تحصیل در دوره های زبان مالتا

تحصیل در دوره های زبان مالتا

تحصیل در دوره های زبان مالتا

تحصیل در دوره های زبان مالتا و شرایط تحصیل در مالتا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ راههای مهاجرت به مالتا ۲۰۱۸ و راههای تحصیل در دوره های زبان مالتا را می شناسید ؟ قوانین تحصیل در دوره های زبان مالتا و یا شرایط اخذ پذیرش تحصیلی مالتا چگونه است ؟ برای اخذ ویزای تحصیلی مالتا و تحصیل در مالتا  و تحصیل مقاطع مختلف تحصیلی در مالتا و در نهایت اخذ اقامت مالتا چکار باید کرد ؟ آیا امکان تحصیل در دوره های زبان مالتا وجود دارد ؟ راه های تحصیل در دوره های زبان مالتا و یا شرایط اخذ ویزای تحصیلی مالتا چیست ؟

شما عزیزان اگر می خواهید که از طریق دوره زبان در مالتا برای امر مهم مهاجرت تحصیلی به مالتا اقدام نمایید و از طریق تحصیل در دوره های زبان مالتا در دانشگاهها مالتا و یا کالج های زبان مالتا به اقامت از طریق تحصیل در مالتا دست پیدا نمایید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص تحصیل در دوره های زبان مالتا به صورت کاملا تخصصی از کارشناسان امور بین الملل و حقوقدانان این موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید .

مجمع الجزایر مالت عملا در مرکز مدیترانه قرار دارد، ۹۳ کیلومتری جنوب سیسیل و ۲۸۸ کیلومتری شمال آفریقا قرار دارد. مالت بزرگترین جزیره و مرکز فرهنگی، تجاری و اداری است.

مالت دارای امکانات سلامتی و آبگرم در هتل­های لوکس و استراحتگاه­های باشگاه است. دریاها و زمین خود را از فعالیت­های سنگی کوهنوردی تا آرامش طاقت فرسا به دست می­آورند.

بیشتر در زمینه ماهیگیری، گردشگری، صنایع دستی و کشاورزی فعالیت می­کنند. مالت به عنوان یک موزه بزرگ در فضای باز شناخته شده است. جزیره بسیاری از تعطیلات تخصصی را برای کسانی که قصد دارند زبان انگلیسی خود را پر کنند، مهارت جدیدی یاد بگیرند، تاریخ را کشف کنند مناسب می­باشد.

اگر مایل هستید در یک دوره آماده سازی انگلیسی در یک مکان منحصر به فرد و پرماجرا شرکت کنید، شرکت در یک مدرسه انگلیسی زبان در مالتا ممکن است یکی از تجارب بین­المللی ترین تجارب بین­المللی شما باشد. در این مقاله سعی می­شود راجب تحصیل زبان انگلیسی در مالتا و شرایط آن اطلاعاتی در اختیار شما قرار گیرد.

تحصیل زبان انگلیسی در مالتا

آب و هوای آفتابی مالت و این واقعیت که زبان انگلیسی زبان ملی همراه با مالت است، جزیره مدیترانه را به مکانی عالی برای یادگیری و تمرین زبان انگلیسی و لذت بردن از ماجراجویی سبک تعطیلات تبدیل می­کند.

پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا، با ساده کردن مقررات مسافرتی و ویزا، فضای بین­المللی را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.

به عنوان  یک کشور کوچک، مالت دارای بسیاری از مدارس زبان انگلیسی است که دوره های آمادگی امتحان انگلیسی را ارائه می­دهند. این برنامه­های انگلیسی به ویژه برای دانش آموزان بین­المللی که مایل به پذیرش در دانشگاه های خارجی هستند و نیاز به آمادگی برای امتحانات مانند کمبریج پیشرفته، TOEFL یا آیلتس اختصاص داده شده است. هیئت نظارت EFL وزارت آموزش و پرورش مؤسسات استانداردهای حرفه­ای مدارس زبان را نظارت می­کند و اطمینان می­دهد که آنها آموزش عالی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می­کنند.

لیستی از برخی از مدارس عالی زبان در مالتا عبارت اند از:

EC مالت – در سنت جولیان
Inlingua مالت – در اسلیم
Eurocentres در Msida

شرایط تحصیل زبان انگلیسی در مالتا

برای رفتن به مالتا و خواندن زبان انگلیسی ، اگر شهروند اتحادیه اروپا باشید نیازی به ویزا ندارید واگر بخواهید در یک برنامه امتحان انگلیسی که کمتر از ۹۰ روز طول بکشد، شرکت کنید نیازی به یک ویزای بازدید کننده ندارید. با این حال، اگر شما قصد شرکت در یک دوره انگلیسی که برای تکمیل شدن بیش از ۳ ماه طول بکشد را دارید، باید برای اجازه تحصیلی طولانی مدت درخواست کنید.

علاوه بر اقوام اتحادیه اروپا، دانشجویانی که از استرالیا، کانادا و ایالات متحده آمریکا نیز می­آیند نیازی به ویزا برای اقامت تا ۹۰ روز ندارند.

کشورهای مستقل مشترک المنافع مجبور نیستند در صورت ورود به مالتا، بلیط­های بازگشتی خود را نشان دهند یا پول کافی را نشان دهند، در حالی که کشورهای غیر اتحادیه اروپا باید نشان دهند که پول کافی در حساب خود دارند.

همه شهروندان غیر اتحادیه اروپا باید برای اخذ ویزای شینگن برای شرکت در یک مدرسه زبان انگلیسی در مالت ابتدا درخواست دهند. برای ویزای مورد نیاز، باید مقصد سفر خود را مشخص کنید، چگونه می­توانید به کشور برسید، چگونه خودتان را تامین می­کنید و در آن زندگی می­کنید. شما باید تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد سفر خود به مالتا را در فرم درخواست ویزا از سفارتخانه­های مالت دریافت کنید. شما همچنین باید یک گذرنامه معتبر حداقل ۳ ماه، دو عکس گذرنامه و هزینه ویزا داشته باشید. برنامه­های کاربردی در اغلب موارد در طی ۷-۱۵ روز بررسی می­شوند. شما همچنین باید هدف اقامت خود را مشخص کنید.

هزینه­های این دوره­های تحصیل زبان انگلیسی در مالتا تقریبا ۱۸ هزار یورو می­باشد و این دوره­ها معمولا یک ساله می­باشند.

انوع ویزا برای تحصیل زبان انگلیسی در مالتا

ویزای کوتاه مدت ویزای (  C)شنگن: حداکثر سه ماه (۹۰ روز) از تاریخ ورود به منطقه شنگن این را می­توان برای یک، دو یا چند ورودی در کشور صادر کرد. این نوع ویزا برای زبان آموزان غیر انگلیسی که قصد تحصیل زبان انگلیسی دارند در نظر گرفته شده است که قصد دارند یک دوره کوتاه زبان را در مالتا یاد بگیرند.

ویزای ملی D طولانی مدت : طولانی تر از ۳ ماه معتبر است این ویزا برای زبان آموزانی که مایل به گرفتن دوره های طولانی تر زبان انگلیسی و همچنین دانشجویان بین المللی هستند توصیه می­شود.

تمام دانشجویان بین­المللی که در مالت بیش از ۳ ماه اقامت دارند، باید برای اجازه اقامت از مقامات کشور درخواست کنند. و به دولت مالت ثابت کنید که شما می­توانید در این کشور زندگی کنید و از خودتان حمایت کنید. شما باید گذرنامه خود، مدرک کافی و مدارک تحصیلی را در مدرسه زبان که در آن حضور دارید، کسب کنید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیل زبان در مالتا

معمولا برای کسب ویزا برای مالتا، مدارک زیر را باید در اختیار داشته باشید:

دعوتنامه
تأیید ثبت نام از مدرسه زبان که حضور دارید – اعلامیه اثبات
بلیط برگشت معتبر
اثبات موجودی شما برای حمایت از خود در طول دوره تحصیل (برآورد ۵۰ دلار در روز)
اثبات محل اقامت
بیمه مسافرت پزشکی معتبر در کشورهای عضو شنگن

در پایان

با توجه به اطلاعاتی که در خصوص مالتا و همچنین شرایط مناسب تحصیل زبان انگلیسی در آن مطرح شد ، کسانی که قصد تقویت زبان انگلیسی خود را در یک محیط انگلیسی زبان دارند می­توانند به مالتا مهاجرت کنند. مهاجرت به مالتا برای تحصیل زبان به دو صورت می­باشد، ویزای کوتاه مدت حداکثر ۳ ماه از تاریخ ورود به منطقه شنگن و ویزای طولانی مدت که بیشتر از ۳ ماه به شخص ویزا می­دهند که در مالتا حضور داشته باشد. ، البته باید این موضوع را در نظر داشت که شهرواندان اتحادیه اروپا و دانشجویان کشورهای استرالیا، کانادا و ایالات متحده آمریکا نیازی به اخذ ویزا ندارند ولی کشورهای خارج از اتحادیه اروپا باید حتماً درخواست ویزا کنند و باید شرایط لازم از جمله اثبات موجودی خود برای حمایت از خود در طول دوره تحصیل و اثبات محل اقامت، بلیط برگشت معتبرو… را احراز کنند.

موسسه حقوقی ملک پور در انتهای بحث مهاجرت به مالتا و همچنین کلاس های زبان در مالتا به صراحت بیان می دارد که همواره شرایط شرکت در دوره های زبان در مالتا و همچنین تحصیل در مالتا برای تمامی افراد فراهم بوده و این تحصیل در دوره های زبان مالتا از بهترین راه های رسیدن به اخذ اقامت مالتا خواهد بود . شما عزیزان اگر می خواهید که برای تحصیل در دوره های زبان مالتا اقدام نمایید و یا در خصوص اطلاعات کاملتر و دقیق تر دریافت نمایید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص کلاس زبان در مالتا و شرایط دوره های زبان در مالنا و چگونگی تحصیل در دوره های زبان مالتا از طریق مشاورین متخصص و کارشناسان و حقوقدانان با تجربه ی این موسسه در خصوص کلاس های زبان در مالتا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ