تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک

در عصر جدید پزشکی و دندانپزشکی یکی از رشته های پر مخاطب و هم چنین حساس و مورد توجه جوامع و دولت ها بوده است که اکثر دانشجویان به دنبال بهترین دانشگاه ها و اساتید و نیز کشور ها برای تحصیل در چک و تحصیل پزشکی و دندانپزشکی هستند . همان طور که مستحضر هستید در ایام قدیم هم افراد زیادی به رشته پزشکی و دندانپزشکی روی می آوردند و پزشکان از شان و منزت بالایی برخوردار بودند .

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک امروزه با نگاه به سوالات متعدد به صورت انبوه مورد تقاضای شما دانشجویان و والدین عزیز قرار گرفته است و سوالات شما در باب تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک ما را بر آن داشت تا در باره این موضوع تمام مسائل و شرایط حائز اهمیت را صادقانه خدمتتان ارائه کنیم .

پزشکی و دندانپزشکی و همچنین گرایشات دیگر رشته پزشکی به علت حساسیت و داشتن هزاران هزار نکته در این علم باعث شده تا دانشجویان در انتخاب خود مقداری تامل و دقت به خرج دهند و به عنوان مثال تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک را در کنار گزینه های دیگر در لیست اهداف خود گذاشته و تحقیقات خود را نسبت به این امر مهم کامل نماییند .

مدت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک متفاوت است ، به نوعی که تحصیل در رشته پزشکی ۶ سال یا به عبارتی ۱۲ ترم و نیز تحصیل در رشته دندانپزشکی حدوداً ۵ سال و نیم که به قولی ۱۱ ترم طول می کشد . البته حائز اهمیت است به علت دشواری و سختگیری های به جا و مرتبط با رشته تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بیانجامد .

زمان آغاز سال تحصیلی برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک در ماه سپتامبر خواهد بود که باید خاطر نشان با توجه به محدودیت سنی و همچنین محدویت در ثب نام توصیه می شود اگر متقاضی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک در اسرع وقت با مشاوران ارشد و وکلای بین المللی موسسه حقوقی جناب آقای دکتر ملکپور تماس حاصل نمایید و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید .

ورود به کشور جمهوری چک و همچنین ورود به دانشگاه های مطرح جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک مستلزم گذراندن دوره ای قبل از دانشگاه خواهد بود که به شما والدین گرامی که متقاضی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک برای فرزندانتان هستید پیشنهاد ویژه ای خواهیم داشت . دانش آموزان می توانند از دو راه به دانشگاه های چک ورود پیدا کنند ، یا به صورت مستقیم وارد دوره های قبل از دانشگاه جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک شوید و یا اینکه با حضور در دوره های آمادگی قبل از دانشگاه در انگلستان وارد دانشگاه های جمهوری چک شوید .

اگر شما این دوره ها را در کشور انگلستان بگذرانید به مصلحت شما دوستان عزیز خواهد بود چراکه سطح تحصیلات شما خیلی بالاتر خواهد بود و این دوره در انگلستان مورد تائید دیگر کشور خواهد بود و علاوه بر آن اگر این دوره آمادگی قبل از دانشگاه را در کشور انگلستان بگذرانید به نوعی این امکان را به شما می دهند که در کشور انگلستان و دانشگاه های مطرح این کشور ورود کنید و از بورسیه دانشگاه های مطرح انگلستان استفاده نمایید .

محدودیت سنی بحث حائز اهمیتی است که جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک شما باید دقت بفرمایید فرزندانتان سنشان بعد از اخذ مدرک دیپلم بالا تر از ۲۱ سال نباشد ، این بحث به قدری مهم و حساس است که توصیه می شود در اسرع وقت با مشاوران ارشد موسسه حقوقی جناب آقای دکتر ملک پور تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند شوید .

جمهوری چک کشوری واقع در اروپای مرکزی و یکی از اعضای اتحادیه اروپا است. این کشور در تاریخ اول ژانویه ۱۹۹۳ و به دنبال تقسیم کشور چکسلواکی سابق پدید آمد. پایتخت و همچنین بزرگ‌ترین شهر  جمهوری چک شهر پراگ است که واحد پول آن کرونا است. جمعیت جمهوری چک بنا به سرشماری سال ۲۰۱۶ تقریباً ده  میلیون و پانصد هزار نفر است و زبان رسمی این کشور چکی است که از  خانواده زبان‌های اسلاوی است . شهر پراگ ۱٫۳ میلیون نفر جمعیت دارد.  جمهوری چک سومین کشور در ایجاد صلح و دوستی و جالب است بدانید دموکرات ترین کشور در حال حاضر در منطقه بوده است

شما دانشجویان گرامی برای ورود به دوره های آمادگی قبل از دانشگاه جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک احتیاج به مدرک زبان خواهید داشت ولکن امکان اینکه شما در کشور جمهوری چک به تحصیل زبان انگلیسی بپردازید هست اما پیشنهاد نمی شود زیرا علاوه بر هزینه های بالای کالج های زبان این کشور بهتر است زبان خود را تقویت و مدرک زبان خود را اخذ نمایید و پس از آن به جمهوری چک جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک ورود نمایید .

فایل صوتی آقای دکتر ملک پور در باب تحصیل پزشکی در چک

هزینه زندگی در جمهوری چک تقریباً بسان اکثر کشور های اروپایی خواهد بود . من حیث المجموع در قریب به اتفاق کشور های اروپایی ما شاهد قیمت های یکسان و نیز هزینه های متشابه هستیم . برای دانشجویان در حال تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک هزینه زندگی دانشجویی همراه با اجاره مسکن حدوداً ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو در ماه خواهد بود که لازم به ذکر است این امر بستگی به سبک زندگی شما دارد ولکن شما که در حال تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک هستید برای یک زندگی خوب دانشجویی مبلغ مذکور متعادل و مناسب است .

هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک در دانشگاه های مطرح جمهوری چک تقریباً حدود ۱۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ یورو خواهد بود که علاوه برآن هزینه پذیرش و آزمون ورودی و دیگر هزینه ها را هم باید مد نظر قرار دهید . آزمون ورودی معمولا در ماه مه برگزار خواهد شد که ممکن است برای حضور و تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک می توانید آزمون ورودی خود را در کشور هایی که برگزار کننده آزمون هستند آزمون دهید .

امکان اخذ بورسیه جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک به نوعی از زمان شروع پرونده شما تقریباً غیر منطقی خواهد بود اما باید گفت زمانی که دانشجویان متقاضی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک به این دانشگاه وارد شدند اگر در دانشگاه به عنوان دانشجوی برتر شناخته شوند و همچنین از پس دروس خود برآیند می توانند در خواست بورسیه تحصیلی کنند و هزینه های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک و همچنین به نوعی هزینه های زندگی خود را تامین کنند .

برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک مدارک مورد نیاز جدای از CV و انگیزه نامه و همچنین مدرک زبان ممکن است شما مصاحبه اینترنتی هم داشته باشید که وظیفه دانستیم به عنوان مشاور حقوقی این اطلاعات را صادقانه خدمتتان عرض نماییم و در پایان باید گفت شما با تماس با موسسه حقوقی جناب آقای دکتر ملکپور می توانیید به صورت رایگان بهره مند شوید .

دانشگاه های مطرح جمهوری چک

Charles University in Prague

College of Polytechnics Jihlava

Jan Evangelista Purkyně University in Ústí nad Labem

VŠB – Technical University of Ostrava

Masaryk University

University of Ostrava

University of West Bohemia

University of Hradec Králové

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 4٫67 از طریق 5)
Loading...
40 پاسخ
 1. sanaz گفته:

  سلام.من ۱۸سالمه و دیپلم تجربی با معدل ۱۵ و خورده ای دارم.مدرک آیلتس هم دارم میگیرم.میخواستم بدونم آیا امکانش هست در رشته دندانپزشکی چک تحصیل کنم؟؟.
  و میخواستم بدونم هزینه تحصیلم چقدر میشه به تومان.
  و من نمیتونم هزینه های بالا رو متقبل بشم میخواستم بدونم چه کشور اروپای که هزینه های پایینی رو برای تحصیل داره؟
  دوره ای که قبل از ورود به دانشگاه باید بخونیم هزینش چقدر هست و امتحان ورودی چطور هستش و امکان داره ک در اون امتحان قبول نشم؟
  خوشحال میشم جواب سوال هام رو بدید دکتر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز بله می توانید اقدام نمایید اما باید یک دوره پیش پزشکی را بگذرانید و سپس بتوانید وارد رشته پزشکی شوید اما باید بتوانید هزنیه های خود را تامین نمایید همچنین شهریه تحصیل ۱ سال خود را نیز پرداخت کنید تا بتوانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. مینا گفته:

  سلام وقتتون به خیر
  من ۳۰ سالمه
  دیپلم تجربی با معدل کل سوم ۱۸٫۵ و معدل کتبی ۱۵٫۹۴
  معدل پیش دانشگاهی ۱۷٫۵
  لیسانس گیاهپزشکی دارم
  آیا من میتونم در رشته دندان پزشکی در چک تحصیل کنم؟
  ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی می توانید اقدام نمایید که باید یک دوره پیش پزشکی را بگذرانید و سپس بتوانید وارد رشته پزشکی شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 3. نیلوفر گفته:

  با سلام .ببخشید ممنون میشم به سوال من جواب بدین.من ۲۳ساله هستم در حال خوندن زبان هستم و میخواهم ایلتس بگیرم وبرای داروسازی چک اقدام کنم ولی باتوجه به زمانی که دارم احتمالا برای مهرنتونم اقدام کنم میخواستم ببینم اگه برای دی ماه اقدام کنم مشکلی به وجود میاد؟یعنی شرایط امتحان سختترمیشه یان؟شما چه پیشنهادی دارین برای من؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز خیر مشکلی ایجاد نخواهد شد و می توانید اقدام نمایید حتی این امکان را دارید که بتوانید بدون مدرک زبان نیز اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. سمیرا گفته:

  سلام خسته نباشید من اطلاعات زیادی درباره تحصیل خارج از کشور ندارم… میخواستم ببینم برای رشته پزشکی چه راه هایی هست که بتونم بورس تحصیلی بگیرم؟ اصلا امکانش هست که تحصیل رایگان باشه؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای رشته پزشکی کشورهای متعدد با شرایط متفاوت می توان اقدام کرد اما باید در ابتدا شرایط کامل خود را ذکر نمایید تا با توجه به شرایط شما بتوان اطلاعات دقیقی ارائه داد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 5. سحر گفته:

  سلام من ۲۶ سالمه و مدرک زبان ندارم اما زبانم خوب است ایا می توانم بدون مدرک زبان برای مهر سال بعد در رشته داروسازی یا پزشکی چک اقدام کنم ؟ ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست عزیز امکان پذیر است و می توانید اقدام داشته باشید اما باید شرایط شما توسط کارشناسان بررسی گردد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 6. mmf گفته:

  با سلام خدمت شما می خواستم بدون آیا دانشکده دندانپزشکی دانشگاه چارلز شرط معدل هستش و اگه آیلتس ۶ داشته باشیم چه تاثیری در پذیرش ما داره

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای ورود باید معدل خوب و بالایی داشته باشید تا شانس پذیرش و اخذ ویزا را داشته باشید و با مدرک زبانی که دارید براحتی می توانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 7. Hadis گفته:

  با سلام و سپاس فراوان،من دختري ۱۹ ساله هستم كه درحال حاضر در كالج دوناي مجارستان در حال تحصيل هستم.ميخوام علاوه بر امتحان وروديه دانشگاه مجارستان امتحان دانشگاه چارلز چك رو هم بدم.ايا من به مدرك زبان نياز دارم؟و اينكه ميخوام بيشتر درباره چك و دانشگاهش اطلاعات بگيرم ممنون.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه می توانید به سایت مراجعه نمایید و یا با برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 8. Dorsa madah گفته:

  سلام آقاي دكتر خيلي خوشحالم كه با موسسه شما آشنا شدم و واقعا ممنونم بابت همه راهنمايي هايي كه انجام ميدين اينقدر دلنشين حرفه اي و دقيق.
  من ٢٦ سالم هست معدل ديپلم ١٦ تجربي از تيزهوشان وليسانس مهندسي پزشكي با معدل ١٦ دانشگاه آزاد مدرك ايلتس ٦.٥ دارم و يه مقاله آي اس آي در ژورنال اشپرينگر دارم، علاقه خيلي خيلي زيادي به پزشكي دارم سؤال اولم اينه كه امكان دريافت فاند و تحصيل در پزشكي با رزومه من وجود داره؟ و أصلا كلا به نظر شما بين آمدن به اتريش و آزمون دادن يا تحصيل در چك روسيه يا اكراين كدوم راه عاقلانه تَر هست؟ خيلي ممنون ميشم اگه راهنمايي كنين.
  با سپاس،پاينده باشيد.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   شما امکان تحصیل در رشته پزشکی را دارید اما کشورهای متفاوتی می توانید اقدام نمایید شرایط اقدام برای کشورهایی که فرمودید مهیا می باشد اما شرایط هر کدام متفاوت است که بهتر است شرایط شما برای کشورهای ذکر شده بررسی گردد که می توانید با دفاتر mie برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 9. مهشید گفته:

  با عرض سلام و وقت به خیر و تشکر بابت راهنمایی های خوبتون…
  من ۲۴ سال سن دارم و دیپلم تجربی و کارشناسی معماری دارم با معدل های بالای ۱۷…
  میخوام دندانپزشکی بخونم و در حال حاضر برای دوره ی پادفک زبان روسی در روسیه هستم،میخواستم بدونم ایا این امکان برای من وجود داره ک به چک برم و دندان پزشکی رو به زبان اینگلیسی بخونم ولی دوره ی یک ساله ی امادگی زبان رو نگذرونم(زبان اینگلیسی ام خوب است ولی ایلتس ندارم)
  ممنون میشم اگر راهنمایی ام کنید ک سریع ترین زمان برای شروع دروه ی دندان پزشکی برای من کی هست؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بله امکان پذیر است و می توانید اقدام نمایید اما باید سطح خوبی از زبان را دارا باشید همچنین دوره premedical را نیز بگذرانید و سپس وارد دانشگاه شوید و رشته مورد نظر خود شوید اما با توجه به اینکه فرصت زیادی باقی نمانده باید سریعتر برای اخذ پذیرش اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 10. علی سبحانی گفته:

  سلام جناب دکتر، نزدیک به یک ماه هستش که سوال بنده در ذیل مقاله پزشکی چک در همین صفحه درج شده و قابل ندونستین جواب بدین.حتی سوالاتی که بعد از سوالم مطرح شده رو هم جواب دادین اما سوال من گویا خیلی جذاب برای پاسخگویی نبوده ! بهرحال ما طبق گفته شما هم زیر مقاله مرتبط سوال پرسیدیم هم کامل و جامع پرسیدیم و هم نزدیک به ۱ ماه صبر کردیم تا عاقبت مهلت اقدام برای کشور چک برای امسال تمام شد و جوابی از شما نگرفتیم و یک سال کارمون به تاخیر افتاد . کاش ساماندهی بهتر بود.موفق باشید

  پاسخ
 11. neginA گفته:

  باسلام من ۱۸ سال سن دارم وامسال در رشته ی پرستاری ازاد نجف اباد پذیرفته شده ام و دارای مدرک پیش دانشگاهی با معدل ۱۸٫۰۲ و دیپلم تجربی ۱۹٫۳۴ می باشم
  علاقمند به تحصیل در رشته ی داروسازی هستم شرایط پذیرش این رشته در دانشگاه های کشور چک چگونه است وایا من میتوانم برای تحصیل به زبان انگلیسی در این کشور اقدام کنم؟
  با تشکر از شما

  پاسخ
 12. سوسن گفته:

  سلام اقاى دكتر .يك سال أندى ست كه در كانالتون عضو هستم و از اطلاعات شما در زمينه هاى مختلف استفاده ميبرم .اميدم شادى وسرافرازىروزافزون شماست.
  راجع به دخترم ١٩ساله كه پيش امسال با معدل متوسط گرفته و زبان هم در حد ٣ و ٣:٥ Ielts ميدونه از همكارتون راجع به پزشكى چك پرسيدم. نميدونم دوره premedical با foundation يكى هست و أيا زبان انگليسى رو هم ميتونه اونجا بخونه تو همين مدت premedيا نه و اگه ايشون تا دى ماه بتونه بره بعد از شش ماه ديگه ميتونه وارد سال يك بشه يا مجددا بايد يك سال premedical بخونه و أيا امكان داره بعد از سال دوم به پرديس منتقل بشه و يا اگه همونجا بخونه شانس تخصص در كشورهاى اروپايي براش بيشتر است؟؟
  اگه جواب بديد بسيار سپاسگزارم

  پاسخ
 13. Negar گفته:

  سلام من ٢٤ سال سن دارم و معدل ديپلم تجربي ١٥ بود…من با يكي از موسسه هاي همكار شما تماس گرفتم براي داروسازي دانشگاه چارلز چك گفتن بايد پري مديكال رو بگذرونم.چرا در مورد داروسازي چك جايي بحث نشده؟؟؟؟؟؟!!!! مدرك زبان براي كالج هم لازم هست ؟يا براي دانشگاه بگيرم بهتره؟مصاحبه سفارت رو براي آذر وقت گرفتن در مورد مصاحبه هم ي راهنمايي كنيد كه به چه صورت هست ممنون ميشم….

  پاسخ
 14. زينب گفته:

  باسلام،من٢٤سالمه.كارشناسي مامايي ازدانشگاه شهيدبهشتي بامعدل١٥/٧٧هستم.براي سال ديگه كه طرحم تموم ميشه،براي دندانپزشكي ميخوام اقدام كنم،مدرك زبان ندارم ولي دراين يكسال ميخوام بخونم كه چون مقصدم مشخص نيست،نميدونم چ زباني بخونم😞معدل ديپلم تجربي١٩/٤٨معدل پيش١٨/٥٠،من خيلي سردرگم شدم و همه جا سرچ كردم ولي به نتيجه نرسيدم،خواهش ميكنم كمكم كنيد تا فرصت ديگه ازدست ندم،چون دانشجويان زيادي در اوكراين و بلاروس سردرگم شدن بعداز پادفك،ميترسم منم اينجوري شم،زبان الماني هم دوسال طول ميكشه تاb2 و بعدش مشخص نيست كه بتونم مستقيم وارد شم يا نه!و با توجه به سنم ويزا نميدن ديگه براي المان،فرانسه هم كه مشكل ويزا داره،هزينه ي كشورهاي چك و مجارستان هم خيلي بالاست و فقط ٢سال ميتونم پرداخت كنم،نميخوام مجبورشم انتقالي به پرديس ايران بگيرم،لطفا منو راهنمايي كنيد 🙏🏻😭

  پاسخ
 15. علی سبحانی گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پور. خیلی ممنونم از اطلاعات خوب و کاملی که در خصوص مهاجرت در اختیار هموطنان قرار میدین.واقعا افراد بزرگواری مثل جنابعالی که علمشون رو بی چشمداشت در اختیار دیگران قرار میدن رو باید قدر دونست. جسارتا سوالی از محضرتون داشتم. ۳۵ ساله هستم و دیپلم و پیش دانشگاهی رو در رشته ریاضی فیزیک با معدل حدود ۱۸ به بالا تمام کردم و بعد از اون لیسانس و فوق لیسانس رو در یکی از رشته های مهندسی گذروندم (لیسانس دانشگاه آزاد و ارشد هم غیر انتفاعی).از زمان فارق التحصیلیم در مقطع ارشد حدود ۷ سال گذشته.اما همیشه دوست داشتم در رشته پزشکی یا دندانپزشکی ادامه تحصیل بدم که متاسفانه دست سرنوشت تا الان ممانعت کرده بود.حالا سوالم از محضر حضرتعالی این هستش که با وجودی که دیپلم و پیش دانشگاهیم ریاضی بوده آیا امکان تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی رو دارم تا بالاخره به این آرزو برسم؟ آیا در کشور چک فقط این امکان برای من میسر هست یا در کشورهای با سطح علمی بالاتر دیگر هم این امکان رو دارم با توجه به سنم و ریاضی بودنم؟ و از بابت زبان هم آیلتس ۵٫۵ دارم. ضمنا چون پیش دانشگاهی و دیپلم رو ریاضی بودم در صورت فارغ التحصیلی احتمالی در رشته پزشکی یا دندانپزشکی در خارج از کشور آیا امکان طبابت در ایران را دارم؟ چون اگر اشتباه نکرده باشم مدارک پزشکی خارج که پیش دانشگاهی تجربی نبوده باشند در ایران ارزشیابی نمیشوند. ببخشید که سوالاتم زیاد بود اما اگر منت بذارید و به همشون جواب بدین سپاسگزار خواهم بود.البته خاطرم هست که سوال دوست بزرگواری رو ور کانال تلگرام جواب دادین که ۲۹ سالشون بود اما با سوال من متفاوته چون ایشون رشتشون تجربی بود و من از بابت ریاضی بودن کمی نگرانم.

  پاسخ
 16. arshavin گفته:

  ArshaviN:
  من ۲۶ ساله هستم چند روزی هست خدمت سربازیم تمام شد…لیسانس مکانیک حرارت و سیالات از دانشگاه ازاد هستم با معدل ۱۲٫۹۴ و معدل دیپلم ۱۴ ریاضی و فیزیک و در حال رفتن به زبانكده برای زبان چك.و شغلمم هم مغازه تجهیزات پزشکی دارم
  الان که خدمتم تمام شده تازه به این فکر افتادم برم دنبال علایقم و تصمیم گرفتم دندانپزشکی بخونم توی چك
  میخواستم بدونم اگه دیپلمم رو به تجربی تغییر بدم دوباره از کالج شروع کنم؟!
  اگه پیشنهادی دارین لطفا راهنمایی کنید چون شدیدا انگیزه دارم به اون چیزی که دوس دارم برسم…لطفا راجع به ویزای کاری در زمینه تجهیزات پزشکی برای فروش هم توضیح بدین.مرسی

  پاسخ
 17. محمد گفته:

  سلام خواهش می کنم راهنماییم کنید من مهر وارد ۲۹ سالگی میشم خیلی علاقه دارم پزشکی در چک بخونم ارزوم پزشک شدن هست ایا با توجه به سنم میتونم اقدام کنم با تشکر

  پاسخ
 18. مشاور حقوقی گفته:

  سلام وخسرته نباشيد خدمت دكتر ملك پور گرامي.اقاي دكتر من ٢٤سالمه كارشناسي رشته ميكروبيولوژي با معدل ١٦دارم با توجه به تحقيقاتي كه دانشگاه چارلز تو پراگ يكي إز بهترين دانشگاه ها در رشته هاي پزشكي و دندان دارو هستش در اروپا و جهان خواستم ببينم واقعا اينطور هستش و ارزش داره ادم كلي هزينه چه إز نظر مادي و چه إز نظر زماني براش انجام بده؟ايا مدركش همه جاي دنيا مورد تأييده ؟سوْال بعديم اينكه من ميتونم برا ژانويه در دوره پري مديكال پذيرش بشم بعد امتحان وروديشو سپتامبر بدم؟چون من إز يكي إز موسسات همكار شما مشاوره گرفتم گفتن كه ما ميتونيم برا شما تو ژانويه پذيرش بگيريم ايا اين امكان پذيرش چون من تو سايت دانشگاه هرچي گشتم همچين چيزيو پيدا نگرديم .خيلي ممنون ميشم منو در اين كاري كه ميخام انجام بدم راهنماي كنين

  پاسخ
 19. aida گفته:

  سلام و خسته نباشيد به شما اقاي ملك پور عزبز و همكارانتان من ١٨ سال سن داراي مدرك ديپلم ١٧.٩٣ و پيش دانشگاهي ١٢ و همچينين مدرك IELTS ٦٠٥ هستم ، خواهان تحصيل پزشكي تو يك دانشگاه خيلي خوبم به نظر شما از چه دانشگاهي مي تونم پذيرش بگيرم با هزينه ساليانه نسبتا كم اخه فعلا شرايط مالي خيلي خوبي نداريم ممنون ميشم كمكم كنين

  پاسخ
 20. محمدحسین قاری گفته:

  سلام.دارای مدرک دیپلم وپیش دانشگاهی هستم. معدل کل دوسال آخ۱۴میباشد.هم اکنون۱۸سال دارم .نمرات فیزیک.شیمی وزیستم پایین بوده. علاقمندبه دندانپزشکی هستم.لطفاراهنمایی کنید ازکدام کشورمیتوانم پذیرش بگیرم باهزینه سالیانه ۳۰میلیون تومان

  پاسخ
 21. بهروز گفته:

  سلام و درود بر شما . دانشگاه چارلز را چند دانشکده میکنند چارلز یک و دو و سه که همگی پزشکی دارند. فرق اینها چیست و چطور تقسیم بندی شده اند و وزارت بهداشت ما کدام یک از این چارلزها را مورد تایید دارد؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
   • یونی گفته:

    سلام و خداقوت به تیم بسیار فعال و پویای دکتر ملک پور
    من ۲۵ سالمه و لیسانس بیهوشی دارم و از لحاظ نظام وظیفه مشکلی ندارم،به شدت علاقمند به پزشکی در خارج از کشور هستم معدل کتبی ام ۱۰ و معدل کل دیپلمم ۱۶:۵۰ بوده میتونم سالی حدود ۲۵ الی ۳۰ ملیون هزینه کنم بنابراین از نظر شما امکان تحصیل وجود داره یا همش رویایی بیش نیست؟ و اینکه ایا با این سن میشه پزشکی خوند زبان انگلیسیم خوبه ولی ایلتلس ندارم
    با تشکر از وجود شما

    پاسخ
 22. بیژن گفته:

  درود برشما برای تحصیل پزشکی در جمهوری چک داشتن مدرک پیش دانشگاهی الزامیه؟ بین تحصیل پزشکی در چک به زبان انگلیسی و زبان چکی کدوم یک رو پیشنهاد میکنید؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *