راههای مهاجرت به آلمان

راههای مهاجرت به آلمان

راههای مهاجرت به آلمان

آیا از راههای مهاجرت به آلمان  اطلاع دارید ؟ آیا راههای مهاجرت به آلمان  ساده می باشد ؟ چگونه می توان از راههای مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل و راههای اخذ اقامت آلمان  آگاه شد ؟ شرایط راههای مهاجرت به آلمان چگونه می باشد ؟ در مقاله ی حاضر راههای مهاجرت به آلمان و قوانین مهاجرت به آلمان   شرح داده می شود . راه های مختلفی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد از جمله مهاجرت تحصیلی به آلمان که دارای متقاضیان بسیاری است و  مهاجرت به آلمان از طریق کار ، مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج ، مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت ، و . . .. موسسه حقوفی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص راههای مهاجرت به آلمان   دارای کاملترین اطلاعات می باشد .  اگر شما عزیزان خواهان کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه های مهاجرت به آلمان  و  مهاجرت کاری به آلمان و کار در آلمان می باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و به صورت رایگان و تلفنی مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

اشخاصی که تمایل دارند در مقاطع مختلف در بهترین کالج های دنیا تحصیل نمایند می توانند راههای مهاجرت به آلمان را انتخاب نمایند . یکی از دلایل مهاجرت به آلمان می‌تواند شرایط و عوامل مساعد جذب کننده مانند امکانات بهداشتی بیشتر، آموزش بهتر، درآمد بیشتر و مسکن بهتر در مقصد مهاجرت باشد.عقاید جدید در مورد مهاجرت به توسعه و پیشرفت مربوط می‌شود.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   تحصیل در دانشگاه فنی مونیخ آلمان

 

حرکت به سوی آلمان(وکیل مهاجرتی،وکیل حقوقی کشور آلمان )

یک خارجی که مایل به مهاجرت به آلمان  است با برخی از قوانین و مقررات دلهره آور مواجه است .  کشور آلمان با آماده کردن راههای مهاجرت به آلمان و بستر مناسب برای پذیرش دانشجویان خارجی برای تحصیل در آلمان ، موفق شده تا پس از کشورهای آمریکا و انگلستان ، رتبه سوم را در زمینه ی جذب دانشجویان خارجی کسب نماید. مهم ترین نکته در مورد تحصیل در آلمان ، این مطلب است که دانشگاه های آلمان کاملاً رایگان هستند و تحصیل در آلمان فقط هزینه ای در حدود سالیانه ۱۰۰۰ یورو برای هزینه هایی نظیر بیمه و … در بردارد.

تحصیل در آلمان در مقطع فوق لیسانس  به زبان انگلیسی و هم آلمانی مقدور است ولی با توجه به شرایط آتی اگر فردی قصد اقامت در آلمان را دارد، ترجیحاً می بایست مدرک خود را به زبان آلمانی بگیرد تا پس از اتمام تحصیل تا ۱ سال اجازه پیدا کردن کار و اقامت در آلمان را به همین جهت داشته باشد.

Visitors

افراد غیر مقیم می توانند حداکثر به مدت نود روز در هر بار مهاجرت به آلمان دیدن کنند. بازدید کنندگان مقیم کشورهای اتحادیه اقتصادی اروپا برای مهاجرت به آلمان به هر منظوری به ویزا نیاز ندارند.

شما عزیزان اگر قصد مهاجرت به آلمان دارید و می خواهید از راههای مهاجرت به آلمان از جمله مهاجرت به آلمان از طریق کار و مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج و مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت و مهاجرت تحصیلی به آلمان آگاه شوید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و با شعبه مرکزی در وین به صورت مستقیم در خصوص راههای مهاجرت به آلمان مشاوره ی رایگان و تخصصی دریافت نمایید .

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   اخذ تابعیت آلمان

 

مجوزهای کار(وکیل مهاجرتی آلمان،ویزای کار در آلمان)

در خصوص بحث راههای مهاجرت به آلمانبدیهی است که شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای کار در سایر کشور های اتحادیه اروپا به مجوز کار نیاز ندارند . با وجود این اتباع کشورهای غیر اتحادیه اروپا برای اینکه بطور قانونی بتوانند مهاجرت به آلمان از طریق کار داشته باشند به آنها اجازه کار داه شود باید یک مجوز کار بگیرند . برای کارفرمایانی که افراد بدون مجوز را استخدام می کنند جریمه های سنگین وضع شده است بنابراین اکثر آنها از شما می خواهند قبل از شروع بکار مجوز کار داشته باشید. برای مهاجرت کاری به آلمان اخذ مجوز کار ابتدا باید مجوز اقامت اولیه را تهیه کرده باشید هر چند اخذ مجوز اقامت نمی تواند تضمینی باشد که فوراً مجوز کار دریافت خواهید کرد .

قانون آلمان برای کار کارفرمایان را از استخدام اتباع کشورهایی غیر از کشورهای اتحادیه اروپا منع می کند مگر آنکه نتوانسته باشند یک فرد تبعه آلمان را که دارای صلاحیت جهت تصدی پست مورد نظر باشد بیابند.

کار آزاد برای اتباع غیر بطور کلی با محدویت مواجه است. به عنوان مثال مهاجرت به آلمان و راه اندازی مغازه یا رستوران ممنوع است.

 

فایل صوتی توضیحات آقای دکتر ملک پور در باب مهاجرت غیر قانونی به آلمان

راههای مهاجرت به آلمان و اقامت در آلمان

در رابطه با راههای مهاجرت به آلمانو مهاجرت از طریق کار به آلمان  باید بیان نمود که پیدا کردن مسکن با قیمت مناسب در کشور آلمان به علت کمبود مسکن دشوار است. برنامه ریزی های دولت برای اصلاح این وضعیت به رونق ساختمان سازی در دهه ۹۰ انجامید . بهر حال برخی انگیزه های گوناگون موجب شده اند که اکثر ساختمان های جدید در غرب ساخته شوند و نه در آلمان شرقی سابق که در بسیاری از مناطق آن هنوز لزوم ساخت ساختمانهای جدید به شدت احساس می شود. بسیاری از شرکت های ساختمانی از کمک های دولتی برای ساخت منازل مجلل با اجاره بهای سنگین استفاده کردند بنابراین کشور آلمان برای راههای اخذ اقامت در آلمان از طرق مختلف همچنان ناچار است یارانه مسکن در اختیار بسیاری از شهروندان قرار دهد. نتیجه نهایی در خصوص راههای مهاجرت به آلمان  اینست که پیدا کردن مسکن در بسیاری از مناطق دیگر به سختی سابق نیست مشروط بر اینکه از عهده پرداخت اجاره بها و بیعانه نسبتاً بالای آن برآیند.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   مهاجرت به اتریش

 

راههای مهاجرت به آلمان و سرمایه گذاری در آلمان

شکل فعالیت اقتصادی و نحوه سرمایه‌گذاری توسط قانون تعیین شده و می تواند به شکل :

فعالیت حرفه‌ای فردی مانند رستوران یا مغازه فرش فروشی

فعالیت فردی تجاری، شراکت یا شرکت مدنی، شرکت تجاری مانند:

 • تاسیس شرکت مدنی ۲ نفر یا بیشتر
 • تاسیس شرکت با مسئولیت محدود
 • شعبه وابسته مانند دفتر کارخانه، انبار پخش کالا و یا کارگاه
 • دفتر نمایندگی
 • بنابر آنچه که بیان گردید راههای مهاجرت به آلمان گوناگون بوده که از جمله ی راه های مهاجرت به آلمان می توان به مهاجرت به آلمان از طریق کار و مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج و مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت و مهاجرت تحصیلی به آلمان  اشاره نمود و اگر شما عزیزان می خواهید در رابطه با راههای مهاجرت به آلمان اطلاعات بیشتری داشته همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص راههای مهاجرت به آلمان و چگونگی مهاجرت به آلمان و قوانین اخذ اقامت آلمان و قوانین اخذ تابعیت آلمان با مشاورین متخصص و با تجربه موسسه حقوقی ملک پور به صورت رایگان و تلفنی مشاوره تخصصی دریافت نمایید .
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (8 نظرات, میانگین: 4٫75 از طریق 5)
Loading...
96 پاسخ
 1. فاطمه گفته:

  با سلام .
  من حدود سه ساله که در کشور آلمان زندگی میکنم و اقامت اینجا رو هم دارم .به تازگی دانشجو شدم.یک سوال دارم اینکه من که الان دانشجو هستم میتونم برای کسی که در ایران دانشجو هست دعوتنامه بفرستم؟اگه میتونم میشه راهنماییم کنید که چه کاری باید انجام بدم.
  ممنون میشم کمکم کنید .با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز تمامی شرایط باید بررسی گردد از جمله نوع اقامت شما تا بتوان مشاوره کامل ارائه داد برای این موضوع می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 2. علی اکبر آب برین گفته:

  با سلام بنده به همراه خانواده خودم میخوام به آلمان مهاجرت کنم ولی تنها نگرانی من اینه که بنده بیماری هپاتیت بی دارم و دارو مصرف میکنم واین منو خیلی نگران کرده آیا این مساله باعث مشکل اخذ پناهندگی میشه؟لطفا بنده رو راهنمایی کنید ممنون میشم .

  پاسخ
 3. حسین براتی گفته:

  عرض سلام و خسته نباشید
  بنده محصل رشته مکانیک خودرو در هنرستان میباشم و دارای ۱۶ سال سن هستم.هدفم طبق برنامه زیر میباشد:
  مهاجرت تحصیلی به المان در رشته خودرو و مکانیک در مقطع کاردانی(پس از اینکه دیپلم را گرفتم) و سپس تحصیل در یکی از دانشگاه های این کشور و سپس پس از کار و تلاش,کار در شرکت بی ام و بعنوان تعمیرکار و تکنسین.
  از شما خواهش داشتم مرا در این باره و انتخاب دانشگاه کمکم کنید,در ضمن من میخواهم پس از اتمام خدمت سربازی اقدام به مهاجرت کنم.
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ورود به دانشگاههای آلمان در حال حاضر باید مدرک زبان آلمانی داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید علاوه بر آن پس از اخذ مدرک دیپلم ۱۲ ساله می توانید برای لیسانس اقدام داشته باشید و وارد تحصیل شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 4. آناهیتا گفته:

  سلام من و همسرم ۷سال پیش در ایران ازدواج کردیم، ایشون در حال حاضر در آلمان پناهنده هست و برای من دعوتنامه فرستاده، آیا برای رفتن به آنجا نیاز به مدرک زبان آلمانی دارم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه مشاوره ای در باب پناهندگی ارائه نمی نماید اما باید تا حدودی زبان آلمانی را مسلط باشید .

   پاسخ
 5. شیرین گفته:

  سلام.من دارای تحصیلات در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تربیت مدرس هستم و یک مقاله isi هم دارم.قصد مهاجرت از طریق تحصیلات را دارم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در ابتدا باید شرایط کامل خود را ذکر بفرمایید از جمله سن ، رشته تحصیلی و . . . . اما اگر قصد ورود به مقطع دکترا را داشته باشید باید در ابتدا سوپروایزر پیدا نمایید و سپس بتوانید اقدام داشته باشید اما برای ورود به مستر مجدد باید دارای مدرک زبان نیز باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 6. شراره گفته:

  با سلام
  پدر من بدلیل بیماری ازکار افتاده شدن با سن۵۰سال و تعادل ایستادن ندارن
  مااگر بخوایم خوانوادگی بریم جوری که هزینه درمان با دولت المان باشه از چه طریق باید اقدام کرد؟پدرم ۵۳سال
  مادر ۴۸سال
  خودم ۲۹سال مجرد
  ۲برادر ۲۸ساله و ۲۰ساله هردو مجرد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی هر کدام از فرزندان باید به طور جداگانه اقدام نماید که بهترین گزینه می تواند از طریق تحصیل و در صورت دارا بودن شرایط از طریق ویزای کار اقدام نماید و پدر و مادر محترمتان می توانند از طریق خود حمایتی برای کشورهایی که این شرایط را فراهم کرده اند اقدام نمایند برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 7. Meliha polat گفته:

  سلام و خسته نباشید…من با یه آقایی ک اصالتن ترکیه ای هستن ولی تو المان متولد شدن تو ترکیه عقد کردم الان من ایرانم و همسرم المان رفتم سفارت وقت بگیرم برای هشت ماه دیگه بهم وقت دادن میخواستم بدونم با شرایطی ک دارم میتونم سریعتر پیش همسرم برم .خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید منتظر تایم سفارت باشید که بتوانید ویزا را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 8. حمید گفته:

  با سلام و عرض ادب
  حمید هستم ۳۲ ساله،لیسانس مبانی فقه و حقوق دارم،کارمندم با سابقه کاری ۴ سال متاهل دارای یه فرزند ،شرایط اخذ اقامت کشور آلمان رو لطفا برام توضیح بدین که آیا امکانش هست یا خیر،…با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای مهاجرت به آلمان شرایط متعددی وجود دارد که می توانید اقدام نمایید که بهتر است شرایط شما توسط کارشناسان حقوقی بررسی گردد که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 9. abbasasadpour گفته:

  سلام من دیپلم تجربی دارم تخصص من تعمیرات لوازم خانگی مثل کولریخچال لباسشویی
  وچندتامدرک ایزوبین المللی دارم ومدرک فنی حرفه ای دارم آیامیتونم برای کاروزندگی به آلمان برم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد تا بتوانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 10. مسعود گفته:

  سلام وقت بخیر
  من متاهل هستم و میخواستم به همراه خانومم مهاجرت کنم شرایط مالی مناسبی ندارم خودم مدرکم دیپلم کارمندم و خانوم کارشناسی ادبیات انگلیسیه تدریس میکنه و الانم از طریق اموزشگاه زبان مدرک المانی داره میخواستم به چه طریقی میشه مهاجرت کرد.ممنون از پاسخ گوییتون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز بهترین گزینه می تواند از طریق تحصیل باشد که البته کشورهای متعددی را می توان اقدام نمود اما باید شرایط شما توسط کارشناسان بررسی شود که می توانید برای اطلاعات بیشتر با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 11. فاطيما گفته:

  باسلام.من ٢١ سالمه مجرد هستم و ليسانس حقوق از دانشگاه ازاد دارم و رزومه ى كارى هم ندارم.ايا ميتونم اقامت از طريق ويزاى تحصيل بگيرم؟وآيا ميتونم يك نفر همراه با خودم ببرم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان ادامه تحصیل را دارید علاوه برآن برای کشورهای متعددی می توانید اقدام نمایید اما همراه شامل همسر و فرزند خواهد بود که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 12. صالح زاده حسين گفته:

  سلام و خسته نباشيد
  بنده كارشناسي ارشد پرستاري با هفت سال رزومه كاري در بيمارستان هاي تهران را دارم و سي سال دارم.
  متاهل هستم و فرزندي ندارم. همسر بنده نيز پرستار،كارشناس، هستن با ۲۸سال سن و شش سال سابقه پرستاري در بيمارستان .
  لطف كنيد نحوي اقامت و راه هاي احذ پذيرش كاري را به ما ارائه نماييد، ممنون ميشم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   شما می توانید برای اخذ ویزای کاری برای کشورهایی نظیر آلمان ، اتریش ، کانادا و استرالیا اقدام نمایید که باید شرایط شما کاملا بررسی گردد که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 13. عمار کریم بیکی گفته:

  سلام
  من ۳۷ سالمه و لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه شهید بهشتی دارم با ۱۵ سال سابقه کار و خانمم دانشجوی رزیدنتی دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی و ۱۰ سال سابقه کار مرتبط فرزندم ۱۲ سالشه وضع مالی متوسط به بالایی داریم میخواستم ببینم میتوانیم از طریق کار مهاجرت کنیم ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان مهاجرت از طریق برای شما وجود دارد و می توانید اقدام نمایید اما بهتر است برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 14. مهدی گفته:

  سلام خسته نباشید من یک نوجون ۱۷ ساله هستم در رشته برق صنعتی و میخواستم برای ادامه تحصیل به آلمان برم باید چکار انجام بدم کمکم کنید
  تو بهترین هنرستان کشور در حال تحصیل هستم الان هنرستان ابوذر اصفهان

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   باید در ابتدا اطلاعات کامل خود را بفرمایید و اینکه قصد تحصیل در چه رشته ای را دارید که بتوانیم بهترین راهنمایی را داشته باشیم علاوه بر این برای تحصیل در آلمان باید دارای دیپلم ۱۲ ساله باشید و مدرک زبان آلمانی نیز داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 15. هانیه گفته:

  با سلام ما یک خانواده۴ نفره هستیم ک ۲ فرزند دختر ۲۰ ۱۸ ساله هستیم وضعیت مالی عالی هم نداریم در حد متوسط میخواهیم خانوادگی به کشور آلمان بریم اما نمدونیم به چه شکل وضعیت پناهتندکی مه شرایط خوبی ندارد قانونی رفتن هم بسیار کران است مبخواستم بپرسم از ترکیه رفتن یعنی ابتدا اقامت ترکیه را گرفتن چ طور است؟ ایا این رابهتر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   امکان اقدام را دارید اما راههای متفاوتی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد که بهتر است شرایط شما برای مهاجرت به آلمان بررسی شود از جمله سن ، تحصیلات و …. که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 16. هانیه گفته:

  با سلام و عرض ادب ما یک خانواده۴ نفره هستیم ک ۲ فرزند دختر ۲۰ ۱۸ ساله هستیم وضعیت مالی عالی هم نداریم در حد متوسط میخواهیم خانوادگی به کشور آلمان بریم اما نمدونیم به چه شکل وضعیت پناهتندکی مه شرایط خوبی ندارد قانونی رفتن هم بسیار کران است مبخواستم بپرسم از ترکیه رفتن یعنی ابتدا اقامت ترکیه را گرفتن چ طور است؟ ایا این رابهتر

  پاسخ
 17. سامرند گفته:

  با عرض سلام من سامرند هستم واز اقلیتهای کرد هستم و از ناحیه اندام فوقانی و تحتانی طرف راست معلول هستم لیسانس دارم و شغل آزاد دارم متأسفانه پدر و مادرم را ۲۰ سال پیش از دست دادم و تنها زندگی می کنم و خواهر و برادرامم از من جدا هستند می خواستم بدونم برای اخذ اقامت در آلمان بجز سرمایه گذاری مدارک چی می خواد و شرایطش چیه؟هزینه آن چند است؟
  با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   راه های زیادی برای دریافت اقامت و مهاجرت به آلمان وجود دارد . البته باید دید که کدام یک برای شما مناسب تر است ! سرمایه اولیه شما چقدر است و سن شما نیز چقدر است ؟ لطفا شرایط را کامل ذکر نمایید تا بتوانیم به صورت کامل شما را راهنمایی نماییم. با تشکر

   پاسخ
 18. سید محسن افصحی زاده گفته:

  سلام
  همسر بنده متولد شهر برلین می باشد ولی شناسنامه آلمانی ندارد و فقط گواهی تولد در بیمارستان برلین را دارد و در شناسنامه ایرانی اش محل تولد برلین غربی ثبت شده است ۰ برای دریافت شناسنامه و پاسپورت آلمانی راهی برای ما وجود دارد؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   باید به تخصصی مورد مشاوره قرار بگیرید . این مورد یک مورد حقوقی است و نیازمند مشاوره تخصصی است . بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس و تقاضای وقت مشاوره تخصصی نمایید . با تشکر

   پاسخ
 19. محسن گفته:

  سلام بنده مربی و مدرس رسمی با ۲ سال سابقه کار و رزمه قابل قبول و هم ازسمت فدراسیون برگه ماموریت برای کادر اجرای مسابقات دارم ایا این شرایط مناسب برای مهاجرت به اروپا هست با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   اگر به دنبال مهاجرت به آلمان هستید باید به اطلاع شما برسانیم که راه های بسیاری برای مهاجرت به کشور آلمان وجود دارد ولی باید دید که کدام یک برای شما مناسب تر است . بهتر است با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را راهنمایی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 20. مشاور حقوقی گفته:

  سلام جناب ملک پور بنده ۳۰ سالمه و شغلم تراشکاری و ماشین سازی تجربی هست و تحصیلاتم سیکل هست و استاد کار هستم و چند تا کارگر دارم و مجرد هستم آیا برای ادامه زندگی بهتر میتوانم به آلمان مهاجرت داشته باشم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   شرایط زندگی در کشور دیگر متفاوت است . ممکن است در ابتدای امر شما خیلی مشتاق باشید ولی بعد از سفر و مهاجرت با مشکلاتی مواجه گردید . پیشنهاد میگردد در ابتدا به صورت تفریحی سفری به آلمان داشته باشید و شرایط را کامل مقایسه نمایید و سپس اقدام نمایید .

   پاسخ
 21. پیمان گفته:

  سلام خسته نباشید بنده ۲۲سالمه دارای مدرک کارشناسی جوش هستم کاردانی در دانشگاه فنی تبریز بودم رتبه ۱۶و مدرک کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی دانش پژوهان با معدل ۱۶٫۴۰و رتبه کنکور ۹۱ می باشد قست ادامه تحصیل در کشور المان را دارم و مدرک زبانم ندارم به نظر اساتید محترم بنده شرایط لازم برای ادامه تحصیل در کشور المان را دارم لطفا راهنمای کنید با تشکر.

  پاسخ
 22. مشاور حقوقی گفته:

  با عرض ادب و احترام. بنده مهندس عمران هستم و ۵۵ سال دارم و متاهل نیز هستم.ولی قصد ترک کشور عزیزم رو برای همیشه دارم و البته همسرم در ایران می مانند تا تکلیف من در کشوری در اروپا مشخص بشه و بعد به من بپیوندد.با اینکه سالها زحمت کشیده ام ولی سرمایه و اندوخته زیادی ندارم.لطفا راهنمایی بفرمائید چگونه می توانم خودم رو به اروپا برسانم و چگونه درخواست اقامت بخصوص از آلمان بنمائیم.مرسی از حوصله ای که بخرج داری برای خواندن این متن. مرسی

  پاسخ
 23. امیر توانافر گفته:

  با سلام و تقدیم احترام
  من کارشناس برق هستم و ۱۴ سال سابقه خیلی خوبی در این زمینه با بیمه دارم می خوام مهاجرت کنم به آلمان از طریق جستجوی کار حال فهمیدم قبل از تعیین روز مصاحبه برای صدور روادید نیاز هست نحوه اقامت و حتی محل اقامت مشخص بشه با توجه به اینکه من ایران هستم و رزرو هتل برای مدت اقامت یعنی ۶ ماه خیلی سرسام آوره اگر راه دیگری هست ممنون میشم راهنمایی فرمائید
  با تشکر از شما

  پاسخ
 24. مشاور حقوقی گفته:

  سلام جناب ملك پور.بنده مدت يك هفته هست ك باهمسرم عقد كرديم و هردو ليسانس الكترونيك داريم،همسرم دوسال سابقه ي كار در پست مديريت كنترل كيفيت يك شركت سيم و كابل را دارند و بنده هم ازاد در زمينه طراحي و ساخت بردهاي الكترونيكي مشغولم.هر دو قصد مهاجرت ب المان رو داريم،بنظر شما با توجه ب تحصيلاتو سوابق كاريمان ميتوانيم مهاجرت كنيم ب اين كشور؟

  پاسخ
 25. مشاور حقوقی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما.قربان بنده ٢٧ سال سن دارم و قصد مهاجرت به كشور المان يا هلند و دارم،الويت اولم با كشور المان هست كه بتونم كار كنم و اقامت اونجارو بگيرم،بنده كارشناسي ارشد برق قدرت و كارشناسي كنترل ابزار دقيق دارم،متاسفانه تسلط به زبان الماني ندارم،ميخواستم بدونم چجوري ميتونم كاري به المان مهاجرت كنم؟شانسشو دارم؟يا اول بايد اينجا زبان المانيمو فول ياد بگيرم بعد اقدام كنم يا اونجا هم ميتونم الماني بخونم ؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد،با تشكر

  پاسخ
 26. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و خسته نباشید. بنده قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی رو دارم و الویت اصلی کشور المان هست. برای کار و یا اقامت. دانشجوی دکتری تخصصی کشاورزی هستم گرایش تغذیه دام و طیور. چجوری و از چه راهی می تونم اقدام کنم؟ پیشاش متشکرم

  پاسخ
 27. پیام ایوبی گفته:

  سلام خسته نباشین. برای اقامت از طریق حرفه ارایشگری ازتون مشاوره میخواستم. شغلم ارایشگریه و مدرک بین المللی هم دارم

  پاسخ
 28. سعيد گفته:

  سلام خسته نباشيد ، بنده ميخوام برم آلمان ، و ديپلم رياضي فيزيك دارم و در حال حاضر در رشته كارداني آهنگسازي درس ميخونم ، ميخواستم ببينم چه راهي پيشنهاد ميكنيد و آيا كشور آلمان كنسرواتوار موسيقي داره كه بنده با مدرك ديپلم بتونم اونجا درسم را بخونم ؟

  پاسخ
 29. مشاور حقوقی گفته:

  سلام،بنده ۳۰سالمه مجرد،فوق دیپلم برق صنعتی دانشگاه ازاد دارم،قصد دارم به کشور المان مهاجرت کنم،چه کیسی بهم پیشنهاد میکنید که مطمئن باشه و کارم درست بشه و هزینش چقدره،ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
 30. هادی گفته:

  با سلام خدمت شما
  بنده ۲۵ سال سن دارم و مدرک لیسانس متالورژی دارم میخواستم ببینم چطوری میتونم برای مهاجرت به آلمان اقدام کنم

  پاسخ
 31. شروين گفته:

  سلام من معدل ديپلم و پيش دانشگاهيم بالاي ١٩ هس در دانشگاه دكتري دامپزشكي ميخونم و هر ترم معدل الف شدم مدرك زبانb1 هم دارم آيا راهي هست كه من تو آلمان دندانپزشكي بخونم؟ لطفا راهنمايي كنيد ممنون

  پاسخ
 32. یکتا گفته:

  سلام.من دانشجوی رشته میکروبیولوژی سال آخر هستم
  میخواستم بدونم میتونم برای کار به المان برم یا خیر.؟
  عمم مقیم المان هستند این موضوع میتونه کمکی برای من باشه؟

  پاسخ
 33. فرید گفته:

  باسلام
  سوالی که برام پیش اومده اینه که من چطور. نیتونم با مدرک کاردانی برق قدرت و کارشناسی الکترونیک صنعتی و سابقه کار. در صنایع تلکام ( همراه اول ) و ۳۵ سال سن، وارد بازار کار آلمان بشم؟
  لطفاً منو راهنمایی کنید.
  با تشکر

  پاسخ
 34. ehsan گفته:

  سلام.۱۷ سالمه رسته حسابداری پدر مادرم اسرار دارن که منو بفرستن المان اسون ترین راه برای اینکه بتونم اونجا زندگی کنم چیه؟میشه راهنماییم کنین ممنون میشم

  پاسخ
 35. شهاب گفته:

  سلام
  من پسري ١٥ ساله هستم و ميخواستم براي تحصيل در دبيرستان هاي المان يك سري اطلاعات بگيرم اگه ميشه راهنمايي كنيد مرسي

  پاسخ
 36. اشکان گفته:

  با سلام من ۱۹ سالمه مونث در هنرستان دیپلم معماری گرفتم با معدل ۱۶خورده ای ودر کنکورسراسری دانشگاه دولتی قبول شدم والان ترم یک رو ب پایان رسوندم میخواستم ببینم شرایط من برای ادامه تحصیل در المان چجوریه؟

  پاسخ
 37. پوریا گفته:

  با سلام و احترام
  خسته نباشید
  من ۱۸ سالمه و تخصص بنده دروازه بانی فوتبال هست و مدرک تحصیلی من دیپلم تربیت بدنی است و حال حاظر قصد ادامه تحصیل در آلمان رو دارم .
  لازم به ذکر است که عموی بنده هم در کلن آلمان زندگی می کند .
  من می خوام که در آلمان فعالیت فوتبالی داشته باشم در کنار آن ادامه تحصیلی تربیت بدنی و اقامت دائم به عنوان شهروند آلمانی
  چگونه نسبت به مهاجرت به آلمان اقدام کنم ؟
  از طریق دعوتنامه می توان ساده و راحت اقدام کرد ؟
  هزینه دعوتنامه چقدر هست ؟
  در کل بنده باید چه کار کنم ؟
  واقعا ممنون میشم که من رو راهنمایی کنید .
  با تشکر فراوان

  پاسخ
 38. مهسا گفته:

  سلام خسته نباشيد
  من ١٨ساله هستم و امسال ديپلم تجربى رو با معدل ١٦/٩٥گرفتم و در حال حاضر هم محصلم
  و مقام هايى از جمله:مقاول اول المپياد رياضى،نَفَر اول همايش فيزيك و ساخت و طراحى سازه،نَفَر اول عكاسى و هنرهاىِ دستى و اولين نَفَر در شهرستان از لحاظ شوراىِ مدرسه و دانش آموزى و تقدير نامه نمايش تاريخ رو دارَم
  خواستم ببينم شرايط تحصيل در آلمان رو دارَم ؟
  و اينكه آيا در دانشگاه هاىِ رايگان اين كشور ميتونم رشته داروسازى رو بخونم؟
  و شرايط همراه چجورى ميشه؟
  و همسرِ من ليسانس تربيت بدنى دانشگاه آزاد شيراز با ٢٧سال سن با معدل ١٥/٦٠
  و همسر من آيا ميتونه براىِ ادامه تحصيل به آلمان بياد؟؟
  ممنون ميشم از جواب شما

  پاسخ
 39. Ali گفته:

  سلام من ۲۰سالمه دیپلم ۴ساله کارم چرم دوزیه کیف چرم می خام برج آلمان برای اقامت چیکار کنم پایان خدمتم ندارم پاسپورت ازچه راهی میشه گرفت

  پاسخ
 40. سبا قمبري گفته:

  سلام
  من ٢٦ سالمه و دانشجوي مديريت بيمه هستم براي كارشناسي ارشد دوست دارم كه به المان برم منتهي من هرچي سرچ كردم متوجه نشدم كه كدوم دانشگاه در رشته مديريت مطابق با وزارت علوم هست؟؟ اصلا عاقلانه هست كه براي ادامه تحصيل در رشته مديريت به آلمان مهاجرت كرد؟؟؟

  پاسخ
 41. mahshid گفته:

  با سلام. همسر بنده متولد المان هستند. ولی اقامت المان نداریم .و در واقع شناسنانه المانی هم ندارند. ایا راهی وجود دارد که از طریق تولد در المان ما بتوانیم اقامت اونجا را بگیریم

  پاسخ
 42. مريم مردان گفته:

  سلام شوهر من ليسانس اي تي شبكه يه فرزند ٦ساله هم داريم ميخوايم ببينيم بهترين راه براي مهاجرت به المان چيه و هزينه اش چقدره

  پاسخ
 43. ياشا گفته:

  با عرض سلام
  بنده ٣٧ سال سن دارم و ليسانس مهندسي تكنولوژي تأسيسات حرارتي و برودتي هستم و ١١ سال سابقه كار دارم كه ٨ سال آخر آن در ضمينه ساخت و راه اندازي پالايشگاه هاي نفت و گاز و پتروشيمي بوده و همسرم هم ٣٥ سال سن دارن و ليسانس ادبيات فارسي هستن و كارمند هستند و يك دختر ٨ ماهه هم دارم
  ميخواستم بدونم براي بنده امكان مهاجرت به آلمان وجود دارد؟ حتي از طريق نيروي متخصص و يا موارد ديگر
  ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد بنده رو

  پاسخ
 44. Samira گفته:

  با سلام و خسته نباشي پرستار با ١٠ سال سابقه و ٣٤ سالمه متاهل داراي ٢فرزند خواهان اقامت در المان را دارم لطفا مرا راهنمايي كنيد

  پاسخ
 45. محبوبه گفته:

  با سلام
  بنده کارشناسی ارشد مهندسی نساجی از دانشگاه صنعتی اصفهان هستم
  مدت ۴ سال سابقه کار و بیمه دارم
  چطور می توانم برای اخذ ویزای کار در المان اقدام کنم؟

  پاسخ
 46. rani گفته:

  من دختری ۲۳ ساله هستم که لیسانس مترجمی دارم . برای ازدواج و کار میخوام به آلمان مهاجرت کنم شرایط و هزینه هایی که باید پرداخت کنم چی هستن ؟ میشه لطفا دقیق برام بگین ، مرسی

  پاسخ
 47. Azita گفته:

  با سلام
  من اقامت آلمان دارم و برای الحاق به خانواده برای همسرم اقدام کردم تا این مرحله همه کارها به خوبی پیش رفته تا اینکه به تازگی نوبت سفارت هم تعیین شده همسرم هم تمامی مدارک را آماده کرده به جز مدرک زبان که فعلا در حال آموزش هستن. سر دوراهی گیر کردم و نمیدونم که چه راهی را انتخاب کنیم
  اگر قرار ملاقات را که برای ۱۴ روز دیگه هست را کنسل کنیم امکان داره تا نوبت بعدی مهلت ۳ ماهه ما تمام بشه و بقیه روال کار سخت بشه و از طرفی هم نمیدونم اگر سر موقع به نوبت سفارت برسیم و به مدارک ایراد بگیرن چه اتفاقی میافته؟ !!!
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 48. حمید گفته:

  سلام
  من دانشجوی ترم اخر مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار هستم‌. میخوام برای ادامه تحصیل و بعد از اون، کار و اقامت در المان اقدام کنم.
  با توجه به اینکه سربازی هم دارم، فرصت یادگیری زبان المانی رو هم دارم. میخواستم ببینم از الان باید چه کارهایی رو انجام بدم و با دفتر شما چطوری و از چه زمانی ارتباط برقرار کنم؟

  پاسخ
 49. بردیا گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من تازه لیسانس خودمو در رشته هوشبری از دانشگاه علوم پزشکی با معدل ۱۷ گرفتم. میخواستم بدونم احتمال این که بتونم در یکی از دانشگاه های دولتی المان پذیرش در رشته پزشکی بگیرم چند درصده و این که شما میتونید این روند رو زودتر انجام دهید؟

  پاسخ
 50. امید فرید گفته:

  با سلام من متولد ۵۴ فوق دیپلم مترجمی زبان انگلیسی و سابقه ۱۶ سال حسابداری دارم با بیمه و همسرم ۳۳ سال فوق لیسانس مهندسی نساجی با ۷ سال بیمه کار مرتبط از دانشگاه امیر کبیر میباشد از طریق کار به المان میخواهیم مهاجرت کنیم خانمم به عنوان سر گروه باشد

  سال ۹۴ هم ویزای شینگن داشتیم و به المان سفر داشتیم لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر

  پاسخ
 51. محمد گفته:

  با سلام و درود به شما لطفا راهنمایی کنید من متولد ۵۹ هستم و مجرد در ایران به مدت ۵ ساله مدرس حق التدریس دانشگاه هستم رشته تحصیلی مهندسی عمران دیپلم فنی داشتم فوق دپپلم دولتی و لیسانس ازاد و دانشجوی فوق لیسانس دانشگاه ازاد گرایش سازه هستم از شما درخواست دارم بهترین روش مهاجرت به المان برای من چه روشی است و چقدرهزینه بر میداره ایا انجا میتوانم ادامه تحصیل بدهم با توجه به مدارک تحصیلی ایران چند وقت داخل کمپینگ قرار میگیرم وضعیت مسکن و اشتغال به چه صورت است از لحاظ هزینه چقدر نیازه اولیه برای رسیدن به المان چقدر هزینه میبره

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با سلام و عرض ادب.
   یکی از بهترین، سریع ترین ، و کم هزینه ترین راه ها برای شما اقدام جهت مهاجرت تحصیلی به آلمان می باشد و دانشگاه های این کشور نیز رایگان می باشند.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   جهت مهاجرت به آلمان شما می توانید از روش هایی همچون مهاجرت تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری وارد شوید و برای انتخاب راه مناسب می بایست شرایط شما بررسی شود جهت مشاوره رایگان با کارشناسان مؤسسه می توانید با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 52. حجت الله جعفری گفته:

  با سلام
  جوانی ۲۹ساله با ۱۳سال سابقه کار در زمینه تولید و مرمت و رفوگری قالی دستباف هستم.
  کلیه مدارک از سازمان فنی وحرفه ای،صنایع دستی ،سازمان ملی فرش و اداره بازرگانی را اخذ نموده ام.
  لذا میخواستم درخواست کنم در مورد مهاجرت به کشور آلمان جهت کار وفعالیت در رشته فرش دستباف راهنمایی کنید.
  از کجا باید شروع کنم؟؟

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت اخذ اقامت کاری داشتن مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس و سابقه کاری حداقل سه سال و مرتبط با مدرک تحصیلی که دارای بیمه باشد را باید دارا باشید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 53. رضا گفته:

  سلام‌من‌۱۷سالمه‌رشته‌نقشه‌کشی‌صنعتی‌میخوام‌برای‌زندگی‌برم‌‌هرجای‌دنیا‌برام‌فرقی‌نداره‌از‌کجا‌شروع‌کنم‌کمکم‌کنید‌ممنون

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که با توجه به سن شما موقعیت اقدام برای خیلی از کشورها برای شما وجود دارد که با در نظر گرفتن شرایط و هزینه هایی که می توانید پرداخت کنید برای شما اقدام خواهیم اما با توجه به کثرت مطالب .
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   شما می توانید برای بسیاری ار کشورها برای دوره ی کالج با مدرک دیپلم اقدام نمائید
   برای کشور آلمان در ایران قبولی دانشگاه سراسری نیاز می باشد
   برای بسیاری از کشورها ی آسیایی و اروپایی و حتی آمریکا می توانید برای دوره ی کالج پذیرش تحصیلی اخذ نمائید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ

تعقیب

 1. کفشدوزک گفت:

  […] راه های مهاجرت به آلمان – موسسه حقوقی ملک پور […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *