تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان

تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان

تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان

تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان چگونه می باشد ؟ آیا تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان امکانپذیر و میسر است ؟  شرایط  تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان و همچنین اخذ اقامت انگلستان چگونه است ؟ آیا با مهاجرت به انگلستان و تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان و راههای مهاجرت به انگلستان و شرایط اخذ ویزای تحصیلی انگلستان آشنایی دارید ؟ قوانین تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان و مهاجرت تحصیلی به انگلستان به چه صورت است ؟ شرایط  تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان و راههای اخذ اقامت انگلستان چگونه است ؟ ما در رابطه با تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان و تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان مقاله ای را به نگارش درآورده ایم،  و در همین راستا موسسه حقوقی ملک پور مناسب ترین مشاوره ها و راه های تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان و شرایط اخذ ویزای گاردین انگلستان را ارائه می نمایدتحصیل در انگلستان در مقطع دبستان به سبب داشتن مدارس تراز اول متقاضیان کثیری دارد. . همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان در خصوص تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان و همچنین اخذ اقامت انگلستان و شرایط اقامت پس از تحصیل در انگلستان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

انگلستان کشوری است که امروزه با توجه به امکانات و موقعیت تحصیلی و فرهنگی بسیار عالی ، امکان تحصیل در تمامی مقاطع در این کشور وجود دارد.
بر خلاف تعداد بسیاری از کشورهای اروپایی که بیشتر در مقاطع دانشگاهی دانشجو می پذیرند ، در کشور انگلستان این امکان وجود دارد که اشخاصی که تمایل دارند فرزندانشان در عالی ترین مدارس انگلستان تحصیل نمایند و از بهترین شرایط تحصیلی انگلستان در مقطع دبستان بهره مند شوند میتوانند فرزندان خود را از دوره ابتدایی یعنی ۶ و ۷ سال برای ادامه تحصیل به انگلستان بفرستند این امکان حتی برای کودکان ۴ تا ۵ ساله نیز فراهم است و در عالی ترین و مجهز ترین کمپین های آموزشی مشغول به تحصیل  و آموزش می شوند و از همه مهمتر این است که در سنین کم این امکان برایشان محیا می شود که بتوانند در محیط انگلیسی زبان ، مشغول به یادگیری زبان انگلیسی شوند.

اگر شما قصد دارید فرزند کم سن خود را برای تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان به کشور انگلستان جهت تحصیل میفرستید ، این نیز ممکن است که با فرزند خود ویزای همراه انگلستان اخذ کنید. این متد راهی عالی است برای افرادی که مایل هستند خودشان هم وارد انگلستان شوند.این نکته دارای اهمیت این است که ویزای همراه در انگلستان یا همان ویزای گاردین انگلستان برای افرادی که فرزند خود را برای تحصیل در مدارس انگلستان  فرستاده اند با امکان یافتن شغل صادر می شود. در واقع یک ویزای تحصیلی با یک ویزای کار تمام وقت برای شما صادر میشود و همچنین این نوع ویزا ، دارای قابلیت تمدید به مدت دوره تحصیل فرزندان شما را می باشد.

توجه داشته باشید مدارس انگلستان  بالاترین سطح آموزشی را دارا هستند و از نظر امنیتی تنها کشوری است که فرزندان با این رده سنی را پذیرش می نماید، برای مثال در کالجهای معتبر انگلستان بیش از ۶۰۰ دوربین نصب شده تا دانش آموزان در هر نقطه از کالج تحت نظارت باشند.

هزینه این کالج ها حدود ۷۰ تا ۸۰ میلیون می باشد البته این هزینه فقط شامل هزینه کالج نیست بلکه شامل هزینه منزل و پانسیون ، خورد و خوراک ، هزینه تحصیل ، وسایل درسی ، بیمه و سایر هزینه ها نیز میباشد.

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری  موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  هم اکنون در زمینه تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان آماده ی ارائه ی مشاوره می باشند. و شما همواره می توانید با شعبه وین در اتریش بصورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان و شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان و قوانین تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان و شرایط اخذ ویزای گاردین انگلستان مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

البته برخی از موسسات وجود دارند که علاقمندان تحصیل در انگلستان را به کالجهای طرف قرارداد خود میفرستند که هزینه بسیار بالایی دارند هر چند که این کار اصلا درست واخلاقی نمی باشد. موسسه حقوقی ملک پور به عنوان دفتر حقوقی به هیچ عنوان چنین کالج هایی را پیشنهاد نمیکند.موسسه حقوقی ملک پور فرزندان شما را برای ثبت نام در بهترین کالج ها با رنکینگ بالا در انگلستان مشاوره می نماید  و راه ورود به این کشور را برای شما و خانواده شما در انگلستان هموار می نماید.

در خصوص تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان خواهشمندیم به این نکته دقت نماییدکه شما باید بهترین کالج ها را با هزینه مناسب بیابید بنابراین از پرداخت هزینه های گزاف خودداری نمایید و به خاطر داشته باشید که پیش از هر عملی خوب تحقیق کنید زیرا امر تحصیل یک بچه کم سن و سال ، امری ساده نیست که بدون تحقیق برای آن اقدام نمایید.

نکته بسیار مهم در خصوص تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان این است که این دسته از افراد زمانی که در یک سن پایین تر اقدام می نمایند احتیاجی به مدرک زبان نخواهند داشت و در همانجا در همان کالج و مدرسه در انگلستان زبان به یادگیری زبان انگلیسی نیز می پردازند . این افراد در این سن زمانی  که به تحصیل در مقطع دبستان در انگلستان می پردازند از بالاترین سطح رفاه و امنیت اجتماعی و حمایت ورزشی و تفریحی برخوردار خواهند شد . بنابراین توصیه بر این است که اگر می خواهید فرزندان شما به یک آینده درخشان دست پیدا نماید می تواند تحصیل در انگلستان داشته باشد و از طریق گزینه تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان به اهداف متعالی و مسیرهای روشن خود دست پیدا نماید .

طبق سیستم نظام آموزشی انگلستان تحصیل در انگلستان در هر مقطع یک سال از سایر کشورها کوتاه تر بوده و دانشجویان خیلی سریعتر به تحصیلات خود خاتمه داده و امکان وارد شدن به بازار کار در انگلستان برای آنها ممکن ومیسر بوده و در پروسه اخذ اقامت دائم انگلستان از طریق تحصیل در اولویت اول قرار خواهند گرفت . این افراد که راه تحصیل در مقطع دبستان در انگلستان را در پیش روی خود می گیرند از تمام حقوق و مزایای کشور انگلستان از جمله بیمه تحصیلی ، بهداشت و درمان و تمامی حقوق شهروندی انگلستان نیز بهره مند خواهند شد .

همچنین افرادی که تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان را انتخاب می نمایند می توانند برای همراه خود یعنی پدر و مادر نیز که ویزای گاردین و قیمومت و سرپرستی در انگلستان می باشد را اقدام نمایند . برای دریافت ویزای انگلستان باید یک سری شرایط را رعایت نمود و باید از یک روش های خاصی اقدام نمود .

مشاوره های ما مشاوره های حقوقی و تحصیلی میباشد و ما در کوتاهترین زمان ممکن بیشترین داده ها را با نهایت صداقت در اختیار شما قرار خواهیم داد .

اگر شما عزیزان در راستای مهاجرت به انگلستان و شرایط اخذ اقامت انگلستان و همچنین تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان و شرایط تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان و قوانین اخذ ویزای گاردین برای افراد زیر ۱۲ سال می خواهید اقدام نمایید و راه تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان را در پیش رو دارید و می خواهید اطلاعات لازم در خصوص تحصیل در مدارس انگلستان و همچنین تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان داشته باشید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط اخذ اقامت انگلستان صحبت نمایید . . بنابراین  در زمینه تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان و اقدامات لازم جهت تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان موسسه حقوقی ملک پور با توان علمی بالا و به طور تخصصی و خاص و با دقت فراوان امور حقوقی شما را بررسی و بهترین راهکار ها و مشاوره ها را به شما ارائه می نمایند و شما می توانید در خصوص مهاجرت تحصیلی به انگلستان و تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان با این موسسه تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی در خصوص مهاجرت به انگلستان  دریافت نمایید .

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (23 نظرات, میانگین: 4٫78 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

44 پاسخ
 1. هادی قمری گفته:

  سلام خدمت شما من پسرم ۱۰ ساله و دخترم ۳و نیم ساله دارم ومیخواستم ببینم که برای تحصیل ب انگلیس چ شرایطی دارد و میتونیم ک بااین طریق اقامت انگلیس بگیرم و از نظر مالی هم خوب هستیم با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای فرزند ۱۰ ساله شما می توان در کالج های انگلستان پذیرش گرفت ولی برای فرزند کوچک تر شما در این سن اخذ اقامت تحصیلی امکان پذیر نیست. در ضمن در نظر داشته باشید که در حال حاضر انگلستان برای ایرانیها ویزای گاردین صادر نمی کند و شما تنها از طریق توریستی می توانید در کنار فرزندتان حضور داشته باشید. زبان فرزندتان در چه سطحی هست؟

   پاسخ
 2. الناز پایدار حصار گفته:

  با سلام من دو تا بچه دارم که یکی ۹ سال و دیگری ۱۱ سال داره.الان دو ماه هست که انگلیس هستیم و ویزای من هم توریستی و شش ماهه هست میخواستم بدونم بعد از این که شش ماه تموم شد من از انگلیس میتونم ویزام رو تمدید کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 3. محمد مختارابادی گفته:

  سلام من محمد مختارابادی از شیراز میخواستم ۱۳ساله میخاستم بدونم چجوری برای ادامه تحصیل بیام ؟؟ با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
 4. الهه گفته:

  سلام دختری ۶ ساله دارن و میخوام از همون انتدا واسه تحصیلش در مدا رس انگلیس اقدام کنم لطف میفرمایید راهنماییم کنین. الان در حال حاضر در ایران ساکن نیستم و اگر بتونم از طرقراپلیکیشن های مجازی استفاده کنم واسه مشاوره ممنونت ن میشم

  پاسخ
 5. Taraneh گفته:

  سلام من ترانه هستم و ۱۵ ساله هستم من میخوام اگه شد امسال برم انگلیس میشه لطفا کمکم کنین و راستی امسال میخوام مدرک IB بگیرم به نظر شما به درد میخوره یا باید ایلتس هم بگیرم؟؟؟

  پاسخ
 6. سپیده گفته:

  با سلام پسری شش ساله دارم که ضریب هوشی ۱۳۰ داره میخواستم بدونم ایا با توجه به ضریب هوشی بالای پسرم میتونه از امکانات خاص یا بورس تحصیلی استفاده کنه

  پاسخ
 7. سمیه گفته:

  سلام. وقتتون بخیر.
  من یک دختر ۷ ساله دارم و قصد دارم برای تحصیل در مقطع ابتدایی دخترم رو به انگلیس بفرستم. میخاستم در مورد شرایطش من رو راهنمایی کنید.
  در ضمن من یه دختر یک و نیم ساله هم دارم و میخام اگر بشود خودم و دختر کوچکم هم باهاش بریم برای سرپرستی و همچنین تحصیل آینده دختر کوچکم
  مننون میشم راهنمایی ام کنید در مورد هزینه ها و شرایطش.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای از مدارس برای فرزندتان پذیرش تحصیلی را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 8. mie editor3 گفته:

  باسلام خدمت شما بزرگوار . برای فرزند ۵ ساله ام قصد اخذ ویزای تحصیلی انگلستان رو دارم لطفا در خصوص اقدامات اولیه که بایستی از کجا شروع کنم و هزینه های مربوطه از ابتدا تا سرانجام کار راهنمایی بفرمایید . نام مدارس و اینکه در کدام شهر تحصیل فرزندم محیا خواهد شد اشاراتی بفرمایید .

  پاسخ
 9. سميرا گفته:

  با سلام من دو دختر ١٤ و ١٠ ساله دارم علاقمندم دخترام در انگلستان تحصيل كنند آيا من و پدرشون هم ميتونيم همراهيشون كنيم و دختر بزرگم دان ٢ تكواندو داره و خيلي دوس دارم ورزشش رو اونجا ادامه بده آيا امكان پذير است

  پاسخ
 10. بهمن فاتحي گفته:

  با سلام فاتحي هستم ميخواستم به روش قانوني وارد انگلستان بشم يا از طريف تحصيل د ختر ۱۱ ساله و يا ۳ ساله ام و يا از طريق تحصيل همسرم .لطفا راهنمايي بفرمالييد من ۴۲ و همسرم ۴۱ ساله هستيم .شغل ما كارمند و مربي كودكان استثنايي هستيم

  پاسخ
 11. مشاور حقوقی گفته:

  سلام من پسر ۴ ساله دارم که میتونه به سه زبان فارسی ترکی و انگلیسی صحبت بکنه به همین دلیل میخام که تحصیلات ابتدایی رو در انگلستان و یا کانادا شروع بکنه من چجوری میتونم پسرم رو . با همراه مادر بزرگ و یا خودم

  پاسخ
 12. رز گفته:

  من قصد دارم پسر ٧ ساله ى خودم رو براى پايه دوم دبستان به بعد به انگلستان بفرستم. لطفا ليست مدارسى كه براى اين گروه سنى پيشنهاد ميكنيد رو بفرستيد همراه با هزينه ها. ممنون

  پاسخ
 13. سارا گفته:

  سلام خسته نباشین من ۵ ماه پیش ب بریتانیا اومدم و اقامت دارم و مدرک تحصیلیم برای دوم دبیرستان است معدلم ۱۷٫۵۳ هستش میخواستم رشته پزشکی در دانشگاه بخونم ایا نیاز ب گرفتنGCSEهست یا میتونم با کارنامه دوم دبیرستان وارد دوره های A levelبشم

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   سوال شما بسیار کلی است. اما اگر منظور اخذویزای تحصیلی است برای فرزندان چنانچه تا سن دوازده ال باشند امکان اخذ ویزای همراه برا پدر و مادر نیز وجود دارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل کنید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 14. نجمه گفته:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشيد راهنمايي فرماييد برأي مهاجرت تحصيلي بجه ها بايد أول جه أقدامي انجام داد و شركتهاي معتبر را در اين خصوص معرفي نماييد

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما به استحضار شریفتان می رسانیم که شما می توانید برای تحصیل فرزندان در کشور انگلستان اقدام نمایید و در این زمینه می توانید با موسسات همکار ما تماس حاصل کرده و مشاوره رایگان داشته باشید .
   موفق و پیروز باشید
   شماره تماس موسسه:
   ۸۸۰۸۸۶۱۴
   ۸۸۰۸۹۰۶۳

   پاسخ
 15. مسیح کریمی گفته:

  با سلام. لطفا هزینه های وکالت و اطلاعات یک کالج با هزینه ها و امکانات متوسط رو بعنوان نمونه برام بفرستید. پسر یکساله ای دارم و به انجام این کار علاقه مندم . ممنون.

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   جهت پذیرش و ثبت نام کالج حداقل سن قابل قبول ۳ سال می باشد که این امکان برای کالج های انگلستان فراهم خواهد بود. در رابطه با هزینه کالج نیز به طور متوسط ۳۰ هزار پوند در سال می باشد
   جهت اخذ مشاوره رایگان و کسب اطلاعات کامل می توانید با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 16. مریم گفته:

  با سلام میخواستم بدانم من دو فرزند دوقلو دارم بفرستم

  انگلیس برای مقطع ابتدایی می خواستم اول هزینه در سال دوم آیا من وپدرش قبول میکنند اقامت داعم

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   هزینه های مدارس با توجه به مقطع و دبستان ها ی انگلستان متفاوت می باشند
   برای انگلستان شانس اخذ ویزای گاردین یا قیمومیت وجود دارد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ