تحصیل در دوره های زبان در ترکیه

تحصیل در دوره های زبان در ترکیه

تحصیل در دوره های زبان در ترکیه و شرایط تحصیل در ترکیه ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ راههای مهاجرت به ترکیه ۲۰۱۸ و راههای تحصیل در دوره های زبان در ترکیه را می شناسید ؟ قوانین تحصیل در دوره های زبان در ترکیه و یا شرایط اخذ پذیرش تحصیلی ترکیه چگونه است ؟ برای اخذ ویزای تحصیلی ترکیه و تحصیل در ترکیه و تحصیل مقاطع مختلف تحصیلی در ترکیه و در نهایت اخذ اقامت ترکیه چکار باید کرد ؟ آیا امکان تحصیل در دوره های زبان در ترکیه وجود دارد ؟ راه های تحصیل در دوره های زبان در ترکیه و یا شرایط اخذ ویزای تحصیلی ترکیه چیست ؟

چنانچه قصد اقدام به مهاجرت تحصیلی و تحصیل در دوره های زبان در ترکیه را دارید می توانید با اخذ مشاوره از کارشناسان و متخصصان این امر، وکلا و مشاورین در موسسات حقوقی معتبر و موسسه ام آی ای اتریش و یا دفاتر همکار در ایران و سایر کشورهای دنیا جهت اخذ ویزای تحصیلی ترکیه اقدام نمائید .

شمار دانشجویان بین المللی که برای تحصیل در ترکیه تحصیل کرده اند از سال ۲۰۰۶ بیش از دو برابر شده است ، که این آمار نشان دهنده اهمیت رو به رشد این کشور به عنوان یک مقصد تحصیلی عالی است.  در سال تحصیلی ۲۰۱۶، حدود ۴۸۰۰۰ دانشجوی خارجی در ترکیه حضور داشتند  .

اگر علاقه مند به مطالعه زبان انگلیسی در ترکیه هستید ، ما آماده هستیم که به شما تا جایی که امکان دارد کمک و مشاوره شخصی نمائیم و در مورد انتخاب های مختلف تحصیلی و همچنین آخرین اطلاعات مربوط به دوره ها و موسسات آموزشی جهت تحصیل در دوره های زبان در ترکیه و شرایط اخذ ویزا راهنمائی و مشاوره نمائیم .

پس از زبان استانبولی رایج ترین زبان خارجی در ترکیه زبان انگلیسی است که همچنین با برنامه نوین تحصیلی در ترکیه در مدارس دولتی از مقطع چهارم یعنی در (۱۰ سالگی ) تا پایان دوره دبیرستان تدریس می شود . در دبیرستان های ترکیه دومین زبان پس از زبان استانبولی زبان اول خارجی انگلیسی معرفی می شود.  با این حال تعداد درس هایی که در مدارس دولتی ارائه می شود در مقایسه با کالج های خصوصی که شروع به تدریس زبان انگلیسی در مهد کودک می کنند ، حداقل دو تا سه برابر درس های انگلیسی در برنامه های خود هستند و در بسیاری از موارد زبان مادری زبان انگلیسی را به عنوان تدریس معلمین استفاده می کنند.  در سال ۲۰۱۱ ، وزارت آموزش و پرورش تحت فشار نخست وزیر برای بهبود یادگیری زبان انگلیسی در ترکیه اعلام کرد که رویکرد به زبان ، کاملا مورد بازنگری قرار خواهد گرفت ، بخشی از آن برنامه ایجاد موقعیت برای استخدام ۴۰،۰۰۰ معلم خارجی به عنوان دستیار زبان در مدارس دولتی بود .
در نتیجه استانداردهای ضعیف که توسط سیستم عمومی به دست می آید ، باعث شده تا بسیاری از دانشجویان هنگام ورود به دانشگاه به مطالعه زبان انگلیسی در دوره های فشرده بپردازند . این دوره ها توسط دانشگاه های دولتی و خصوصی در سراسر ترکیه ارائه می شوند.
مردم و پدر و مادرها بیشتر و بیشتر از این واقعیت آگاهند که دانش آموزان قطعا دانش زبان انگلیسی را برای پیشرفت در زندگی ضروری بدانند.  این وضعیت برای فرد در امور اجتماعی و تبادل با دنیا و همچنین گسترش فرصت های شغلی در آینده را برای دانشجو به ارمغان می آورد . به همین دلیل است که بسیاری از مدارس زبان و موسسات آموزش زبان انگلیسی جهت تحصیل در دوره های زبان در ترکیه به گرد هم آمده اند.

شما می توانید برای انتخاب برنامه های تحصیلی آموزش زبان انگلیسی در ترکیه با مراجعه به دفاتر همکار ما از مشاوره کامل بهره مند شوید ، موسسه حقوقی ملک پور ارائه دهنده مشاوره جهت اخذ پذیرش در تمامی رشته های تحصیلی و مخصوصا تحصیل در دوره های زبان در ترکیه می باشد .

هزینه تحصیل و زندگی در ترکیه چگونه است ؟

هزینه تحصیل در ترکیه در مقایسه با کشورهای دیگر که دانشجویان بین المللی در ان تحصیل می کنند بسیار رقابتی هستند.  هزینه های تحصیلی همراه با هزینه ثبت نام ، اقامت ، غذا ، بیمه درمانی و خدمات فرودگاهی از ۷۵۰ دلار در هر ماه شروع می شود  .

موسسات معتبر جهت آموزش زبان انگلیسی در ترکیه

در ترکیه بسیاری از موسسات انگلیسی وجود دارد که سطوح مختلفی را ارائه می دهند که در آن آموزش های فشرده انگلیسی انجام می شود که عمدتا یک دوره تحصیلی برای ۴ هفته است و سپس دانش آموزان موفق به رفتن به سطح بعدی می شوند.  موسسات آموزش انگلیسی در سراسر شهرهای مختلف در ترکیه گسترش یافته اند در حالیکه معروف ترین آنها در استانبول و آنکارا می باشند .

مؤسسات معتبر دارای معلمان با سطح تحصیلات عالی هستند و اکثر این اساتید در دوره های متفاوت تکنیک های نوین آموزشی را در تدریس استفاده می نمایند .

دوره های آماده سازی زیادی برای آموزش و اخذ مدرک آیلتس و TOEFL وجود دارد که با تحصیل در هر کدام از این کالج ها در نهایت پس از اخذ آزمون و  ارائه مدرک می توانند برای ورود به دانشگاه ها اقدام نمایند .

شرایط و رویه پذیرش چیست ؟

اخذ مشاوره و اقدام جهت جمع آوری مدارک و مهیا نمودن شرایط مالی برای پرداخت هزینه های اخذ پذیرش و روادید تحصیلی جهت تحصیل در دوره های زبان در ترکیه با همکاری وکلا که پروسه را مطمئن سازید .

مدت زمان لازم برای دریافت یک پیشنهاد و رزرو مسکن چیست؟

ما می توانیم در عرض ۲-۳ روز علاوه بر رزرو کردن مسکن در خوابگاه های دانشگاهی شرایط ثبت نام و اسکان شما را در ترکیه فراهم ساخته و از همان بدو ورود تا انتها یاری نمائیم .

اگر مایل به تحصیل در دوره های زبان در ترکیه و یا سایر کشورهای دنیا هستید می توانید با انجام مشاوره از شرایط سایر کشورها و هزینه های این دوره ها و همچنین امکان اخذ اقامت بعد از تحصیل در دوره های زبان آگاه شوید ، بسیاری از کشورهای دنیا ارائه دهنده دوره های آموزش زبان انگلیسی به مانند تحصیل در دوره های زبان در ترکیه هستند ، اما تفاوت های عمده ای در اخذ پروسه ویزا ، هزینه ها و امکان تمدید اقامت هایی که برای دوره های زبان صادر می شود وجود دارد از این رو پیشنهاد می کنیم پیش از اقدام در این دوره ها از شرایط تمامی کشورها با انجام یک مشاوره ی اصولی بهترین انتخاب را برای یادگیری زبان انگلیسی داشته باشید .

موسسه حقوقی ملک پور در انتهای بحث مهاجرت به ترکیه و همچنین کلاس های زبان در ترکیه به صراحت بیان می دارد که همواره شرایط شرکت در دوره های زبان در ترکیه و همچنین تحصیل در ترکیه برای تمامی افراد فراهم بوده و این تحصیل در دوره های زبان در ترکیه از بهترین راه های رسیدن به اخذ اقامت ترکیه خواهد بود . شما عزیزان اگر می خواهید که برای تحصیل در دوره های زبان در ترکیه اقدام نمایید و یا در خصوص اطلاعات کاملتر و دقیق تر دریافت نمایید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص کلاس زبان در ترکیه و شرایط دوره های زبان در ترکیه و چگونگی تحصیل در دوره های زبان در ترکیه از طریق مشاورین متخصص و کارشناسان و حقوقدانان با تجربه ی این موسسه در خصوص کلاس های زبان در ترکیه مشاوره رایگان دریافت نمایید .

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

42 پاسخ
 1. Rana گفته:

  سلام.
  ميخواستم بدونم دوره هاي زبان انگليسي به صورت فشرده در إستانبول چند ماه هست؟
  و هزينه ش چقدره؟
  و اينكه در هر سطحي از زبان كه باشيم ميشه تو اين دوره ها شركت كرد؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 2. Nastaran گفته:

  سلام خوب هستین .خسته نباشید من ی دختر ۱۷ساله هستم ۵سال زبانکده رفتم و سال دیگ کنکور دارم اما میخام کنکور زبان بدم و در ترکیه تحصیل کنم..وضع مال نه عالی و نه خیلی بدی هم دارم ..مدرک های زیادی از کتاب اینترچنج و …دارم .میشه راهنماییم کنید؟ایا میتونم در ترکیه در دانشگاه زبان تحصیل کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 3. negin گفته:

  سلام، میخواستم بپرسم هزینه خود کالج زبان انگلیسی در استانبول برای گرفتن آیتلس چقدر؟؟زمان شروعش از کی و آیا تعیین سطح میشه؟ و اگر کلج معتبری در استانبول سراغ دارید لطفا معرفی کنید.متشکرم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، هزینه دوره زبان در ترکیه وابسته به محلی که اقدام می فرمایید متفاوت هست. بزای زبان انگلیسی از ۴۵۰۰ دلار در سال اغاز می گرد. با یک جستجوی کوتاه تو نت می تونید به سایت های زیادی برسین که کورس های زبان رو تبلیغ می کنند.

   پاسخ
 4. Asma گفته:

  سلام من ۱۶ ساله هستم دوست دارم در اینده در ترکیه تحصیل کنم بعد از اینکه تافل گرفته شد باید برای ثبت نام اقدام کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 5. shaghayegh گفته:

  سلام من دانشجوی طراحی و ساخت طلا و جواهر هستم و ۲۱ سال سن دارم
  میخواستم برای دوره زبان اقدام کنم
  میشه راهنماییم کنید ؟
  آیا بعد از دوره زبان میتونم توی رشته خودم اونجا ادامه تحصیل بدم ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 6. حمید گفته:

  سلام.دیپلم تجربی هستم اما معدل دیپلم من ۱۰ می باشه و دو تا از درسهای پیش دانشگاهی ام مانده آیا می توانم در کشور تر کیه در دانشگاه دندان پزشکی ثبت نام کنم یا نمی توانم لطفا راهنماییم کنید .با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، وابسته به دانشاهی که قصد اقدام دارین شرایط متفاوت است. اگر برای دانشگاه های دولتی و سطح بالا ترکیه اقدام بفرمایید قطعا ریسک پذیرش دارین چرا که معدل کم هست . همچنین باید مقطع پیش دانشگاهی رو هم بگذرونین که شانستون بره بالاتر

   پاسخ
 7. Sara گفته:

  درود
  من ليسانسِ گرافيك علمي كاربردي دارم،٣١ساله هستم و ميخواستم جهت تحصيل در رشته زبان انگليسي در تركيه اقدام كنم،سطح شهر و دانشگاه زياد حائز اهميت نيست چون بيشتر به تلاش خودم متكي هستم،هزينه كم تحصيل و معاش بيشتر برام حائز اهميت هستش.
  در ضمن هدفم اين هستش كه بعد از گذروندن كلاسِ زبان به كلاس هاي طراحي لباس برم،البته اگر شدني باشه و هدفي واهي نباشه…
  سپاس از شما دوستِ عزيز

  Rating: ۵
  پاسخ
 8. Mohammad گفته:

  عرض سلام و ارادت
  بين مجارستان و تركيه ميخواهم يك كشور را براي يك دوره زبان انگليسي انتخاب كنم كه بعد از گرفتن آيلتس بالا، فوق ليسانس در يكي از كشورهاي سوئيس يا انگلستان درس بخونم.
  از لحاظ سطح كدوم كشور را پيشنهاد ميدين؟و اگر هم سطح هستند به نظر شما تركيه را به خاطر پايين تر بودن هزينه ها انتخاب كنم يا خير؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای تحصیل در دوره های زبان هر دو کشور مناسب می باشند و هزینه های زندگی در آن ها تفاوت چندانی ندارد. پیشنهاد ما به شما مجارستان می باشد زیرا که شرایط اقامتی بهتری را برای شما فراهم می کند. همچنین با توجه به عضویت این کشور در معاهده شنگن می توانید به کشورهای موردنظر خود به راحتی مسافرت کرده و شرایط را بررسی کنید.

   پاسخ
   • Mohammad گفته:

    با عرض سلام مجدد
    من و همسرم تصميم گرفتيم بريم بوداپست براي گرفتن آيلتس، با ماهيانه ٥٠٠الى ٦٠٠ يورو ميشه اجاره خانه و خرج زندگيمون را پرادخت كنم؟

    Rating: ۳
    پاسخ
    • m.s گفته:

     با سلام ، هزینه های زندگی در مجارستان با توجه به استایل و محل زندگی شما متفاوت است. لطفا هزینه های زندگی در کشور مجارستان را با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ کنید. به نظر امکان سکونت و اجاره خانه با این مبلغ برای شما وجود دارد.

     پاسخ
 9. Mhyr گفته:

  با سلام من ۱۶ سال سن دارم
  ایا امکانش هست در یک دوره یک ماهه زبان انگلیسی شرکت کنم؟کشور هایی از قبیل ترکیه و گرجستان و کشور های اتحادیه اروپا ؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، دوره های کمتر از یکسال برای تحصیل شانش ویزا را کاهش می دهند. لطفا هدف خود را در صورت امکان اعلام فرمایید تا بهتر شما را راهنمایی کنیم.

   پاسخ
 10. حمیدرضا صداقت گفته:

  سلام وقت بخیر
  کالج زبان انگلیسی بدون هزینه های دیگه در استانبول هر ماه چقدر میشه؟
  با تشکر

  پاسخ
 11. فاطمه کریمی گفته:

  باسلام من خونه ترکیه داریم میخوام برم زبان آنکارا فقط میخوام استادان ایرانی باشند آیا میتونیدمعرفی کنید

  پاسخ
 12. Gh گفته:

  سلام
  من برای ویزای تحصیلی از طریق کالج برای کشور کانادا اقدام کردم که ویزام رد شد، میخوام برای گذاراندن دوره های زبان به کشوری که هزینه زیادی نداشته باشه و اما به نوعی بتونه در نهایت به رفتنم به کانادا در اینده کپک کنه اقدام کنم و خیلی هم عجله دارم چه کشوری را پیشنهاد میدید؟ و

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، اگر به صورت صحیح و با مشاوره وکیل مهاجرت اقدام کنید شانس ویزای شما بالا می رود ، می توان در همان ابتدا برای کانادا اقدام کرد و با اقدام اصولی ویزای این کشور را دریافت کرد.

   پاسخ
 13. سوگل گفته:

  سلام میخواستم بدونم میتونم اقامت ۱ ساله از طریق ثبت نام در کلاس های زبان انگلیسی در ترکیه دریافت کنم؟ و امکان گرفتن اجازه ی کار هم هست ؟

  پاسخ
 14. میترا گفته:

  سلام من ۲۹ ساله هستم و مدرکم کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی هستش. میخوام برای دوره زبان آلمانی در ترکیه اقدام کنم. که بعد ازون بتونم ویزای جستجوی کار آلمان رو از سفارت آلمان در ترکیه اخذ کنم.آیا شرایطش رو دارم؟ و اینکه هزینه ها و شهریه کالج زبان آلمانی در ترکیه چقدره؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام
   میزان درآمد شما به سطح و سابقه تان مربوط میگردد.
   میتوانید در موسسات و وبسایت های کاریابی در این موارد جست و جو کرده و مکاتبه نمایید.

   پاسخ
 15. بابک گفته:

  درود بر شما جناب ملکپور گرانقدر و محترم ، خواستم بپرسم هزینه کلاسهای زبان آلمانی چند هست؟ چه مدت طول میکشه؟ مثلا میشه ۲-۳ ماهه تموم کرد و بعد رفت آلمان یا اتریش؟ خیلی خیلی ممنون میشم پاسخ بدید موفق و پیروز باشید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید با اقدام برای دوره های زبان بعد از آن برای آلمان و اتریش اقدام نمایید اما برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
   • بابک گفته:

    ممنون بابت پاسختون یه سوالی داشتم ، بنده دیپلم یازده ساله معماری دارم و ۳۳ سال سن ، به نظرتون برای این دوره زبان اقدام کنم بعدش میتونم برم آلمان یا اتریش یا فایده ای نداره ، ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

    پاسخ
    • rahele hosseini گفته:

     سلام و عرض ادب
     با توجه به شرایط خاص شما، وضعیت تحصیلی و سن، نیاز است شرایط شما به صورت تخصصی تر مورد بررسی قرار گیرد. لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

     پاسخ
 16. Elham daliri گفته:

  سلام جناب ملکپور عزیز. وقت بخیر لطفا راهنماییم کنید و جوابمو بدید. در کانال تلگرامتون یک پست هست که دوره زبان آلمانی در ترکیه هست میخواستم بدونم شرایطش چیه مدرک زبان و مدرک تحصیلیه خاصی میخواد؟ هزینه هاش چجوریه؟ بعدش میتونیم وارد آلمان بشیم؟ کدوم شهر ترکیه هست؟ و اینکه بنده متعهل هستم و یک پسر سه ساله دارم همسرمو پسرم هم میتونن همراهم بیان؟ و حق وکالتتون چقدره؟ دوره آلمانی و تو مجارستان بگذرونیم راحتتر میتونیم بریم آلمان ؟ لطفا شرایط مجارستان رو هم توضیح بدید برام

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی باید در ابتدا رزومه خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ