دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا

دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا

دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا

دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا و راههای مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و شراییط مهاجرت تحصیلی به آمریکا چگونه است ؟ شرایط تحصیل در دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا و شرایط اخذ ویزای تحصیلی آمریکا برای تحصیل در آمریکا به چه صورت است ؟ هزینه های تحصیل در دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا چگونه می باشد ؟ چگونه می توان اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا داشت ؟ رنکینگ و اعتبار دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا به چه صورت است ؟ همواره می توانید با کارشناسان و حقوقدانان در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و در خصوص تحصیل در آمریکا و مهاجرت به آمریکا و مهاجرت تحصیلی به آمریکا و در نهایت اخذ اقامت آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

کشور امریکا ، در شمال قاره امریکا با مرکزیت واشنگتن دی سی می باشد .

در ابتدای بحث دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا به شرحی از کشور آمریکا می پردازیم : کشور امریکا یا The United States of America سومین کشور پر جمعیت در دنیا می باشد . از نظر وسعت و بزرگی رتبه سوم را به خود اختصاص داده است .

کشور امریکا از نظر اقتصادی در جهان بزرگترین اقتصاد را دارا است .

امریکا در حدود ۱۳۰۰۰ میلیارد در سال و سهم ۱۹% قدرت خرید توانسته است تا کنون این رتبه را در دست خود بگیرد .

کشور امریکا دارای نظام جمهوری مشروطه فدرال است . و در غالب قانون اساسی اقدام میکند .

کشور امریکا همان طور که میدانید مهد فرصت ها است و هر فردی خواهان تحصیل و کار در کشور امریکا می باشد . کشور امریکا تابع قانون مهاجرتی commen law یعنی توریست پذیر است

زبان رسمی در کشور امریکا زبان انگلیسی است .  زبان های رایج و مرسوم در کشور امریکا از جمله امریکایی با ۸۲٫۱ % ، زبان اسپانیولی با ۱۰٫۷ % ، زبان های هندی و اروپا با ۳٫۸ % ، زبان اسیایی و اقیانوسیه با۲٫۷ % و سایر زبان های در مجموع سهم ۰٫۷% را به خود اختصاص داده اند .

از بهترین شهرهای کشور امریکا می توان به شیکاگو ، نیویورک ، لس آنجلس و هوستون اشاره کرد.

دانشگاه های آمریکا

مقاطع تحصیلی در دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا

در دوره لیسانس در دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا شما می توانید در یک دوره چهار ساله تحصیل نمایید و پس از سپری کردن ادوار تحصیلی این مدرک را اخذ نمایید . برای دوره لیسانس در کشور امریکا شما مستلزم داشتن حداقل مدرک IELTS 6 هستید . در کشور امریکا به این خاطر نقش افیسر ویزای شما بسیار پر رنگ خواخد بود از این رو شما می بایست پرونده خود را هر طور که ممکن است قوی نمایید و حداقل معدل تحصیلی را بالا بیاورید تا در دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا برای شما پذیرش را اخذ نمابیم . ما باید برای شما باید در دانشگاه هایی اقدام نماییم که در رتبه بسیار عالی و با قیمت متناسب با رتبه آن قرار داشه باشد . مدارگ مورد نیاز برای اقدامات اولیه پذیرش علاوه بر مدرک IELTS 6 نیاز به ترجمه تمام مدارک تحصییلی با ریز نمرات آنها ، ارائه resume/cv شما و در رشته های گرافیک و طراحی باید portfolio را نیز ارائه دهید .

در مقطع تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا ، شما در طی دو  سال تحصیل در این دوره می توانید مدرک master خود را اخذ نمایید .تحصیل در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا نیاز به مدرک IELTS حداقل ۶٫۵ را دارد . اکثریت دانشگاه های معتبر در کشور امریکا و دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا نیاز به مدارک GRE , GMAT علاوه بر مدارک IELTS   و TOFEL شما دارند . در دوره فوق لیسانس شما اجازه هفته ای ۲۰ ساعت کار در هفته را نیز خواهید داشت .

تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا ، در رشته های فنی و مهندسی بدین شکل است که فرد باید در مقطع فوق لیسانس مجدد اقدام نماید و یا مستقیما بتواند اتاد راهنمای خود را برگزیند و ایشان سوپروایزر شما باشند . در دوره دکتری بر اساس پروژه هایی که شما بر می دارید شما می توانید کسب در آمد نیز کنید . این در حالی است که در این مقطع اجازه ۳۰ ساعت کار در هفته را هم به شما کشور امریکا خواهد داد.

آمریکا

 بهترین دانشگاه های کشور امریکا ، می توان به دانشگاه به جدول ذیل اکتفا کرد. جالب است بدانید که کشور امریکا بیشترین تعداد مقالات علمی چاپ شده را دارد و دارای ۱۶۰ جایزه در نوبل است .

شما عزیزان اگر می خواهید تحصیل در دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا داشته باشید و می خواهید از شرایط دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا آگاه شوید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

دانشگاه های کم هزینه در کشور امریکا

 University of texas at dallas که هزینه تحصیل شما دراین دانشگاه که جزء دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا است در حدود ۸۵۰۰ $ الی ۱۵۵۰۰$ خواهد شد که هزینه زندگی د رحد متوسط خواهد شد و تعدادی کار پارت تایم در دانشگاه موجود است . شما در این  دانشگاه می توانید از طریق سامانه EZPAY هزینه های تحصیل خود را پرداخت نمایید . این سامانه در راستای مدیریت و پرداخت شهریه های تحصیلی دانشجویان برای تحصیل در دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا تعبیه و طراحی شده است .

University of texas at Arlington  که هزینه سالیانه تحصیل شما در این دانشگاه که جزء دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا است در حدود ۷۵۰۰$ الی ۱۲۵۰۰$ خواهد بود و هزینه زندگی متوسط است و همچنین کارهای پارت تایم در دانشگاه موجود می باشد. این دانشگاه را به عنوان یک نیروگاه تحقیقاتی در حال پیشرفت و توسعه نام نهادند

 Arizona state university  که جزء دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا  است دارای هزینه تحصییل در حدود ۸۰۰۰$ الی ۲۱۰۰۰$ خواهد بود شایان ذکر است این دانشگاه بر اساس شایستگی فردی و تحصیلی شما نیز می توانید بورس تحصیلی نیز دریافت نمایید .

University of north Carolina charlotte که جزء دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا  است دارای هزینه تحصیل در حدود ۵۰۰۰ $ الی ۱۵۵۰۰$ و دارای شرایط مناسب برای دانشجویان این دانشگاه است . در این دانشگاه از بیش از ۸۰کشور دانشجو دارد . این دانشگاه به شما می توتند کمک مالی نیز بدهد البته منوط به شرایط خاص خود می باشد

دانشگاه ایالت رتبه کلی
در سال ۲۰۱۵
دانشگاه هاروارد ماساچوست ۱
دانشگاه ام آی تی ماساچوست ۲
دانشگاه کالیفرنیا در برکلی کالیفرنیا ۳
دانشگاه استنفورد کالیفرنیا ۴
کلتک کالیفرنیا ۵
دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس کالیفرنیا ۶
دانشگاه شیکاگو ایلینوی ۷
دانشگاه کلمبیا نیویورک ۸
دانشگاه جانز هاپکینز مریلند ۹
دانشگاه پرینستون نیوجرسی ۱۰
دانشگاه میشیگان میشیگان ۱۱
دانشگاه واشینگتن در سن‌لوئیس واشینگتن ۱۱
دانشگاه ییل کانکتیکت ۱۳
دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو کالیفرنیا ۱۴
دانشگاه پنسیلوانیا پنسیلوانیا ۱۵
دانشگاه دوک کارولینای شمالی ۱۶
دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو کالیفرنیا ۱۷
دانشگاه کرنل نیویورک ۱۸
دانشگاه نورث وسترن ایلینوی ۱۹
دانشگاه ویسکانسین ویسکانسین ۲۰

 

دانشگاه ایالت رتبه کلی
دانشگاه کالیفرنیا در برکلی کالیفرنیا ۱
یو سی ال ای کالیفرنیا ۲
دانشگاه ویرجینیا ویرجینیا ۲
دانشگاه میشیگان میشیگان ۴
دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل کارولینای شمالی ۵
کالج ویلیام اند ماری ویرجینیا ۶
موسسه فناوری جورجیا جورجیا ۷
دانشگاه کالیفرنیا در سن دییگو کالیفرنیا ۷
دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین ایلینوی ۹
دانشگاه ویسکانسین در مدیسون ویسکانسین ۹

در راستای مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا و دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا توصیه می نماییم شما عزیزان اگر می خواهید در خصوص دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا اطلاعاتی به دست آورید و یا پذیرش تحصیلی آمریکا در دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا تحصیل نمایید و می خواهید شرایط دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا را مورد بررسی قرار دهید و مهاجرت تحصیلی به آمریکا داشته باشید و از طریق ویزای تحصیلی آمریکا تحصیل در دانشگاه های کم هزینه در کشور آمریکا داشته باشید می توانید با تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین و کارشناسان مسلط به امور حقوقی و بین الملل موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص مهاجرت به آمریکا و اقامت پس از تحصیل در آمریکا و در نهایت اخذ اقامت آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (10 نظرات, میانگین: 4٫50 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 پاسخ
 1. Parsa گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ببخشید من حدود ۱۵ هزار دلار آمریکا دارم میشه چیزی حدود ۲۰۰ میلیون خواستم ببینم امکان تحصیل در این دانشگاه های امریکا وجود دارد یا خیر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، پیشنهاد می شود که سرمایه خود را افزایش دهید چرا که با ۱۵ هزار دلار می توان هزینه های تحصیل برای یکسال را تامین کرد و برای هزینه های زندگی و مبالغی که باید در حساب نشان دهید شما نیاز به سرمایه بالاتر دارید.

   پاسخ
 2. دانیال گفته:

  سلام من رشته ام معماری هست و این ترم لیسانس میگیرم
  به نظر شما با ۵۰ هزار دلار میشه کارشناسی ارشد رفت ؟
  University of texas at Arlington حدود ۷۵۰۰$ الی ۱۲۵۰۰$ زدید هزینه رو

  پاسخ
 3. حمزه گفته:

  سلام من قصد دارم در امریکا تحصیل کنم ولی می خواهم رو پاهای خودم باشم واز خانوادهام پولی برای تحصیلم نگیرم.میشه اونجا هم کار کرد وهم درس خوند

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله در حین تحصیل می توانید به کار هم مشغول شوید اما برای اقدام باید هزینه های تحصیل و زندگی خود را نیز داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ