ثبت شرکت و کار آفرینی در سوییس

ثبت شرکت و کار آفرینی در سوییس

ثبت شرکت و کار آفرینی در سوییس

ثبت شرکت و کار آفرینی در سوییس و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت برای مهاجرت به سوییس ۲۰۱۸ چگونه است ؟ راههای مهاجرت به سوییس و همچنین شرایط اخذ اقامت سوییس چگونه است ؟ آیا قصد ثبت شرکت و کار آفرینی در سوییس را دارید ؟ آیا از شرایط کار آفرینی در سوییس و یا شرایط سرمایه گذاری در سوییس اطلاعاتی دارید ؟ آیا ثبت شرکت در سوییس منجر به اقامت دائم خواهد شد ؟ آیا ثبت شرکت و کار آفرینی در سوییس منجر به اخذ پاسپورت و تابعیت سوییس خواهد شد ؟
ما در این مقاله سعی بر این داریم تا متقاضی مهاجرت به سوییس و همچنین اخذ اقامت سوییس را با شرایط ثبت شرکت و کار آفرینی در سوییس ، مواردی از قبیل شرایط حال حاضر سرمایه گذاری در خصوص هزینه های موجود برای ثبت شرکت و کار آفرینی در سوییس ، مدارک مورد نیاز برای اقدام این پروسه و همچنین مسائلی از قبیل ویزاهای اخذ اقامت و پاسپورت کشور سوییس از طریق ثبت شرکت و کار آفرینی در سوییس .
انواع ثبت شرکت و کار آفرینی در کشور سوییس
یکی از کشور هایی که در اروپا از ثبات مالی و اقتصادی خوبی برخوردار می باشد کشور سوئیس می باشد . بسیاری از سرمایه دارانی که قصد دارند تا اموال خود را به حالت سرمایه گذاری در اروپا استفاده نمایند کشور سوئیس را انتخاب میکنند زیرا این کشور همانطور که گفته شد از شرایط اقتصادی بسیار خوب و ایمنی برخوردار می باشند و کسانی که در کشور سوییس سرمایه گذاری کرده اند نگرانی از بابت سرمایه خود نخواهند داشت ، البته لازم به ذکر می باشد که هزینه های ثبت شرکت در این کشور بسیار بالاتر از دیگر کشور های اروپایی می باشد ، شرایط بسیار مناسب در کشور سوییس از قبیل سطح بالای رفاه نیز باعث میگردد متقاضیان بسیار برای مهاجرت به سوییس اقدام نمایند که یکی از این راه های مهاجرتی ثبت شرکت می باشد . در این مقاله سعی بر این داریم تا متقاضی را با شرایط ثبت شرکت در سوییس آشنا سازیم :
مراحل ثبت شرکت و کار آفرینی در کشور سوئیس بر پایه اساسنامه خاصی تنظیم و تهیه می شود که محتویات آن شامل موارد زیر می شود :
_ اسم شرکت مربوطه
_ مکان حقوقی ، قانونی شرکت
_مقدار هزینه برای سرمایه اولیه شرکت
_ نوع فعالیت شرکت
_ نوع سهام مربوطه
_ اسامی هیئت مدیره
_ حق نظارت و رای سهامداران شرکت
موارد فوق از نکات بسیار مهم و الزامی می باشد که می بایست متقاضی زمانی که ثبت شرکت را انجام مینماید ، این موارد را مشخص نموده و در اسناد شرکت ثبت نماید. بعد از تایید تمامی مدارک و سند ها توسط اداره ثبت شرکت ها در استان مورد نظر آگهی ثبت شرکت در روزنامه های رسمی کشور انتشار می شود . همینطور نمامی اطلاعات ثبتی شرکت در وب سایت های اداره های کشور سوئیس هم قابل دریافت برای عوام خواهد بود . لازم به ذکر می باشددر صورتی که کارکنان شرکت مورد نظر از ۱۰ نفر بیشتر باشند می بایست از بین این افراد شخصی که واجد شرایط و دارای پروانه بازرسی می باشد برای کار های حساب رسی این شرکت از طرف دولت سوئیس انتخاب گردد . در باب مبلغ و یا سرمایه ای که ابتدا به ساکن شرکت مربوطه برای ثبت شرکت می بایست اعلام نماید باید تا کلیه این مبلغ را در یک بانک مورد تایید سوئیسی قرار گیرد پس از ثبت شرکت و انتشار آگهی روزنامه مبلغ سرمایه شرکت توسط بانک به متقاضیره حسابی که برای شرکت نزد همین بانک افتتاح خواهد گردید حواله خواهد گردید. این مبلغ تا زمان ثبت رسمی شرکت به صورت بلوکه و نزد بانک میباشد.
انواع شرکتهای رایج در اتریش: ۱-    شرکت انفرادی Einzelfirma    در شرکت های انفرادی معادل با همان شخصیت حقیقی در قوانین تجارت در کشور ایران است. به همین دلیل فرد درخواست کننده میتوانید با هویت خود ( نام و نام خانوادگی ) خود یک ادره ، موسسه و یا شرکت تجاری را در سوئیس ثبت کنند . همینطور متقاضی می بایست شخصی را که مقیم سوئیس می باشد را به عنوان یکی از مدیران موسسه با حق امضاء انتخاب نماید . فرد درخواست کننده به مبلغی برای سرمایه اولیه نیازمند می باشد . در صورت ورشکستگی شرکت فرد متقاضی تمامی ضررها را می بایست متحمل شود. ۲-    شرکت با مسئولیت محدود GmbH یکی از انواع پر کاربرد که مورد ثبت قرار میگیرد ، شرکت با مسئولیت های محدود میباشد. در این حالت می بایست متقاضی این نوع ثبت شرکت یک نفر از کسانی که مقیم کشور سوئیس می باشد را به عنوان مدیر عامل شرکت انتخاب نماید ، برای سرمایه لازم برای شروع کار شرکت سرمایه اولیه لازم برای کار ۲۰۰۰۰ فرانک سوئیس می باشد .
۳-    شرکت سهامی خاص AG
این نوع شرکت از رایج ترین و پر تعداد ترین ثبت شرکت ها در کشور سوئیس می باشد ، در این حالت امکان پذیر می باشد تا کلیه سرمایه های شرکت به طور کامل به نام یک شخص باشد . در این نوع حداقل سرمایه اولیه برای شرکت ۱۰۰۰۰۰ فرانک سوئیس می باشد . ۴-    نمایندگی و یا شعبه شرکت خارجی در سوئیس Agent
در این نوع ثبت شرکت ابتدا به ساکن سرمایه اولیه ای مورد نیاز نمیباشد و فردی که مقیم کشور سوئیس میباشد میتواند به عنوان مدیر عاملی با حق امضا برای کار منصوب گردد .

ما در این مقاله سعی بر این داشتیم تا شما را با شرایط ثبت شرکت و کار آفرینی در سوییس آشنا سازیم و اطلاعاتی در مورد راه های ثبت شرکت و کار آفرینی در سوییس و انواع آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم در صورتی که اطلاعات فوق برای شما مکفی نبوده است میتوانید با توجه به آنچه در باب ثبت شرکت و کار آفرینی در سوییس خدمت شما سروران عزیز بیان شد در می یابیم که یکی از راه های اخذ اقامت سوییس از طریق ثبت شرکت و کار آفرینی در سوییس می باشد . البته برای اخذ اقامت سوییس سوییس راه های دیگری نیز وجود دارد که برای آگاهی از طرق مهاجرت به سوییس می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور با همکاری دفتر MIE اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در باب ثبت شرکت و کار آفرینی در سوییس از جمله اقامت سوییس از طریق ثبت شرکت و کار آفرینی در سوییس اطلاعات جامع به دست آورید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (6 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ