ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند

ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند

ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند ۲۰۱۸ در هنگام مهاجرت به فنلاند ۲۰۱۸ و پس از گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است؟  شرایط ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند و قوانین و راه های مهاجرت به فنلاند به چه صورت است ؟ قوانین و راه های ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند چگونه می باشد ؟ اقدامات لازم برای اخذ اقامت فنلاند چگونه است ؟ آیا می خواهید با مهاجرت به  کشور فنلاند از طریق ویزای سرمایه گذار ی فنلاند دست پیدا نمایید ؟

با ما در مؤسسه حقوقی ملک پور بزرگترین و مورد وثوق ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه همراه باشید و در خصوص مهاجرت به فنلاند و ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند و یا شرایط سرمایه گذاری در فنلاند و یا ثبت شرکت در فنلاند و یا خرید ملک در فنلاند و یا تمکن مالی در فنلاند از مشاورین متخصص و کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور بین الملل مشاوره رایگان دریافت نمایید .

در این قسمت می خواهیم در رابطه با ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند صحبت کنیم. ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند می تواند به گونه‌های انجام پذیرد و از راه‌های حقوقی‌ متعددی انجام پذیرد. یک خارجی می تواند برای ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند مهمترین گونه‌های حقوقی را انجام دهد . موسسه حقوقی ملک پور با ارائه مشاوره تخصصی توسط وکلا و کارشناسان در زمینه ی ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند فنلاند شما را در این امر یاری می نماید.

ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند

فعالیت تجاری شرکت های خارجی و کارآفرینان در فنلاند روند ساده ای دار و تسهیلات زیادی ارائه می شود. بیش از ۶۵۰۰ کسب و کار در فنلاند و ثبت شرکت و کارآفرینی در فنلاند  متعلق به خارجیان است.

این کسب و کارها شامل مشارکت کامل و محدود خارجیان در شرکت های با مسئولیت محدود ، تعاونی ها یا زمینه های کارآفرینی می باشد. کارآفرینان که به عنوان تجار خصوصی یا خود اشتغال شناخته می شوند نیز به طور مستقل فعالیت می کنند و شرکت محسوب نمی شوند.

در خصوص ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند می توان بیان نمود شرکت های خارجی معمولاً از طریق شرکت های با مسئولیت محدود یا یک شعبه از شرکت خود در فنلاند فعالیت می کنند.

تمام شرکت های جدید، شامل شرکت های خارجی که در فنلاند شروع به فعالیت می کنند، باید اداره ثبت شرکت های تجاری را در جریان شروع فعالیت خود بگذارند. همچنین باید به اداره ثبت نام از کارفرمایان اطلاع رسانی شود و برای مالیات بر ارزش افزوده ثبت نام شود.

شرکت های معتبر و حرفه ای زیادی برای ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند کسب و کار جدید خود را در فنلاند راه اندازی می کنند. شرکت های حسابداري مجاز بايد عضو انجمن حسابداری فنلاند باشند و مطابق با قوانين انجمن و مطابق با الزامات مندرج در قوانين شرکت های حسابداري مجاز عمل کنند.

شرکت Rantalainen Oy  از نمونه های دیگر ثبت شرکت و کارآفرینی در فنلاند است که یک شرکت کاملاً مجاز و معتبر حسابداری است، که در سال ۱۹۷۲ تأسیس شده است. خدمات تخصصی آن شامل مشاوره صنعتی و راه اندازی و توسعه کسب و کار است.

این شرکت دارای بیش از ۴۰ دفتر و بیش از ۶۰۰ کارمند در فنلاند ، با بیش از ۸۰ شریک در سراسر جهان است. خدمات بین المللی آن در کل کشور فنلاند گسترش یافته است، و در مرکز شهر هلسینکی و فرودگاه هلسینکی دفتر خدماتی دارد. این شرکت به زبان فنلاندی، انگلیسی، سوئدی، روسی، آلمانی، استونیایی و اسپانیایی خدمات رسانی می کند.

در ادامه بحث ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند می توان اینگونه بیان نمود که شرکت Leinonen یک شرکت حسابداری مجاز در زمینه مشاوره و پشتیبانی از شرکت های بین المللی در ورود به بازارهای فنلاند و فعالیت شرکت های فنلاندی در خارج از کشور است. این شرکت به عنوان یک شرکت با مسئولیت محدود در سال ۱۹۸۹ تاسیس شد و بیشترین فالیت حسابداری بین المللی فنلاند را به خود اختصاص داده است، و در ۱۱ کشور فعالیت می کند. خدمات محلی و بین المللی برای  ثبت شرکت و کارآفرینی در فنلاند و  شرکت Leinonen عبارتند از: تاسیس شرکت، مشاوره مالیاتی، تجاری و مالی، حسابداری و حسابرسی، مدیریت حقوق و دستمزد کارکنان. خدمات این شرکت در فنلاند به زبان انگلیسی، روسی، استونیایی، سوئدی و فنلاندی ارائه می شود و یک ساعت مشاوره رایگان برای هر مشتری جدید در نظر گرفته می شود. این شرکت دارای ۱۳ دفتر در فنلاند ، سوئد، نروژ، استونی، لتونی، لیتوانی، روسیه، اوکراین، لهستان، مجارستان و بلغارستان است.

در خصوص ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند لازم است بدانید که شرکت Adcount در سال ۲۰۰۵ تأسیس شد و یک شرکت حسابداری فنلاندی متخصص در تاسیس شرکت و خدمات حسابداری و مالیاتی برای شرکت ها و افراد خارجی است. شرکت Adcount کمک می کند تا کسب و کار یا شعبه خود را در فنلاند راه اندازی کنید، و در کل روند ثبت نام به شما مشاوره می دهد. همچنین نیاز به حضور متقاضی ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند نیست و می توانید از طریق ایمیل پیگیر کارهای خود باشید. خدمات این شرکت برای یک شرکت با مسئولیت محدود شامل ، تهیه پیش نویس درخواست راه اندازی شرکت، تهیه و ارائه مدارک ثبت نام (به عنوان مثال در اداره ثبت تجاری فنلاند ، اداره مالیات و مالیات بر ارزش افزوده)، افتتاح حساب بانکی برای شرکت، پشتیبانی و پیگیری های بعدی در طول فرآیند و غیره می شود. دفتر مرکزی آن در هلسینکی است.

همچنین در رابطه با ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند لازم به ذکر است که شرکت ۱Office  خدمات زیادی در زمینه کسب و کار و تجارت ارائه می دهد که روند تاسیس شرکت و فعالیت تجاری را در فنلاند ساده می کند؛ تمام خدمات را می توان با کارت اعتباری یا بانکداری آنلاین خریداری کرد. این خدمات شامل، ثبت نام کارفرما و ثبت شرکت، خدمات حسابداری و مشاوره مالیاتی بین المللی، خدمات حقوقی، دفاتر مجازی و خدمات منشی گری می شود. دفاتر آن در هلسینکی، تالین، استکهلم و لندن است.

شرکت Azets از دیگر نمونه های است که ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند خدمات مالی جامعی در زمینه برون سپاری کامل فرآیندهای تجاری و مدیریت مالی در فنلاند با اطمینان از رعایت تمام الزامات قانونی ارائه می دهد. این شرکت فرایندهای اداری و تجاری را به یک مزیت رقابتی تبدیل می کند، و متخصصان با تجربه آن به مشتریان در زمینه حسابداری، حقوق و دستمزد کارکنان، روش های مالیاتی و گزارش دهی، و ابزارهای آنلاین برای ساده سازی و خودکار سازی عملیات کمک می کنند. خدمات آن به زبان فنلاندی، انگلیسی و سوئدی ارائه می شود.

شرکت Jasecon یکی دیگر از انواع ثبت شرکت و کارآفرینی در فنلاند است که  با بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه ارائه خدمات سفارشی در تأسیس شرکت، حسابداری، مالیات، و مشاوره تجاری به شرکت های دولتی بین المللی و کسب و کارهای کوچک داخلی کمک می کند. خدمات این شرکت شامل، مشاوره اولیه برای راه اندازی کسب و کار، تکمیل تمام درخواست ها و فرم ها، پیگیری تا زمان نهایی شدن ثبت نام است. خدمات حسابداری حرفه ای شرکت Jasecon عبارت از تهیه گزارش مالی، مدیریت حقوق و دستمزد کارکنان، حسابداری الکترونیکی، مشاوره مالیاتی، مشاوره مدیریت، مدیریت، کنترل، حسابرسی و خدمات حقوقی است. خدمات آن به زبان انگلیسی، آلمانی، استونیایی و ایتالیایی در دسترس است.

شرکت UHY TietoAkseli از نمونه های دیگر ثبت شرکت و کارآفرینی در فنلاند می باشد که متخصص در امور مالی یک شرکت حسابداری معتبر است که با کارفرمایان و شرکت های فنلاندی و شرکت های بین المللی در فنلاند همکاری دارد. خدمات این شرکت شامل یک جلسه مشاوره رایگان در مورد برنامه ریزی، تأسیس و تامین مالی می شود. سایر خدمات آن عبارتند از: انجام روند حقوقی و قانونی ثبت شرکت، تهیه درخواست های مربوط به کارفرما، تنظیم قرارداد مشارکت و تهیه مجوزها و اطلاعیه های لازم، خدمات مدیریت مالی مناسب برای شرکت ها و سرمایه گذاران با توجه به فعالیت تجاری آنها در فنلاند.

شرکت حسابداری Anne Ikonen  خدمات حسابداری و تجاری از جمله ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند و  ثبت شرکت، پشتیبانی و انتخاب بهترین ساختار تجاری با ارزیابی مزایای مالیاتی و روند قانونی، انطباق با قوانین اشتغال، رعایت الزامات بیمه تجاری، تشخیص نیازها و مزایای خدمات ممیزی، حسابداری و خدمات مالی شامل مدیریت حقوق و دستمزد، گزارش های سالانه و شرایط مالیات بر ارزش افزوده، بازپرداخت مالیات و خدمات مشاوره در زمینه محلی و بین المللی ارائه می دهد. خدمات این شرکت به زبان انگلیسی، فنلاندی و سوئدی ارائه می شود.

شرکت سرمایه گذاری فنلاند در زمینه مشاوره در پروژه های فنلاندی ، هماهنگی با وزارت امور اقتصادی و اشتغال، به کارآفرینان جدید خدمات ارائه می دهد. این شرکت می تواند به متقاضیان  ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند در سنجش قابلیت های شخصی و مالی و شانس موفقیت در کسب و کار خود کمک کند. همچنین در توسعه مفهوم کسب و کار، فرمول بندی طرح شرکت و اقدامات عملی در تأسیس شرکت و تعهدات قانونی و مالیاتی به شما مشاوره می دهد.

ثبت شرکت و کارآفرینی در فنلاند شرکت ها باید هر گونه تغییر در جزئیات ثبت شده خود را اعلام کنند، و اکثر شرکت ها بایگانی های مالی خود را (حساب های سالیانه) به اداره ثبت ارسال می کنند.

شما عزیزان اگر خواهان دریافت اطلاعات در خصوص قوانین ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند و مهاجرت به فنلاند از طریق ویزای سرمایه گذاری در فنلاند هستید و اگر می خواهید در خصوص راه ها و شرایط ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند اطلاعاتی داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص راه های ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند مشاوره رایگان اخذ نمایید .

 

جستجوی ثبت شرکت و کارآفرینی در فنلاند

با استفاده از جستجوی نام شرکت می توانید اطلاعات دقیقی درباره شرکت های فنلاندی در سیستم اطلاعات کسب و کار به زبان انگلیسی دریافت کنید. نتایج جستجو در پایین صفحه ظاهر می شود که شامل جزئیات تماس، فرم های مربوط به شرکت، اهدف اصلی شرکت، تاریخ ثبت شرکت و موارد دیگر می شود.

فرم ها، اطلاعیه ها و برنامه های آنلاین

اطلاعیه ها و برنامه های مورد نیاز برای ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند و تأسیس انواع شرکت های مختلف توسط اداره مالیات و اداره ملی ثبت شرکت ها ارائه می شود. سیستم BIS نسخه های مختلف فرم های اطلاع رسانی را به زبان انگلیسی و فنلاندی ارائه می دهد. تمام این فرم ها برای کارآفرینان و تجار خصوصی، شرکت های با مسئولیت محدود، شرکای عمومی و خصوصی و غیره در دسترس است. اگرچه این فرم ها شامل ترجمه انگلیسی می شود، اما طبق قانون باید به زبان فنلاندی یا سوئدی ارسال شوند.

افتتاح حساب بانکی شرکت ها در فنلاند برای ثبت شرکت و کارآفرینی در فنلاند

افتتاح حساب برای شرکت ها به طور کلی روند بسیار ساده ای دارد. پس از ارائه مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت و کارآفرینی در فنلاند باید مراحل زیر را طی کنید.

  1. تأییدیه ثبت شرکت و کارآفرینی در فنلاند (حداکثر مربوط به ۳ ماه قبل). اگر شرکت هنوز ثبت نشده باشد، تأییدیه ثبت نام تجاری جایگزین می شود که شامل موارد زیر است:
  • تأییدیه ثبت نام تجاری شرکت که به منزله ثبت شرکت است.
  • مدارک شرکت (مثلاً در مورد یک شرکت با مسئولیت محدود در فنلاند ، اساسنامه و صورت جلسه سهامداران)
  1. پرونده مدیران شرکت، شامل نام صاحبان شرکت که مجاز به استفاده از حساب بانکی، افتتاح حساب بانکی و دریافت وام و ارائه وثیقه باشند.
  2. صورتحساب پرداخت های ورودی و خروجی؛ حجم و میزان پرداخت حقوق به کارکنان
  3. توضیح فعالیت های شرکت (شرح دقیق فعالیت های تجاری)
  4. ارائه اطلاعات مربوط به شرکت هایی که در شرکت مورد نظر سهام دارند.

مدارک و اطلاعات مورد نیاز را می توان به زبان فنلاندی، سوئدی یا انگلیسی ارسال کرد.

اگر متقاضی اخذ اقامت فنلاند و یا مهاجرت به فنلاند به دیگر کشورها و یا حتی متقاضی ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند هستید و سوالاتی در این باب در ذهن خود دارید می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید و با بررسی اطلاعات و شرایط خود بهترین راه را برای خود برگزینید.جهت اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند و دیگر کشورها  میتوانید به صفحات مختلف  سایت مراجعه بفرمایید.

اگر  میخواهید راههای مهاجرت به فنلاند را بشناسید و قصد دارید شرایط ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند و یا خرید ملک در فنلاند و یا نمکن مالی در فنلاند و یا شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری در فنلاند را بدست آورید ؟ شرابط  ثبت شرکت در فنلاند و یا اخذ اقامت فنلاند و اخذ تابعیت فنلاند را مطلع شوید

همواره می توانید  با ما ،در مؤسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس گرفته و از  طریق حقوقدانان و کارشناسان مسلط به امور بین الملل در خصوص مهاجرت به فنلاند و شرایط ثبت شرکت و کارآفرینی در فنلاند مشاوره رایگان دریافت نمایید . ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند و اخذ تابعیت فنلاند دارای نکات بسیاری و ریزی می باشد که شما عزیزان می توانید با ما به این اطلاعات دست پیدا نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (11 نظرات, میانگین: 4٫82 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ