دانشگاه های برتر کشور فرانسه

دانشگاه های برتر کشور فرانسه

دانشگاه های برتر کشور فرانسه

دانشگاه های برتر کشور فرانسه را می شناسید ؟ وکیل مهاجرت برای مهاجرت به فرانسه ۲۰۱۸ و یا تحصیل در فرانسه چه شرایطی دارد ؟ آیا می خواهید تحصیل در دانشگاه های برتر کشور فرانسه داشته باشید ؟ راه های تحصیل در دانشگاه های برتر کشور فرانسه و مهاجرت تحصیلی به فرانسه کدام است ؟ شرایط  پذیرش تحصیلی از دانشگاه های برتر کشور فرانسه چگونه می باشد ؟ مدارک لازم برای مهاجرت تحصیلی به فرانسه و  تحصیل در دانشگاه های برتر کشور فرانسه چه مدارکی می باشد ؟ آیا می خواهید با  تحصیل در فرانسه در دانشگاه های برتر کشور فرانسه تحصیل نمایید ؟ همواره می توانید با مشاورین متخصص در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص ویزای تحصیلی فرانسه و اخذ اقامت فرانسه به صورت کاملا تخصصی صحبت نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

در مورد تمامی راه های مهاجرت به فرانسه  و همچنین اخذ اقامت فرانسه  باید به تفصیل صحبت شود تا مناسب ترین راه و مقرون به صرفه ترین راه مهاجرت به فرانسه  از جمله تحصیل در فرانسه  ، کار در فرانسه  ، سرمایه گذاری در فرانسه  ، ثبت شرکت در فرانسه  ، ازدواج در فرانسه  ، تولد فرزند در فرانسه  و سایر طرق انتخاب نمود .

کشف دانشگاه های برتر در کشور فرانسه و بهترین گزینه تحصیل در فرانسه را پیدا کنید . رتبه بندی دانشگاه های  کشور فرانسه به دانشجویان و محققین کمک می کند تا کیفیت موسسات آموزش عالی را در مقایسه با بهترین دانشگاه ها در سراسر جهان شناسایی کنند. دانشگاه های دارای رتبه بندی بالا نمرات بالا بر روی شاخص هایی نظیر محیط یادگیری، تأثیر بر مقالات علمی، انواع برنامه ها، تمرکز بین المللی و غیره دریافت می کنند.

رتبه بندی دانشگاه های برتر فرانسه  شامل رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهان یا دوره های رتبه بندی دانشگاه های عالی رتبه دانشگاهی است.

در تحصیل در دانشگاه های برتر کشور فرانسه  نمرات دانشجویان در دانشگاه بسته به عوامل خاص متفاوت است. برخی از رتبه بندی ها تنها بر کیفیت تحقیق در دانشگاه تأکید دارند، در حالی که دیگران بیشتر بر کیفیت آموزش متمرکز هستند. دانشجویان آینده نگر باید به طور انحصاری بر روی رتبه بندی دانشگاه ها تکیه نکنند و باید سایر عوامل مرتبط از جمله فرصت های کارآموزی، زبان آموزش و یا محل تحصیل را در نظر بگیرند.

در خصوص تحصیل در دانشگاه های برتر کشور فرانسه  می توان بیان نمود که فرانسه دارای ۳۹ نفر از رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال ۲۰۱۸ است که ۱۶ نفر از آنها در رتبه ۴۰۰ قرار دارند. فکر می کنید در سرزمین کریستال ها، شامپاین و کممبر می خواهید مطالعه کنید؟ در اینجا ۱۰ نفر از ۱۰ دانشگاه برتر کشور را در نظر بگیرید.
۱٫ Ecole Normale Supérieure، پاریس (ENS پاریس)
آگهی

ENS پاریس

ENS پاریس، که در سال ۱۷۹۳ در رتبه نخست دانشگاه های برتر کشور فرانسه در سال جاری قرار دارد و در سال ۲۰۱۸ در ۴۳ سالگی در جهان است، ENS پاریس، یکی از بزرگترین و معتبرترین رقابت های بزرگ فرانسه است و به ویژه در علوم انسانی و علوم بسیار قوی است. فارغ التحصیلان این دانشگاه شامل ۱۳ برنده جایزه نوبل و همچنین فیلسوفان نظیر میشل فوکو و ژاک دریدا هستند.
۲٫ Ecole Polytechnique (ParisTech)

École Polytechnique

École Polytechnique در سال ۲۰۱۸ در رتبه ۵۹ جهان و جزء دانشگاه های برتر کشور فرانسه  قرار گرفت و عضو موسس دانشگاه کالج  ParisTech است که متخصص در دوره های علمی و تجاری است. این مرکز در ۳۰ کیلومتری خارج از مرکز شهر پاریس قرار گرفته است ، این دانشگاه ۱۲۰ هکتار فضای سبز را برای ۴،۶۰۰ دانش آموز خود برای لذت بردن ارائه می دهد.
۳٫ Université Pierre et Marie Curie (UPMC)

Université Pierre et Marie Curie (UPMC)

UPMC در سال ۱۹۷۱، زمانی که دانشگاه سابق پاریس به مؤسسات جداگانه تقسیم شده بود، UPMC در ۱۰ مکان به رتبه ۱۳۱ در جهان، و در حال حاضر بزرگترین مجتمع علمی و پزشکی در فرانسه و دانشگاه پزشکی کشور فرانسه است. این دانشگاه حدود ۳۴۰۰۰ دانشجو دارد که ۲۰ درصد آن بین المللی است.
۴٫ École Normale Supérieure de Lyon

École Normale Supérieure de Lyon

École Normale Supérieure de Lyon در سال جاری در رتبه جهانی خود قرار دارد و در سال جاری ۱۵۷ امتیاز در رتبه این کشور قرار دارد. یکی دیگر از مجلات بزرگ، École Normale Supérieure د لیون یک نهاد عمومی نخبه است که آموزش و پرورش محققان و معلمان در علوم انسانی و علوم است.
۵٫ CentraleSupélec

CentraleSupélec

CentraleSupélec در سال ۲۰۱۸ به طور مشترک ۱۶۴ در جهان است و توسط ادغام سال ۲۰۱۵ École Centrale پاریس و مدرسه عالی مهندسی Supélec تشکیل شده است. این یکی از اعضای بنیاد دانشگاه پاریس-ساکلی، انجمن تحقیقات فشرده دانشگاه فرانسه است.
۶٫ علوم پو

علوم پگاه ،  جزء دانشگاه های برتر کشور فرانسه است که دانشگاهی است  که متشکل از حقوق، اقتصاد، علوم اجتماعی، سیاست، تاریخ و رشته های مرتبط با آن است، جایگاه ۲۲۰ در جهان را در سال ۲۰۱۸ حفظ می کند. این دانشگاه حدود ۱۳۰۰۰ دانش آموز دارد که تقریبا نیمی از آنها بین المللی هستند که ۱۵۰ ملیت را تشکیل می دهند.
۷٫ Grenoble-Alpes Université

دانشگاه Grenoble-Alpes

از دیگر دانشگاه های برتر در کشور فرانسه می توان به دانشگاه   Grenoble-Alpes  اشاره نمود که  در سال جاری به طور مشترک ۲۳۶ در جهان رتبه بندی شده و در اواخر ژانویه ۲۰۱۶، از طریق یک ادغام تشکیل شده است، اما موسسات تأسیس آن بسیار بیشتر از سال ۱۳۳۹ در مورد Pierre Menès-France دانشگاه
۸٫ Université Paris-Sud 11

Université Paris-Sud 11

Université Paris-Sud 11، یکی دیگر از دانشگاه های برتر کشور فرانسه  و نهادهای پاریس، در چهار محوطه دانشگاه در حومه جنوبی شهر گسترش یافته است. این به خصوص برای دوره های علمی و ریاضی آن مشهور است و در سال ۲۰۱۸ در جهان رتبه ۲۴۲ را دارد.
۹٫ دانشگاه پاریس ۱ پانتئون- سوربن  فرانسه

Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne

دانشگاه پاریس در کشور فرانسه  Panthéon-Sorbonne نیز در نتیجه دانشگاه پاریس سابق تقسیم شد. این در حال حاضر یکی از بزرگترین دانشگاه های کشور است که حدود ۴۰،۰۰۰ دانش آموز دارد. این ادغام با UPMC برای ایجاد دانشگاه جدید سوربن در ژانویه ۲۰۱۸ ادغام خواهد شد.
۱۰٫ École des Ponts ParisTech

École des Ponts ParisTech

نهایی از ۱۰ دانشگاه برتر در کشور فرانسه ،  اکول دز پونتس ParisTech است که در سال جاری به طور مشترک ۲۷۰st در جهان قرار دارد. یکی از دانشگاه های کوچکتر فرانسه، فقط بیش از ۲۰۰۰ دانشجو اینجا مطالعه می کنند. این دانشگاه یکی دیگر از اعضای موسس ParisTech است.

شما عزیزان اگر خواهان کسب اطلاعات به روز در خصوص دانشگاه های برتر کشور فرانسه  می باشید و می خواهید که مهاجرت تحصیلی به فرانسه داشته باشید و با اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های برتر کشور فرانسه ویزای تحصیلی فرانسه را داشته باشید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار ای موسسه در سراسر ایران در خصوص تحصیل در دانشگاه های برتر کشور فرانسه و هزینه های تحصیل در دانشگاه های برتر کشور فرانسه و اخذ اقامت پس از تحصیل در فرانسه با کارشناسان حقوقی مشاوره رایگان داشته باشید ..

دانشگاه استراسبورگ در کشور فرانسه
دانشگاه های باقیمانده بالا در فرانسه عبارتند از:

Université Paris-Sorbonne (پاریس IV) – رتبه ۲۹۳ در جهان را به خود اختصاص داده است
Université de Strasbourg – رتبه ۳۰۳ در جهان است
دانشگاه پاریس دیادو – پاریس ۷ – رتبه ۳۰۵ در جهان است
Ecole Normale Supérieure de Cachan – در رتبه ۳۳۰ در جهان قرار دارد
Université Paris Dauphine – رتبه ۳۵۵ در جهان را به خود اختصاص داده است
Université de Montpellier – رتبه ۳۸۱st در جهان است

پس از بالا ۴۰۰، رتبه بندی همچنان در محدوده، با شروع از ۴۰۱-۴۱۰، ادامه تا به ۸۰۱-۱۰۰۰٫ برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

Université Aix-Marseille – رتبه ۴۱۱-۴۲۰ در جهان است
دانشگاه پاریس دکارت  در کشور فرانسه – رتبه ۴۴۱-۴۵۰ در جهان است
Institut National des Sciences Appliquées de Lyon (INSA) – رتبه بندی ۴۵۱-۴۶۰ در جهان است

سه دانشگاه برتر فرانسوی در رتبه ۵۰۱-۵۵۰ قرار دارند، و آنها را در فرانسه ۲۰ مشترک می کند:

از دیگر دانشگاه های برتر کشور فرانسه  می توان  به دانشگاه کلود برنارد لیون ۱  اشاره نمود

= ۲۰ Université de Bordeaux

= ۲۰ دانشگاه پل سابتییر تولوز III

= ۲۳ Université Lille 1، علوم و فن آوری – در رتبه ۵۵۱-۶۰۰ در جهان است

= ۲۳ Université Panthéon-Assas (پاریس ۲) – رتبه ۵۵۱-۶۰۰ در جهان است

Université Nice Sophia-Antipolis – رتبه ۶۰۱-۶۵۰ در جهان است

۱۰ دانشگاه برتر در فرانسه در سال ۲۰۱۷ دانشگاه را انتخاب کنید
۲۰۱۷-۰۳-۱۶ توسط

با حدود ۹۰ دانشگاه، فرانسه در رتبه پنج از محبوب ترین دانشجویان بین المللی قرار دارد. در فرانسه ، شما می توانید از یک پیشنهاد جامع تحصیلی، با مدارس مختلف کسب و کار، کالج های مهندسی و موسسات تحقیقاتی انتخاب کنید. اکثر کلاسها در فرانسه انجام می شود، اما شما همچنین می توانید مقادیر خوبی از دوره های آموزش داده شده را به زبان انگلیسی پیدا کنید.

دانشگاه سوربن فرانسه . png

در خصوص تحصیل در دانشگاه های برتر کشور فرانسه  می توان اینگونه بیان نمود که فرانسه دارای سابقه طولانی در تدریس استاندارد است، اما شما احتمالا کنجکاو هستید که دانشگاه های برتر فرانسه را ببینید که رتبه بندی تحصیلی بالا و رتبه دانشگاهی دانشگاه های جهانی (و یا رتبه بندی شانگهای) را نشان می دهند. شما متوجه خواهید شد که هر دو رتبه بندی نتایج مشابهی دارند. فهرست کامل ۲۰۰ دانشگاه اروپایی را مشاهده کنید.
دانشگاه جهانی رتبه بندی دانشگاه رتبه ۲۰۱۷

École Normale Supérieure
École Polytechnique
Université Pierre et Marie Curie (UPMC)
    دانشگاه پاریس سود  در کشور فرانسه
    Centrale Supélec
ESPCI ParisTech
کالج Normale Supérieure د لیون
 دانشگاه  پاریس دکارت کشور فرانسه
دانشگاه     سوربن پاریس سیتی – Université Paris Diderot در کشور فرانسه
معدن ParisTech

رتبه دانشگاهی دانشگاه های جهانی (دانشگاه شانگهای Jiao Tong) 2016

Université Pierre et Marie Curie (UPMC)
دانشگاه پاریس سود  از دیگر دانشگاه های برتر کشور فرانسه
Ecole normale supérieure (ENS)
    دانشگاه آکس مارسی  در کشور فرانسه
دانشگاه استراسبورگ  در کشور فرانسه
    سوربن پاریس سیتی  – Université Paris Diderot در کشور فرانسه
Universities Grenoble Alpes (UGA)
Université de Bordeaux
دانشگاه پاریس دکارت  در کشور فرانسه
دانشگاه کلود برنارد لیون در کشور فرانسه

در پایان بحث دانشگاه های برتر کشور فرانسه می توان بیان نمود که اگر شما عزیزان خواهان کسب اطلاعات در خصوص تحصیل در فرانسه می باشید و می خواهید که مهاجرت تحصیلی به فرانسه داشته باشید و از طریق اخذ ویزای تحصیلی فرانسه در دانشگاه های برتر کشور فرانسه به تحصیل بپردازید و اگر می خواهید از شرایط تحصیل در دانشگاه های برتر کشور فرانسه  مطلع شوید می توانید با حقوقدانان و کارشناسان حقوقی در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و در خصوص دانشگاه های برتر کشور فرانسه به صورت کاملا تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

موسسه حقوقی ملک پور دارای برترین و به روز ترین اطلاعات در خصوص انواع مهاجرت تحصیلی و ویزای تحصیلی و همچنین تحصیل در دانشگاه های برتر کشور فرانسه می باشد . یا همواره می توانید با مشاورین و کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا تماس مستقیم با شعبه مرکزی در وین اتریش در خصوص دانشگاه های برتر کشور فرانسه به صورت تخصصی مشاوره رایگان اخذ نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (4 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...
2 پاسخ
  1. زهره گفته:

    سلام
    میخاستم بدونم برای رشته معماری تو مقطع ارشد بهتره واسه کدوم دانشگاه فرانسه اقدام کنم و مدارکمو بفرستم.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *