موسسه حقوقی ملک پور درخشانترین موسسه حقوقی سطح کشور و خاورمیانه تحت نظر مستقیم آقای دکتر ملک پور اداره و مدیریت می گردد. این موسسه با همکاری موسسهMIE در اتریش تنها موسسه حقوقی سطح کشور می باشد که به طور تخصصی خدمات حقوقی ارائه می کند.

ماتنها موسسه ای هستیم که مستقیم برنامه ی خاصی برای مدیریت مشتریان داشته و دفاتر همکار که با ما همکاری دارند همگی از ابتدا تا انتها تحت همین سیستم مدیریت می گردند.

موسسه حقوقی ملک پور با سند رسمی ثبت شده (برای مشاهده به گالری سایت مراجعه فرمایید) بیش از ۷ سال است که مشغول به فعالیت های حقوقی گردیده و اکنون بی اغراق یکی از مشهورترین موسسات حقوقی سطح کشور می باشد و بر اساس سند ثبت موسسه حقوقی ملک پور ،دارای اختیار انجام امور حقوق و مشاوره در زمینه داخل و بین الملل می باشد. این موسسه از همکاری وکلای زبده بهره مند است و موسس و مدیر این موسسه آقای امیرمحمد ملک پور است دارای مدرک لیسانس حقوق قضایی(با معدل بالای ۱۸)، فوق لیسانس حقوق تجارت بین الملل(با معدل بالای ۱۸) می باشند و در حال حاضر مشغول به اخذ مدرک دکترای حقوق در یکی از بهترین دانشگاه های جهان می باشد.سابقه تدریس ایشان در زمینه های حقوق ،مدیریت ،روانشناسی،ورشته های مختلف زبان برای اشخاص با مدارک بالای فوق لیسانس و دکترا مبین سطح علمی بنیانگذار موسسه حقوقی ملک پور می باشد.

درباره ما