تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند ۲۰۱۸ پس از گرفتن وکیل مهاجرت در هتگام مهاجرت به فنلاند ۲۰۱۸ از جمله مهاجرت تحصیلی به فنلاند برای تحصیل در فنلاند و راههایاخذ اقامت فنلاند ممکن است ؟ شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند و قوانین مهاجرت به فنلاند و قوانین مهاجرت تحصیلی به فنلاند چگونه است ؟ شرایط اخذ ویزای تحصیلی فنلاند به چه صورت است ؟ مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های فنلاند برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند چه مدارکی است ؟

می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس داشته باشید و اطلاعات بیشتری را در باب تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند از مشاورین متخصص و مسلط به امور بین الملل در این موسسه به صورت مشاوره رایگان کسب کنید.

فنلاند کشوری مستقل در شمال اروپا و در حوزه ی اسکاندیناوی می باشد . این کشور دارای مرزهای مشترک با کشورهای سوئد و نروژ و روسیه میباشد .دین رسمی در کشور فلاند مسیحیت است و زبان رسمی این کشور زبان فنلاندی است ،ضمن اینکه زبان سوئدی نیز در این کشور  رواج دارد.

راه های مختلفی برای مهاجرت به کشور فنلاند وجود دارد که یکی از بهترین راه ها ، تحصیل در فنلاند می باشد .در این مقاله به تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند می پردازیم .

رشته های علوم پزشکی از جمله پزشکی و دندان پزشکی از رشته هایی هستند که بسیاری از افراد علاقه دارند د که در این رشته ها مشغول به تحصیل شوند و به دلیل بازار کار بسیار خوب  رشته های علوم پزشکی و همچنین  به دلیل قابل پیش بینی بودن آینده ایی که این رشته ها دارند باعث شده ، بسیاری از افراد که قصد ادامه تحصیل دارند  جذب این رشته شوند و معمولا افراد بسیاری که قصد ادامه تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی را در دانشگاه های معتبر خارج از کشور دارند.تحصیل در دانشگاه های فنلاند را که رایگان میباشد انتخاب می کنند.

دوره های  کامل تحصیلی در پزشکی، دندان پزشکی ، دامپزشکی یا داروسازی در حال حاضر فقط در زبان فنلاندی و سوئدی در دسترس هستند، بنابراین شما نیاز به مدرک زبان  به زبان رسمی کشور فنلاند و تسلط لازم بر زبان را برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند دارید. توجه داشته باشید که دانشگاه های فنلاند هیچ گزینه ای برای “آماده سازی زبان” ارائه نمی دهد ؛ شما باید در حال ابتدا به زبان فنلاندی یا سوئدی مسلط باشید.

متقاضیان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند باید در نظر داشته باشند که حتی با مهارت های کامل زبان فنلاندی / سوئدی، ورود به دوره های پزشکی در این کشور بسیار رقابتی و انتخابی است.

در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا  برخی از برنامه های علوم پزشکی ممکن است به زبان انگلیسی تدریس شود  . اگر شما برنامه پزشکی مورد نظرتان را یافتید ، برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط پذیرش تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند و غیره به دانشگاه مراجعه کنید. قبل از درخواست به برنامه کارشناسی ارشد مرتبط با علوم پزشکی،  به شما  توصیه می شود از دانشگاه بخواهید که درخواست شما را به صورت تخصصی بررسی کند.

در صورتی که بخواهید اطلاعات دقیق درباره مدارک و شرایط خود را در بخش های پزشکی در سطح کارشناسی ارشد یا دکترا بدانید ، باید با دانشکده های مربوطه تماس بگیرید، در ذیل  فهرستی از دانشگاههای پزشکی فنلاند ارائه می شود که شما میتوانید جهت اقدام به سایت های  زیر مراجعه کنید.

اکثر دانشگاه های فنلاند از یک سیستم پذیرش الکترونیکی آنلاین برای دریافت برنامه های لیسانس و پزشکی خود استفاده می کنند. همچنین از شما خواسته می شود که کپی های گواهی های آموزشی قبلی و سایر مدارک مورد نیاز خود را ارسال کنید. علاوه بر این، برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند ، متقاضیان خود را ملزم به تحصیل و امتحان ورودی می کنند.

ددلاین ثبت نام دانشگاه های فنلاند جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند

دوره نرم افزاری حدودا در ماه نوامبر شروع می شود و تا ماه فوریه اجرا می شود اما با توجه به موسساتی که شما درخواست می کنید باید زمانی که مهلت برای تحصیل  پزشکی خود است، می توانید از آن استفاده کنید را حتما بررسی کنید و بدانید .

آیا می توانم تحصیل در رشته پزشکی و دندان پزشکی به زبان انگلیسی در فنلاند داشته باشم ؟

مطالعات در پزشکی و دندانپزشکی عمدتا فقط در زبانهای فنلاندی و سوئدی قابل دسترسی هستند.

برنامه های کامل تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند و رشته های  دامپزشکی یا داروسازی در حال حاضر فقط در زبان فنلاندی و سوئدی در دسترس هستند، بنابراین شما نیازدارید که زبان سویدی و فنلاندی را به صورت کامل و روان مسلط باشید تا بتوانید در این رشته ها در کشور فنلاند تحصیل ننمایید. توجه داشته باشید که دانشگاه های فنلاند هیچ گزینه ای برای “آماده سازی زبان” ارائه نمی دهند؛ شما باید در حال حاضربه زبان فنلاندی (یا سوئدی) مسلط باشید .

شما متقاضیان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند باید در نظر داشته باشید که حتی با مهارت های کامل زبان فنلاندی / سوئدی، ورود به دوره های کارشناسی در این موضوعات و رشته ها بسیار رقابتی و انتخابی است.

ممکن است در برخی از رشته های علوم پزشکی در بخش تحصیلات مدرن و دکترا کورس ها به زبان انگلیسی ارایه شوند.

در مقطع کارشناسی ارشد  برخی از برنامه های علوم پزشکی ممکن است به زبان انگلیسی در دسترس باشد . هنگامی که شما انتخاب کرده اید جایی که می خواهید درخواست کنید، می توانید شروع کنید در مورد شرایط ورود و مهلت های درخواست مطلع شوید. اغلب دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه دوره های کاربردی خود را بین اوایل دسامبر تا اواسط / اواخر ماه ژانویه باز می کنند. اگر شما یک برنامه پزشکی جالبی پیدا کردید، برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط پذیرش تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند و غیره به

دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید . اما از آنجا که دوره های برنامه ممکن است از یک برنامه به یک دیگر متفاوت باشد، همیشه این اطلاعات را برای هر استاد جداگانه بررسی کنید. قبل از درخواست به برنامه کارشناسی ارشد مرتبط با علوم پزشکی، شما متقاضیان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند نیز توصیه می شود از دانشگاه بخواهید که چه کرسی حرفه ای خاصی را که برنامه کارشناسی ارشد ارائه می دهد تو بادر صورتی که بخواهید اطلاعات دقیق درباره گزینه های خود را در بخش های پزشکی در سطح کارشناسی ارشد یا دکترا (و همچنین در غیر این صورت) بخوانید، باید با دانشکده های مربوطه تماس بگیرید.

دوره های دکترای پزشکی و دندانپزکی در فنلاند

در اینجا در خصوص تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند لازم به ذکر است کورس دکترای پزشکی در کشور فنلاند دانشجویان  قادر می سازد تا پروژه های تحقیقاتی دکترای خود را تحت نظارت با کیفیت بالا در کنار مطالعات کارشناسی خود از همان ابتدای سال تحصیلی خود آغاز کنند. دانش آموزان سالانه از برنامه سالانه دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی به این برنامه انتخاب می شوند. در مرحله اول برنامه، نظارت توسط دو معلم و یک تا دو معلم همکار ارائه می شود.

دانش آموزان دکترای پزشکی قبل از تکمیل مدارک تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند در گروه های تحقیقاتی در مجموع سه ماه برای پنج تابستان کار خواهند کرد. در طی دو تابستان اول، دانش آموزان فرصتی منحصر به فرد برای انجام تحقیقات در سه تا چهار گروه تحقیقاتی مختلف برای شناخت خود با تنظیمات و موضوعات مختلف تحقیقاتی خواهند داشت.

شما عزیزان اگر خواهان دریافت اطلاعات در خصوص شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند و قوانین مهاجرت به فنلاند از طریق ویزای تحصیلی فنلاند و مهاجرت تحصیلی به فنلاند  هستید و اگر می خواهید با قوانین و اه های اخذ اقامت تحصیلی فنلاند آشنا شوید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص قوانین و راههای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند مشاوره رایگان اخذ نمایید .

در لیست زیر می توانید برخی از دانشگاه های کشور فنلاند را برسی نمایید:

دانشگاه های پزشکی در فنلاند :

دانشگاه هلسینکی http://www.med.helsinki.fi/english/index.html:

دانشگاه فنلاند شرقی http://www.uef.fi/en/ttdk/:

دانشگاه اوولوhttp://www.oulu.fi/medicine/:

دانشگاه تامپیر http://www.uta.fi/med/en/index.html :

دانشگاه توروhttp://www.utu.fi/en/units/med/Pages/home.asp

دانشگاه های دامپزشکی در فنلاند :

دانشگاه هلسینکی https://www.helsinki.fi/fa/faculty-of-veterinary-medicine :

شما عزیزان اگر خواهان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند از طرق مختلف و مهاجرت به فنلاند  و بدست آوردن اخذ اقامت و تابعیت فنلاند می باشید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط و قوانین تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند مشاوره رایگان دریافت نمایید .

دانشگاه های دندان پزشکی در فنلاند :

دانشگاه هلسینکی http://www.helsinki.fi/hammas/eng/index.html :

دانشگاه تورو http://www.utu.fi/en/units/med/units/dentistry/Pages/home.aspx:

دانشگاه اوولو http://www.oulu.fi/medicine/:

دانشگاه فنلاند شرقی http://www.uef.fi/en/ttdk/:

دانشگاه ها ی گروه های داروسازی در فنلاند :

دانشگاه هلسینک http://www.helsinki.fi/pharmacy/:

دانشگاه فنلاند شرقی (UEF): http://www.uef.fi/en/web/farmasia :

دانشگاه Åbo Akademi: http://www.abo.fi/institution/en/biovetenskaper -> http://www.abo.fi/fakultet/en/biovetfarmaci

کورس های مربوط پزشکی در کشور فنلاند به خطوط تحصیلی فنلاندی و سوئدی زبان تقسیم می شوند.تنها پنج درصد از کل دانش آموزانی که برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند درخواست می کنند قادر به پذیرش در دانشگاه های فنلاند می شوند. تنها دانشگاهی که در کشور فنلاند این رشته ها را و خط آموزشی در رشته های پزشکی و دندانپزشکی را در کشور سوید هم ارایه می دهد دانشگاه هلسینکی میباشد که از دنکینگ بسیار خوب آموزشی در این رشته ها برخوردار است.

دانشگاه های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند برنامه های دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد (برنامه های تخصصی و دکترای) را با استانداردهای بین المللی و فن آوری های مدرن آموزشی تدریس می کند. هدف این دانشگاه ها   آموزش پزشکان و  دندانپزشکان ماهر و محققان برتر است. پزشکان و دندانپزشکان و دانشمندانی که از این دانشگاه ها  فارغ التحصیل می شوند، در سراسر جهان بسیار مورد احترام هستند.  مانند موسسه دندانپزشکی دانشگاه تورکو در رتبه بندی علمی دانشگاه های جهانی (ARWU) در رتبه هفتم جهان قرار گرفته است.

هم چنین ، دانشگاه  دندانپزشکی Nordic (NIDE) سرمایه گذاری مشترک Planmeca و دانشگاه Turku است. این دوره های آموزشی را برای متخصصان دندانپزشکی بین المللی ارائه می دهد که به دنبال گسترش تخصصشان هستند. دوره های معتبر علمی NIDE شامل طیف گسترده ای از موضوعات، مانند آموزش ۳D، CAD / CAM، و همچنین زیبایی شناسی، ترمیم و چسب دندانپزشکی است.

مدارک مورد نیاز جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند

  • ارائه مدرک زبان در سطح مورد نظر
  • ارائۀ گواهی پذیرش از دانشگاه مورد نظر و یا فایل آن.
  • ارائه بیمه یکساله که باید آنرا از سایت swiss care خریداری کرده  باشند.
  • کپی پاسپورت ( پاسپورت باید بیشتر از یک سال اعتبار داشته باشد)
  • اسکن شناسنامه متقاضی
  • چند قطعه عکس
  • گواهی سپرده  مالی از بانک به میزان ۱۰۰۰۰ یورو .
  • مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات
  • ارائه c v متقاضی

 

هزینه های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند

 

برای هزینه های زندگی روزمره ما توصیه می شود که حداقل ۷۰۰ تا ۹۰۰ یورو در هر ماه رزرو کنید  و مسلما نسبت به نوع دوره و دانشگاهی که انتخاب می کنید هزینه شهریه نیز در خرج های روزانه شما وجود دارد  که این هزینه ها از ۲۵۰۰ یورو تا ۱۵ هزار یورو در سال متغیر است.

 

مسکن اولویت اصلی در فنلاند است و این هزینه ۴۴ درصد کل هزینه های ماهانه دانشجویان بین المللی جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند را نشان می دهد

اینجا قیمت های متوسط برای اقامت در فنلاند است:

 

دانشجو تنها زندگی می کند: ۴۱۶ یورو / ماه

دانشجوی زندگی با همسر / فرزند: ۵۵۶ یورو / ماه

دانش آموز زندگی در سالن های محل اقامت: ۳۲۹ یورو / ماه.

اقامت در سالن های اقامت یک گزینه محدود زمانی است که فقط ۳۲ درصد از دانش آموزان می توانند درآمد کسب کنند. از این تعداد، ۸۴ درصد از اقامتشان راضی هستند که بالاترین درصد برای یک کشور اروپایی از لحاظ رضایت دانشجویان در مورد مسکن است.

اخیرا، سیستم آموزشی فنلاند در سال ۲۰۱۲ بهترین رتبه در جهان را در رتبه بندی قرار داد. این رتبه بندی قابل توجه نباید جای تعجب باشد، زیرا دانش آموزان فنلاند کار سختی دارند و انگیزه زیادی برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند دارند . بر خلاف آنچه که در اکثر کشورهای اروپایی به دست می آید، دانشجویان بین المللی تاثیرات بسیار خوبی بر کیفیت آموزش و پرورش دارند.

 

موسسات از روش های نوین مطالعه نوآورانه در کلاس های خود استفاده می کنند. به عنوان مثال، یک روش یادگیری مبتنی بر مشکل به طور گسترده ای در سالن های پزشکی و دانشگاهی خود استفاده می شود. روشهای تدریس در فنلاند هرگز اقتدارگرا نیست، بلکه بر مبنای بحث، کار گروهی و دانش آموزان برای یافتن و سازماندهی اطلاعات برای خودشان است.

در این مقاله سعی داشتیم اطلاعات جامعی در خصوص شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند و راه های مهاجرت به فنلاند و شرایط اخذ اقامت تحصیلی فنلاند در اختیار شما قرار دهیم .

شما سروران گرامی می توانید برای تکمیل اطلاعات خود در باب مهاجرت تحصیلی به فنلاند و یا قوانین تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند و قوانین اخذ ویزای تحصیلی فنلاند و همچنین شرایط اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های فنلاند برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند و در نهایت اخذ اقامت فنلاند با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم در تماس باشید و از مشاوره رایگان تلفنی این موسسه بهره مند شوید

و همچنین می توانید با مشاوره حضوری از مشورت با وکلای زبده و کارآمد این موسسه اطلاعات مفیدی در باب هزینه های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند و دیگر کشورها به دست آورید.

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (11 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ