تحصيل در استراليا همراه پدر و مادر

تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر

تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر

تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر ، مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸ ، اخذ اقامت استرالیا ، وکیل مهاجرت ، حق کار قیم دانش آموز در کشور استرالیا ، شرایط تحصیل در کشور استرالیا ، اخذ اقامت در کشور استرالیا از طریق تحصیل در استرالیا به همراه پدر و مادر ، شرایط زندگی در کشور استرالیا به همراه پدر و مادر ، محدودیت سنی ویزای گاردین استرالیا ، مدت پروسه اخذ اقامت در کشور استرالیا

مهاجرت تحصیلی به استرالیا و شرایط اخذ ویزای تحصیلی استرالیا و شرایط تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر و راه ها و قوانین تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر و اخذ پذیرش تحصیلی استرالیا از موضوعاتی میباشد که دلیل تماس اکثر متقاضیانیست که کشوراسرالیا را برای تحصیل مناسب میبینند. تحصیل در استرالیا به همراه پدر و مادر نیاز به اخذ ویزای قیم یا ویزای گاردین استرالیا دارد. ویزای گاردین استرالیا در شرایط خاصی صادر میشود. اگر شما هم به دنبال دانستن شرایط تحصیل در کشور استرالیا به همراه پدر و مادر  و اخذ اقامت دائم استرالیا و اقامت پس از تحصیل در استرالیا هستید میتوانید مقاله زیر را که توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش نگارش شده مطالعه نمایید   و در صورت احساس نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و حقوقدانان این موسسه در سراسر ایران تماس حاصل نموده و در خصوص تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  و شرایط اخذ ویزای گاردین استرالیا مشاوره رایگان اخذ نمایید .

در ادامه باید توضیح دهیم که اگر دانش آموزی تمایل به تحصیل در کشور استرالیا به همراه پدر و مادر دارد باید دارای شرایط خاص نظیر سن قانونی تعریف شده در این زمینه، پذیرش از یکی از بهترین کالج های استرالیا ، تکمیل مدارک تحصیلی و بانکی و نظیر این مدارک باشد.

تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  یکی از مهمترین و دغدغه برانگیز ترین مسائل در حال حاضر است ، والدین به محض اینکه فرزندانشان به سن تحصیل می رسند علاقه زیادی به ادامه تحصیل فرزندانشان در خارج از کشور دارند . امروزه حضور پدر و مادر در کنار فرزندشان یکی از سوالات متداول افراد است که آیا کشوری وجود دارد که فرزند ما در آن تحصیل کند و والدین به تبع فرزند در کنار فرزند باشند یا خیر ؟ سوال دیگری که ذهن اکثر افراد را در گیر کرده است حق کار والدین در کشور است . اینکه آیا کشوری وجود دارد که افراد در کنار فرزندانشان شغل هم داشته باشند و بتوانند با کار کردن از پس مخارج خود بر می آیند ؟

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   تحصیل در استرالیا

 

در راستای بحث تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  می توان بیان نمود که شاید بخش عظیمی از سوالات شما عزیزان در مورد سن فرزندانتان باشد که فرزندان در چه سنی می توانند وارد کشور هایی شوند مشمول این قانون باشند و در کنار فرزندشان باشند . نگرانی خانواده ها برای تنهایی فرزندانشان در کشور های خارجی و همچنین از پس مخارج خود برآیند کاملاً منطقی و قابل درک است اما ما به شما پیشنهاد ویژه ای داریم ، اگر فرزندان شما سنشان بین ۱۴ تا ۱۸ سال است می توانید برای ادامه تحصيل در استراليا همراه پدرومادر اقدام نمایید و در کشور سر سبز و اقتصادی استرالیا می توانید آینده ای روشن داشته باشید .

 تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای ادامه تحصیل شما خانواده های عزیز باشد . نوجوانانی که سن آنها شامل قوانین کشور استرالیا باشد می توانند گزینه ی  تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  را انتخاب کنند . در حال حاضر تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  برای والدینی که نگران تحصیل فرزندانشان در خارج از کشور هستند می تواند مناسب ترین راه برای خانواده باشد . باتوجه به رنکینگ دانشگاه ها و هم چنین سطح علمی بالای دانشگاه های استرالیا  تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  برای نوجوانانی که سن آنها کمتر از ۱۸ سال است یکی از انتخاب های ایده آل خانواده ها می تواند باشد

کشور استرالیا به علت این که از مستعمرات انگلستان بوده است از لحاظ قوانین این کشور شباهت بسیار زیادی با بریتانیا دارد . در حال حاضر می توان گفت که این کشور استرالیا است که به تبع دولت انگلستان تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  را قانون نگاری کرده است و چون دولت بریتانیا تحصیل در انگلستان را به همراه پدر و مادر در سال های اخیر مجاز دانست ولی اخیراً جلوی این نوع از ویزا را گرفته به خانواده های عزیز توصیه می شود اگر قصد مهاجرت و همچنین  تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  را دارند هر چه سریع تر اقدام کنند و برای دستیابی به اطلاعات بیشتر می توانند با موسسه حقوقی ملکپور با شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس بگیرید و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر از مشاوره رایگان مشاورین ارشد و وکلای موسسه استفاده نمایید .

نوجوانانی می توانند برای تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  اقدام کنند که سن آنها بین ۱۴ الی ۱۸ سال باشد تا واجد شرایط تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  باشد . نوجوانان در حال تحصيل در استراليا همراه پدرومادر حق کار ندارند و شاید علت و فلسفه این امر سن این افراد است که در عوض آن پدر و مادر این افراد زمانی که در استرالیا هستند حق کار تمام وقت دارند و می توانند از این طریق امرار معاش کنند .همراه نوجوانی که برای تحصيل در استراليا همراه پدر و مادر اقدام می کند شرایط خاصی دارد از جمله اینکه سن وی بالای ۲۱ سال باشد و همچنان از سلامت کامل جسمانی برخوردار باشد و لذا لازم است از لحاظ مالی بتواند نوجوانی که برای  تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  اقدام کرده است را پوشش دهد .

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   مهاجرت به استرالیا و شرایط زندگی در استرالیا

 

در ابتدای امر شاید به هر دو والدین برای فرزندشان که متقاضی  تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  است ویزا ندهند اما باید گفت بعد از مدتی امکان ارسال دعوت نامه و گرفتن ویزا از این طریق امکان پذیر است و همچنین برادر و خواهر نوجوانی که برای تحصيل در استراليا همراه پدر و مادر اقدام کرده اند اگر زیر ۲۱ سال هستند می تواند همراه خانواده باشند و در غیر این صورت بعد از رسیدن و شروع  تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  می توانند مبادرت به دعوت نامه کرده و برادر و خواهرانی که بالای ۲۱ سال هستند را در کنار خود داشته باشند .

امتیاز فوق العاده و ایده ویزای تحصيل در استراليا همراه پدر و مادر این است که دولت استرالیا به والدین نوجوانی که برای تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  اقدام کرده است حق کار تمام وقت می دهد . به طور کلی تقریبا شخصی که به صورت همراه برای ویزا های کشور های اروپایی و غیره اقدام می کند حق کار ندارد ولی این موضوع باعث نشده است تا افراد همراه نتوانند با ثبت شرکت یا سرمایه گذاری و یا طرق دیگر مهاجرتی اقدام به فعالیت اقتصادی کنند ، کشور استرالیا اجازه می دهد که والدین فرزند که برای تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  اقدام کرده است جهت امرار معاش و همچنین کسب درآمد به صورت تمام وقت کار کند . این ویزا با توجه به این که شما تمام شرایط را داشته باشید و واجد شرایط باشید تقریبا شاید چیزی حدود ۸ الی ۱۲ ماه به طول خواهد انجامد .

والدین باید بعد از اینکه فرزندشان به سن ۱۸ سال تمام رسیدند کشور استرالیا را ترک کنند اما لازم به ذکر است افرادی که فرزندشان در حال  تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  است می توانند با تغییر نوع ویزا خود مبادرت به اخذ اقامت استرالیا کنند و شرایط اقامت خود را فراهم کنند . والدین باید در زمانی که فرزندشان به ۱۸ سال تمام رسید از طریق ادامه شغل خود و با مالیات دادن و کسر شدن بیمه اقدام به تمدید اقامت خود نمایند و دیگر احتیاجی به این نیست که از خاک استرالیا خارج شوند .

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   انواع ویزاهای استرالیا

 

در مورد ادامه تحصیل نوجوانانی که در حال  تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر   هستند باید خاطر نشان کرد که این افراد می توانند در دانشگاه های بزرگ استرالیا ادامه تحصیل دهند و با توجه به رنکینگ بالای و هم چنین بالا بودن سطح علمی این دانشگاه ها می توان به جرات گفت کار دانشجویان هم در زمان تحصیل و هم بعد از تحصیل در استرالیا قابل پیش بینی است و حتی نوجوانانی که برای تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  اقدام می کنند قادر به اخذ پذیرش در دانشگاه ها اروپایی و آمریکایی هستند و چه بسا امکان کار در کشور های اروپایی و آمریکایی وجود دارد که تنها مسئله ورود افراد به کشور استرالیا از طریق تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  است .

در پایان بحث مهاجرت تحصیلی به استرالیا و اخذ پذیرش تحصیلی مدارس و دانشگاه های استرالیا  و شرایط و راه های تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  و همچنین اخذ اقامت دائم استرالیا و اقامت پس از تحصیل در استرالیا  باید خاطر نشان کرد بنا به اعلام سایت سفارت کشور استرالیا به تبع دولت بریتانیا این ویزا تا مدت زمان کوتاهی قابل اقدام است و در آینده نه چندان دور شرایط آن تغییر خواهند کرد ، پیشنهاد می شود اگر واجد شرایط اخذ ویزای تحصيلی استراليا به همراه پدر و مادر  هستید هر چه سریع تر از مشاوره تلفنی رایگان موسسه حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش استفاده کنید و در خصوص تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر  با ما تماس بگیرید ، زیرا همچنین سایت سفارت کشور استرالیا اعلام کرده است که ۳۷ درصد مردم امروزه به علت نداشتن وکیل مهاجرتی و حقوقی و عدم دقت در پر کردن فرم ها ی سفارت کشور استرالیا نتوانستند به هدف نهایی خود برسند و همچنین روادید آن ها مردود شده است و شانس مهاجرت خود را برای مدتی زیادی از دست می دهند .بنابراین با موسسه حقوقی ملک پور در خصوص شرایط و راه های اخذ ویزای استرالیا و تحصيل در استراليا به همراه پدر و مادر مشاوره رایگان دریافت نمایید .

Rating: 5
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (27 نظرات, میانگین: 4٫52 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 پاسخ
 1. سمیرا گفته:

  سلام
  من میخوام برای ادامه تحصیل براکشور استرالیا مهاجرت کنم ایا میتونم به همراه خودم پدر و مادرم رو بببرم به اون ها ویزا داده میشه ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر به صورت همزمان اقدام بفرمایید ریسک بالای داره و ممکنه که ویزاتون رد بشه ولی اگر در ابتدا خودتون اقدام بفرمایید و سپس برای خانواده اقدام بشه مناسب تر هست.

   پاسخ
 2. وحید عزیزی گفته:

  سلام
  پسری دارم ۱۳ ساله که در حال حاضر در کلاس ۸ در ایران مشغول تحصیل است. می خواستم برای تحصیل وی در استرالیا اقدام کنم. ولی از چند نفر شنیدم که از سال ۲۰۱۹ ویزای گاردین والدین برای ایرانیان کنسل شده است. آیا این مطلب صحت دارد؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در حال حاضر این امکان وجود دارد. اما برای اطمینان و اطلاعات کامل در مورد تحصیل در استرالیا برای زیر ۱۸ سال می توانید با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 3. الهام عرفاني گفته:

  سلام دختر ٦ ساله دارم براي ويزايه تحصيلي به استراليا چه شرايطي بايد داشته باشيم?? دو برادرم همراه خانواده اقامت استراليا دارند ايا در شرايط ويزايه تحصيلي ما تاثيري دارد؟

  پاسخ
  • rahele hosseini گفته:

   جهت اقدام برای مهاجرت تحصیلی به استرالیا، شرایط شما باید بصورت دقیق بررسی گردد. وضعیت زبان، گپ تحصیلی و … در اخذ ویزا اهمیت بسیاری دارد. جهت دریافت اطلاعات کامل تر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید شرایط کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد مانند میزان تحصیلات ، سن ، سابقه کار و …. برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. Afsoon گفته:

  با سلام پسر من الان ۱۱ سالشه يعني برااين سن امكنش نيست و ايا برا دخترم امكانش هست كه تو دانشكاه استراليا تحصيل كنه الان دانشجو ترم ٥ مهندسي اب هستش چطوري ميشه برا پذيرش اقدام كرد بيشتر خواهان رشته هنر هستش ميتونه تو استراليا با ديپلم رياضي هنر بخونه الان تو دانشگاه سراسري درس ميخونه ممنون ميشم راهنمايي كنيد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید اطلاعات کامل را ذکر نمایید مانند سن ، سطح زبان و . . . اما فرزندان شما می توانند برای ادامه تحصیل در استرالیا اقدام نمایند اما باید مدرک زبان خود را ارائه دهند برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی خیر ویزای توریستی منجر به اقامت نخواهد شد برای اخذ اقامت می توانید از طریق تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید تا بتوانید به اقامت و سپس تابعیت دست یابید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. رها گفته:

  سلام خسته نباشید .من دوپسر ۱۴ و۱۶ ساله دارم واوضاع مالی همسرم خوبه ،قصد دارم به استرالیا برم از طریق ثبت نام بچه ها واونجا خودم وهمسرم هم کار کنیم هم زندگی کنیم تا اقامت بگیریم .لطفا راهنمایی کنید ویک وقت برای مشاوره وبستن قرار داد برام اوکی کنید .سپاسگذارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای فرزندان خود می توانید برای مدارس اقدام نمایید و ویزای تحصیلی را اخذ کنید اما ویزای گاردین صادر نمی شود و شما می توانید از طریق ویزای توریستی اقدام نمایید و در کنار فرزندانتان باشید اما امکان کار را نخواهید داشت برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. کرامتی گفته:

  سلام .فرزندم وارد ۱۵ سال شده می خواهیم در استرالیا درس بخواند و من و همسرم هم به عنوان همراه میخواهیم در آنجا بمانیم .شرایط و نحوه اقدامات و هزینه های مربوطه به چه صورت میباشد .منتظر راهنمایی شما هستم ممنون
  کرامتی

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزی می توانید برای فرزندتان برای مدارس پذیرش را اخذ نمایید اما شما می توانید با ویزای توریستی وارد کشور شوید چرا که ویزای گاردین در حال حاضر صادر نخواهد شد برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ