تحصیل زبان سوئدی در سوئد

تحصیل زبان سوئدی در سوئد

تحصیل زبان سوئدی در سوئد

تحصیل زبان سوئدی در سوئد چگونه است ؟ شرایط تحصیل زبان سوئدی در سوئد و همچنین وکیل مهاجرت چگونه می باشد ؟ راه های مهاجرت به سوئد و شرایط تحصیل زبان سوئدی در سوئد و مهاجرت تحصیلی به سوئد و تحصیل زیان سوئدی در سوئد کدام است ؟ قوانین تحصیل دوره زبان در سوئد و اخذ اقامت و تابعیت سوئد به چه صورت است ؟ برای کسب اطلاعات از تحصیل در دوره زبان انگلیسی و سوئدی در سوئد و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای سوئد چه باید کرد ؟ آیا دوره زبان سوئدی و همچنین تحصیل دکترا در سوئد ممکن می باشد ؟ اگر شما عزیزان می خواهید در رابطه با تحصیل در سوئد و تحصیل دوره زبان سوئدی در سوئد برای مهاجرت به سوئد اقدام نمایید همواره می توانید با مشاورین متخصص و کارشناسان و حقوقدانان به صورت تلفنی و تخصصی در خصوص دوره زبان سوئدی و در نهایت اخذ اقامت و تابعیت سوئد مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یکی دیگر از طرق اخذ ویزای تحصیلی برای کشور سوئد اقدام از طریق course های آموزش زبان انگلیسی‌ بدون نیاز به مدرک زبان می باشد .

این course  دوره زبان سوئدی ۳۰ واحدی شامل ۱۵ واحد گرامر و ۱۵ واحد آکادمیک رایتینگ میباشد که دوره پذیرش این course شش ماهه می باشد .

شایان ذکر است برای علاقمندان  تحصیل زبان سوئدی در سوئد که دارای مدرک دیپلم می باشند ؛ اخد پذیرش از دانشگاههای سوئد بدون مدرک زبان IELTS  مشکل می باشد و عملاً امکان پذیر نیست . پس بهتر است که حداقل دارای مدرک زبان IELTS  ۵٫۵ باشند . از نمونه مزیت های تحصیل در این course های زبان ، بالا بردن سطح زبان انگلیسی‌ جهت ورود به رشته‌های تحصیلی‌ در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس می باشد. هزینهٔ تحصیل در این کورس ۵۰۰۰۰ کرون  بوده که می‌بایست پس از اخذ پذیرش تحصیلی سوئد مستقیماً به حساب دانشگاه واریز گردد.

دانشجویانی که این دوره های آموزشی را گذرانده اند ؛ دیگراحتیاجی به ارائه مدرک زبان انگلیسی جهت تحصیل در مقاطع بالاتر در سوئد نخواهند داشت. لازم به بیان است که درحال حاضر کلیه ی دانشجویانی که اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی در این دوره نموده اند موفق به اخذ اقامت تحصیلی سوئد شده اند و معمولاً این اقامت تحصیلی در شرایطی  که دانشجودر۶ ماه نخست موفق به گذراندن واحدها نشود قابلیت تمدید ۱ ساله خواهد داشت.

دانشجویان تحصیل دوره زبان سوئدی در سوئد درطول زمان تحصیل به شکل قانونی،  مجوز ۲۰ ساعت کار در هفته را دارند و میتوانند جهت اخذ ویزای همراه برای سوئد برای همسر و فرزندانشان اقدام نمایند.

انجمن های آموزش بزرگسالان برای تحصیل دوره زبان سوئدی در سوئد

طیف گسترده ای از تحصیل زبان سوئدی در سوئد از طریق انجمن های آموزش بزرگسالان، با محتوای متنوع، طول و شدت در دسترس است. برخی از آنها هیئت مدیره و مسکن و فعالیت های اجتماعی را سازماندهی می کنند، در حالی که دیگران فقط آموزش زبان را ارائه می دهند. تأمین کنندگان دوره صدور گواهینامه خود را صادر می کنند. برخی از مدارس دوره های آموزشی را با تاریخ شروع می کنند در طول سال، در حالی که دیگران ممکن است در برنامه های تابستان تمرکز کنند

شما عزیزان اگر خواهان مهاجرت به سوئد و تحصیل در سوئد و از همه مهمتر تحصیل در دوره زبان سوئدی در سوئد هستید و می خواهید که در رابطه با  تحصیل زبان سوئدی در سوئد اطلاعات لازمه و کامل را کسب کنید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار آن در سراسر ایران در خصوص تحصیل زبان سوئدی در سوئد و شرایط اخذ اقامت و تابعیت سوئد و راه ها و قوانین اقامت پس از تحصیل در سوئد به صورت کاملا تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

بیشترین انجمن های آموزش بزرگسالان که تحصیل زبان سوئدی در سوئد ارائه می دهند عبارتند از:

Folkuniversitetet
Medborgarskolan (اطلاعات فقط به زبان سوئدی)

بسیاری از دیگر ارائه دهندگان خصوصی تحصیل دوره های زبان در سوئد وجود دارد اگر شما علاقه مند به پیدا کردن یک دوره نیمه وقت در کنار تحصیلات خود در موسسه خصوصی هستید. این ها را می توان از طریق جستجوی ساده وب یافت.

لطفا توجه داشته باشید که اجازه اقامت برای پذیرش دوره های زبان سوئدی در سوئد امکان پذیر نیست که بخشی از یک برنامه آموزشی معتبر در یک دانشگاه نیست.
دوره های تابستانی

انجمن ها و نهادهای زیر در سوئد تحصیل زبان سوئدی در سوئد تابستانی را ارائه می دهند:

انجمن سلطنتی فرهنگ سوئدی در خارج از کشور (Riksföreningen Sverigekontakt)
سوئد اکسپرس (گوتنبورگ، استکهلم، مالمو / لند، گوتلاند / ایلند و مکان های مختلف در کوه سوئد)
جلسه تابستانی بین المللی اوپسالا (اوپسالا)

تحصیل دوره زبان سوئدی در سوئد :

موسسه سوئدی دوره های تابستانی زبان سوئدی بین المللی را سازماندهی می کند. این دوره ها که در همکاری با کالج های مستقل آموزش بزرگسالان به نام دبیرستان های محلی (folkhögskolor) برگزار می شود، عمدتا برای دانش آموزانی که در حال تحصیل در سوئد در سطح دانشگاه در کشور دیگری غیر از سوئد هستند، در نظر گرفته شده است. گاهی اوقات دانشجویان دیگر مجاز می شوند، بسته به تعداد مکان های موجود. با این حال، متقاضیان تحصیل زبان سوئدی در سوئد و مهاجرت به سوئد باید دوره زبان سوئدی را برای ۱۰۰ ساعت یا بیشتر مطالعه کنند تا واجد شرایط باشند.

تحصیل دوره های زبان سوئدی Folkuniversitetet به سطح از A1 برای مبتدی تا C2 برای کاربران پیشرفته تقسیم می شود. تعیین دوره، مانند A1، اهداف دوره را مشخص می کند، یعنی آنچه شما باید پس از اتمام دوره، بتوانید انجام دهید. اگر احساس می کنید که معیارهایی را که باید در سطحی A1 بدانید را برآورده کنید، باید سطح آن کمی بالاتر از آن را انتخاب کنید، به عنوان مثال A2 در این مورد.
تغییرات بین مکان های مطالعه

تحصیل زبان سوئدی در سوئد ما ممکن است بسته به اینکه در آن تحصیل می کنید، تغییراتی داشته باشد. در بعضی از نقاط، سطوح زبان به ماژول های مختلف تقسیم می شوند. بعضی از دوره ها پس از تعیین نام و نام خانوادگی و یا منفی دارند.
چارچوب سطح شما را تعیین می کند

سطوح A1-C2 از چارچوب کلی اروپایی برای مرجع زبان ها است که مقیاس آن به ما امکان می دهد تا سطح مهارت های زبان یک فرد را ارزیابی کنیم. چارچوب مبتنی بر استاندارد بین المللی است که در سراسر اروپا استفاده می شود. دوره های زبان سوئدی Folkuniversitetet مبتنی بر برنامه های دوره ای است که با استفاده از چارچوب ایجاد شده است.

در خصوص مهاجرت به سوئد و تحصیل زبان سوئدی در سوئد اینگونه می توان بیان نمود که اگر شما عزیزان می خواهید تحصیل در دوره زبان سوئدی می باشید و با مهاجرت تحصیلی به سوئد می خواهید درتحصیل دوره های زبان سوئدی در سوئد شرکت نمایید و یا اگر می خواهید از هزینه های دوره های زبان سوئدی در سوئد و یا چگونگی اخذ اقامت و تابعیت سوئد از طریق تحصیل دوره های زبان سوئدی در سوئد به روز ترین اطلاعات را بدست آورید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین  اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و با مشاورین متخصص و کارشناسان امور بین الملل در خصوص تحصیل در سوئد و شرایط اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای سوئد و قوانین و راه های اخذ ویزای تحصیلی سوئد برای تحصیل زبان سوئدی در سوئد صحبت نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (55 نظرات, میانگین: 4٫82 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

21 پاسخ
 1. علی گفته:

  سلام روز بخیر من ۳۰ سالمه. میخواستم بپرسم هزینه کورس ۶ ماه زبان سوئدی در سوئد برای خانواده ۳ نفری چقدره. آيا ایلتس باید بگیریم یاخیر.

  پاسخ
 2. فرامرز گفته:

  سلام.همسرم فیزیوتر اپیست هست و میخوایم از طریق گذراندن دوره زبان سویدی و وارد بازار کار شدن اقامت بگیریم .الان این امکان وجود دارد؟

  پاسخ
 3. Shakil گفته:

  با سلام
  من امکان تماس با موسسه رو نداشتم ممنون میشم پاسخگوی سوال من باشید
  من ۲۳ساله هستم لیسانس آموزش زبان انگلیسی دارم و توانایی گرفتن مدرک آیلتس با نمره بالا هم دارم
  آیا امکانش هست پس از دوره زبان انگلیسی من رو برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد قبول کنند؟آیا من می تونم همزمان بصورت رایگان از دوره زبان سوئدی استفاده کنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد اما دوره های ۶ ماهه شانس بسیارپایینی برای اخذ ویزا دارند برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. سیامک گفته:

  سلام عذر میخوام یک سوالی دارم
  کسی که برای دوره زبان انگلیسی وارد سوئد میشه وهمینطور اجازه کار ۲۰ساعت در هفته داره آیا شرایطی وجود داره که بعد از اتمام دوره زبان درخواست اقامت بده و بتونه در سوئد کار و زندگی بکنه ؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله امکان پذیر است اما باید بتوانند کار مورد نظر خود را بدست آورند و وارد بازار کار شوند تا بتوانند به اقامت و تابعیت دست یابند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. احسان گفته:

  سلام وقت بخیر
  ۲۸ سال سن فوق لیسانس مخابرات با یک سال سابقه کار ایلتس اکادمیک سه اسکیل۶٫۵ و اسپیکینگ ۷ و توتال۶٫۵
  ایا می تونم در دوره زبان سوئدی بدون گذراندن دوره زبان انگلیسی به صورت رایگان شرکت کنم؟
  بعد از دوره زبان سوئدی برای بورسیه دکترا می تونم اقدام کنم؟
  ایلتس جنرال۶٫۵ هم دارم و همسرم با۱۰ سال سابقه و فوق لیسانس برق با ایلتس جنرال۵
  تماس با شما امکان پذیر نیست و خط ها اشغل می باشند

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ورود به مقطع دکترا در ابتدا باید سوپروایزر خود را پیدا نمایید تا بتوانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. سعید گفته:

  با سلام ممنون از اطلاعات مفید
  من ۲۸ سالمه لیسانس ایمنی و بهداشت.
  ایا مدرک زبان لازمه، ؟ و دوره ی اموزش زبان سوئدی چند مدت هستش و هزینه ان؟؟ایا هزینه اقامت در این دوره هم جداست، ؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله باید بتوانید مدرک زبان نیز ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. صادق گفته:

  با سلام هدف بنده اقامت کاری بعد از اتمام دوره زبان است ، لطفا چند سوال بنده را جواب بدید
  ۱ بنده لیسانس مدیریت دارم آیا آیتس ۵.۵ هم نیاز دارم؟
  ۲هزینه کامل تحصیل سوئدی یا انگلیسی با مدت یک ساله چقدر است ؟؟؟
  ۳ آیا همراه نیاز به آیلتس دارد؟
  ۴ همراه اجازه تحصیل زبان سوئدی رایگان دارد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در ابتدا باید رزومه ای از خود را ذکر بفرمایید تا بتوان به درستی راهنمایی کرد اما برای ورود به دوره زبان حداقل آیلتس ۵٫۵ مورد نیاز است که باید بتوانید مدرک زبان خود را نیز اراده دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 8. میلاد گفته:

  با سلام و احترام خدمت دکتر ملک پور عزیز

  عنایت بفرمایید بنده را راهنمایی کنید هدف من مهاجرت به سوئد هستش من مهندسی بهره برداری نیروگاه با ۱۲ سال سابقه رسمی نفتی دارم سطح زبان انگلیسی شاید مبتدی رو به متوسط من ۳۲ سال دارم و همچنین همسرم فوق دیپلم تریبت بدنی تقریبا ۲۷ ساله با سطح متوسط زبان انگلیسی بدون مدرک آیلتس و یک دختر ۳ ساله داریم کل دارایی من بصورت کلی حدود ۱۳ هزار یورو میباشد (لازم بذکر است دایی بنده ۳۰ سال است شهروند سوئد میباشد) عنایت بفرمایید بهترین راه برای ما چیست و آیا این دوره زبان میتواند سکو پرتاب ما سوئد باشد و آیا با مدارک تحصیلی و سابقه بنده میتوانم کاری در این کشور بعد از گذارندن دوره زبان سوئدی بهمراه همسرم و فرزندم پیدا کنم که در نهایتا تبدیل به اقامت دائم شود؟؟؟؟
  هزینه های این دوره چقدر است و با توجه به این دارای کلی ما میتوانیم در این مسیر موفق شویم؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید در ابتدا برای یک دوره زبان اقدام داشته باشید و سپس جذب بازار کار شوید که برای این امر باید حداقل IELTS 5.5 را نیز ارائه دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 9. هادی گفته:

  سلام من ۲۹ ساله هستم و میخام دوره زبان سوئدی رو در سوئد بگذرونم؛ و پس از اتمام دوره زبان اعلام پناهندگی کنم!
  آیا این کار امکان پذیر هست؟
  هزینه های کلی مربوط اخذ ویزا و زبان و اقامت تا اتمام دوره چقدر میشود؟

  پاسخ