تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در لیتوانی

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در لیتوانی

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در لیتوانی

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لیتوانی ۲۰۱۸ در هنگام گرفتن وکیل مهاجرت برای مهاجرت به لیتوانی ۲۰۱۸ از جمله مهاجرت تحصیلی به لیتوانی و در نهایت اخذ اقامت لیتوانی در حال متقاضیان فراوانی دارد و بسیاری از دانش آموزان به فکر تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لیتوانی می باشد که در ادامه مقاله به بررسی شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لیتوانی ، هزینه های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لیتوانی ، مدارک لازم برای تحصیل در لیتوانی و همچنین بررسی آزمون ورودی رشته های پزشکی و دندانپزشکی در لیتوانی خواهیم پرداخت .

ما در این مقاله مفتخر می باشیم اطلاعاتی در باب تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در لیتوانی در اختیار متقاضیان قرار دهیم که همان ۴ور که می دانید تحصیلات پزشکی و دندان پزشکی در کشورهای دیگر توانسته است مورد استقبال زیادی از متقاضیان قرار گیرد که هدف از نگرش این مقاله اطلاعاتی در باب پزشکی و دندان پزشکی در لیتوانی می باشد ما در موسسه _mie_اتریش به خود می بالیم که با بیش ترین میزان اخذ روادید توانسته ایم از درجه بالایی در خصوص اخذ روادید برخودار شویم و توصیه وکلا و کارشناسان ما به ما این می باشد که قبل از هر گونه اقدامی در باب ویزاهای تحصیلی ، کاری و سرمایه گذاری از مشاوره ما در این زمینه برخودارشوید و پس از کسب اطلاعات دقیق اقدام به مهاجرت با موسسات حقوقی معتبر در این زمینه شوید.

کشور لتونی در در شمال شرقی اروپا واقع شده است . دانشگاه های لیتوانی پزشکی در میان بهترین مقصد در اروپا هستند. دانشجویان پزشکی بیشتر نه تنها توسط برنامه های انگلیسی بلکه توسط روسی و لیتوانی جذب می شوند. دانشگاه های لیتوانی در حال ارائه برنامه های مختلف به زبان انگلیسی هستند: دندان پزشکی، داروخانه، دامپزشکی، بهداشت عمومی، پرستاری و غیره. دانشگاه های پزشکی لیتوانی دارای مدرک ثابت شده ای از تعداد روزافزون دانشجویان رضایت بخش بین المللی از سراسر جهان و والدین آنها هستند.

لیتوانیایی ها در میان دو کشور برتر اروپا و تقریبا هر شخص انگلیسی، لیتوانی، انگلیسی و روسیه صحبت می کنند. لیتوانیایی ها در میان دو کشور برتر اروپا و تقریبا هر شخص انگلیسی، لیتوانی، انگلیسی و روسیه صحبت می کنند.

معیار پذیرش اصلی برای تحصیلات متوسط ​​در لیتوانی، داشتن دیپلم دبیرستان با زیست شناسی و شیمی است. فیزیک و ریاضیات یک مزیت است.

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در لیتوانی

در ۳ ساله اول دوره های آموزشی در دانشگاه ها در باب مسائل اساسی و پزشکی بالینی تدریس می شود.که متقاضیان تحصیل پزشکی و دندان پزشکی با دانش بر ساختار و عملکرد انسان و بدنی ۳ناسایی می گردد.و در بخش دوم تحصیلات تکمیلی در باب علل بیماری ها و مکانیزم بدن انسان و علائم بیماری و درمان عمومی آ۳نا می گردد.که درانتها مهارت علمی مورد نیاز کارآموزی بالینی در طول سال ششم آشنا نیز میگردد.که در طول این مدت زمان تدریس به زبان لتونیایی می باشد.در دنیای مدرن امروزه تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در لیتوانی به میزان ۷۰۰۰ متقاضی در سال می باشد که به میزان بیش از کل این متقاضیان را ، متقاضیان بین المللی تشکیل می دهند.

در باب تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در لیتوانی می توان گفت که بیشتر می بایست مورد توجه متقاضیانی قرار گیرد که قصد ادامه تحصیل به زبان لیتوانیایی می باشد.

طول دوره های پزشکی در لیتوانی

مدت زمان تحصیلات پزشکی در لیتوانی از ۳ سال الی ۶ می باشد که با توجه به نوع دوره متغیر می با۳د.

برنامه های ۶ ساله پزشکی به میزان ۸٫۳۰۰ یورو الی ۸٫۶۰۰ یورو در سال می باشد.

برنامه های ۵ ساله دندان پزکی به میزان۹٫۶۰۰ یورو الی ۱۲٫۹۸۰ یورو در سال می باشد.

برنامه های ۵٫ ساله دامپزشکی به میزان ۶٫۰۰۰ یورو در سال می باشد.

برنامه های ۴ ساله پرستاری به میزان ۲٫۱۰۰ الی ۵٫۵۰۰ یورو در سال می باشد.

برنامه ۳ مطالعات تکنولوژی ارتوپدی به میزان ۱٫۷۶۰ یورو در سال می باشد.

برنامه ۳ ساله مطلعات مراقب های هسته ای به میزان ۳٫۰۰۰ یورو در سال می باشد.

دانشگاه های پزشکی و دندان پزشکی در لیتوانی

دانشگاه علوم پزشکی لیتوانی (LSMU) یک دانشکده پزشکی در کالج لیتوانی است. امروزه دانشگاه علوم پزشکی لیتوانی، ادغام دو موسسه آموزش عالی، دانشگاه علوم پزشکی  (KMU) و آکادمی دامپزشکی لیتوانی (LVA) است. در حال حاضر LSMU بزرگترین موسسه آموزش عالی برای علوم زیست پزشکی در لیتوانی است، ادامه بهترین سنت های KMU و LVA. دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و پرستاری مهارت های عملی خود را در بیمارستان LSMU Kauno Klinikos به دست می آورندکه بزرگترین موسسه پزشکی در کشورهای بالتیک است. بیش از ۱۲۰۰ پزشک متخصص و ۲۴۰۰ نفر از کارکنان پرستاری هر ساله در بیمارستان LSMU بیش از ۷۸،۰۰۰ بیمار را تحت مراقبت قرار می دهند. دانشجویان داروسازی مهارت های عملی در داروسازی دانشگاه را دریافت می کنند که نه تنها برای خدمت به عموم مردم بلکه برای تدریس اصلی دانشکده داروسازی طراحی شده است، دانش آموزان را به طیف وسیعی از دانش و مهارت های عملی ارائه می دهد و آنها را با کار دست اول تجربه. دانش آموزانی که در تلاش برای تبدیل شدن به پزشکان دامپزشکی مهارت های عملی خود را در کلینیک های بزرگ و کوچک حیوانات و اتاق های عمل آکادمی دامپزشکی به دست می آورند. LSMU یک شرکت فعال برنامه تبادل ERASMUS است. دانش آموزان ممکن است در دانشگاه های خارجی تحصیل کنند یا برای دوره ای تا یک سال به خارج از کشور سفر کنند.در حال حاضر در حال مطالعه ۶۷۹ دانشجوی بین المللی از ۴۸ کشور است.

Kaunasدومین شهر بزرگ در لیتوانی است و از لحاظ تاریخی مرکز مهمی از زندگی اقتصادی، علمی و فرهنگی لیتوانی است. قفقاز بزرگترین شهر و مرکز شهرستان در شهرداری تراکی بزرگ قلمرو لیتوانی از سال ۱۴۱۳ بوده است. قفقاز در کنار دو بزرگترین رودخانه های لیتوانی، Nemunas و Neris قرار گرفته و در نزدیکی مخزن Kaunas، بزرگترین آب بدن به طور کامل در لیتوانی. Kaunas یک مرکز بزرگ صنعت، تجارت و خدمات در لیتوانی است.بیشتر صنایع توسعه یافته در کالج عبارتند از: صنعت غذا و نوشیدنی، صنایع نساجی و سبک، صنایع شیمیایی، چاپ و پردازش، دارو، صنایع فلزی، صنایع چوب و مبلمان. به تازگی فناوری اطلاعات و الکترونیک تبدیل به یک منطقه مهم از فعالیت های تجاری در Kaunas شده است.

امید بر این است که با به اتمام رسیدن این مقاله توانسته باشیم اطلاعات مفیدی در باب تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در لیتوانی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

شما متقاضیان می توانید برای کسب اطلاعات دیگر در زمینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لیتوانی و یا مهاجرت  به لیتوانی و یا اخذ اقامت لیتوانی و یا تحصیل در لیتوانی با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور با همکاری دفتر MIE اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نمائید و مشاوره تخصصی و رایگان در زمینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لیتوانی به دست آورید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ