en_GBfa_IR

تماس با ما

عالی ترین راه ارتباط با ما از طریق تماس تلفنی می باشد. همکاران ما در ساعات معین آماده پاسخگویی به سوالات و در صورت نیاز مشاوره تلفنی هستند. چنانچه تصمیم به مشاوره حضوری با یکی از مشاوران یا وکلای ما داشته باشید،راهنمایی ها و هماهنگی های مورد نیاز از طریق تماس تلفنی انجام خواهد شد و این مشاوره تلفنی اولیه کاملا رایگان است .

به این دلیل که موسسه MIE دراتریش واقع شده ما به عده ای از موسسات معتبر حقوقی این امکان را داده ایم که با ما همکاری کنند. این موسسات هرچند کاملا مستقل می باشند اما از موسسه MIE و آقای دکتر ملک پور مشاوره اخذ می کنندو مسیر پرونده شما کاملا تحت نظر بک موسسه اتریشی و شخص آقای دکتر ملک پور هدایت می گردد. لیکن شما مشتری این موسسات هستید و اگر با ما به طور مستقیم در اتریش تماس نگیرید طرف قرارداد شما این موسسات می باشند.

شایان ذکر است این موسسات همگی دارای مجوز امر حقوقی، وکلای کار آزموده و مشاورینی هستندکه نزد ما امتحانات سختی را پشت سر گذاشته اند اما شما کاملا در انتخاب آنها مختارید و به شما توصیه میکنیم در عقد قرارداد نهایت احتیاط را به عمل آورید تا خدای نکرده حقی از شما تضییع نگردد.

لیست این دفاتر در تهران، شهرستانها، شهرهای خارج از ایران به همراه شماره تلفن آنها قرارگرفته است.

افتتاح دفتر همکار تهران (واقع در میرداماد):

بدین وسیله به اطلاع می رساند موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت گروهی از خبرگان و دانشمندان حقوق با مدرک وکالت پایه یک دادگستری و سابقه ای درخشان در بهترین نقطه تهران در دسترس همه عزیزان است .

این موسسه به ریاست و مدیریت عامل آقای احسان فراهانی وکیل پایه یک دادگستری با توانایی پاسخگویی در تمام موارد حقوق بین الملل و یا حقوق داخلی در خدمت شما عزیزان می باشد.

این موسسه با موسسه MIE همکاری نموده و از آقای دکتر ملک پور مشاوره دریافت می نماید، هر چند موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت کاملاً مستقل عمل می نماید اما با درخشش بی نظیری توانست از فیلترهای سخت موسسه اتریشی MIE عبور نماید و اکنون در لیست معتبرترین موسسات سطح کشور عمل می نماید .

چنانچه مایلید با موسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمائید با شماره های ذیل تماس حاصل بفرمائید.

شماره تماس :

26414318 21 (98+)

26415281 21 (98+)

26414638 21 (98+)

(+98) 930 – 466 59 75
(+98) 930 – 466 70 14
(+98) 930 – 466 59 94

افتتاح دفتر همکار تهران (واقع در شهرک غرب):

موسسه حقوقی اریکه ی برگزیدگان پارسیان با تجربه ترین موسسه حقوقی در کشور پیشرو در ارائه ی بهترین مشاوره در باب امور حقوق بین المللی در مورد ثبت شرکت ها، ازدواج با اتباع، حقوق اتباع خارجی، اقامت ها و بحث تابعیت، سرمایه گذاری داخلی و خارجی، و مسائل مربوط به امور حقوقی دانشجویان ایرانی خارج از کشور میباشد. موسسه ی حقوقی اریکه ی برگزیدگان پارسیان،با بهره از مشاوره ی وکلای امور حقوق بین الملل و کادری حرفه ای همراه با وکلای زبده و برجسته ی کشوری، میتواند شایسته ترین خدمات مشاوره ای را جهت متقاضیان عزیز ارائه دهد. مدیران این موسسه مفتخرند که در مقام شاگردی استادبزرگ امور حقوق بین الملل جناب آقای دکتر امیر محمد ملکپور (ایشان در حال حاضر درحال اخذ  مدرک دکتری،  در رشته ی حقوق تجارت بین الملل از یکی از بهترین دانشگاه های حقوق دنیا، یعنی دانشگاه وین میباشند) و با بهره از آموزش ها و مشاوره ی این استاد ارزنده ی علم حقوق، در داخل و خرج از ایران همواره آماده ی انجام مشاوره جهت پرونده های شما موکلین محترم میباشد. تیم مدیریت موسسه ی حقوقی اریکه ی برگزیدگان پارسیان، با استعانت از اصول و رسوم مدیریت استاد ملکپور همواره احترام به حقوق والای موکل را سرلوحه ی امور خود قرارداده و اوامر مشتری را مقدم بر هر امری میداند. موسسه ی حقوقی اریکه ی برگزیدگان پارسیان مفتخر است لقب قدیمی ترین همکار موسسه ی جناب آقای دکتر ملکپور را بر بال خود حمل نماید. این موسسه با همکاری موسسه ی بین المللی MIE  در اتریش،  تنها مجموعه ی حقوقی کشور بوده که با گارانتی مشاوره ی پرونده ی متقاضیان عزیز را بر عهده میگیرد.

استفاده از سیستم مدیریت پروژه ی الکترونیکی پیشرفته جهت برنامه ریزی امور موکلین همراه با بهره مندی از برترین تکنیک های مدیریت پروژه در باب حفظ و اجرای پرونده های مشتریان عزیز، شاکله ی بسیار منظمی در باب رسیدگی به امور حقوقی شما عزیزان حاصل نموده است.تیم مشاورین مجرب این موسسه ی حقوقی، با تکیه بر آمار موفق و مثبت پرونده هایی که با موفقیت به پایان رسیده اند، رکورد بیشترین پرونده های به فرجام رسیده را در بین موسسات حاضر داراست. از شما عزیزان دعوت مینماییم در وبسایت مرکزی، با مراجعه به گالری سایت، تصاویر مدارک پرونده های انجام شده را مشاهده فرموده تا تصدیق عرایضمان باشد.

موسسه حقوقی اریکه ی برگزیدگان پارسیان با شناسه ی ملی و شماره ثبت رسمی، با توان و سرعت عمل بالا همراه با امکانات عالی در محیطی کلاسیک در قلب پایتخت، در محدوده ی شهرک غرب تهران، مشغول به فعالیت های حقوقی گردیده و در حال حاضر بدون اغراق مورد وثوق ترین موسسه در سطح کشور در حال همکاری با موسسه ی  حقوقی MIE اتریش با همکاری جناب آقای دکتر ملکپور می باشد و طبق اسناد ثبت شده جهت موسسه حقوقی، اختیار کامل جهت انجام مشاوره ی امور حقوقی به همراهی تیم وکلا و مشاوره در زمینه های حقوق داخلی و بین المللی می باشد. این موسسه از همکاری وکلای زبده بهره مند است و با تکیه بر اصول حقوقی ایران و سایر کشور ها میتوانددر نهایت انصاف با رعایت قوانین حاکم فی مابین وکیل و موکل، مدافع حقوق شما متقاضیان عزیز باشد و این موضوع را گارانتی نماید.

ما با افتخار در موسسه ی حقوقی اریکه ی برگزیدگان پارسیان آماده ی ارائه ی خدمات مشاوره ای در باب رفع مشکلات و مسائل شما عزیزان هستیم. شما میتوانید جهت کسب پاسخ سوالات خود به ادرس وبسایت موسسه به لینک زیر مراجعه نموده و یا جهت اخذ مشاوره ی رایگان تلفنی با شماره تلفنهای مذکور در سایت موسسه تماس حاصل نموده و با مشاورین ما بدون پرداخت هزینه مشاوره شوید.

شماره تماس :

(+98) 21 – 88569122

(+98) 21 – 88569107

(+98) 21 – 885 67 340

(+98) 21 – 880 88 614

(+98) 21 – 880 87 723

(+98) 21 – 880 88 968

(+98) 21 – 880 89 063

افتتاح دفتر همکار در شیراز :

موسسه همکار ملک پور در شیراز در حال حاضر تنها موسسه حقوقی عدالت نگاران تحت نظر سرکار خانم یوسف نیا می‌باشد و موسسه ملک پور با توجه به سبقه و رضایت مشتریان از ایشان فقط به این دفتر اجازهٔ همکاری را صادر نموده است. هیچی‌ دفتر دیگری در شیراز در حال حاضر همکار ما نیست و دفاتر دیگر که از نام موسسه ملک پور استفاده میکنند متقلب میباشند. دفتر خانم یوسف نیا با نام ثبتی عدالت نگاران به صورت مستقیم از خود جناب آقای دکتر ملک پور مشاوره گرفته و عیناً مشاوره‌ها را به شما عزیزان منتقل میکنند. با توجه به سوال بسیار زیاد شما عزیزان در جنوب و استان فارس تاکید می‌کنیم که مراقب افراد سود جو باشید و دقت فرمایید فقط و فقط ما یک شعبه در شیراز و استان فارس داریم.

 

930 62 363 71 (98+)

 931 62 363 71 (98+)

 932 62 363 71 (98+)

407 32 384 71 (98+)

250 32 384 71 (98+)

افتتاح دفتر همکار تهران (واقع در فردوس شرق):

موسسه حقوقی رفیع گستران پویا به شماره ثبت 39439و شناسه ملی 14006104901 در استان تهران و در محیطی کاملا حقوقی و آشنا به قوانین و مقررات حقوق بین الملل و حقوق داخلی تحت نظر سرکار خانوم نفر آماده ی ارائه خدمات به همه هموطنان عزیز می باشد.
موسسه حقوقی رفیع گستران پویا که یکی از دفاتر همکار آقای دکتر امیر محمد ملک پور می باشد با مشاوران و وکلای مجرب و توانمند در زمینه مشاوره در امر مهاجرت،، حقوق بین الملل و حقوق داخلی انجام هرگونه پرونده های حقوقی در زمینه های اقامت و مهاجرت،اخذ ویزای تحصیلی، کاری،سرمایه گذاری و ….را ارائه می نماید. این موسسه به طور مستقیم با کمک از اقای دکتر امیر محمد ملک پور و همکاری با موسسه MIE در اتریش پرونده های شما را پیگیری می نماید و در صورت عدم انجام کار با توجه به قرارداد منعقده مبلغ پرداختی شما عودت داده می شود.

هموطنان عزیز می توانید جهت پاسخگویی به سوالات خود به سایت موسسه حقوقی ملک پور رجوع کرده و همچین میتوانید از طریق تماس با شماره تلفن های زیر از مشاوره تلفنی رایگان با مشاوران مجرب برخوردار شوید.
آدرس:
تهران صادقیه بلوار فردوس شرق بین خیابان عقیل و حسن آباد پلاک 361 طبقه 3 واحد 12
تلفن های تماس:

21-44972107(98+)

21-44966877(98+)

ساعات کاری:
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 20 و پنجشنبه ها از ساعت 9الی 19

افتتاح دفتر همکار در کرمانشاه غرب ایران :

موسسه حقوقی رهجویان تعالی کرمانشاه از معدود موسسات حقوقی کشور است که پس ازگذراندن دوره های موسسه MIE اتریش توانست در باب امور مذکور در این وبسایت به خصوص اموری نظیر مهاجرت، تحصیل در خارج از کشور، چگونگی اخذ ویزا، سرمایه گذاری و امثالهم مشاوره تخصصی ارائه دهد. هرچند این موسسه به طور مستقیم از شخص آقای دکتر ملک پور  از برترین حقوقدانان دهه اخیر و استاد برتر حقوق تجارت بین الملل مشاوره دریافت می کند و به طور رسمی و قانونی همکار موسسه MIE است ولیکن به طور مستقل و تحت مدیریت خانم مریم نظری به ارائه ی خدمات حقوقی متعدده از قبیل امور مهاجرت، حقوق بین الملل خصوصی، طرح دعاوی در محاکم بین الملل خصوصی، دادگاهها و تمامی امور بین الملل خصوصی می پردازد.

تمامی مشاوره های تلفنی ما رایگان و بدون کسب درآمد است لذا متقاضیان می توانند جهت اخذ مشاوره و راهنمایی حقوقی خصوصا در ابواب مهاجرت یا حقوق بین الملل در ایران با ما تماس بگیرند.

شماره تماس :

833-8394962(98+)

833-8394963 (98+)

833-8397269(98+)

930-4235861 (98+)

930-4235978 (98+)

ساعات کاری موسسه: بجز ایام تعطیل، روزهای شنبه تا چهارشنبه

از ساعت ۹ تا ۲۰ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۳۰: ۱۶

افتتاح دفتر همکار در سنندج ایران :

موسسه حقوقی ، ثبتی و مشاوره ایی ژیهات گستر دادگر اولین موسسه تخصصی حقوق بین الملل در غرب کشور با مجوز رسمی از اداره ثبت شرکت ها و موسسات داری شماره ثبت 425 و شناسه ملی و کد اقتصادی و داری چند شعبه در شهرستان ها و شعبه مرکزی انتقال یافته در تهران با کادری مجرب و متخصص در امور حقوق داخلی و حقوق بین الملل با مدیریت آقای محمد غلامی کارشناس حقوق که دارای مدارک بین المللی حقوق بین الملل خصوصی مورد تایید اتحادیه اروپا که شامل مدارک
1- PROFESSORSHIP

اتحادیه اروپا
2-HIGH LEVEL CERTIFICATION

اتحادیه اروپا
3-OXFORDcert®
انگلستان

4-ASYS
اسپانیا
می باشد که مستقیما دوره های بین الملل را زیر نظر استاد مسلم حقوق داخلی و حقوق بین الملل جناب دکتر ملک پور گذرانده است.

شماره تماس :

87-33284971(98+)

هم چنین می توانید از طریق آدرس ایمیل [email protected] و [email protected] با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح کنید. دقت داشته باشید که به دلیل حجم تماس ها و درخواست ها، پاسخگویی از طریق تلفن و به طور رایگان فقط برای ده دقیقه صورت میگیرد ما تمامی تلاش خود را نموده ایم تا با مهیا کردن خطوط کافی و پرسنل لازم بهترین خدمات پاسخگویی را به شما ارائه دهیم .
دوستان عزیز دقت بفرمایید چنانچه که در ایران هستید، بهترین راه ارتباط با ما تلفن های ثابت یا همراه موسسه می باشد و در صورتی که در خصوص مسائل حقوقی داخلی یا بین المللی و مهاجرتی سوال دارید و نیاز دارید با مشتریان دیگر ما در ارتباط باشید میتوانید به لینک فیسبوک ما به آدرس ذیل مراجعه فرمایید :

facebook.com/www.malekpour.ir(این آدرس برای تمام عزیزان ایرانی در سراسر جهان است )

جهت مشاهده ی مطالب جدید و نیز پاسخگویی به سوالاتتان، می توانید به گوگل پلاس موسسه حقوقی ملک پور نیز توسط لینک ذیل مراجعه نمایید.

https://plus.google.com/u/0/102381563924323828222

اینستاگرام موسسه ی حقوقی ملک پور نیز جهت تبادل نظرات و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان نیز بدین نام میباشد:

moaseseh_hoghoghie_malekpour

Twitter(توئیتر) موسسه ی حقوقی ملک پور نیز جهت تبادل نظرات و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان نیز بدین نام میباشد :

https://twitter.com/miegroup

تماس تلفنی شما با ما به صورت رایگان پاسخگویی میشود و همچنین هرنوع سوال حقوقی داخلی یا بین المللی شما که در  فیسبوک ما طرح شود بی هزینه و رایگان پاسخ داده میشود. گاهی این سوالات شما توسط سایر بازدیدکنندگان پاسخگویی میشود که موسسه در قبال آن پاسخ ها هیچ گونه مسولیتی ندارد همچنین داد و ستد هایی که دوستان در صفحه فیسبوک ما انجام می دهند هیچ ارتباطی با ما ندارد. میتوانید به پاسخ های ما اعتماد کنید که با نام ملکپور در صفحات ما پاسخ داده میشود