخذ ویزای ازدواج آمریکا به شرح زیر است.

 1. پر کردن ویزاهای مربوطه
 2. تاییدیه از تبعه آمریکای و ارسال به سفارت آمریکا
 3. فراهم کردن شرایط و مدارک موردنیاز
 4. تعیین وقت سفارت
 5. اخذ ویزا

پروسه اخذ ویزا معمولا ۸ تا ۱۲ ماه زمان می برد و از طریق ویزاهای K1 و K3 امکان پذیر است. ویزای K1 ویزای نامزدی آمریکا می باشد و متقاضی از طریق آن می تواند همسر خود را به آمریکا بیاورد.

در آمریکا دو ویزای نامزدی k1 و ازدواج وجود دارد. برای اخذ ویزای نامزدی شما حتما باید دارای پاسپورت داشته باشید و با گرین کارت نمی توان این کار را انجام داد. همچنین پروسه انجام آن هشت ماه به طول می انجامد. بعد از اخذ ویزای نامزدی شما ۹۰ روز فرصت دارید که در این کشور ازدواج کنید ولی در صورت کنسل شد ازدواج ۱۸۰ روز وقت دارید که این کشور را ترک کنید. البته در آینده می توان دوباره برای این ویزا اقدام کرد.

براساس نظام حقوق بین الملل خصوصی در اکثر کشور های جهان پذیرفته شده که در صورت ازدواج فی مابین زوجین شخص می تواند در راستای اخذ تابعیت اقدام نمایند. کشور آمریکا از این قائده مستثنی نمی باشد. لذا چنان چه یک نفر با یک آمریکایی ازدواج کند می تواند جهت اخذ تابعیت آمریکا اقدام کند. موسسه حقوقی ملک پور نحوه این اقدام حقوقی را برای شما توضیح داده و پرونده های این موضوع را جهت مهاجرت به آمریکا و اخذ اقامت کشور آمریکا مشاوره رایگان ارائه می نماید .

در رابطه با بحث راه های مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج می توان بیان نمود برای اخذ اقامت کشور دیگر از طریق ازدواج  معمولاً شخص بایستی یک سری فرم های خاص را تکمیل کند و همچنین عده ای از مدارک را تحویل کند تا بتواند اقامت آن کشور را اخذ کند .

خواهشمند هستیم در خصوص  راه های مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج توجه فرمایید موسسه حقوقی ملک پور دفتر وکالت میباشد و انتخاب زوج یا زوجه از طریق موسسه حقوقی ملک پور صورت نمی گیرد موسسه حقوقی ملک پور تنها ارائه کننده خدمات  حقوقی و مشاوره ای می باشد. .

بدیهی است اطلاعات حقوقی در خصوص ازدواج وشروط ضمن عقد ازدواج و مهاجرت به آمریکا و  راه های مهاجرت به آمریکا  و اخذ تابعیت یا اقامت در آمریکا از طریق ازدواج دارای پیچیدگی ها و اصول حقوقی خود می باشد. شما می توانید با مشاورین و وکلای دادگستری ما تماس حاصل نمایید و ما با افتخار شما را راهنمایی می کنیم.

از جمله موانع و معایب اقدام مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج پروسه ی طولانی مدت آن است که برای افرادی که پاسپورت آمریکا را دارند حداقل یکسال تا یکسال و نیم بطول می انجامد و برای افرادی که تنها گرین کارت دارند بیشتر و چیزی حدود دو تا سه سال بطول می انجامد .

دشواریهایی که در مسیر اقدام برای مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج و قانع کردن افسر ویزا در سفارت وجود دارد باعث میشود که افراد مسیرهایی دیگر را با شانس ویزای بالاتر و پروسه ی زمانی کوتاهتر برای اقدام انتخاب نمایند .

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

مقاله مرتبط

ازدواج در آمریکا

مهاجرت به آمریکا از طریق کار

در کنار مهاجرت به آمریکا و  راه های مهاجرت به آمریکا  و مهاجرت تحصیلی به آمریکا گرفتن ویزای کار در کشور آمریکا یکی از راه های ورود به این کشور می باشد. اگر فردی در کشور آمریکا از طرف شخص یا کمپانی استخدام شود دولت آمریکا به وی ویزای کاری می دهد.

در حال حاضرشما میتوانید  ویزای H1B  که همان ویزای کاری کشور آمریکا می باشد را دریافت کنید. اما متقاضی برای کار در کشور آمریکا می بایست حتما Job Offer  داشته باشد تا بتواند این نوع ویزا را کسب کند 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه های مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا میتوانید به صفحه اصلی کار در آمریکا مراجعه نمایید. در ویزای کاری به طور مستقیم و قطعی به گرین کارت آمریکا تبدیل نمیشود . لیکن در صورتی که پرونده درستی را ارائه کنید واز طریق حقوق مناسب اقدام کنید، امکان تبدیل ویزا از طرقی به ویزای گرین کارت آمریکا هم هست. این ویزا برای مشاغل خاص بیشتر شانس ویزا دارد که در طی زمانهای مختلف این ویزا تغییر میکند. ویزای ک بدلیل وجود موانع و پروسه ی طولانی ویزای کار و دشواری دریافت دعوتندامه ی کاری به طور مستقیم از کشور آمریکا برای ایران، اقدام از راه ویزای تحصیلی آمریکا بسیار سهل تر و کوتاهتر و همچنین معقولانه تر می باشد

مقالات مرتبط و فایل های صوتی و تصویری با کار در آمریکا

شرایط اخذ ویزای کار آمریکا
مهاجرت به آمریکا از طریق کار

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

در کنار راه های مهاجرت به آمریکا  می توان به ویزای مهاجرت به آمریکا از راه سرمایه گذاری  اشاره کرد . ویزای EB-5 ویزای مهاجرت به آمریکا از راه سرمایه گذاری میباشد که در نهایت به اقامت دائم منجر میشود .

ویزای مهاجرت به آمریکا از راه سرمایه گذاری نیاز به سرمایه گذاری ۵۰۰٫۰۰۰ دلاری یا ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ دلاری در یک پروژه مرکزی که منطقه آن توسط دولت تأیید میشود، دارد .

مرکز منطقه ای که سرمایه گذاری در آمریکا در آن صورت گرفته باید حداقل ۱۰ شغل جدید تمام وقت در هر سرمایه گذاری ایجاد کند تا اقامت دائم آمریکا برای آن تصویب گردد . این مشاغل میتوانند مستقیم ، غیرمستقیم و یا مشاغل مبتنی بر هزینه ها باشند . یک طرح اقتصادی و کسب و کار شامل روش ایجاد شغل باید ارائه شود که بر اساس آن محاسبه ی کار این مرکز صورت میگیرد. سرمایه گذار باید منابع مالی قانونی خود را اعم از اشتغال ، مالکیت کسب وکار، سرمایه گذاری ، ارث و یا یک هدیه نشان دهد . ارائه ی اظهارنامه ی مالیاتی از کشور سرمایه گذار و یا کشور محل اقامت فعلی او با سند و مدرک مشخص به USCIS الزامی است .

USCIS بازگشت سرمایه ی مهاجران از صندوقهای سرمایه گذاری در آمریکا را به هیچ عنوان تضمین نمی کند زیرا سرمایه گذاری در USCIS مستلزم ریسک زیاد و خطر کردن در تجارت به معنای واقعی می باشد .

گرین کارت آمریکا در مرحله  اولیه ۲ ساله صادر میشود و قبل از پایان دو سال وکیل سرمایه گذار باید برای حذف شرایط گرین کارت موقت اقدام کند . برای واجد شرایط بودن برای گرین کارت دائم آمریکا سرمایه گذار باید ثابت کند که سرمایه گذاری در آمریکا همچنان برقرار است و حداقل ۱۰ شغل برای افراد تبعه ی آمریکا ایجاد کرده و طرح اقتصادی که قبلأ تأیید شده سوددهی مناسب و درخور را داراست .

در خصوص راه های مهاجرت به آمریکا  علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد از معایب و دشواریهای سرمایه گذاری EB-5 میتوان نداشتن اجازه ی خروج در طی حداقل ۱۸۰ روز در سال را نام برد. همچنین دارندگان این گرین کارت آمریکا از طریق سرمایه گذاری در آمریکا باید درآمد و ثروت خود در سراسر جهان را برای اهداف مالیاتی در ایالات متحده اعلام کنند .سرمایه گذاری ۵۰۰٫۰۰۰ دلاری حداقل میزان سرمایه گذاری در آمریکا است و کمتر از آن امکان گرفتن گرین کارت ندارد .

از دیگر نقاط ضعف این سرمایه گذاری در آمریکا اجازه ی دست داشتن تنها در مدیریت در کار آفرینی است که اجازه نمی دهد فرد کنترل بیشتری را روی سرنوشت خود داشته باشد .همچنین زمینه هایی که روی آنها سرمایه گذاری و کارآفرینی صورت میگیرد زمینه هایی تحت خطر زیاد و با ریسک بالا می باشند .

شما متقاضیان عزیز مهاجرت به آمریکا  و چگونگی راه های مهاجرت به آمریکا  و همچنین اخذ ویزای مهاجرت به آمریکا و مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی وین در اتریش تماس حاصل نموده و یا با دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص مهاجرت به آمریکا و  راه های مهاجرت به آمریکا  به صورت تلفنی و رایگان مشاوره دریافت نمایید

مقایسه اقامت خود حمایتی اتریش با سرمایه گذاری در آمریکا
سرمایه گذاری در آمریکا از طریق ویزای EB-5 و ویزای E2 آمریکا
سرمایه گذاری در آمریکا

مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل

کالج بزرگ و مجهز، تنوع و فرصتهای شغلی متعدد تنها تعداد کمی از دلایلی است که تحصیل در آمریکا را برای دانشجویان خارجی منتخب نموده است .

در رابطه با راه های مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا می توان بیان نمود که یکی از دلایلی که دانشجویان، ایالات متحده را برای ادامه ی تحصیل بر می گزینند کیفیت بالای تدریس و مطالعه , همچنین شهرت این کشور در دوره های آموزش عالی میباشد .

از بین ۲۰ دانشگاه برتر در جهان با توجه به رتبه بندی دانشگاههای جهان در Symonds Quacquarelli،  ۱۳ دانشگاه در خاک ایالات متحده آمریکا واقع شده است .

تنوع آموزشی بالا در این سطح در سایر کشورها به سادگی صورت نمیگیرد .

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب مهاجرت از طریق فوق دیپلم به آمریکا

موسسه حقوقی ملک پور این افتخار را دارد که به متقاضیان راه های مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا خدمات حقوقی مشاوره ای رایگان در خصوص راه های مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا ارائه می دهد

روش آموزش آمریکایی و تنوع در کنار رشد شخصی و آکادمیک و سایر اختصاصات از جمله خوابگاه از مواردی است که باعث شده افراد تحصیل در آمریکا را توصیه کنند .

دررابطه با راه های مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا این نکته قابل ذکر است که در یک مطالعه توسط شرکت آموزشی MediaPathway.net ، مزایای زیادی برای آموزش و پرورش آمریکا بطور خلاصه بررسی شده است .از جمله ی آنها به رسمیت شناختن و اعتبار بالای دانشگاهها و فن آوری و آموزش عملی آنها میباشد. همچنین بر خلاف بسیاری دیگر در سطوح بین المللی، اتصالات کاری را برای عمده ی دانشجویان فراهم میکند .

دانشجویان انطباق با جوامع مختلف و چگونگی برقراری ارتباط مؤثر را آموزش میبینند .

کارآموزی در طول ترم دوم آغاز میشود و در کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرهنگ کار در آمریکا و گام نهادن با سرعت بیشتر به جلو، کمک خواهد کرد .

بیش از ۴۵۰۰ دانشگاه در ایالات متحده در مقطع کارشناسی، مدارک تحصیلی ارائه میکنند و با چنین طیف گسترده ای از دانشگاهها، انتخابهای زیاد و مناسبی برای شما وجود خواهد داشت .

دانشگاههای ایالات متحده برای زندگی در محوطه ی پرجنب و جوش خود شناخته شده است . سرمربی فوتبال دانشگاه، تیم را به پیروزی یا رقابت با تیمهای خود دانشگاه هدایت میکند .برای پیوستن به گروهها هزاران انتخاب وجود دارد . تبدیل شدن به یک مربی برای تیمهای دانشجویی و یا روزنامه نگاری برای روزنامه ی دانشگاه، بازیگری در تئاتر و یا خوانندگی در دانشگاه جزء انتخابهای داوطلبان هنر در دانشگاه است .

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با راه های مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا و اعزام دانشجو به کشور آمریکا از مشاوره تلفنی رایگان موسسه حقوقی ملک پور بهره مند شوید.

برای راه های مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا می توان بیان نمود که مدارک کارشناسی در آمریکا دارای انعطاف پذیری کامل میباشد . شما متقاضی تحصیل در آمریکا  میتوانید در مورد رشته ی تحصیلی اصلی خود به عنوان مردد و غیر قطعی اپلای کنید . بنابراین میتوانید در طی ۱ تا ۲ سال اول تحصیلات، دوره ها و واحدهای عمومی را در کلاسها قبل از رسیدن به دوره ی تخصص بگذرانید تا به تصمیم قطعی برای تخصص خود برسید. افرادی که میدانند چه رشته ای را میخواهند میتوانند در طی تحصیلی ۴ ساله بطور نرمال دو رشته ی اصلی را منتخب و تکمیل کنند و مدارک تحصیلی آکادمیک را دریافت نمایند .

بسیاری از دانشجویان و متقاضیان تحصیل در آمریکا  قادر به تامین هزینه ی تحصیلات خود از طریق کمک هزینه ی تحصیلی از دانشگاهها و نهادها ی مالی خارج از آنها هستند . در واقع منبع تأمین هزینه ها برای حدود ۱۰ % از دانشجویان بین المللی این دانشگاهها از کمکهای مالی فراهم میشود. بورسیه ها اغلب به دانشجویان بر اساس شایستگی، استعداد، موفقیتهای بزرگ و برجسته، نیاز مالی، و یا ویژگیهای فردی از جمله کشور اصلی، زمینه، جنسیت یا قومیت ارائه میشود .

تحصیل و کار در آمریکا از دیگر راه های مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا  می باشد و  میتواند شما را برای اشتغال در بازار کار هنگامی که به کشور خود باز میگردید آماده سازد . این فرصت برای دانشجویان بین المللی برای بدست آوردن تجربه ی کاری در طول مدت تحصیلات خود در ایالات متحده و همچنین کار تا یکسال پس از فارغ التحصیلی در طرح آموزش عملی به صورت اختیاری وجود دارد .دانشجویان رشته های علوم و مهندسی تا دو سال میتوانند بمانند .

ایالات متحده دارای تنوع زیادی در مناطق جغرافیایی و فرهنگها میباشد .در تعطیلات تابستانی برنامه های برگزار شده توسط دفتر دانشجویان بین المللی از جمله سفرهای تعطیلات و طرح میزبان خانواده این فرصت را ارائه میدهد که دانشجویان علاقمند به تحصیل در آمریکا با این کشور و فرهنگهای متنوع آن آشنایی پیدا کنند .

شما متقاضیان عزیز تحصیل در آمریکا  و چگونگی اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و همچنین پذیرش دانشگاه های آمریکا و راه های مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا و کار در آمریکا و سرمایه گذاری در آمریکا همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی وین در اتریش تماس حاصل نموده و یا با دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص راه های مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا به صورت تلفنی و رایگان مشاوره دریافت نمایید

تحصیل در آمریکا
تحصیل در دانشگاه اوهایو آمریکا
تحصیل در دانشگاه هاروارد آمریکا

مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی

افرادی که در کشورشان دارای هیچ گونه امنیتی نیستند و از لحاظ سیاسی و دینی و یا عوامل دیگر تحت فشار هستند می توانند در کشورهای تحت عضو کنوانسیون ژنو درخواست پناهندگی دهند که البته در این راه افرادی سودجو به شما راه هایی حتی غیر قانونی برای ورود به کشورها را به شما معرفی می کنند که پروسه ای بسیار پیچیده و سخت دارد .  موسسات حقوقی به شما عزیزان طرق قانونی مهاجرت را پیشنهاد می کنند و هیچگونه خدماتی از بابت مهاجرت از طریق پناهندگی ارائه نمی دهند .

هزینه مهاجرت به آمریکا

هزینه های زندگی در آمریکا به طور متوسط بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار می باشد. این هزینه ها شامل تمام مخارج زندگی شما می باشد. لباس، غذا ، بیمه و رفت و آمد از این قبیل هستند.

مقاله مرتبط

هزینه تحصیل و زندگی در آمریکا
سخن پایانی در مورد مهاجرت به آمریکا

در پایان بحث راه های مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا به صراحت می توان بیان نمود که متقاضیان مهاجرت تحصیلی به آمریکا همواره خواهند توانست که برای اخذ پذیرش تحصیلی آمریکا و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا در تمام مقاطع اقدام نموده و از طریق موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با تماس مستقیم با شعبه مرکزی در وین اتریش در باب و مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری و چگونگی مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج و مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای کار آمریکا و راه های مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایند . موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش دارای بالاترین سطح اطلاعات مهاجرت به آمریکا و راه های مهاجرت به آمریکا و انواع مهاجرت به آمریکا و راه های مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا و مهاجرت به آمریکا از طرق مختلف و چگونگی اخذ ویزای مهاجرت به آمریکا می باشد .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

25 پاسخ
 1. saeed گفته:

  سلام من یک بار مدارکم را برای استرالیا ترجمه کردم با مهر ناتی . (پروندم تو جریانه) الان برای امریکا هم دارم اقدام می کنم ( خواهرم citizen امریکا است) . من میتونم از همون مدارک ترجمه شده با مهر ناتی استفاده کنم ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 2. فرانک گفته:

  سلام ببخشید یه سوال داشتم درس خوندن پسرها در دبیرستان انرژی اتمی تهران ممانعتی برای ادامه تحصیل در أمریا داره؟؟!!
  اگه امکان داره راهنمایی بفرمایی
  با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
 3. shayan گفته:

  با سلام
  پدر بنده حدود ۲۰ سال پیش به کالیفرنیا مهاجرت کرده و الان سیتیزن امریکا هست
  من چجوری میتونم اقدام کنم برای مهاجرت از طریق ایشون و اینکه برای شروع ایشون و من چه کارهایی باید انجام بدیم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید شرایط سنی شما رو بدونیم. اگر پدر بتونن ساپورت کنن شما رو میشه از راه تحصیل براتون اقدام کرد. پیشنهاد میشه که حتما با وکیل اقدام کنید چون امریکا با توجه به شرایط جدید نیازمند بررسی کامل وکیل هست.

   پاسخ
 4. ایمان گفته:

  من ۱۷ سالمه ودرسم نقشه کشی معماری معدل ۱۹٫۵۰ تافل نمره۱۰۰ دارم میخوام به لس انجلس برم ودرانجا ادامه تحصیل بدم.کلا چقدر سرمایه میخواد برای رفتن.حداقل هزینه رو بگیدوبگیدکه ایا بورسیه میکنند یا نه

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای بورسیه باید مقاله بین المللی داشته باشید و پیشنیه پژوهشی و تحصیلی مناسبی داشته باشید. هزینه ها هم وابسته به دانشگاهی که اقدام می کنید کاملا متفاوت هست.

   پاسخ
 5. مهیار گفته:

  سلام من لیسانس IT هستم و همینطور طراح گرافیک ۳۴ سالم هست به همراه همسر و دختر ۵ ساله ام
  علاوه بر مدرک دانشگاهی تخصص هایی در ده ها نرم افزار های طراحی و گرافیک و برنامه نویسی دارم

  سوال من این است که با توجه به اینکه برادرم ۶ سالی است که امریکا زندگی می کند و الان یک شهروند امریکایی به حساب میاد چطور می تونم ازش کمک بگیرم و اقامت امریکا رو بگیرم .

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر پیشنهاد کاری بتونن برای شما بگیرین می تونین اقدام کنید. از یک شرکت معتبر نامه کاری بگیرین خیلی شانستون بالا هست. برای تحصیل هم میشه اقدام کرد.

   پاسخ
 6. مهربد پاشا گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده یکسال هست که با دختری در آمریکا آشنا شدم و از اون زمان سه بار همدیگرو ملاقات حضوری کردیم و نامزد شدیم.
  سوالم اینه ویزای نامزدی با توجه به شرایط فعلی چقدر طول میکشه و آیا هنوز سریعتر و راحت‌تر از ویزای ازدواج هست یا نه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر رابطه رو بتونین اثبات کنید و ایشون بتونن هزینه های زندگی شما رو در چند سال اول پوشش بده میشن اقدام کرد. با توجه به شرایط جدید تاریخ دقیقی نمی توان اعلام کرد

   پاسخ
 7. zohreh گفته:

  سلام
  من لاتاری آمریکا رو برنده شدم. زمانیکه لاتاری رو ثبت نام میکردم مجرد بودم. ولی طی یه سال بعدش نامزد کردم البته نامزدی ما ثبت رسمی نشده. میخواستم راهنماییم کنید که الان چطور میتونم نامزدیمو ثبت رسمی کنم و همسرم رو هم همراهم ببرم؟ اگه الان ازدواج رسمی کنم کیس ویزای من ریجکت میشه؟

  ممنونم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، خیر اگر ثبت ازدواج بفرمایید و بعد به صورت جدا اقدام بفرمایید مناسب هست. مدارک مالی در هنگام ویزا بسیار مهم هست و شما باید بنیه مالی مناسبی داشته باشید.

   پاسخ
 8. مهرشاد گفته:

  سلام و وقت بخیر
  می خوام یا از طریق ویزای تحصیلی همسرم و یا خودم وارد آمریکا بشیم.
  آیا پس از اخذ ویزا(یا خودم یا همسرم)، مدرسه بچه ها رایگان است یا خیر؟
  چند وقت طول می کشد تا سکوریتی نامبر و وورک پرمیت دریافت کنم؟
  خیلی ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
 9. فریده گفته:

  سلام فریده مهدیپور هستم خواهرم در ۳۱ دسامبر ۲۰۰۹ برایم تقاضای گرین کارت کرد بعد از مدتی مدارک به NVC فرستاده شد و مدت طولانی است که هیچ خبری از پرونده من نیست خواهشم این است که در صورت امکان وکالت مرا بعهده بگیرید

  پاسخ
 10. اعظمی گفته:

  باسلام￷
  ￵من ￶۱۸￵ساله هستم و دیپلمم را با رشته انسانی و معدل ￶۱۷￵گرفته ام مدرک زبان انگلیسی هم دارم اما از لحاض وضعیت مالی ضعیف هستم بهترین راه برای مهاجرت من به امریکا چیست￷
  ￵با تشکر

  پاسخ
 11. مهندس گفته:

  با سلام

  من گرین کارت لاتری برنده شده ام و لیسلانس مهندسی مکانیک پیام نور با معدل ۱۶ دارم.

  آیا می توانم با این مدرک کار مهندسی پیدا کنم؟؟

  در صد موفقیت من برای پیدا کردن شغل مهندسی پایین است؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید کار مورد نظر خود را بدست آورید اما بهتر است شرایط خود را با کارشناسان خقوقی بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 12. بیانی گفته:

  با عرض سلام و ادب خدمت شما.
  احترامآ به استحضار رسانیده می‌شود که بنده کارشناسی در رشته مهندسی عمران با معادل ۱۶.۳۷ دارم و می خواهم که کار شناسی ارشد را در یکی از دانشگاه های معتبر آمریکا آغاز نمایم، لطف نموده راهنمایی ام بفرمائید. درضمن، اقامت دائمی آمریکا را داشته و جدیدا در شهر ساکرمانتوی کالیفرنیا اقامت گذیده ام.

  ولی زبان انگلیسی ام ضعیف است و مدرک زبان نیز ندارم.

  امید دارم که همکاری لازم را مبذول دارید.از همکاری شما سپاس گذارم.

  پاسخ
 13. Ali Sheikhansari گفته:

  م من درخواست دارم که برای فرزند پسرم دانشجوی ترم اخر مهندسی الکترونیک گرایش مخابرات ازدانشگاه علم و صنعت با معدل ۱۷ میباشد فاند یا بوورسیه تحصیلی از دانشگاههای امریکا در مقطع ارشد میباشم. ممنونم

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند اخذ بورسیه در آمریکا در مقطع فوق لیسانس زیاد شانس بالایی ندارد ولکن در مقطع دکترا شانس فوق العاده ای برای بورسیه خواهد داشت .
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ