تجارت بین الملل

تجارت بین الملل امروز رشته ای است علمی که در دانشگاه های جهان تدریس می شود.در این رشته  از حقوق موضوعاتی نظیر انواع قرارداد های تجاری (Bot,Buy Back,Turn key) و هم چنین نظامات و قواعد حاکم بر تجارت تدریس می شود. اگر تاجری در یک کشوری نظیر ایران قصد خرید کالایی در کشور دیگری مثل کشوری را اروپایی  داشته باشد، موضوعات مختلف قابل طرح وبررسی است که در رشته حقوق تجارت بین الملل بحث و بررسی شود ، از جمله این که در صورت دعوا بین  طرفین کدام دادگاه حاکم است؟ دادگاه حاکم چه قواعد و مقرراتی را باید حاکم بداند ؟ اساساَ طرفین تا چه زمانی مسئولیت دارند  و دامنه این مسئولیت  در چه زمانی خاتمه می یابد؟ وکیل دعوایی تجاری بایستی بتواند موضوع و آثار حقوقی آن را قبل از طرح به موکل خود گوشزد کند و به او پیشنهاد کند از چه بیمه ای استفاده کند؟

اساساً امروزه وکیل امور تجاری در ایران که به طور تخصصی امور تجارت را مطالعه و تنها در این  حیطه کار کند ، کم ، بلکه انگشت نما هستند .در این میان هم چنین  هستند و کلای متخصص در امور تجارت بین الملل که در صورت بروز اختلافات  بتوانند موضوع را در مسیر صحیح هدایت نمایند.

موسسه حقوقی برگزیدگان ملک پور ، بهترین وکلا و مدافعین حقوق شما را پیشنهاد می کند. وکلایی با سطح سواد بسیار بالا و نگاهی تخصصی به امور تجارت .

چنانچه مایلید وکیل متخصص داشته باشید که شما را درخصوص موضوع تجارت بین الملل ، راهنمایی کند یا وکیل متخصص در امر خرید و فروش بین الملل ، یا وکیل متخصص قرارداد های تجاری وموضوعاتی نظیر آن ، شما می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید.

امیر محمد ملک پور وکیل پایه یک دادگستری که مدیرعامل موسسه مذکور است  تمام تلاش و سعی خود را به کار برده است که در تمام موضوعات وکالت از همکاران متخصص بهره مند باشند و شخص ایشان را در تحصیلات تخصصی در زمینه امور تجارت بین الملل می باشند.

تمام وکلای مجموعه ما ، چه وکیل در باب تجارت ، چه وکلا در سایر امور ، متخصصین مجربی در تمامی زمینه ها هستند که با فروتنی وخضوع تمام  آماده همکاری و ارائه خدمات  به شما می باشند.

چنانچه مایلید در باب حقوق تجارت بین الملل بیشتر بدانید می توانید  به مقالات موجود در این باب درهمین سایت مراجعه فرمائید  .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید