تحصیل در ترکیه و اقامت تحصیلی

 

تحصیل در ترکیه و اقامت تحصیلی

تحصیل در ترکیه و اقامت تحصیلی

تحصیل در ترکیه و اقامت تحصیلی

تحصیل در ترکیه و اقامت تحصیلی یکی از موضوعاتی است که به طور مکرر توسط شما عزیزان مورد سوال قرار گرفته است. در این مقاله سعی داریم که مزایای و معایب تحصیل در ترکیه و اقامت تحصیلی را به زبانی ساده برای شما بیان کنیم.

موضوع تحصیل در ترکیه و اقامت تحصیلی در چند سرفصل خدمت شما عزیزان ارائه می شود. امیدوار است که این مقاله که با فایل ویدئوی و صوتی صحبت های جناب ملک پور پربارتر شده است پاسخگوی سوالات شما در باب تحصیل و اقامت در ترکیه باشد.

تحصیل در ترکیه

سوالات شما در این موضوع بیشتر حول این عنوان بوده است که آیا موسسه ملک پور تحصیل در دانشگاه های ترکیه را تایید می کند یا خیر. همانطور که می دانید اکثر این دانشگاه ها مورد تایید وزارت علوم ایران می باشد. همچنین دانشگاه های پزشکی این کشور نیز در بیشتر موارد مورد تایید وزارت بهداشت ایران هستند.

به طور کلی در مورد تحصیل در ترکیه و اقامت تحصیلی می توان این سوال را مطرح کرد که طرح و هدف تحصیل در ترکیه چیست؟ اگر قصد شما برگشت به ایران و پیگیری اهداف در ایران است این کشور گزینه خوبی به نظر می رسد.

فایل تصویری اقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب تحصیل در ترکیه و اقامت تحصیلی

همچنین بیان این نکته خالی از لطف نیست که گاها دانشگاه های ترکیه مورد تایید کشورهای اروپایی هم می باشند. پس با توجه به هزینه پایین تحصیل در این کشور می توان به عنوان یک پل عبور و یا سکوی پرتاب به این کشور نگاه کرد. شما می توانید برای تحصیل در مقطع لیسانس در ترکیه اقدام کرده و سپس برای مقاطع بالاتر در بهترین دانشگاه های اروپا پذیرش بگیرید.

اما همانطور که قبلا نیز عرض شد مهمترین گام در بحث تحصیل در ترکیه و اقامت تحصیلی برای شما عزیزان تعیین هدف می باشد.

اقامت در ترکیه

در پاسخ به سوال، ترکیه مقصد خوبی برای اقامت بلند مدت است یا خیر؟ می توان گفت که با توجه به صحبت های آقای ملک پور (دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) برای اقامت در ترکیه تردید های وجود دارد. برای اقامت در کشورهای مختلف سلایق متفاوت است. برای شناخت یک کشور باید در ابتدا نظام قضایی، تنش ها و ثبات اقتصادی بررسی شود. اگر شما خواهان اقامت بلند مدت در این کشور هستید باید دامنه اطلاعات خود را افزایش داده و در این موضوع تحقیق کنید.

نتیجه گیری کلی در باب تحصیل در ترکیه و اقامت تحصیلی

به طور کلی نمی توان گفت که آیا ترکیه برای اقامت و تحصیل خوب است یا نه. اگر بخواهیم بیانی ساده در این مورد داشته باشیم می توان گفت که اگر شما قصد تحصیل در ترکیه و اقامت تحصیلی برای مدت زمان مشخصی را دارید این کشور با توجه به هزینه پایین زندگی در آن گزینه مناسبی است. اما کماکان باید بگوییم که بهترین تصمیم، تحقیقات فراوان شما در در این باب می طلبد.

فایل صوتی اقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب تحصیل در ترکیه و اقامت تحصیلی

قابل ذکر است که موسسه ملک پور می تواند در امر پذیرش اکثر دانشگاه های ترکیه شما را راهنمایی کند. شما عزیزان می توانید که جهت دریافت مشاوره با دفاتر ما در خارج از کشور و یا دفاتر مستقل همکار در ایران تماس حاصل کنید. همچین صفحه مشاوره رایگان مهاجرتی نیز گزینه بسیار خوبی برای دریافت خدمت مشاوره می باشد.

امیدوار است که مقاله تحصیل در ترکیه و اقامت تحصیلی پاسخگوی سوالات شما عزیزان بوده باشد. رمز موفقیت موسسه ملک پور لطف خداوند، خدمت صادقانه و محبت شما عزیزان به ما می باشد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (18 نظرات, میانگین: 4٫44 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
  1. غلامرضا ذواتی گفته:

    با سلام و خسته نباشید آقای ملک پور من و همسرم به همراه پسر و عروسم میخواهیم با خرید خانه در ترکیه اقامت بگیریم آیا شما این کار مارو تایید میکنید ممنون میشم ما را راهنمایی بفرمایید

    پاسخ