تحصیل رایگان در فرانسه

تحصیل رایگان در فرانسه

تحصیل رایگان در فرانسه

تحصیل رایگان در فرانسه و گرفتن وکیل مهاجرت برای مهاجرت به فرانسه ۲۰۱۸ چگونه ممکن است ؟ آیا می خواهید تحصیل رایگان در فرانسه داشته یاشید ؟ شرایط تحصیل رایگان در فرانسه و در صورت کلی تحصیل در فرانسه چیست ؟ شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال و ابهام در خصوص تحصیل رایگان در فرانسه و یا مهاجرت تحصیلی به فرانسه و همچنین تحصیل در دانشگاههای فرانسه و یا کار ضمن تحصیل در فرانسه می توانید با کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس گرفته و در خصوص تحصیل رایگان در فرانسه و اقامت پس از تحصیل در فرانسه و در نهایت اخذ اقامت فرانسه مشاوره رایگان دریافت نمایید .

تحصیل رایگان در فرانسه

در ابتدای بحث تحصیل رایگان  در فرانسه و یا تحصیل در فرانسه به توضیحی از کشور فرانسه می پردازیم :

کشور فرانسه در غرب قاره اروپا واقع شده است ، این کشور از نظر قدرت صنعتی در جهان مقام چهارم را دارد و بزرگترین کشور اروپای غربی محسوب می شود . زبان رسمی در کشور فرانسه فرانسوی می باشد اما مردم فرانسه به زبان انگلیسی نیز صحبت کرده و تسلط دارند . اب و هوای کشور فرانسه معتدل است و می توان گفت در برخی از روزهای سال گرم و متبوع و در برخی دیگر سرد و خشک است. کیفیت اموزشی در کشور فرانسه فوق العاده بالاست هم چنین بار علمی بالای این کشورهمواره مورد نظر متقاضیان بوده است، تحصیل با هزینه پایین در کشور فرانسه گزینه دیگری برای انتخاب این کشور برای تحصیل و زندگی می باشد. تحصیل در کشور فرانسه در تمامی مقاطع تحصیلی و رشته ها امکان پذیر است که به انها می پردازیم.

  • مقطع تحصیلی کارشناسی در فرانسه:

این مقطع خود به دوره های L1،L2 ،L3   تقسیم میشوند و دانشجویان متقاضی تحصیل رایگان در فرانسه در هر دوره تعداد واحد های خاص خود را می گذرانند. طول مدت مقطع کارشناسی ۳ تا ۴ سال است و در طول تحصیل فرد ۱۰ ساعت در هفته اجازه کار بصورت پاره وقت را داراست که به ازای هر ساعت کار ۷ تا ۱۰ یورو حقوق دریافت می نماید. به دلیل شانس پایین ویزا و ارائه اکثر رشته ها به زبان فرانسوی تحصیل در این مقطع به افراد با مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی توصیه نمی گردد و بهتر است مقطع کارشناسی را در کشور خود بخوانند و برای تحصیل در مقاطع بالاتر در کشور فرانسه اقدام نمایند. متقاضیان تحصیل رایگان در فرانسه برای اخذ پذیرش تحصیلی کشور فرانسه در مقطع کارشناسی باید معدل بالای ۱۵ و مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی داشته باشند. برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های کشور فرانسه نظر اساتید دانشگاه مطرح است و در صورت عدم صلاحیت، دانشجو باید ترم اخر مقطع کارشناسی را مجددا سپری نماید.

در خصوص مهاجرت به فرانسه و یا تحصیل رایگان در فرانسه می توان گفت که اگر شما عزیزان خواهان تحصیل در فرانسه می باشید و می خواهید مهاجرت تحصیلی به کشور فرانسه را داشته و به sss

دست پیدا نمایید و اطلاعات دقیق در خصوص تحصیل رایگان در فرانسه داشته باشید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  و شعبه مرکزی این موسسه در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص تحصیل در فرانسه با مشاورین متخصص و کارشناسان مسلط به امور بین الملل برای امر تحصیل رایگان در فرانسه مشاوره رایگان دریافت نمایید .

  • مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد در فرانسه:

در کنار بحث تحصیل رایگان در فرانسه لازم به ذکر است که این مقطع به دو دوره Master1 و Master2 تقسیم می شود که از هم جدا می باشند و مدرک هریک بصورت مجزا ارائه می شود. طول مدت کارشناسی ارشد در کشور فرانسه یکساله و دوساله (پیش دکتری) است.تحصیل در این مقطع به زبان انگلیسی (در دانشگاه های خصوصی) و فرانسوی امکان پذیر می باشد. برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کشور فرانسه در این مقطع داشتن معدل بالای ۱۵ و مدرک کارشناسی در رشته مربوطه الزامی است. لازم به ذکر است دانشجویان  متقاضی تحصیل رایگان در فرانسه ۲۰ ساعت در هفته اجازه کار بصورت پاره وقت را دارا می باشند و می توانند به ازای هر ساعت کار ۷ تا ۱۰ یورو حقوق دریافت نمایند.

  • مقطع تحصیلی دکتری در فرانسه:

این دوره پژوهشی Reaserch می باشد و مدت ان ۳ ساله است.تحصیل در این مقطع به زبان انگلیسی (در دانشگاه های خصوصی) و فرانسوی امکان پذیر می باشد و دانشجویان ۳۰ ساعت در هفته اجازه کار پاره وقت دارند که به ازای هر ساعت کار ۷ تا ۱۰ یورو حقوق دریافت می نمایند. فرد متقاضی تحصیل رایگان در فرانسهبرای اخذ پذیرش در این مقطع در کشور فرانسه باید معدل بالای ۱۴ و مدرک کارشناسی ارشد در رشته مربوطه را داشته باشد.

 

تحصیل در کشور فرانسه هزینه پایینی دارد اما نمی توان گفت کاملا رایگان است به طور معمول هزینه ثبت نام در کشور فرانسه ۴۵۰ یورو می باشد همینطور شهریه تحصیل در دانشگاه های دولتی فرانسه سالیانه ۲۰۰ یورو تا ۷۰۰ یورو اندازه گیری شده است که بسته به دانشگاه، رشته تحصیلی و مقطع مورد نظرمتفاوت است. شهریه دانشگاه های خصوصی سالیانه از ۱۰۰۰ یورو شروع می شود و تا ۱۰۰۰۰ یورو ادامه دارد. نظام تحصیلی در کشور فرانسه به طور سالیانه است و دانشجویان تحصیل رایگان در فرانسه در سال تعداد واحد خاصی را می گذرانند. هرچه از شهر پاریس فاصله می گیریم و به شهرهای کوچک تر و دورتر مانند گرونوبل، لیون، کن و …. میرویم از هزینه های زندگی و تحصیل در کشور فرانسه کاسته می شود.

برای تحصیل رایگان در فرانسه در تمامی مقاطع تحصیلی نیاز است که به زبان فرانسوی تسلط لازم داشته باشید و مدرک B2 فرانسوی را اخذ نمایید علاوه بر ان کشور فرانسه در این زمینه کلاس هایی برای اموزش زبان برای متقاضیان برگزار می نماید. علاوه بر هزینه های پایین در کشور فرانسه دانشجویان می توانند پول خود را از حساب بانکی در کشور خود به حساب بانکی در کشور فرانسه منتقل نمایند و کارت اعتباری تهیه کنند هم چنین با سن زیر ۲۵ سال می توانند با کارت مسافرت بین المللی جوان تخفیفاتی برای رستوران ها و گردش دریافت نمایند.

در خصوص  تحصیل رایگان در فرانسه به طور معمول شروع ترم در دانشگاه های کشور فرانسه ماه سپتامبر می باشد و دانشگاه ها در این ماه پذیرای دانشجویان می باشند.

نکته منفی در خصوص کشور فرانسه این است که افرادی که قصد تحصیل رایگان در فرانسه را دارند و می خواهند در کشور فرانسه تحصیل نمایند اجازه بردن همراه ندارند و ویزای همراه به انها تعلق نمی گیرد.کشور فرانسه این امکان را به متقاضیان میدهد که به مدت ۶ ماه پس از اتمام تحصیل در کشور فرانسه بمانند و به دنبال کار بگردند. پس از یافتن کار، دریافت حقوق و پرداخت مالیات می توانند برای اقامت دائم کشور فرانسه درخواست دهند.

در کنار مبحث تحصیل رایگان در فرانسه می توان به ویزای توریستی کشور فرانسه اشاره نمود که این ویزا قابل تبدیل به نوع های دیگر ویزا نمی باشد و برای گرفتن ویزاهای دیگر کشور فرانسه حتما باید به کشور خود بازگشته و مجددا برای سفر به کشور فرانسه اقدام نمایید.

پس از ۷ سال اقامت متوالی در کشور فرانسه با انواع ویزاهای تحصیلی و کاری در فرانسه  فرد می تواند اقامت دائم کشور فرانسه را اخذ نماید.

همانطور که در متن بیان شد تحصیل رایگان درفرانسه امکان پذیر است اما منظور از آن تحصیل بدون هیچ گونه هزینه نمی باشد. تحصیل رایگان درفرانسه به معنی تحصیل با هزینه های کم و اندک است که با توجه به این مورد و بار علمی بالا در این کشور بسیاری از افراد را برای تحصیل و زندگی در کشور فرانسه علاقه مند کرده است.

شما عزیزان متقاضی مهاجرت به فرانسه و همچنین تحصیل در فرانسه خصوصا تحصیل رایگان در فرانسه می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص تحصیل رایگان در فرانسه  با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه  مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین متخصص و مسلط به امور بین المللی و حقوقی برای تحصیل رایگان در فرانسه به صورت تخصصی و تلفنی مشاوره رایگان دریافت نمایید . این موسسه دارای به روزترین اطلاعات در خصوص مهاجرت به فرانسه از جمله مهاجرت تحصیلی به فرانسه و تحصیل رایگان در فرانسه و اخذ اقامت فرانسه می باشد .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (14 نظرات, میانگین: 4٫93 از طریق 5)
Loading...
3 پاسخ
  1. شایا گفته:

    سلام، آیا این موضوع که دانشگاه دوره ی کارشناسی در ایران از دانشگاه های برتر تهران باشه تاثیرگذار هست؟و اینکه با معدل ۱۳٫۵ مقطع کارشناسی در ایران،امکان اخذ پذیرش در فرانسه هست؟

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *