تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و بررسی آن

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور ، شرایط اولیه و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی فرزندان زیر ۱۸ سال در خارج از کشور در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. چه کشور هایی برای تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور مناسب هستند؟ هزینه های تحصیل و زندگی برای تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور چقدر است؟ مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی برای فرزندان زیر ۱۸ سال کدام اند؟ وضعیت اسکان و خوابگاه برای دانش آموزان زیر ۱۸ سال چگونه است؟ ما در این مقاله به این سوالات و سولات دیگر در زمینه تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و مهاجرت تحصیلی فرزندان شما پاسخ داده و مهم ترین و اصلی ترین نکات پیرامون آن را تشریح می نماییم. بسیاری از شما سروران گرامی تمایل دارید تا فرزند خود را برای تحصیل به خارج از کشور بفرستید تا از این طریق بتوانید آینده ای روشن را برای او به ارمغان بیاورید. در همین جا ذکر این نکته خالی از لطف نیست که دانش آموزان و افراد زیر ۱۸ سال برای تحصیل در مدارس بین المللی نیازی به ارائه مدرک زبان با نمره خاصی نخواهند داشت. تنها نکته مهمی که در زمینه تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور وجود دارد، مباحث خوابگاه و محل اسکان و پرداخت شهریه می باشد که در ادامه مقاله به تفصیل به آنها پرداخته ایم. شما پس از مطالعه این مقاله همواره می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور ؛ همکار MIE اتریش تماس برقرار کرده و راهنمایی های لازم را برای تحصیل فرزند دلبند تان را از مشاورین ما به صورت تلفنی و رایگان دریافت نمایید.

در ادامه مقاله تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور به ارائه مطالبی در سرفصل های ذکر شده در زیل می پردازیم :

تحصیل زیر 18 سال در خارج از کشور
 • تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و شرایط عمومی
 • تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور در مدارس
 • تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و کشور های مناسب تحصیل
 • تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و هزینه های تحصیل و زندگی
 • تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و بررسی ویزای همراه
 • تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی
 • تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و وضعیت اقامت و خوابگاه حین تحصیل

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و شرایط عمومی

بسیاری از والدین در حال حاضر به فکر تحصیل فرزندانشان در سن زیر ۱۸ سال هستند؛ تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور قوانین و مقررات خاص خود را در سطح بین الملل دارد. تعداد زیادی از کشور ها تحصيل زير ۱۸ سال را با داشتن شرایط خاص می پذیرند. در حال حاضر تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور برای برخی از کشور ها از جمله انگلستان و آمریکا و استرالیا و کانادا با شرایط بهتری امکان پذیر می باشد.

این نکته را باید پذیرفت که والدین این نگرانی را خواهند داشت که آیا این کالج ها و یا دانشگاه ها امنیت فرزندان خود را تامین خواهد کرد و یا اینکه احتمال خطر وجود دارد؟ در پاسخ این سوال باید گفت در تحصيل زير ۱۸ سال باید کالج ها به صورت کامل امنیت و شرایط زندگی افراد زیر ۱۸ سال را تامین نمایند تا بتوانند به این درجه از اعتبار برسند که دولت اجازه و مجوز این امر را به آن ها اعطاء کند .

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور یک امر حقوقی است و احساس نگرانی والدین در این باب قابل درک است؛ پیشنهاد می شود قبل از اینکه هزینه های زیادی را متحمل شوید و با شرایط سختی فرزندانتان در تحصيل زير ۱۸ سال در کشور های مختلف رو به رو گردید، با وکیل مهاجرتی تماس حاصل نمایید و تمامی اطلاعات و قوانین مهاجرتی در باب تحصيل زير ۱۸ سال فرزندانتان را آگاهی یابید .

هزینه های زندگی ، هزینه های تحصیل ، شرایط اخذ پذیرش در تحصيل زير ۱۸ سال ، شرایط اخذ اقامت تحصیلی در تحصيل زير ۱۸ سال ، اخذ ویزای گاردین برای والدین در کنار فرزندان متقاضی تحصيل زير ۱۸ سال ، محل سکونت برای دانش آموزان متقاضی تحصيل زير ۱۸ سال و بسیاری از مسائل دیگر از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

در نمودار زیر جذاب ترین کشور های را برای تحصیل دانش آموزان و دانشجویان بین المللی مشاهده می نمایید :

لیست جذاب ترین کشور ها برای مهاجرت تحصیلی در سال 2018

مقاله مرتبط

تحصیل در مقطع دبیرستان کانادا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور

مقاله مرتبط

تحصیل در مقطع دبیرستان انگلستان

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور در مدارس

تحصیل در مدارس بین المللی کشور کانادا  از طریق اخذ مجوز تحصیلی کانادا امکان پذیر می باشد . مدرسه های بین المللی در مقاطع راهنمایی و دبیرستان همه ساله تعداد بسیار زیادی دانش آموز از  سراسر دنیا می پذیرند . دانش آموزانی که علاقمند به تحصیل در کانادا می باشند پس از ورود به کانادا در مدرسه مورد نظر امتحان تعیین سطح خواهند داد و نسبت به دانش زبان انگلیسی یا فرانسه در کلاس مورد نظر و مناسب وضعیت تحصیلی خود مشغول به تحصیل خواهند شد . در کانادا نمره زبان و ریاضی دانش آموزان بسیار حائز اهمیت خواهد بود ، اینکه شما چند ساعت در دبیرستان دروس زبان انگلیسی و ریاضی را گذراندید بنا به درجه بندی های خود نظام آموزشی کشور به شما پذیرش خواهند داد .

در کشور های دیگری از جمله انگلستان و استرالیا برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی باید یک سال و نیم تا دو سال دوره یA level‌ بگذرانید و پس از آن وارد دانشگاه دلخواه خود شوید؛ در غیر این صورت شما می توانید در رشته های دیگر نظیر رشته های مهندسی و علوم انسانی دوره Foundation را بگذرانید و پس از یک سال وارد دانشگاه مورد نظر خود شوید .

 به طور معمول کلاسهای درس برای تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور در دو ترم پائیزه سپتامبر و زمستانه ژانویه آغاز می گردد، اما در مدارس کشورهای متفاوت شروع ترم ممکن است متفاوت باشد.

دانش آموزان فارغ التحصیل از دبیرستانهای رسمی خود کشور پس از کسب دیپلم درسی خود از کلاس ۱۲ مستقیماً و بدون امتحان ورودی و امتحان زبان ،  وارد دانشگاه مورد نظر خود خواهند شد . البته هرچند رقابت جهت ورود به دانشگاه از دبیرستانها شدید می باشد و دانش آموزان با نمرات بالاتر ، شانس موفقیت بیشتری در این رقابت  دارا می باشند .ولیکن دانش آموزان متقاضی تحصیل زیر ۱۸ سال در کشور هایی از جمله انگستان باید یک دوره Foundation یک ساله و یا A level‌ را باید پشت سر بگذارند و در کشور های دیگری از جمله استرالیا و کانادا باید یک دوره Pre University‌  را باید با موفقیت بگذرانند .

تحصیل در مدارس خارج از کشور ـ مهاجرت تحصیلی به مدارس خارج از کشور

در پایان شایان ذکر است که تحصیل زیر ۱۸ سال در بسیاری از کشور ها امکان پذیر خواهد بود و باید با توجه به سن و هزینه های دانشگاه و کشور و مدرک تحصیلی دانش آموز امکان اخذ پذیرش تحصیلی وجود خواهد داشت ، اینکه دوره های قبل از دانشگاه را برای دانش آموزان متقاضی تحصیل زیر ۱۸ سال برگزار کنند یا خیر بسیار حائز اهمیت خواهد بود .

موسسه حقوقی ملکپور با همکاری موسسه حقوقی MIE اتریش در این مقاله تمام مسائل و شرایط اخذ پذیرش جهت تحصیل زیر ۱۸ سال را به صورت کامل به نظر شما بزرگواران خواهد رساند . پیشنهاد می شود قبل از هر گونه اقدام با مشاورین ارشد حقوق بین الملل تماس حاصل نمایید و از اطلاعات در زمینه تحصیل زیر ۱۸ سال فرزندانتان بهره مند شوید .

مقاله مرتبط

ویزای تحصیلی انگلستان

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور

مقاله مرتبط

شرایط ویزای تحصیلی کانادا

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و کشور های مناسب تحصیل

بسیاری از شما والدین گرامی سعی دارید که جهت فراهم ساختن آینده ای بهتر برای فرزندان عزیزتان آنها را جهت تحصیل به خارج از کشور بفرستید؛ اما با این حال نمی دانید که کدام کشور برای تحصیل فرزندان شما مناسب است و پس از تحصیل در آن کشور آینده ای روشن و درخشان در انتظار آنان خواهد بود؟ پاسخ این سوال به این صورت است که اگر کشور خاصی برای تحصیل فرزند تان مد نظرتان قرار دارد، می بایست آن را از جهات مختلف بررسی نمایید. بعنوان مثال بسیاری از والدین فرزندان خود را به کشور های همسایه عربی نظیر امارات، کویت، قطر یا عمان و … می فرستند؛ اما باید این نکته را مد نظر قرار دهند که در صورت احتمال هر گونه درگیری یا نزاع فرزندتان با یک محصل یا همکلاس بومی، نه در دادگاه و سیستم قضایی و نه در هیچ ارگان اداری این کشور ها رفتار برابری بین شما و فرزندتان بعنوان یک بیگانه و یک فرد بومی نخواهند داشت؛ اما در کشور هایی اروپایی مانند سوئیس یا اتریش این نگرانی ها وجود ندارد و سیستم قضایی این کشور ها در اجرای قانون هیچ فرقی بین یک فرد بومی و یک شخص بیگانه نمی گذارند.

از این گذشته فرزندان شما پس از تحصیل در کشورهای عربی هیچ آینده ای در آن کشور ها نخواهند داشت، زیرا کشور های عربی پس از اتمام تحصیل به دانش آموزان و دانشجویان بین المللی به طور معمول فرصت اقامتی اعطاء نمی کنند که در آن کشور به دنبال کار بگردند و حتی امکان اخذ تابعیت مضاعف در این کشور ها بسیار مشکل و حتی می توان گفت در بسیاری از شرایط غیر ممکن است. اگر می خواهید فرزندان تان پس از تحصیل بتوانند آماده ورود به بهترین دانشگاههای جهان نظیر آکسفورد و کمبریج شوند، بهترین گزینه برای تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور ، تحصیل در مدارس و کالج های انگلستان نظیر کالج بلربیز خواهد بود. کشور های کانادا، اتریش، سوئیس و دانمارک نیز کشورهایی بسیار مطمئن برای تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور به شمار می روند. فرزندان شما پس از تحصیل در مدارس و کالج های این کشور ها به خوبی آماده ورود به دانشگاه خواهند شد و پس از اتمام تحصیل در دوره های دانشگاههای این امکان را دارند که ۶ ماه در همان کشور اقامت داشته و به دنبال کار بگردند. بطور کلی پس از ۵ سال کار و کسب درآمد در کشور های اروپایی می توان به اقامت دائم و سپس تابعیت و پاسپورت اروپا دست یافت.

تحصیل زیر 18 سال در خارج از کشور در کالج بلربیز

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و هزینه های تحصیل و زندگی

میزان و حدود هزینه های تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور برای کشور های مختلف، متفاوت می باشد. اما تمامی هزینه های محل سکونت ، تحصیل ، خورد و خوراک و تمامی هزینه ها را شامل خواهد شد . در مدارس برخی کشور ها نظیر انگلستان، تمامی امکانات جهت اسکان دانش آموز، خورد و خوراک و سایر اقلام دیگر را خود مدرسه فراهم نموده و هزینه های مربوطه را از والدین به عنوان شهریه اخذ می نماید. این هزینه ها توسط مدارس در قالب پکیج و بعنوان شهریه خدمت والدین معرفی می گردد. در ذیل هزینه های تحصیل در برخی کشور ها خدمت شما عزیزان ارائه شده است :

جدول هزینه شهریه مدارس در کشور های مختلف

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و بررسی ویزای همراه

در بسیاری از مقالات و سایت ها نوشته شده است که در کنار فرزندان متقاضی تحصيل زير ۱۸ سال پدر یا مادر و یا هر دو والدین اجازه اقامت در کنار فرزندانشان خواهد داشت ، در این زمینه باید به تاریخ قوانین بسیار دقت کرد، زیرا که بسیاری از کشور ها از جمله انگلستان از چند سال گذشته این قوانین را دست خوش تغییراتی کرده اند که باید با توجه به این قوانین باید برای تحصيل زير ۱۸ سال فرزندان اقدام انجام داد .

یکی از کشور هایی که اجازه تحصيل زير ۱۸ سال را به دانش آموزان خواهد داد استرالیا است ، این کشور به شما این اجازه را خواهد داد که با ویزای ۵۹۰ در کنار تحصيل زير ۱۸ سال والدین نیز اقامت استرالیا را داشته باشند و از فرزند خود مراقبت نمایند. والدین فرزندان بین ۶ تا ۱۸ سال این امکان را دارند که برای ویزای ۵۹۰ استرالیا اقدام کنند ، این اقامت به صورتی است که تا زمانی که فرزند شما ۱۸ سال است می توانید در استرالیا اقامت داشته باشید .

حتی این امکان وجود دارد که فرزندان بالای ۶ سال خود را با خود همراه کنید و همچینین می توانید در یک دوره ی تحصیلی زیر ۳ ماه ثبت نام نمایید . اقامت ۵۹۰ استرالیا برای تحصيل زير ۱۸ سال فرزندان شامل همسر شما نمیشود و در ورود و خروج به استرالیا مشکلی نخواهید داشت؛ اما توجه داشته باشید شما اجازه کار نخواهید داشت ولی شاید بتوانید در مشاغل داوطلبانه بدون پاداش شرکت نمایید .

بررسی ویزای همراه

الزاماتی که برای اخذ ویزای گاردین وجود دارد که به بخشی از آن اشاره خواهد شد:

 • آزمایشات پزشکی را برای خود و فرزندان وابسته به خود انجام می دهید
 • بیمه را برای خود و فرزندان وابسته به خود می پردازید
 • سابقه کیفری نباید داشته باشید
 • نباید به دولت استرالیا مقروض باشید
 • باید بتوانید هزینه زندگی ، محل اسکان ، رفت و آمد و دیگر هزینه ها را برای خود و فرزندان وابسته به خود بپردازید
 • شما مگر در موارد اضطراری نمی توانیداسترالیارا بدون دانش آموز ترک کنید، یعنی نباید اورا در استرالیا تنها بگذارید

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی

برای تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور اقداماتی وجود دارد که به ترتیب با انجام شوند. در مرحله اول می بایست برای فرزند خود از مدرسه مورد نظرتان پذیرش تحصیلی بگیرید. جهت اخذ پذیرش تحصیلی می بایست مدارک خاصی را تهیه کرده و به بصورت آنلاین مدارک را ضمیمه درخواست خود نموده و به وبسایت رسمی مدرسه مورد نظر تان ارسال نمایید. پس از تأیید اولیه برای شما نامه الکترونیکی ارسال خواهد شد که در آن میزان شهریه سالانه و کلی مدرسه درج شده است. شما پس از آنکه شهریه یک ترم یا یک سال را از پیش پرداخت نمودید می توانید جهت اخذ ویزای تحصیلی برای ورود فرزندتان به کشور موردنظر اقدام نمایید. البته تمام فرآیند از اخذ پذیرش تحصیلی گرفته تا اخذ ویزا دارای نکات مهم و پروسه پیچیده ای است که برای موفقیت آمیز طی کردن این پروسه می بایست از یک مشاور متخصص در امر مهاجرت راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به خارج از کشور

برخی از مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی برای تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور عبارتند از:

 • گذرنامه معتبر
 • عکس پاسپورتی
 • اصل و کپی تأییدیه پذیرش
 • گواهی تمکن مالی (نشان دادن حداقل هزینه زندگی تحصیلی ۱ سال در کشور مورد نظر به مدت سه ماه در روی یک حساب کوتاه مدت)
 • انگیزه نامه
 • ترجمه و ریز نمرات مدارک سه سال آخر تحصیلی
 • گواهی پزشکی و واکسیناسیون

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و وضعیت اقامت و خوابگاه حین تحصیل

دانش آموزان متقاضی تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور دو گزینه برای نوع اسکان خود بر روی میز دارند. گزینه اول اینکه خوابگاه دانش آموزان در خود کمپ ( Campus ) مدرسه قرار دارد و در کنار هم کلاسی ها یا هم مدرسه های شان در یک خوابگاه با امکانات رفاهی مناسب دوره تحصیلی خود را می گذرانند. معمولا مدارسی از کمپ های دانش آموزی برخوردار هستند که بعنوان مدارس شبانه روزی شناخته می شوند. گزینه دوم اینکه فرزندان شما به صورت موقتی و تا سن ۱۸ سالگی تحت پوشش و حمایت خانواده های مقیم باشند. این سکونت تحت نظر خانواده ها که اصطلاحاً HOME STAY نامیده می شوند سرپرستی دانش آموزان را در منازل خود به عهده گرفته و مسئولیت مراقبت و نگهداری از دانش آموز را اعم از تامین غذا ، رفت و آمد ، آشنایی با محیط و مدرسه و تامین و نظافت اتاق و مسکن آنها را به عهده می گیرند . این خانواده ها تحت تایید دولت ها و دبیرستانها می باشند و از نظر امنیتی مراحل خاصی را جهت اعتماد والدین و دبیرستانها طی نموده اند. بسته به اینکه مدرسه ای که برای تحصیل فرزندتان انتخاب کرده اید، شبانه روزی است یا صرفا روزانه شهریه متفاوت خواهد بود. هزینه Home Stay‌ ها نیز بسته به پارامتر های از جمله کیفیت خانه، تعداد دانش آموزان هم اطاقی و … در کشور های مختلف متغیر می باشند.

home stay های مدارس در خارج از کشور

راهنمای گام به گام بهترین مسیر مهاجرت

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و سخن پایانی

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور در این مقاله به تفصیل مورد بررسی جامع و تحلیلی قرار گرفت. گفته شد که فرزندان زیر ۱۸ سال برای تحصیل در مدارس خارجی نیازی به ارائه مدرک زبان ندارند. همچنین اشاره شد که بهترین کشور ها برای تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور ، کشورهای انگلستان، کانادا و استرالیا می باشند، البته سایر کشور های اروپایی نظیر سوئیس، اتریش، دانمارک نیز از گزینه های بسیاری عالی برای تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور محسوب می گردند. مهم ترین نکته ای که در مبحث مهاجرت تحصیلی فرزندان زیر ۱۸ سال وجود دارد این است که امکان بودن والدین با فرزند در هنگام تحصیل در خارج از کشور وجود دارد یا خیر؟ که در جواب این بحث نیز گفته شد باید مطابق قوانین روز هر کشور تصمیم گیری کرد؛ بعنوان مثال کشور استرالیا به والدین دانش آموزان زیر ۱۸ سال ویزایی تحت عنوان ویزای گاردین اعطا می نماید اما سایر کشور های باید در حین مشاوره بررسی گردند. امید واریم توانسته باشیم تمامی ابهامات شما را در زمینه تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور برطرف کرده باشیم؛ اما چنانچه سوال یا ابهامی در این زمینه دارید می توانید آن را در قسمت دیدگاههای همین مقاله عنوان کنید، در همکاران ما در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

752 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تردیدگاه های جدیدتر »
 1. بینام گفته:

  با سلام میخاستم بپرسم که ایا با معدل ۱۶ در پایه نهم اجازه ورود به استرالیا را میدهند؟؟ چون از نظر خودم درس هایه قران . دینی . عربی . امادگی دفاعی . (اجتماعی . املا . فارسی ( چون ماله ایرانه )) در اونجا لازم نمیشه خاظر همین اینا رو در حد ۱۰ خوندم تا قبول شم و ریاضی هم ۱۰ شدم . زبانمم خوبه خواستم بدونم که با این شرایط میتونم ادامه تحصیل بدم؟؟؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، وابسته به دبیرستانی که اقدام می فرمایید هزنیه ها متفاوت هست. بسته به زبان تدریس شما هم هست. مدارس بین المللی از ۵ هزار دلار تا ۲۵ هزار دلار در سال متفاوت هست.

   پاسخ
 2. ابوالفضل گفته:

  سلام من یازدم ریاضی هستم می خواستم بدونم من برای سال اینده کجا برم من زبانم خیلی خوب نیست ولی می تونم بفهم و تقریبا حرف بزنم و من می خواستم به کشوری برای تحصیل برم رشته مهندسی کامپوتر یا مهندسی برق اگر میشه منو در جریان بزارید من منتظر راهنمایی شما هستم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای دبیرستان ها و کالج های کانادا و انگلستان میشه اقدام کرد. باید سریع اقدام بفرمایید تا نیاز به مدرک زبان نداشته باشید.

   پاسخ
 3. میثاق گفته:

  من امسال میرم کلاس دهم رشته ی تجربی و معدل نهم هم ۱۹/۷۴ بود و معدل سال های پیش هم از ۱۹/۵ کمتر نبود. تو مدرسه تیزهوشان تحصیل میکنم.زبان هم خوبه و به زیست شناسی و شیمی علاقه دارم.تو مسابقات علوم آزمایشگاهی خوارزمی رتیه دوم استانی رو آوردم.احساس میکنم اصلا به استعدادم تو زیست شناسی توجه نمیشه درحالی که من خیلی تو این زمینه استعداد دارم و همچنین معمولا کتاب های دانشگاهی زیست شناسی رو میخونم.آیا میتونم واسه دوره ی A levels بورسیه کامل بشم؟مثالا تو کشوری مثل انگلستان یا هرجای دیگه؟تاکیدم رو بورسیه ی کامل هست.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای بورسیه کامل باید شرایط خیلی خوبی داشته باشید. مدرک زبان با نمره بالا، سابقه تحصیلی و پژوهشی عالی و اختراعات ثبت شده بین المللی مجموعه از فاکتورها هستند که برای بورسیه به اون ها نیاز دارین.

   پاسخ
 4. S.ali.j گفته:

  سلام.من ۱۶ سالمه و امسال به ۱۱ تجربی میرم و دانش آموز مدارس استعداد های ناب صالحین هستم.به زبان انگلیسی هم زیاد تسلط ندارم.معدل سال های پیش من بالای ۱۹ بوده ولی امسال افت داشته.میخواستم ببینم به چه شکلی میتونم بورسیه تحصیلی بگیرم.اگر سال ۱۱ من معدلم بیاد بالا مثلاً ۱۸ یا ۱۹ میتونم بورسیه تحصیلی بگیرم برای ۱۲ یا نمی‌شه.علاقه به تحصیل پرداخت دندان پزشکی دارم.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن برای بورسیه باید خیلی شرایط خوبی داشته باشین. معمولا بورسیه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا راحت تر هست. تو کانال تلگرام مجموعه عضو بشید و ویدیوهای رایگان اموزش اخذ بورس رو مشاهده کنید.

   پاسخ
 5. نرگس گفته:

  سلام خسته نباشین با تشکراز اطلاعات خوبتون
  من ۱۶ ساله با معدل ۲۰ هستم که امسال باید کلاس دهم رو بخونم
  تقریبا به زبان انگلیسی مسلط هستم ولی بازم دارم آمدزش میبینم فوق العاده به کشور آلمان علاقه مندم
  شرایط امکان تحصیل در آلمان چطوریه؟ ممکنه توضیح بدین
  یا اگه بتونم باهاتون تماسی داشته باشم عالیه

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن باید برای مقطع دبیرستان اقدام بفرمایید که برای دبیرستان های خصوصی و بین المللی هزینه بر هست ، اگر اصرارتون برا آلمان هست صبر کنید و برای لیسانس اقدام کنید ولی اگر سریع می خواین اقدام کنید . کانادا و انگلستان گزینه های مناسبی هستند.

   پاسخ
 6. سجاد گفته:

  سلام امسال وارد پایه دوازدهم ریاضی میشم
  میخواستم ببینم کی میتونم برم ک سربازی مشکل ایجاد نکنه و بتونم تحصیل کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 7. امين گفته:

  با سلام و خسته نباشيد
  من سال تحصيلي اينده به پايه دهم ميروم
  معدل اين سه سال متوسطه هم بالاتر از ۱۹,۹۰ بوده و الان هم در تيزهوشان درس مي خوانم و توي مسابقات imc كشوري و emc جهاني هم مدال اوردم
  به نظر شما امكان داره با بورسيه در خارج از كشور تحصيل كنم

  Rating: ۴
  پاسخ
 8. Amirhossein گفته:

  سلام ببخشید میخواستم بدونم قبل ۱۸ سالمه باید پاسرتمون چقدر اعتبار داشته باشه تا در مدارس اروپایی بتونیم تحصیل کنیم

  Rating: ۵
  پاسخ
 9. زهرا گفته:

  سلام من ۱۵ سالمه و معدل هفتم و هشتمم ۱۹/۶۴ بوده امسال یعنی نهم هم بیست شده. میخواستم بدونم کدوم کشور من رو بورسیه میکنه و رایگان یا با هزینه کم میتونم تحصیل کنم. و کدوم از نظر امکانات رفاهی و غیره بهتره. با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به مقطع بورسیه خیلی آسون نیست و باید مقاله یا اختراع بین المللی داشته باشید اگر تحصیل ارزان می خواین باید آلمانی یاد بگیرین و در مدارک این کشور درس بخونید، البته این موضوع وابسته به اقامت والدین در آلمان هست.

   پاسخ
 10. علیرضا گفته:

  سلام من ۱۳ سالمه می‌خوام ببینم میتوانم در المان تحصیل کنم با تافل زبان انگلیسی و هزینه هایش چقدره و اصلا امکانش هست ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، تحصیل در المان و در دبیرستان های بین المللی هزینه بالایی داره ، اگر می خواین هزینه کنید دبیرستان های انگلستان و کانادا گزینه های بسیار بهتری هستند.

   پاسخ
 11. آوا گفته:

  سلام. من دانش آموز ۱۵ ساله پایه دهم هستم . معدل سال قبلم ۱۹٫۹۸ بود. دایی مادرم در آلمان زندگی میکنند. چند تا سوال داشتم :
  ۱- می خواستم بدونم آیا امکان فرستادن دعوتنامه از طرف ایشون برام وجود داره یا نه؟
  ۲- میتونم وارد دبیرستان دولتی اونجا بشم و پیش اونها به عنوان سرپرستم بمونم؟
  ۳- آیا این درسته که در آلمان تا زمانی که دانش آموز در حال تحصیل است اجازه بیرون کردنش از کشور رو ندارند؟
  ۴- با این شرایط چگونه می توان اقدام کرد؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر شما قصد تحصیل در دبیرستان های آلمانی رو دارید باید پذیرش تحصیلی داشته باشید که بشه برای ویزا اقدام کرد. دعوت نامه رو برای بهبود شرایط ویزا می تونید استفاده کنید. بله ایشون می تونن به عنوان سرپرست شما باشند . بله اگر ویزا بگیرین و بعد کارت اقامتتون اوکی بشه تا پایان تحصیل می تونید بمونید ، البته شرایط باید مشخص باشه و به اون زمان وابسته هست. بله میشه برای شما اقدام کرد باید زبان آلمانی رو کامل بلد باشین چرا که دبیرستان های بین المللی شهریه بالایی دارند.

   پاسخ
 12. ساغر گفته:

  با سلام من ۱۵ سال سن دارم و معدلم ۱۹.۷۰ به بالا بوده تا کنون دارای مدرک ایتلس۷ و مدرک fce هستم علاقه زیادی به رشته دارو سازی دارم میخواستم بدونم با توجه به شرایطم میتونم در دانشگاه های امریکا و انگلیس بورسیه بشم البته از این سن نه از سن بالای ۱۸ قصد سفر دارم

  ممنون میشم پاسخگو باشید

  Rating: ۴
  پاسخ
 13. امیر گفته:

  سلام
  من دانش آموز پایه یازدهم رشته تجربی هستم . دبیرستان علامه حلی ۸ تحصیل میکنم . سطح زبانم متوسطه ولی شرایط درسی ام خوبه. از لحاظ هزینه مشکلی ندارم . میخواستم بدونم امکان تحصیل در رشته دندان پزشکی در کانادا برای من وجود داره یا نه ؟ و اینکه میتونم بدون همراه برم ولی در خوابگاه ساکن نباشم ؟؟
  با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای رشته های پزشکی در کانادا شما در ابتدا باید در یک شاخه مرتبط با پزشکی تحصیل کنید. مدرک زبان حدودا ۶٫۵ می خواد ، بله میشه خوتون برای اجاره خونه اقدام کنید.

   پاسخ
 14. A گفته:

  سلام ممنون از پاسخ گویی تون. من به زبان ژاپنی تسلط دارم برای تحصیل در دبیرستان های ژاپن آیا روشی هست که مانند بورسیه باشد و به طور رایگان یا مبلغ کم ثبت نام کنند ؟ و لطفا راهنمایی میکنید که چگونه باید برای تحصیل در این کشور درخواست بدهم و اقدام کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، اولین راه این هست که در مدارس بین المللی ثبت نام کنید ولی این مدارس با هزینه هست معمولا. برای تحصیل در مدارس دولتی هم چون زبان بلد هستین میشه اقدام کرد ولی ارتباط برقرار کردن با مدرسه آسان نیست و باید حتما در محل حضور داشته باشید که نتیجه سریع تری بگیرید.

   پاسخ
 15. Zahra گفته:

  سلام من ۱۵ سالمه و امسال وارد دبیرستان میشم معدل سه سالم زیر ۱۸/۷۹ نبوده و بالاترین معدلم ۱۹/۳۶ بوده زبان انگلیسیم خیلی خوبه و علاقه ی خیلی شدیدی به زبان دارم و همیشه زبانم ۲۰ بوده میخواستم بپرسم اگه تا ۱۶ سالگی بتونم مدرک تافل یا آیلتس بگیرم میتونم بورس تحصیلی برای کانادا بگیرم؟ما وضع مالی متوسطی داریم ولی پس اندازی نداریم یعنی خانوادم نمیتونن با پول منو بفرستن و باید حتما با بورسیه رایگان باشه میخواستم بدونم حالا اگه ۱ درصدم بورس شدم از اونجایی که من هزینه خوابگه و این چیزارو ندارم میتونم تحت سرپرستی یه خانواده کانادایی باشم؟اگه میشه همینجا جوابمو بدین من نمیتونم تماس بگیرم با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای تحصیل رایگان واقعا باید شرایط ایده الی داشته باشید. در مقاطع پایین تر مدرک زبان یا اختراعات بین المللی یا تخصص ویژه کمکتون میکنه ، لطفا در کانال تلگرام مجموعه عضو بشید و ویدیوهای اخذ بورسیه رو مشاهده کنید.

   پاسخ
 16. Mk گفته:

  با سلام
  من یازدهم ریاضی هستم وقصد دارم تابستان امسال برای ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی به آلمان بروم از لحاظ اقامت مشکلی ندارم سوالم اینه آیا باید در آلمان به دبیرستان برم یا به کالج بروم ممنون میشم یه توضیح کامل بدهید
  با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید سال ۱۲ رو بخونید ، هم میشه برای دوره های دبیرستان اقدام کرد و هم برای دوره های آمادگی جهت دانشگاه ، باید زبان بلد باشین و در آزمون ورودی شرکت کنید.

   پاسخ
 17. Nadia گفته:

  سلام ببخشید من مدرسه تیزهوشان درس می خونم دهم ریاضی هستم معدلم ۱۹.۸۳ است می خواستم بدونم در صورت گفتن به مدارس خارج از کشوری امتیازی در نظر می گیرن و خانوادم فرهنگی هستن

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، مدارک تحصیلی شما بررسی میشه و نمره معدل و اختراع یا مقالاتی که داشتین معیارهای اصلی هستند. سایر موارد تاثیر چندانی نداره

   پاسخ
 18. Moomle گفته:

  سلام…من تمامی سایت ها را برای هزینه بررسی کردم اما نمیدونم حدودا چند میلیون تومن ایران میشود مثلا تمامیه کارها از جمله ویزا و کارهای رفت و برگشت و نامه و… برای انگلیس یا آلمان چقدر خواهد بود به تومن….ممنون از مطالب کاملتون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، با توجه به نرخ متغیر ارز نمی توان نرخ دقیقی اعلام کرد. برای کانادا و انگلستان حدودا ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون در سال ، برای آلمان مدارس بین المللی به مراتب گران تر هستند.

   پاسخ
  • نگار گفته:

   سلام وخسته نباشید
   من یازدهم میخونم معدلمم ۱۹ هستش میخواستم در کشور المان تحصیل کنم هزینه این مهاجرت حدودا چقدر میشه؟و اینکه امکان کار کردن در اونجا در حین تحصیل مثل کار کردن توی سیما یا توی کافیشاپ ها وجود داره؟و اینکه کشور المان از من از لحاظ مالی حمایت میکنه؟

   Rating: ۴
   پاسخ
   • m.s گفته:

    با سلام، تحصیل در آلمان اگر به زبان المانی باشه و در دانشگاه های دولتی باشه رایگان هست و شما اجازه کار دانشجویی هم دارین . در صورتی که بورسیه داشته باشین دانشگاه ها حمایت می کنند.

    پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، کانادا و انگلستان گزینه های بسیار مناسبی هستند ، برای کانادا از ۲۵ هزار دلار تا ۵۰ هزار دلار هزینه ها با توجه به کیفیت مدرسه متفاوت است.

   پاسخ
 19. Nima گفته:

  باعرض سلام خسته نباشید ببخشید من رشته کامپیوتر برنامه نویسی.تعمیرات سیستم.و.. هستم ۱۷ساله میخواستم بدونم تو کشور سوعد میتونم تحصیل کنم یانه درضمن کلاس دهم هستم معدل ۱۷.۵۰

  Rating: ۵
  پاسخ
 20. امیر حسین گفته:

  سلام.من دانش اموز تیز هوشانیم.معدلم ۱۹٫۹٫درسی مشکل ندارم.زبانمم هم خوب و مسلطم.می خواستم بدونم چه کشور پیشرفته ای برای من خوبه؟هزینش چقدر؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، کانادا و انگلستان گزینه ای بسیار مناسبی هستند اگر مدرک زبان اخذ بفرمایید شرایط بهتر نیز خواهد شد. برای اطلاع از هزینه ها باید با دفاتر تماس بگیرید. در کانادا اگر برای دبیستان اقدام بفرمایید معمولا سالانه بین ۲۵ تا ۵۰ هزار دلار کانادا باید هزینه نمایید.

   پاسخ
 21. ارمین گفته:

  سلام من۱۵ سالم هست و الان در صربستان هستم و به زبان انگلیسی مسلط هستم می خواستم بدونم چه جوری میشه با نوشتن مقاله بورسیه کاندا را بگیرم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اصول مقاله نویسی در وبسایت های مختلفی بررسی شده است. توضیحات کامل در خصوص بورسیه و طرق اخذ آن در کانال تلگرام و مقالات مرتبط آورده شده است.

   پاسخ
 22. Mhy گفته:

  باعرض سلام و خسته نباشید
  من ۱۵ سالمه و وضعیت درسام خوبه و معدلم بیسته
  زبانم خوب نیست میخوام ببینم من میتونم برای ادامه تحصیل به امریکا برم
  عموم اونجا زندگی میکنه و سیتی زن اونجاست.
  چه شرایطی دارع؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 23. Arshia گفته:

  سلام من ۱۵ سالمه و میخوام برای تحصیل در فرانسه اقدام کنم ولی نمی دونم باید چی کار بکنم نیشه راهنمایی کنید ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
 24. Kiana گفته:

  سلام ببخشید میخواستم بدونم مدارس روسیه به فرد زیر ۱۸سال بدون قیم پذیرش می‌دهند ؟و اینکه هزینه ی مدارس شبانه روزی روسیه چقدره؟توی سنت پترزبورگ.و به زبان انگلیسی .

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله مدارس بین المللی میشه اقدام کرد. با توجه به اینکه سیستم تحصیل در دبیرستان در روسیه به صورت رایگان است برای اطلاع باید به سایت مدرسه مورد نظر خود مراجعه نمایید

   پاسخ
 25. b گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من ۱۶ سالمه دهمم و رشتم تحربیهمعدلم هم ۱۹.۵ مدرسه نمونه دولتی درس میخونم سطح زبانم خوب هس تا حالا سه تا مقاله دارم و یکی از مقاله هام هم توی جشنواره ملی سلول های بنیادی برگزیده شد لوح تقدیر های زیادی در رشته های مختلف مقاله نویسی و تحقیق دارم چند تا مدال ورزشی هم در رشته شنا دارم علاوه بر فارسی و انگلیسی ترکی استانبولی ، آذری، کره ای و تا حدودی چینی و عربی هم بلدم و الانم برای المپیاد زیست میخونم
  چقدر احتمالش هس که تو یکی از کشور های کانادا یا کره جنوبی برای رشته پزشکی بورس شم یا با کمترین هزینه تحصیل کنم؟ یا کشورهایی که هزینه مناسب یا رایگان دارند و شرایط بهتری دارند کدام اند؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کانادا در ابتدا باید یک رشته مرتبط با پزشکی بخونید بعد امتحان پزشکی بدین . برای دانشگاه های تاپ میشه اقدام کرد براتون ولی باید هزینه بپردازید. برای کره جنوبی شانستون بالا هست.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، تحصیل در مقطع دبیرستان در اکثر کشورها برای دانشجویان بین المللی با پرداخت هزینه همراه هست . باید سرمایه رو افزایش بدین

   پاسخ
 26. Hami گفته:

  باسلام
  من ۱۶ سالمه پایه دهم هستم رشته کامپیوتر و در برنامه نویسی و خیلی از کار های کامپیوتر مسلط هستم درسم هم خوبه.و بازیکن حرفه ای فوتبال هستم .میخواستم بدونم مهاجرت و گرفتن اقامت در کشور آلمان و یا کانادا با این شرایط چگونه است و در هردو کشور آشنای مقیم در آنجا دارم و فقط خودم تنها میخوام مهاجرت کنم. لطفا راهنماییم کنید.خیلی ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن بهتر هست که برای کانادا اقدام بفرمایید. با تحصیل در دبیرستان های تاپ میتونین ورزشتون رو هم ادامه بدین . شرایط اقدام رو دارین

   پاسخ
 27. پرنیان گفته:

  با سلام من پرنیان هستم ۱۴ ساله در پایه هشتم در مدرسه ی تیزهوشان درس میخوانم و به زبان برنامه نویسی پایتون هم مسلط هستم و زبان انگلیسی هم مسلط هستم ایا به من بورس تحصیلی داده میشود؟
  و کدام کشور ها برای تحصیل بهتر هستند
  ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله می توان برای شما اقدام کرد. کشورهای کانادا و انگلستان گزینه های مناسبی هستند. مدارک سه سال اخر تحصیلی شما باید مهیا باشند.

   پاسخ
 28. مهرداد گفته:

  سلام
  من ۱۴سالمه در بهترین مدرسه اصفهان درس میخوانم شناگر هستم و ۳۰ مدال در استان و ۳مدال در کشور ویک مدال در مسابقات آسیای صغیر دارم معدلم ۱۹/۷۶است در مسابقات پایا(المپیاد گروهی جزو ۱۰ گروه برتر ایران هستیم) میخواستم برای ادامه درس به یکی از مدارس خوب کانادا برم (مدرسه شبانه روزی خوب)وزبان در حد متوسط بلدم. تقریبا با این رزومه بورسیه میشوم و اگر نمیشوم تقریبا هزینه آن چقدر در میاید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایط شما برای بورسیه مناسب است و می توان برای شما اقدام کرد. معمولا هزینه ها تحصیل دبیرستان در کانادا از ۳۰ هزار دلار شروع می شود.

   پاسخ
 29. محمدرضا گفته:

  باسلام بنده امسال پایه نهم رو به اتمام میرسونم و معدل هفتم و هشتمم بیست بوده و نهم هم بیست هستش و اینکه قصد مهاجرت یا تحصیل در انگلستان و یا آلمان رو دارم و همچنین از لحاظ زبان انگلیسی خوبم و هیج مشکلی ندارم فقط مدرک ندارم که برای اون هم اقدام میکنم و اینکه برنامه نویسی Python و html و تا حدودی ++C رو بلدم و رتبه دوم ریاضی استان خودم هم بودم و رتبه ورزشی والیبال و هندبال هم دارم و یک سری مدارک که در مهاجرت تاثیر داره رو هم دارم لطفا درباره این مسأله من رو راهنمایی کنید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن برای هر دو کشور میشه اقدام کرد. برای انگلستان نیاز به مدرک زبان ندارین. شرایطتتون برای اخذ بورسیه هم مناسب هست .

   پاسخ
 30. ملیسا گفته:

  سلام من ۱۶ سالمه ۳ سال راهنمایی معدل ۲۰ داشتم امسال هم تمامی دروسم رو ۲۰ شدم به جز برگه امتحان زیست توی یه طرح اختراعی هم مشارکت دارم میخواستم ببینم میتونم بورسیه تحصیلی برای ترکیه رو بدست بیارم؟به زبان استانبولی و انگلیسی هم مسلط هستم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید شرایطتون برای دانشگاه ها ارسال بشه و هر کدام که تایید دادن که بورس بدن براشون اقدام کنید. شرایطتون مناسب هست.

   پاسخ
 31. mahdi گفته:

  با سلام
  من مهدی هستم معدل نهم نوبت اول ۱۹٫۲۱ بوده میدونم با این معدل شانس زیاد ندارم اما این ممکنه که من تحصیلات دیبرستانم رو در کشورهایی مانند انگلستان به پایان برسانم
  اگه جواب بدید ممنون میشم
  خسته نباشبد

  Rating: ۴
  پاسخ
 32. Amitis گفته:

  سلام من ۱۴ سالمه و نمراتم بالای ۱۹ هستن زبانم خوبه و دارم کلاس میرم تا مدرکشم بگیرم..وضع مالی بالایی نداریم میخواستم ببینم من میتونم برای رشته ریاضی در دبیرستان اقدام به بورسه تحصیلی کنم؟؟؟و اینکه چه کشور هایی رو پیشنهاد میدین؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای بورسیه در مقطع دبیرستان شرایط آسان نیست و شما باید شرایط خاصی داشته باشید. اختراع های بین المللی و موارد این چنین کمک کننده است. کشورهای انگلستان و کانادا گزینه های مناسبی هستند

   پاسخ
 33. Sayna گفته:

  سلام من ۱۴ سالمه کلاس هشتمم آیا بورس زیر ۱۸ سال هست به صورت رایگان یا خیر ؟؟
  و اینکه کدوم کشور ها برای تحصیل هم سن و سال های من خوب هست؟؟؟! که البته هزینه خیلی پایینی داشته باشه به جز مجارستان و ترکیه.لطفا راهنمایی کنید خیلی دوست دارم برای تحصیل خارج اقدام کنم.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای بورسیه باید شرایط ویژه ای داشته باشید ،با توجه به سن اختراع های ثبت شده و یا مقالات تاثیرگذار هستند. برای تحصیل در سن شما مدارس انگلستان و کانادا گزینه های مناسبی هستند. برای تحصیل در این مقاطع باید سرمایه کافی را داشته باشید.

   پاسخ
   • Sayna گفته:

    ببخشید مثلا چه جور مقالاتی؟؟؟ و اینکه اگر مقاله تاثیر گذار باشه هزینه خیلی پایین میاد یا نه بعد اینکه ایا فرانسه برا تحصیل خوبه؟؟ و اینکه دختر عمم اونجا زندگی میکنه و اقامت داره ایا من میتونم با هزینه کم اونجا برم و درس بخونم و موندگار شم؟؟

    Rating: ۴
    پاسخ
    • m.s گفته:

     با سلام، مقالاتی که بین المللی باشه و در نشریه های معتبر چاپ بشه، فرانسه هم اگر زبان فرانسوی بلد باشین گزینه خوبی هست و هزینه ها پایین میاد

     پاسخ
 34. سوده گفته:

  سلام من ۱۴ سالمه و کلاس هفتم هستم معدل سال پیشم ۲۰ و ترم اول امسالم هم ۱۹/۹۱بوده یکی از بستگانمون هم در کشور سوئد هستن میخواستم بدونم ایا تا یک سال دیگه میتونم به این کشور برم یانه؟؟؟وچه شرایط حتمی رو لازم داره؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای تحصیل در مقطع دبیرستان داشتن نمرات خوب در سه سال آخر تحصیل برای ورود کفایت میکنه ، اما برای سوئد شرایط اخذ ویزا مثل قبل اسان نیست و باید حتما از وکیل مشورت بگیرین.

   پاسخ
 35. Sanaz گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  داشن آموز رشته تجربی پایه دهم هستم با معدل نوبت اول ۱۹/۹۶ زبانم هم خوبه همچنین مقاله هم نوشتم
  میخواستم بدونم که در کدوم کشور ها امکان تحصیل رایگان یا با هزینه کم در دوره highschool یا college هست و اینکه بدون والدین میخوام برم .جایی شنیده بودم که سرپرستانی هستن که از طرف دولت پیشنهاد میشن میخواستم بدونم ایا این حرف صحت دارد و اگر اره چه شرایطی دارد ؟
  ممنون که وقت گران بهاتونو در اختیار ما قرار میدهید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای تحصیل در مقطع دبیرستان اگر پدر و مادر اقامت اون کشور رو نداشته باشن باید هزینه بپردازید. بله معمولا دبیرستان های شبانه روزی این کار رو انجام میدن و در کانادا خانواده های هستن که میشه این مسئولیت رو بهشون داد.

   پاسخ
 36. داود اکرمی گفته:

  سلام،ببخشید استاد بزرگوار،خلاصه بگم،بنده به هرروش قانونی که میشود دنبال مهاجرت هستم،۳۶ ساله،متاهل،شاغل ،کارمند پروازفرودگاه امام،دارای لایسنس بین المللی و۱۵ سال سابقه کاردر یک ایرلاین معتبر،پسردایی بنده ساکن امریکا،همه رقمه از لحاظ مالی و مسکن بنده رو تضمین میکند(بابت اسپانسرآن طرف)،همسرم مهندس منابع طبیعی،شیلات،دخترم کلاس هفتم ۱۲ ساله و پسر
  ۳ ساله دارم،جناب دکتر محبت کنید با توجه به سابقه و تجربه شما انسان موفق و گروه شما در امر مهاجرت به بنده و خانواده ام کمک کنید تا موفق شویم،پیشاپیش از زحمات شما سپاسگزارم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی برای تحصیل همسر یا فرزند می توان اقدام کرد و سپس خانواده اضافه شود، اگر همسر بتوانند مدرک زبان اخذ کنند می توان برای دوره های دانمارک اقدام کرد.

   پاسخ
 37. ملودی گفته:

  سلام من سیزده سالمه دارای مدرک تافل نوجوانان با سطح پنج که بالاترین سطحه هستم زبان رو تقریبا تموم کردم و به زودی ایلتس و تافل بزرگسالانم رو میگیرم آیا شانسی برای بورسیه در انگلیس و یا کشور های اروپایی رو دارم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 38. نگین گفته:

  سلام
  من نگین هستم و ۱۵ سال دارم. تجربیات میخونم و معدلم ۱۹.۹۷ هست
  مدرسه تیزهوشان اصفهان هستم
  کار های پژوهشی در زمینه بیوتکنولوژی انجام دادم

  میخواستم بدونم چطور میتونم از ایران برای تحصیل برم

  Rating: ۵
  پاسخ
 39. فاطمه عتیقی گفته:

  باسلام من ۱۴ سالمه و معدل پایه هشتم نوزده و نود شده من به شدت علاقه به نویسندگی دارم و رمان من در استان کرمان اول شده و چند لوح تقدیر دریافت کردم و قصد چاپ کتابمو دارم میهومیخواستم ببینم انگلستان میتونی منو بورسیه کنه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله میشه برای تحصیل اقدام کرد و برای بورسیه باید سابقه عملی ، پژوهشی داشته باشید. برای پوشش کل هزنیه ها باید خیلی شرایط خوبی داشته باشید.

   پاسخ
 40. فریبا گفته:

  سلام من یک دختر و یک پسر کلاس نهم دارم دوست دارم کانادا یا یک کشور دیگر ادامه تحصیل بدهندمعدلشان بالای ۱۹هست مدرسه تیزهوشان و نمونه هستند از نظر اقتصادی متوسط هستیم من دبیر باز نشسته با مدرک دکترای ادبیات و همسرم مشاور املاک هست اما سن ما بالا هست ۵۸ و۵۹ساله این میشه ما را راهنمایی کنید البته پسر بزرگم فوق لیسانس متاهل و چندتا مقاله چاپ شده از دانشگاه امیرکبیر داره امکانش هست ایشان را بورسیه کنند ؟؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای فرزندان عزیز میشه برای تحصیل در دبیرستان های کانادا و انگلستان اقدام کرد. هزینه های تحصیل در دبیرستان به نسبت تحصیل در مقاطع بالاتر بیشتر هست و باید سرمایه کافی رو داشته باشید.

   پاسخ
 41. عرفان گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید. دانش اموز دهم ریاضی هستم و معدل ترم اول من ۱۸٫۰۳ بوده ودر رشته ورزشی کاراته و بسکتبال وفوتبال از سطح بالایی برخوردارم. سطح زبان انگلیسی من هم حدود متوسط رو به بالا هستش.علاقه به رشته برق و IT دارم. میخواستم بدونم کدوم کشور برای من مناسبه چون ک باید به تنهایی برم.
  با سپاس عرفان.

  Rating: ۵
  پاسخ
 42. Sahand گفته:

  سلام اسم من سهند هستش ۱۵ سالمه .دانش آموز کلاس نهم هستم خرداد امسال تمام شود به پاییه دهم میرم و می خواهم در رشته ی تجربی درس بخوانم و معدل نوبت اول من شده بود ۱۹/۶۸ و من در زبان انگلیسی متوسط هستم و مدرک گرامر هم دارم .میخواهم بدونم امکانش هست که بتونم در مدارس انگلیس درس بخوانم ؟(کلا دانش آموز درس خوانی هستم)

  Rating: ۵
  پاسخ
 43. Mohammadsina گفته:

  سلام
  من برنز المپیاد شیمی کشوری (دوره دوم ) رو دارم و نقره المپیاد ریاضی (دوره اول ) رو در پایه نهم گرفتم .
  ایلتس ۶ دارم .
  امسال هم مدرک ICDL(کامپیوتر )رو گرفتم .
  و ۳ سال فعالیت موسیقی گیتار داشتم و ۲ مدرک خوشنویسی دارم.
  برنز مسابقات تیمی پینگ پنگ ناحیه رو هم در پایه نهم گرفتم .
  میخواستم بدونم با این شرایط میتونم در رشته پزشکی یکی از دانشگاه ها با هزینه تحصیل رایگان درس بخونم ؟
  اگر جوابتون خیر هست چه شرایط دیگه ای رو باید داشته باشم ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، دوست گرامی شما شرایطتون خیلی خوب هست و باید درخواست و مدارک رو به بخش پذیرش دانشگاه ارائه بفرمایید که شرایطتون با سایر متقاضیان مقایسه بشه و در نهایت به بهترین ها بورسیه تعلق میگیره، معدلتون هم یک فاکتور مهم هست

   پاسخ
 44. دلارام گفته:

  من دانش آموز دختر پایه یازدهم هستم زبان انگلیسی بلدم و نمراتم بالا هست میخوام خارج از کشور بورسیه(کامل یا تقریبا رایگان) بشم تو یه کشور انگلیسی زبان ترجیحاً چطور میتونم اقدام کنم آیا شما میتوانید کمکم کنید؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، ما می تونیم برای پذیرش و ویزا تو بهترین مداس انگلستان و کانادا کمکتون کنیم ولی برای بورسیه کامل باید روزمتون خیلی قوی باشه و برای مقاطع پایین تر از فوق لیسانس به سختی بورسیه میدن

   پاسخ
 45. رویا گفته:

  سلام من دانش آموز دختر ۱۷ ساله رشته انسانی هستم پایه یازدهم رو دیگه دارم تموم میکنم میخوام خارج از کشور تحصیل رایگان یا تقریبا رایگان داشته باشم زبان انگلیسی بلدم و در دبیرستان نمونه دولتی تحصیل میکنم و درسم خوب هست

  Rating: ۴
  پاسخ
 46. Parsa گفته:

  سلام ۱۵ سالمه کلاس نهم هستم معدلم ۱۹٫۵ به بالاست یعنی جز بهترین هاست میخوام قبل ۱۸ سالگی برای ادانه تحصیل به کشور آلمان برم ، برادرم هم ۱۰ سال اونجاست ولی چون از نظر دعوت نامه سخت شرایط میخوام از نظر تحصیلی برم. رشته ام هم ریاضی هستش خواستم ببینم چه راه هایی هستش ، میشه اصلا و چه اقداماتی انجام بدم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله میشه اقدام کرد براتون ، سعی بفرمایید رو دانش زبان آلمانی کار کنید ، شرایط اقدام برای کشورهای مثل اتریش و کانادا و انگلستان به مراتب راحت تر از کشور المان هست پیشنهاد میشه که مقالات مرتبط رو مطالعه بفرمایید.

   پاسخ
 47. عرفان گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  من ۱۷ ساله هستم و در تمام سال های تحصیلی ام معدل زیر ۱۹٫۵ نداشته ام و دانش آموز سمپاد هستم و می خواستم برای سال دوازدهم برای مدارس آلمانی زبان(اتریشی ،آلمانی ، سوئیسی) درخواست بدهم که بتوانم بعد از اخذ دیپلم آلمانی (Abitur) از طریق همان کشوری که سال ۱۲ را گذرانده ام به سفارت آلمان مراجعه کنم و برای دانشگاه پزشکی Charite برلین درخواست بدم که بتوانم صف طولانی وقت سفارت آلمان در ایران را دور بزنم . و می خواستم بدانم میتونم برای مدارس آلمانی آمریکا درخواست بدهم (من یه برادر در آمریکا در حال تحصیل هست ) و آیا من می توانم ویزای آمریکا بگیرم یا نه ؟
  در ضمن میشه بگید با شرایط بالا آیا می توانم برای مدرسه آلمانی مونترال کانادا اقدام کنم یا نه ؟
  اگر کشور دیگه ای هم هست که بشه با شرایط بالا اقدام کنم و هزینه اش حدودا ۲۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ یورو بشه مثل اسلواکی و یا مالزی ؟
  با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، خیلی ممنون از اطلاعات کاملتون، بله میشه برای مدارس مدنظر شما اقدام کرد. اگر برادرتون آمریکا هستین برای همون آمریکا اقدام بفرمایید نتیجه بهتر هست.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن شرایط بورسیه نیازمند نمره زبان بالا و روزمه علمی و پژوهشی خوب هست. باید برای دانشگاه مدنظرتون درخواست بدین و شرایطتون با سایرین مقایسه میشه و در نهایت به بهترین ها مبلغی اسکالرشیپ اهدا میشه

   پاسخ
 48. پارسا اکرمی پور گفته:

  سلام خسته نباشید من پارسا ۱۴ ساله هستم با معدل بالای ۱۹.۸۰و خیلی علاقه دارم برم روسیه ولی برای زندگی ((همیشه))کدوم کشور ارزون ترینه؟و اون کشور هزینه ی خود اقامتش چقدره؟
  و ماهیانه چقدر نیاز هست؟ممنون میشم جواب بدید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، هزینه های زندگی به سبک زندگی شما خیلی وابسته هست ولی مسکو یکی از گرون ترین شهرهای دنیاست. محل و استایل زندگی هزینه ها رو مشخص میکنه ، می تونین مقالات هزینه های زندگی در روسیه رو مطالعه بفرمایید.

   پاسخ
 49. sogand گفته:

  با سلام . دانش آموز پایه نهم هستم و ۱۴ سالمه میخواستم بدونم اگه به دانمارک برم و بتونم به عنوان دانش آموز اونجا درس بخونم آیا امکانش هست که یکی از والدین من هم تا موقعی که من ۱۸ ساله بشم در کنار من بمونه ؟ درست مثل شرایطی که برای استرالیا ذکر کردید.

  Rating: ۵
  پاسخ
 50. نازی گفته:

  سلام،دختر من شش سال داره،،عمه دخترم مقیم فرانسه هستش آیا دخترم میتونه از همون دوره ابتدایی فرانسه تحصیل کنه؟شرایط و هزینه تحصیلش چقدر میشه؟و اینکه چه مدارکی لازم هست؟و یک سؤال دیگه اینکه پسر عمه دخترم مرتکب جرمی شده در فرانسه و اونجا بازداشت هست آیا این مسئله تأثیری داره که عمه دخترم رو به عنوان قیم قبول کنند یا نه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله اگر از الان براشون اقدام بشه خیلی خوب هست. برای سنین پایین مهمترین مدارکی که باید داشته باشید مدارک مالی برای نشان دادن توانایی مالی حمایت از فرزند هست. در خصوص شرایط و امکان اقدام نیز باید کامل بررسی بشه ، لطفا با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 51. Mobina گفته:

  سلام من ۱۶ سالمه و میخوام برای ادامه تحصیل در کانادا بورسیه بشم ولی اصلا نمیدونم ک چجوری باید کاراشو انجام بدم معدلم خوبه و سوابق تحصیلی خوبی هم دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، بورسیه تحصیلی در کانادا برای سن شما با شرایطی اهدا میشه ، داشتن اختراع های بین المللی و مدارک بین المللی معتبر ، مدرک زبان با نمره بالا ، سابقه پژوهشی و تحصیلی مناسب از این شرایط هستند. می تونین با دانشگاه ها ارتباط بگیرید و شرایط رو ارسال بفرمایید تا بخش پذیرش دانشگاه برای بورسیه شدن شما تصمیم گیری کنه

   پاسخ
 52. مهرنوش حسینی گفته:

  باسلام
  ۱۷ سالمه و کلاس یازدهم هستم با معدل ۱۹/۱۷ قصد تحصیل در خارج را دارم .
  اگر بخوام بورسیه کامل بشم باید چه اقداماتی انجام بدم و چه مدارکی لازم هست؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای بوسیه کامل شما باید روزمه تحصیلی و پژوهشی مناسبی داشته باشید . مقالات بین المللی معتبر و اختراع از عوامل تاثیر گذار هستند. نمره زبانتون هم خیلی تاثیر داره

   پاسخ
 53. مرسا گفته:

  با سلام مرسا هستم الان کلاس ششم را میگذرانم رسته پزشکی مورد نظرم است من دوست دارم در مدرسه دولتی انگلستان درس بخوانم ولی شبانه روزی نه با مادر و اگر بشود با پدر و مادرم به انگلستان سفر کنیم در ضمن پدر م مدارک جوشکاری ارگن را دارد و مادرم مدارک بین لمللی هواپیمایی دارد من فقط سعی دارم که به انلستان بیام و در آن جا ادامه تحصیل بدهم لطفا به من کمک کنید چون دیگر روحیاتم به اینجا سازگار نیست خواهش میکنم راه درست را به من پیشنهاد کنید با خانواده ممنونم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست عزیز برای شما میشه در دبیرستان های انگلستان پذیرش گرفت و باید خانواده بتونن از پس هزینه ها بر بیان. با توجه به سنتون نیاز به ارائه مدرک خاصی نیست و سوابق تحصیل کافی هست.

   پاسخ
 54. ابوالفضل گفته:

  سلام من ۱۴ سالمه معدل سال هفتمم ۱۹.۹۳ ومعدل نوبت اول هشتم ۱۹.۶۸ توی مدرسه نمونه دولتی درس میخونم . به پزشکی علاقه دارم و میخوام برای کالج‌ بلربیز بورس ۴۰ درصد بگیرم . سطح زبانم هم در حد Fce هست و اگه ایلتس بخوام بدم ۶حداقل میگیرم .به نظرتون ایا شانسی برای بورس دارم و از کدوم سال بهتره برم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، ممنون از اطلاعات شما ، دوست گرامی برای بورسیه کامل باید شرایط ویژه ای داشته باشد، مقالات ، اختراع بین المللی و …، در خصوص پوشش بخشی از شهریه هم باید مدارکتون برای کالج ارسال بشه و با سایر متقاضیان مقایسه بشه. ما می تونیم این امور رو براتون پیگیری کنیم.

   پاسخ
 55. محمد گفته:

  سلام من ۱۵ سالمه و سال بعد می رم اول دبیرستان و این تابستان مدرک ایلتس زبانمو می گیرم و در ۲ مقاله ISI شرکت داشته ام و با این شرایط می تونم بورسیه دبیرستان در یکی از کشور ها شوم؟یعنی سال بعد واسه دبیرستان برم و هزینش پای اونا باشه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای بورسیه باید شرایطتون کامل بررسی بشه و برای دبیرستان ها ارسال بشه. متاسفانه برای مقاطع پایین تر از فوق لیسانس خیلی سخت میشه بورسیه گرفت، ولی شما شرایطتون خوب هست و می تونین شانستون رو امتحان کنید.

   پاسخ
 56. شادی گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما.من ۱۴سال سن دارم و کلاس هشتم هستم یک سال جهشی خوندم درسم هم اصلا ضعیف نیست مسلط به زبان فرانسوی هستم و قصدم هم اقامت برای دبیرستان های فرانسه هست خانوادم با هزینه مشکلی ندارن فقط میخوام بدونم شرایط چجوریه اصلا خوبه برام یا خیر ؟؟؟ممنون میشم جواب بدین

  Rating: ۵
  پاسخ
 57. رضا عشوری گفته:

  سلام من ۱۵سالمه پسرم معدلم هم ۱۹/۸۶ هست به زبان انگلیسی هم تسلط دارم میخواستم بدونم امکان تحصیل در انگلستان برای من وجود داره؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 58. Mohamad گفته:

  با عرض سلام خدمت آقای ملک پور
  من ۱۶ ساله هستم کلاس دهم رشته انسانی که قصد دارم برا ادامه تحصیل به استرالیا یا انگلستان و.. بروم معدلم هم ۱۹ به بالاست و هزینه هم تا ۴۰ یا ۵۰ میلیون در حال حاضر دارم
  می خواستم ببینم چطوری میشه اونجا ادامه تحصیل بدم شرایطش چطوری و زبان انگلیسی هم تقریبا بلدم نه زیاد وکسی هم ندارم که اونجا اقامت داشته باشه ممنون میشم راهنمایی کنید.
  در ضمن ایده ای برا اختراع یک دستگاه هم دارم .

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای مقطع دبیرستان میشه اقدام کرد براتون ، معدل و مدارک سه سال آخر تحصیلی رو میخوان ازتون و سرمایتون هم باید بالاتر باشه که به مشکل نخورین

   پاسخ
 59. سبحان گفته:

  سلام من ۱۵ سالمه. کلاس نهم هستم. در مدرسه تیزهوشان شهید اژه ای درس میخونم. مدرک و لوح تقدیر خیلی دارم کلا رزومه ی خوبی دارم. در رباتیک مخصوصا تو قسمت الکترونیک مهارت بالایی دارم. یه اختراع دارم ولی هنوز ثبت نکردمش. زبانم هم بد نیست. عموی من در امریکا هست. می خوام در امریکا ادامه تحصیل بدم اما نمیدونم باید چی کار کنم و از کجا شروع کنم. همچنین یه برادر کوچک تر هم دارم که رزومه ی خوبی داره و کلاس ششم هست و میخواهیم اون هم تو امریکا ادامه تحصیل بده.میخوام همراه مادرم و برادرم مهاجرت کنیم. ممنون میشم از ارهنمایی شما.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، میشه برای شما اقدام کرد که تشریف ببرین آمریکا و درس بخونین فقط باید عمو قیم شما بشن ، میزان سرمایتون خیلی تعیین کننده هست.

   پاسخ
 60. omidhh گفته:

  با سلام من نهم هستم معدل هفتم = ۱۹٫۵۷وهشتم = ۱۹٫۷۱ونهم ترم اول = ۱۹٫۵۰ و برنامه نویسی علاقه دارم و ۲ تا زبون رو با تمام فریموورک ها بلدم c++ و python میخاستم ببینم کدوم کشور برای تحصیل من بهترهست و ایا میتونم برم برای فوق پیشرفت یا خیر ممنون میشم جواب بدید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، کشورهی انگلستان و کانادا برای مقاطع دبیرستان الان وضعیت مناسبی دارند ، با توجه به توانایی های شما میشه بخشی از شهریه رو براتون تخفیف گرفت ، لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 61. Nazanin گفته:

  باسلام من ۱۶ سالمه ودانش آموز دهم رشته ریاضی فیزیک هستم زبان آلمانیم خوبه میخواستم رایگان ادامه تحصیل بدم در کشور آلمان و یا سوئد و اینکه در سال پنجم ابتدایی در آزمون سنجه ریاضی و علوم رتبه ۵ در تهران شدم آیا منو قبول میکنن؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، بله میشه اقدام کرد براتون ، مدارس بین المللی هزینه هاشون بالا هست. اگر پدر و مادرتون بتونن اقامت بگیرین بعد شما برای تحصیل اقدام کنید هزینه ها کمتر میشه

   پاسخ
 62. زهرا گفته:

  باسلام من دررشته انسانی پایه دهم هستم تا سال نهم معدلم ۲۰ بوده.دوست دارم برای پایه یازدهم و یا دوازدهم به کشور آمریکا یا انگلستان برم.هزینه این کشور ها چطور است؟به تومان البته.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، تصمیم بسیار خوبی گرفتین ، هزینه های تحصیلی در مقاطع دبیرستان در کشورهای آمریکا و انگلستان متفاوت است. ما برای هر دو کشور می تونیم کمکتون کنیم. برای انگلستان از ۳۰ هزار پوند تا ۵۰ هزار پوند به صورت سالیانه متفاوت است . برای آمریکا هم این مبلغ از ۱۶ هزار دلار تا ۴۵ هزار دلار وابسته به نوع دبیرستان متفاوت هست.

   پاسخ
 63. …یاسمین قاسمی گفته:

  : سلام من پذیرش از. دانشگاه مک مستر کانادا دارم همه مدارکم کامل است ایلتس ۸ دارم ولی نوزده جون ۲۰۱۹ هجده سالم میشود.و تازه اونزمان باید. برای اخذ ویزا اقدام کنم و.نگران هستم که ویزا ی من طول بکشه وبه به شروع دانشگاه در اول سپتامبر نرسم ایا راهی وجود دارد که زودتر.اقدام کنم یا کار سریعترانجام شود

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر همون اوایل June اقدام بفرمایید و برنامه تحصیلی رو خوب بنویسید میشه اقدام کرد و جواب ویزا قبل از سپتامبر میاد . فقط برای مدارک ویزا دقت بفرمایید که همه چی مهیا باشه . مدارک مالی از مهمترین مدارک برای متقاعد کردن آفیسر هستند.

   پاسخ
 64. Aysan گفته:

  سلام من ۱۶ سالمه مقطع دهم،رشته ام تجربی،زبان انگلیسی ام خوبه،فوتسالیستم ،میشه راهنماییم که کدام کشور برام خوبه ؟؟؟؟وشرایط وقیمتش؟؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شما می تونید برای کشورهای مثل انگلستان و کانادا اقدام کنید ، اگر الان اقدام بفرمایید نیاز به مدرک زبان هم نداریم . قسمت ها رو در مقالات تحصیل به صورت کامل توضیح دادیم ، بسته به امکانات کالج یا دبیرستانی که می خوان تشریف ببرین متفاوت هست و از ۲۵ هزار تا ۵۰ هزار تا به صورت سالیانه متغیر هست

   پاسخ
 65. آذین گفته:

  سلام
  من ۱۷ سالم هست و سه برادر۱۳و۱۰و۹ساله دارم و به صورت خانوادگی میخوایم مهاجرت کنیم
  برای ویزای تحصیلی کدام کشور برای ما مناسب است؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید شرایطتون بررسی بشه. اگر شرایط والدین به صورتی هست که میشه براشون اقامت گرفت دیگه نیازی نیست شما اقدام کنید و از طریق والدین می تونید وارد کشور مقصدتون بشین. اما برای ویزای تحصیلی مناسب با سن شما الان کشورهای کانادا و انگلستان وضعیت مناسبی دارند.

   پاسخ
 66. محمد گفته:

  سلام من نهمم و معدل هفتم نوزده و هشتم بالای هجده بود برای نهم هم نوزده به بالا میشوم در کدام کشور میتوانم تحصیل کنم

  Rating: ۴
  پاسخ
 67. طاهر گفته:

  سلام وقتتون بخیر پسرم ۶ سالشه می خواستم بدونم کدوم کشور از نظر هزینه و کیفیت برای پذیرش تحصیلی بهتره البته قصد دارم به عنوان همراه خودم و همسرم و بچه دوساله ام هم بریم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای بچه های با سن پایین در ابتدا اگر والدین اقدام کنند خیلی بهتر هست . شما می تونید تشریف ببرین کشور مانند اتریش یا آلمان و فرزندتون هم می تونه رایگان تحصیل که . اگر حداقل ۱۳ یا ۱۴ سال داشت میشد مستقیم ایشون را برای تحصیل فرستاد

   پاسخ
 68. Aroosha گفته:

  با سلام در یکی از کامنت ها گفته بودید که برای ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان در کشور آمریکا نیاز به توانایی بالا هست. منظور از این توانایی بالا چیه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای تحصیل در مقطع دبیرستان شما باید سرمایه کافی رو داشته باشید چرا که مدارس بین المللی هزینه بر هست براتون ، توانایی بالا در زبان انگلیسی و مدرک زبان هم تاثیر گذار هست. رزومه تحصیلی شما هم یکی دیگر از فاکتورها هست. سوال دوستان اکثر حول حور بورسیه در مقطع دبیرستان است که نیاز به موفقیت های فراوان دانش آموز دارد. المپیاد ها و آزمون های بین المللی از مهمترین ها هستند.

   پاسخ
 69. فاطمه گفته:

  سلام من ۱۶ سالمه و در مدرسه ی تیزهوشان درس میخوانم و رشته ریاضی هستم پایه دهم میخواستم بدونم میتونم تو کشور کانادا تحصیل کنم؟خانواده ای اونجا ندارم ولی تو استرالیا فامیل دارم کدوم بهتره؟!

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای هر دو کشور می تونین اقدام بفرمایید ولی تحصیل در کانادا با توجه به کیفیت بالای آموزشی با پرداخت هزینه ها همراه هست ، برای استرالیا هم می تونید اقدام بفرمایید

   پاسخ
 70. M.sina گفته:

  سلام خسته نباشید
  می خواستم بدونم کسی با داشتن مدال المپیاد
  کشوری شیمی دوره دوم (که شامل معافیت کنکور درصورت داشتن طلا میشود و شامل سهمیه قابل توجه درصورت داشتن نقره و برنز می شود )
  و داشتن ایلس ۶.۵
  و مدال نقره المپیاد ریاضی در دوره اول (نهم )
  و داشتن ۳ سال فعالیت موسیقی گیتار
  و فعالیت حرفه ای خوشنویسی (البته نمیدونم مهم باشه یا نه ) احتمال پذیرشش در دانشگاه چقدره ؟ (منظورم اینکه اصلا نمی خوام در دانشگاه های ایران تحصیل کنم و پس از پایان دبیرستان برم از ایران ) درضمن الان ۱۶ سالمه

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، قطعا شانستون خیلی بالا هست. می تونین از الان در کانال تلگرام مجموعه عضو بشین و خودتون یاد بگیرین که اپلای کنید برای بهترین دانشگاه ها . در قالب ویدیوها متعدد این نکات آموزش داده شده

   پاسخ
 71. Kimia گفته:

  سلام دانش اموز سال یازدهم مدرسه ی دولتی در رشته ی ریاضی فیزیک هستم،زبانم خیلی بد نیست ولی مدرک ندارم،معدلم همیشه بالای ۱۸بوده،المپیادی و …..هم نیستم.و اینکه دنبال کمترین هزینه ی ممکن و سطح علمی خوب هستم واگر میسر نبود دنبال گزینه های دیگه ام.میخاستم بدونم کشوری که ترجیحن اجازه ی همراه بده،زیاد الزام به قبولی در کنکور سراسری ایران نداشته باشه و مدرک زبان نخواد یا حدالامکان برای تقویت زبان فرصت بده کجاس و چه دانشگاهیه؟؟بازم میگم اینا شرایطه ایده آل منه ولی صرفن دنباله همچین موقعیتی نیستم فقط میخوام قبل از کنکور دادن بدونم تمرکز رو قبولی در دانشگاه باشه یا معدل دیپلم؟یا کار کردن زبان به جای تست و خیلی چیزای روال دیگ تو ایران ینی لازمه ی این خواسته هام ایجاد چه تغییراتی تو عملکرده رواله ایرانمه؟؟؟مرسی

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با اون شرایطی که مد نظر شما هست به نظر کانادا برای شما بهترین گزینه هست. برای کاهش هزینه ها رو زبان کار کنید و سعی کنید آیلتس در حد ۶ ارائه بدین برای پذیرش، اگر برای اتریش و آلمان قصد اقدام دارید قبولی تو کنکور سراسری یکی از ملاک ها هست.

   پاسخ
 72. venuos گفته:

  باسلام میخواستم بپرسم شرایط تحصیل برای سن ۱۳سال در آلمان چگونه است؟ من به زبان انگلیسی کاملا تسلط دارم و زبان المانی هم تا حدودی
  داییم هم همین قبل از مهر ۹۷ رفتن المان و الان هم در حال زندگی در اونجا هستن ما هم میخواهیم بریم.! معدل من هم ۲۰ است هم ترم اول هم ترم دوم. آیا امکان تحصیل در خود مدارس المانی برای من وجود دارد؟
  یا اینکه باید قوانینی رو طی کنم؟؟!
  باتشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای تحصیل در دبیرستان ها آلمان هزینه ها بالا هست و باید شما یا قیم داشته باشید یا پدر و مادر اقامت دائم داشته باشند که هزینه ها کاهش پیدا کنه ، اگر دایی شما می تونن فیش حقوقی نشون بدون و هزینه ها رو ساپورت کنند میشه برای شما اقدام کرد.

   پاسخ
 73. Pouya گفته:

  سلام خسته نباشین من دانش اموز سال یازدهم تجربی هستم امکان ادامه تحصیل در دبیرستان های امریکا رو دارم با ویزای تحصیلی امریکا؟با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، بله این امکان برای شما وجود داره ، لطفا با دفاتر تماس بگرید تا راهنماییتون کنند. همچنین لطفا بفرمایید که زبانتون در چه سطح هست.

   پاسخ
 74. فاطمه گفته:

  با سلام خدمت شما من دانش اموز یازدهم تجربی با معدل۱۹/۸۶ هستم و به زبان انگلیسی مسلط ام میخواستم ببیم برا دامه تحصیل دبیرستانم کدوم کشور ها بورسیه ی رایگان میدهند؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای سنین شما بورسیه خیلی سخت هست ، شما می تونید برای تحصیل در کشورهای مثل آلمان و اتریش که هزینه تحصیل تقریبا رایگان هست اقدام کنید ولی باید مدرک زبان داشته باشید.

   پاسخ
 75. بهزاد گفته:

  سلام.۱۶ساله هستم معدل۱۹ در رشته ی تجربی .علاقه به شیمی دارم.برای بورسیه در اروپا چه باید انجام دهم.علاقه ی زیاد به ادبیات اینگلیسی دارم.وزبان هم متوسط. درضمن شاید خنده دار باشد اما ۵ سال هست که موسیقی تخصصی کار میکنم و ترجیح میدهم که توی این زمینه فعالیت داشته باشم.خانواده هم از نظر مالی ,نمیتونن زیاد هزینه کنن.فقط در حد رفت و برگشت.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سنتون اگر برای تحصیل در دبیرستان اقدام بفرمایید خرجتون بالا میشه و بهترین اقدام این هست که شرایط رو مهیا کنید. لطفا تو کانال تلگرام مجموعه عضو شید و ویدیوهای راجب بورسیه تحصیلی رو کامل مشاهده کنین

   پاسخ
 76. Amin گفته:

  سلام من شانزده سال دارم و در رشته هنر تحصیل میکنم و نزدیک سه سال سابقه کار دارم و طراحی انیمیشن و مانگا هم انجام میدهم زبان انگلیسی کامل بلدم و به زبان ژاپن هم کمی مسلط هستم میخواستم برا دبیرستان و دانشگاه در ژاپن ادامه تحصیل بدم و کار نیمه وقت هم داشته باشم آیا امکانش هست

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید شرایطتون بررسی بشه ، بله میشه برای مدارس بین المللی ژاپن اقدام بفرمایید. ولی چرا ژاپن ؟ با این شرایط خیلی کشورهای دیگه می تونین برین

   پاسخ
 77. Y.sb گفته:

  با سلام
  من ۱۶ سالمه و کلاس یازدهم تجربی هستم. اما علاقه مند به رشته کیهان شناسی و نجوم هستم. چه کشور هایی برای این رشته مناسب تر است ؟ و ایا میشه از رشته تجربی این زیرشاخه ها رو بخونم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، بله میشه اقدام کرد چون سنتون مناسب هست. کشور کانادا به نظر می تونین اقدام کنید. پیشنهاد می کنیم که از الان رو سطح زبانتون کار کنید

   پاسخ
 78. آنیتا گفته:

  سلام جریان دبیرستان های رایگان در کانادا چیه ؟ منظورم برای پایه های ۱۰ و۱۱و۱۲ هستش. منظورم بورسیه برای دانش اموزان استثنایی که از توانایی مالی خوبی بر خوردار نیستن.
  ممنون میشم اگر جواب دهید.

  Rating: ۴
  پاسخ
 79. Farhad گفته:

  سلام من ۱۵ سالمه و سال نهمی هستم
  ریاضیم خوبه و علوم هم خوبه و ۶۰ درصد زبان انگلیسی مسلط هستم و معدل سال هفتمم ۱۹/۸۹ و سال هشتمم ۱۹/۹۳ شد و بودجه ام تقربیا ۱۰۰میلیون میشه و به رشته های پزشکی و مهندسی it علاقه دارم.
  با این شرایط بهترین مکان تحصیل کجاست لطفا راهنمایی کنید.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، پیشنهاد میشه که تو کانال تلگرام عضو بشید و تا زمان اقدام برای کارشناسی شرایط رو فراهم کنید. سرمایه و زبان از مهمترین فاکتورها برای اخذ پذیرش تحصیلی هستند.

   پاسخ
 80. محمد گفته:

  سلام من ۱۷ سال دارم و در هنرستان فنی حرفه ای رشته ی کامپیوتر سال یازدهم درس میخونم ایا این امکان رو دارم به هر یک از کشور های ذیل شده درخواست بفرستم و اونجا درس بخونم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، بله امکان تحصیل برای شما هم وجود داره ولی باید همه شرایطتون بررسی بشه ، لطفا با دفاتر تماس بگیرید و همه نکات رو دریافت کنید.

   پاسخ
 81. گلی گفته:

  سلام من دختر ۱۶ ساله ای هستم که در رشته ریاضی فیزیک در پایه دهم درس میخونم .
  میخوام برای ادامه تحصیل به بیرون از ایران بروم و درس بخونم معلدم ۱۹ هست . ممنون میشم راهنمایی کنید منو

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، با توجه به سنتون می تونید برای تحصیل در دبیرستان های کانادا یا انگلستان اقدام کنید. ولی اگر می خواین از دانشگاه شروع کنید حتما پیشنهاد می کنم که تو کانال تلگرام مجموعه عضو شید و اطلاعات کامل هر کشور رو برداشت کنید و خودتون رو برای مهاجرت آماده کنید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، دوست عزیز برای بورسیه با توجه به سنتون شرایط آسون نیست. معمولا بورسیه گرفتن برای مقاطع بالاتر راحت تر هست و برای مقطع پایین باید شرایط ویژه ای داشته باشید.

   پاسخ
 82. حمید رضا گفته:

  سلام من ۱۶ سالمه و توی تیزهوشان تحصیل میکنم. به شدت به تحصیل تو استرالیا علاقه دارم و زبانم هم بد نیست‌.معدل سال قبلم ۱۸/۵بود میخواستم بدونم چطوری میتونم بورسی تحصیلی استرالیا رو بگیرن.

  Rating: ۵
  پاسخ
 83. فاطمه گفته:

  سلام ببخشین من ۱۵ سالمه و در مدرسه ی فرزانگان استعداد های درخشان مشغول به تحصیلم و در المپیاد مرحله اول مقام آوردم و به مرحله دوم هم آماده میشم یه اختراعی هم انجام دادم که در حال ثبته و مقاله ای هم می‌نویسم و به پزشکی زیاد علاقه دارم و می‌خواهم خارج کشور تو دانشگاه معتبری فارغ التحصیل شم من از کدوم سایت و چطور اقدام کنم؟شرایطش چیه ؟ممنون میشم که راهنماییم کنین

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، ما می تونیم برای بهترین کالج های انگلستان و کانادا براتون اقدام کنیم. دانشگاه های خوبی هم در کشور جمهوری چک هستند که می تونن گزینه مناسبی برای اقدام باشند. اگر خودتون قصد دارین اقدام بفرمایید در ابتدا باید دانشگاه مدنظر خودتون رو انتخاب کنید. بعد از قسمت Admission باید شرایط رو پیدا کنید و ارتباط بگیرین با دانشگاه

   پاسخ
 84. Golsa گفته:

  با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم که ایا دبیرستان های اتریش هزینه چندانی ندارند و نسبتا رایگان محسوب میشن صحیح هست یا نه و و ایا میشه از طرف دولت اتریش یک قیم گرفت یا نه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بستگی داره دوست عزیز ، دبیرستان های بین المللی خیلی هزینشون بالا هست اتفاقا ، بستگی به سطح زبان و وضعیت اقامتی در اتریش داره ، اگر والدین اقامت دائم داشته باشند بله تحصیل رایگان هست.

   پاسخ
 85. midia گفته:

  سلام من ۱۶ ساامه و رشته تجربی معدل بالا میخواستم له کانادا برم و دبیرستانمو اونجا کامل بگذرونم و داداشمم کانادا دکترا میخونه میتونم در عرض۱سال اینده برم
  ؟و سطح زبانمم خوب رو به بالا است

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب ، بله دوست عزیز ، این امکان برای شما وجود دارد و پروسه آن کمتر از ۶ ماه به طول می انجامد لطفا با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 86. روژین گفته:

  سلام من ۱۴ سالمه و زبانم هم خوبه و حدودا تا دوسال دیگه هم آیلتس میگیرم.
  معل ترم اولم هم ۱۹٫۵۸ هست.
  میخواستم ببینم که امکان اقدام برای کدوم کشور ها رو دارم؟
  ممنونم

  Rating: ۴
  پاسخ
 87. Setayesh گفته:

  سلام خسته نباشید .من کلاس دهم هستم و رشته ام هم موسیقیه.میتونم از طریق کالج یا قیم خارجی برای هزینه ها استفاده کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 88. روژین حجازی گفته:

  سلام من ۱۴ سالمه. زبانم خوبه و حدودا دو سال دیگه هم آیلتس میگیرم.
  معدل ترم اولم هم ۱۹٫۵۷ هستش.
  میخواستم ببینم با این شرایطم برای چه کشور هایی میتونم اقدام کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تردیدگاه های جدیدتر »