تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سنگاپور

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سنگاپور

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سنگاپور

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سنگاپور ۲۰۱۸ در هنگام گرفتن وکیل مهاجرت برای مهاجرت به سنگاپور ۲۰۱۸ از جمله مهاجرت تحصیلی به سنگاپور و در نهایت اخذ اقامت سنگاپور در حال متقاضیان فراوانی دارد و بسیاری از دانش آموزان به فکر تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سنگاپور می باشد که در ادامه مقاله به بررسی شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سنگاپور ، هزینه های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سنگاپور ، مدارک لازم برای تحصیل در سنگاپور خواهیم پرداخت .

از جمله کشور های قدرتمند در میان سایر کشور های آسیایی و چه بسا درکل  دنیا کشور سنگاپور می باشد که از چند نظام تحصیلی قدرتمند پیروی می نمایند از این رو تحصیل پزشکی و دنداپزشکی در سنگاپور از پرطرفدار ترین موارد در بین دانشجویان خواهان تحصیل پزشکی و دنداپزشکی در سنگاپور می باشد . هر آنچه در زمینه تحصیل پزشکی و دنداپزشکی در سنگاپور مورد نیاز شما می باشد را ما در این مقاله تشریح خواهیم نمود . موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش برای همراهی و مشاوره شما آماده خدمت رسانی می باشد .

پذیرش در رشته پزشکی و دندان پزشکی در سنگاپور راه بسیار سخت و طولانی می باشد ، که دانش جویان در این مسیر باید بدانند که سیستم نظام آموزشی سنگاپور به چه صورت هست زیرا چیزهای زیادی هست که باید بیاموزند.بنابر این ما در اینجا سعی داریم تمامی اطلاعات مفید برای متقاضیان رشته پزشکی و دندان پزشکی در سنگاپور قراردهیم .

۱٫کسب نمرات عالی در دانشگاه :

 

شما باید بتوانید برای تعالی علمی خود دردانشگاه به خوبی عمل نمایید زیرا رقابت بین دانشجویان پزشکی و دندان پزشکی بسیار بالا هست و امتحانات جامعی برگزار میگردد  که در طول روز امتحان جامع هر دانشجو به این فکر میکند که آیا میتواند از این امتحان سربلند خارج شود؟

نمرات  عالی سریع تر متقاضی را برای کار عملی در زمینه پزشکی و دندان پزشکی آماده میسازد و همین سبب میشود که رقابت بسار سختی بین متقاضیان باشد.

 

 

۲.ارزیابی و آزمون های استاندارد :

 

آزمون های  استاندارد شده مانند  MCAT، BMAT، UKCAT و GAMSATاز اجزای مهم برخی از برنامه های پزشکی و دندان پزشکی  در دانشگاه های سنگاپور هستند.قبل از  برگزاری آزمون ها ، متقاضیان ۲ تا ۳ ماه فرصت دارند که آمادگی پیدا کنند . بدین ترتیب اگر میخواهید امتیاز بیشتری کسب کنید ، زمان آن هست که با شرکت در Duke-NUS  بتوانید کاملا برای امتحان MCATآماده شوید.

بر اساس تجربه ی اخیر متقاضیان  حداقل نمره ای قابل قبولی  که میتوان از MCATاخذ نمود ، نمره ۳۰می باشد. زیرا شاخص هایی وجود دارند که نمرات بالاتر ازمحدوده ی ۳۰ را نشان میدهد که همه آن دانشجویان و متقاضیان توانستند برای پزشکی و دندان پزشکی وارد دانشگاه های خوب شوند، از طرفی هم متقاضیان با نمرات زیر ۳۰ به دلیل اینکه از نظر آکادمیک باید دارای مهارت های همکاری درسی و شخصیباشند و به بتوانند در برنامه ی موفقیت آمیز یا حرفه ی پزشکی فراتر روند.  از سال ۲۰۱۵ MCAT در برگزاری آن تجدید نظر شده است .

 

  1. توصیه نامه :

 

از مهم ترین موارد برای اخذ پذیرش در رشته های دندان و پزشکی در سنگاپور آن است که فرد بتواند از اساتید خود توصیه نامه دریافت نماید تا دانشگاه متقاعد گردد که امکان سرمایه گذاری روی متقاضی مربوطه وجود دارد . دانشگاه باید مطمئن شود تا متقاضی می توانند درمورد شخصیت ، اخلاق کاری ، مواجهه با بیمار ، مشارکت در تحقیق ، علاقه به دندان یا پزشکی و سایر موارد مرتبط شهادت واقعی دهند .

 

  1. برنامه های اولیه :

 

دارای فرایند پذیرش نورد است که معمولا در ماه مه آغاز می شود.  مهلت مقدمات پذیرش اولیه و بدون استرس عموما از ۱ سپتامبر و ۱ دسامبر شروع می شود.  در زمان بسیار کوتاهی فضا های موجود برای کرسی های دانشگاه های سنگاپور تکمیل می شود .  بررسی قبلی مراحل پذیرش دانشگاه ها به شما این امکان را می دهد تا در زمان مربوط به پذیرش بدون استرس و کمبود زمان موارد را تهیه و اراده نمایید .

 

  1. انگیزه نامه و نمونه کاری در صورت وجود بهتر است ارائه شود ، تجربه کاری ، دلبستگی های بالینی ، تحقیقات علمی ، موارد داوطلبانه در سطح جامعه ، تحقیقات ها علمی و سایر فعالیت ها در زمینه های درسی از مواردی است که می توانید به عنوان اسناد برای بالا بردن شانس پذیرش خود ارائه نمایید . انگیزه نامه ای که ارائه می دهید باید برای شما و منحصر به فرد باشد.  پس روی آن زمان کافی را بگذارید.  در آن اطمینان حاصل کنید که شما با واقعیت های حرفه دندان یا پزشکی آشنا هستید و نه تنها به فکر داشتن یک نام پزشک جذب شده اید.  شما باید در انگیزه نامه خود نشان دهید که واقعا دوست دارداین رشته هستید و هدف شما انتخاب منطقی بر پایه استعداد های شما و علایق شما می باشد .

 

  1. ارائه مدارک :

 

در این مرحله توجه داشته باشید تا تمام مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش را به طور کامل تهیه کرده باشید . شما باید در زمان ارائه شده توسط دانشگاه تمام مدارک مورد نیاز پذیرش خود را تسلیم نمایید . پس بهتر است پیش از هر اقدامی با اتاق پذیرش دانشگاه انتخابی خود ارتباط بگیرید و یا در سایت دانشگاه تمامی مدارک مورد نیاز برای پذیرش را پیدا کرده و از قبل نسبت به آماده سازی  آن ها اقدام نمایید .

 

  1. مصاحبه ها

 

اگر برای مصاحبه ها دعوت می شوید ، کاملا خون سرد باشید و ارامش کامل داشته باشید ، اما اجازه ندهید که غرور بر شما حاکم شود. شما هنوز هم باید بدانید برای پذیرش به این سپری نمودن این مرحله نیاز دارید پس آن را جدی بگیرید. اطمینان حاصل کنید که شما می توانید در هر منطقه از درخواست خود بحث و دلایل خود را برای تمایل به پذیرش رشته خود دارید .   در مورد مدرسه بدانید و نسبت به سوالات آماده شوید. اما بالاتر و فراتر از آن، پاسخ ها به همان اندازه آرام و دوستانه باشد . حالا آنها می خواهند شما را به عنوان شخص متقاضی پذیرش رشته های پزشکی و دندان بشناسند .

با توجه به آنچه در باب تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سنگاپور و شرایط مهاجرت به سنگاپور از جمله مهاجرت تحصیلی به سنگاپور و در نهایت اخذ اقامت سنگاپور خدمت شما ارائه گردید می توان این چنین نتیجه گرفت که تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سنگاپور گزینه ای جذاب برای اکثریت دانش آموزان می باشد .

بنابراین شما متقاضیان می توانید برای کسب اطلاعات دیگر در زمینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سنگاپور با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور با همکاری دفتر MIE اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نمائید و مشاوره تخصصی و رایگان در زمینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سنگاپور به دست آورید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ