ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی

ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی

ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی چگونه است؟  شرایط ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی به چه صورت است ؟ قوانین ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی چگونه می باشد ؟ آیا از راه های ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی اطلاعی دارید ؟ چه راههایی وجود دارد تا به اخذ اقامت اسلوونی از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی دست یابید ؟ سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی چه مقدار است ؟ آیا می خواهید با مهاجرت به  اسلوونی از طریق ویزای سرمایه گذار ی در اسلوونی ، ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی داشته باشید و به اخذ اقامت اسلوونی و اخذ تابعیت اسلوونی و اخذ شهروندی اسلوونی دست پیدا نمایید ؟ مؤسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در این مقاله در خصوص ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی توضیح داده است . آیا به دنبال چگونگی ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی و شرایط  ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی هستید؟در چه صورت شما میتوانید از طریق  ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی به اقامت اسلوونی  برسید؟ در این مقاله سعی بر آن شده انواع ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی را برای شما شرح دهیم اگر میخواهید درمورد ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی بدانید،و همچنین روش اخذ اقامت دائم از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی را بدانیداین مقاله را مطالعه کنید، اگر میخواهید بهترین نوع ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی را بدانید با ما در مؤسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش همراه باشید و در خصوص مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی از مشاورین متخصص و کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور بین الملل مشاوره رایگان دریافت نمایید .

ثبت شرکت اسلوونی چگونه است؟ آیا ثبت شرکت اسلوونی گزینه ای برای گرفتن اقامت اسلوونی است؟

ثبت شرکت در اسلوونی صرفه اقتصادی دارد؟ ثبت شرکت در اسلوونی به واقع می تواند  باعث سودآوری برای متقاضی شود؟ آیا ثبت شرکت اسلوونی گزینه مناسب جهت اقامت خانواده در اروپاست؟ آیا ثبت شرکت اسلوونی فرصت تبدیل به اقامت کاری اسلوونی را دارد؟ آیا ثبت شرکت اسلوونی امکان سفر آزاد به کشورهای حوزه شنگن را دارد؟ مزایای ثبت شرکت وکارآفرینی در اسلوونی چیست؟. مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت در اسلوونی وپروسه آن به چه صورت است؟  مدارک لازم جهت ثبت شرکت اسلوونی و اخذ اقامت اسلوونی کدام است؟

موسسه حقوقی ملک پور با مشاوران و وکلای برجسته وخبره در زمینه حقوق بین المللل بهترین مشاوره ها را ارائه می دهد.

شما با ثبت شرکت وکارآفرینی در اسلوونی باید طرحی ارائه دهید که به نفع اقتصاد آن کشور باشد تا مورد قبول واقع شود .

 

مقدمه در خصوص ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی :

جمهوری اسلوونی در اروپای مرکزی که قبلا جزء کشور یوگسلاوی محسوب میشد،در حال حاضر از نظر اقتصادی وکشاورزی است طوریکه در سال ۲۰۰۷میلادی  نرخ رشد اقتصادی ۶٫۱%بوده است.

صنعت ساختمان در اسلوونی بسیار پیشرفته است.خدمات مالی و تجاری بسیار قوی در اسلوونی حکمفرماست. پایتخت کشور اسلوونی شهر زیبای لیوبلیاناست .کشور اسلوونی بالغ بر ۴۰%میباشد.در سال ۲۰۱۰میلادی نرخ مالیات سود شرکتها ۲۰%بود.و مشوق های زیادی برای مالیات وجود دارد . و  سرمایه گذاری با سرمایه خارجی مورد استقبال قرار میگیرد و شرکتهای با سرمایه گذاری خارجی یا در تملک کارافرینها یی که عضو جامعه اسلوونی نیستند به چشم یک شرکت که تبعه خود اسلوونی تاسبس کرده باشد دیده میشود . ولی تمام اسناد باید یک کپی به زبان اسلوونیایی نیز ارائه دهد.

جمعیت کشور اسلوونی ۲,۰۰۹,۲۴۵نفر میباشد.ورشد جمعیت منفیست،میانگین سنی اسلوونیاییها چهل سال میباشد.اسلوونی شامل قدیمیترین بخش جنگل های جهان میباشد.

مزایای ثبت شرکت در اسلوونی چیست؟

شما با ثبت شرکت در اسلوونی جزء جامعه بدون مرز شنگن شده اید. شما با ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی با مالکیت متقاض است و متقاضی بعنوان مدیرعامل شرکت است که میتواند اعضای خانواده خود را نیزبعد یکسال از فعالیت شرکت و پرداخت مالیات همراه خود ببردو همسر نیز میتواند بعنوان نیروی کار در شرکت مشغول به فعالیت شود..و فرزندان در مدارس رایگان مشغول به تحصیل شوند.همراه نیز اجازه کار در همان شرکت یا برای کار فرمای دیگر را داراست. بعد از پنج سال میتواند تقاضای تابعیت اسلوونی را بدهد.

بهره مندی از قوانین تجارت آزاد وگمرکی در اتحادیه اروپا نیز فراهم است. گاهی ثبت شرکت در اسلوونی  را سفارت ایران انجام نمیدهو متقاضی  مهاجرت به اسلوونی ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی  باید به سفارت ترکیه مراجعه کند.

فایل صوتی توضیحات آقای دکتر ملک پور در باب ثبت شرکت در اسلوونی

مدارک لازم جهت اخذ ویزای ثبت شرکت اسلوونی چیست؟

 • یک بیزنس پلن قوی تجاری حاوی منافع اقتصادی برای کشوراسلوونی
 • تعیین نام شرکت توسط خود شما با همکاری وکیل با پسوند اسلوونیایی
 • پرینت حساب بانکی وتمکن
 • کپی مدارک تحصیلی ترجمه شده
 • وکالتنامه به وکیل یا legleisکردن با امضای متقاضی در سفارت
 • تکمیل فرم ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی
 • اسکن پاسپورت با پنج سال اعتبار وحداقل دوصفحه خالی در آن،وارائه پاس های قدیمی اگر سفر اروپا وآمریکا داشته اید.
 • افتتاح حساب بانکی در اسلوونی به نام شرکت
 • دریافت شماره مالیاتی قبل از ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی
 • گواهی عدم سؤپیشینه کیفری وترجمه آن
 • سه قطعه عکس رنگی زمینه سفید
 • بیمه نامه مسافرتی با پوشش ۳۰,۰۰۰€
 • داشتن حداقل سن ۱۸سال
 • شما عزیزان اگر خواهان دریافت اطلاعات در خصوص ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی و مهاجرت به اسلوونی از طریق ویزای سرمایه گذاری در اسلوونی هستید و اگر می خواهید در خصوص راه ها و قوانین ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی اطلاعاتی داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی مشاوره رایگان اخذ نمایید .

توجه کنید که ابتدا طرح توجیهی یا بیزنس پلن را باید در اسلوونی به تایید اداره کار و بازرگانی و وزارت خارجه اسلوونی برسانید و بعد برای کارهار دیگربرنامه ریزی نمایید.

 

انواع مختلف نوع ثبت شرکتها در اسلوونی کدام است؟

 • موسسه انفرادی یا حقیقی
 • شرکت خصوصی با مسؤلیت محدودLTP
 • شرکت خصوصی مسولیت نامحدود
 • شرکت دولتی مسولیت محدود

 

 

بعد ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی ،نشانه های فعال بودن آن چیست؟

بعد از اتمام ثبت شرکت در اسلوونی و واریز مبلغ ۷,۵۰۰€ هزینه ثبت شرکت ، متقاضی ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی باید کارهایی انجام دهد که نشاندهنده فعالیت شرکت است.مثلأ باید یک ماشین به نام شرکت بخرد.یا یک ملک به نام شرکت خریداری کند تا سقف ۵۰,۰۰۰€. وهمچنین برای نشان دادن فعال بودن شرکت افرادی را استخدام کند حداقل بمدت شش ماه است. شرکت باید در ماه فروش داشته باشد،یعنی حتی با فاکتور سربرگ شرکت شخص میتواند در ایران خرید وفروش کند و نشان دهد در ماه ۱۰,۰۰۰€درآمد دارد.

واریز سالیانه مالیات ۱۸%سود سهام به حساب دولت اسلوونی میباشد.یعنر حدود۴_۵هزار یورو در سال میباشد. اگر در مدت یکسال نشان دهد که شرکت فعال است و مالیات آن را پرداخت میکند میتواند اقامت دو ساله بگیرد و خانواده هم به او بپیوندد،بعد اقامت دوساله دوم رابگیرد و بعد پنج سال دوم اقامت دائم میتوانند بعد ده سال تایعیت اسلوونی را کسب کنند. .،لازم به ذکر است فرد در طول یکسال اول لازم نیست کامل در اسلوونی باشد.

 

نتیجه گیری:

کشور اسلوونی کشوری مدرن با جمعیت و زادآوری کم میباشد.وشما اگر مدرک زبان نارید میتوانید بدون مدرک اقدام کنید.و از انواع مزایای آن بهره مند شوید . اسلوونی با کشورهای مطرح و با اقتصادی بالا همسایه است واینکه با وجود ثبت ایده درست و تاسیس شرکت ما میتوانیم  برای شما مشاوره رایگان ارائه می نماید .

مؤسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی به شما دوست عزیز توصیه می نماید اگر  سؤالی در زمینه ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی دارید و میخواهید انواع ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی را بشناسید و قصد دارید شرایط ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی را بدست آورید ؟ قوانین ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی و اخذ اقامت اسلوونی و اخذ تابعیت اسلوونی را مطلع شوید و از راه های ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی آگاه شوید و می خواهید با مهاجرت به اسلوونی به ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی بپردازید و از این طریق به اخذ اقامت اسلوونی دست پیدا نمایید همواره می توانید  با ما ،در مؤسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش معتبر ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه  تماس گرفته و از  طریق حقوقدانان و کارشناسان مسلط به امور بین الملل در خصوص ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی مشاوره رایگان دریافت نمایید .  ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی دارای نکات بسیاری و ریزی می باشد که شما عزیزان می توانید با ما به این اطلاعات دست پیدا نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ