بورسیه تحصیلی انگلستان

بورسیه تحصیلی انگلستان

بورسیه تحصیلی انگلستان

بورسیه تحصیلی انگلستان چگونه می باشید ؟ راههای اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت  کدام است ؟ شرایط اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان  وجود دارد ؟ قوانین بورسیه تحصیلی انگلستان  و راههای مهاجرت به انگلستان و راههای اخذ اقامت انگلستان چه صورت است ؟ چگونه می توان ازشرایط بورسیه تحصیلی انگلستان  و شرایط تحصیل در انگلستان و قوانین تحصیل رایگان در انگلستان آگاه شد ؟ چه کسانی می توانند بورسیه تحصیلی انگلستان را از دانشگاههای انگلستان دریافت کنند ؟ مدارک مورد نیاز جهت اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان چه مدارکی خواهد بود ؟ اقدامات لازم برای بورسیه تحصیلی انگلستان چگونه می باشد ؟ موسسه حقوفی ملک پور در این مقاله در خصوص مهاجرت به انگلستان و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان و کمک هزینه های تحصیل در انگلستان کامل توضیح داده است  .. بنابراین اگر شما عزیزان خواهان کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بورسیه تحصیلی انگلستان  و قوانین تحصیل دکترا در انگلستان می باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و به صورت رایگان و تلفنی در خصوص  بورسیه تحصیلی انگلستان  و شرایط تحصیل رایگان در انگلستان و در نهایت اخذ اقامت انگلستان و اقامت پس از تحصیل در انگلستان مشاوره رایگان دریافت نمایید .

برای بسیار از متقاضیان تحصیل در بریتانیا استفاده از بورسیه تحصیلی در انگلستان از اهمیت بسزایی برخوردار است.

چنانچه شما هم در خصوص بورسیه تحصیلی انگلستان نیاز به اطلاعات تخصصی دارید مقاله زیر را مطالعه فرمایید. در این مقاله انواع بورسیه تحصیلی در انگلستان ، دانشگاه های ارائه کننده بورسیه تحصیلی در انگلستان ، و ظرفیت های بورسیه تحصیلی انگلیس و قوانین مرتبط با اخذ بورسیه تحصیلی در انگلستان مورد بررسی قرار گرفته است

دولت بریتانیا و دانشگاه های این کشور برای متقاضیان تحصیل در انگلستان به صورت رایگان طرح های بورسیه تحصیلی متعددی را پیشنهاد می کند در این مقاله ۱۵ بورسیه تحصیلی محبوب و برتر این کشور را معرفی و مورد بررسی قرار می دهیم.

 

 

 فایل تصویری توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب بورسیه تحصیلی در انگلستان

 فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب بورسیه تحصیلی در انگلستان

 

 

۱

۱ _  بورسیه تحصیلی چونینگ Cheveningدر انگستان

بورسیه تحصیلی  چونینگ Chevening  در انگلستان مخصوص دانشجویان بین المللی مقطع فوق لیسانس که سالانه توسط دولت ارائه می شود. بودجه ی این طرح توسط وزارت امور خارجه و کشورهای مشترک المنافع FCO و سازمان های همکار مدیریت می شود و به دانشجویان و محققان خارجی با روحیه ی رهبری و هدایتگری از سراسر جهان در مقطع کارشناسی ارشد تعلق دارد. اخذ این بورسیه در تمامی دانشگاه های انگلستان و در مقطع کارشناسی ارشد تمامی رشته ها امکان پذیر است. ظرفیت این طرح ۱۵۰۰ نفر در سال می باشد. گروه هدف این بورسیه نزدیک به صد و هشتاد کشور دنیا من جمله ایران است.
ویژگی بورسیه تحصیلی چونینگ Chevening   در انگلستان این است که معمولاً مخارج تحصیل را پوشش می دهد، همچنین کمک هزینه ی زندگی ماهیانه، هزینه های سفر و کمک هزینه های مربوط به ورود و خروج از انگلستان معمولاً لحاظ می شود.

صلاحیت متقاضی برای استفاده از این بورسیه تحصیلی چونینگ Chevening در انگلستان به ترتیب زیر است:
· شهروند یکی از کشورهای واجد شرایط بورسیه تحصیلی چونینگ Chevening در انگلستان باشد.
· حداقل دو سال پس از این که بورسیه تحصیلی چونینگ Chevening در انگلستان را دریافت کرد به سرزمین خود بازگردد.
· حداقل مدرک کارشناسی را داشته باشد.
· برای سه دوره ی متفاوت درخواست داده باشد و پذیرش قطعی دریافت کرده باشد.
· سطح زبان مورد نیاز برای اخذ ب بورسیه تحصیلی چونینگ Chevening در انگلستان را دارا باشد.
درخواست استفاده از بورسیه تحصیلی چونینگ Chevening   در انگلستان باید بصورت آنلاین و ازطریق وبسایت رسمی این طرح و در مواعد مشخص شده انجام شود.
۲ _  بورس تحصیلی انگلستان مختص اعضاء کشورهای مشترک المنافع که برای مقاطع کارشناسی و دکترا برای دانشجویان این کشورها برای تحصیل در انگلیس تعریف شده است. بودجه این طرح توسط وزارت توسعه ی بین المللی بریتانیا DFID تامین می شود. تنها متقاضی تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد یکساله و دکترا در تمامی رشته هایی که مورد تایید CSC‌ هستند می تواند از این طرح استفاده نماید. ظرفیت اعطای بورسیه تحصیلی انگلستان ۳۰۰ دانشجو در سال است. هر بورسیه تحصیلی انگلیس  شامل بلیط هواپیما به بریتانیا، شهریه های تحصیلی انگلستان  و هزینه ی آزمون ها، کمک هزینه زندگی و مخارج شخصی، کمک هزینه برای نگارش پایان نامه و سایر هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان می شود.
شرایط داوطلبان برای استفاده از بورسیه تحصیلی انگلستان به شرح ذیل است:
· شهروند کشورهای مشترک المنافع یا پناهنده به کشور انگلستان باشد.
· اقامت دائم کشورهای مشترک المنافع در حال توسعه را داشته باشد.
· مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط داشته باشد.

۳ _  بورسیه تحصیلی انگلستان در گیتس کمبریج

بورس تحصیلی انگلستاندر گیتس کمبریج یکی از معتبرترین بورس های تحصیلی جهان به شمار می رود. دانشجویان بین المللی می توانند برای پوشش هزینه های تحصیل و زندگی خود در دانشگاه کمبریج از بورسیه تحصیلی انگلستان استفاده نمایند. دانشجویان سطوح کارشناسی ارشد یکساله یا MLitt یا دکتری از هر کشوری بغیر از خود انگلستان صلاحیت استفاده از این بورسیه را دارند. محدودیت استفاده از این طرح سالیانه ۹۵ دانشجو می باشد. تمامی مخارج تحصیل و زندگی دانشجویانی که مشمول این بورس تحصیلی انگلستان در گیتس کمبریج می شوند پوشش داده می شود. این هزینه ها شامل شهریه دانشگاه، کمک هزینه های زندگی، هزینه های سفر و کمک هزینه های دیگر می شود.

شرایط متقاضیان بورسیه تحصیلی انگلستان در گیتس کمبریج باید به ترتیب زیر باشد:
· شهروند هر کشوری به جزبریتانیا باشند.
· در یکی از دوره های تمام وقت زیر پذیرش بگیرند:
دوره های سه ساله MS یا دو ساله MLitt تحقیقی پژوهشی کارشناسی ارشد یا دوره های یکساله فوق لیسانس (MPhil, LLM, MAST, Diploma, MBA)
۳ _  بورسیه تحصیلی انگلستان در  رودز Rhodes در دانشگاه آکسفورد

برای دانشجویان بین المللی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در سال ۱۹۰۲ تاسیس شد و از این حیث قدیمی ترین و معتبرترین بورسیه ی جهان بشمار می رود و تنها برای دانشجویان دانشگاه آکسفورد قابل استفاده است. بعلت محدودیت های موجود بورسیه ی Rhodes اکثر دانشجویان دوره های کارشناسی ارشد حتی دوره های کارشناسی که حداقل دو سال تحصیل کرده باشند می توانند از بورسیه تحصیلی انگلستان در  رودز Rhodes در دانشگاه آکسفورد استفاده نمایند. ظرفیت استفاده از طرح Rhodes 89 دانشجو در سال است. دانشجویان کشورهای زیر صلاحیت درخواست بورسیه Rhodes را دارند:
استرالیا، برمودا، کانادا، چین، آلمان، هنک کنگ، هندوستان، جامایکا، کشورهای مشترک المنافع کارايیب، کنیا، نیوزلند، پاکستان، افریقای جنوبی شامل آفریقای جنوبی، بوتساوانا، لسوتو، مالاوی، نامیبیا و سوایزلند، امارات متحده ی عربی، ایالات متحده امریکا، زامبیا و زیمباوه

۴ _بورسیه تحصیلی انگلستان در  Rhodes

تمامی مخارج تحصیل و زندگی و بلیط هواپیما و سفر به آکسفور را پوشش می دهد. پوشش بورسیه تحصیلی انگلیس در  Rhodes در سالهای بعد نیز منوط به عملکرد رضایت بخش فرد است.
معیارها و شرایط افراد واجد شرایط برای استفاده از بورسیه تحصیلی انگلستان در  Rhodes به ترتیب زیر می باشد:
· تابعیت و اقامت کشورهایی که اخیراً ذکر شد باید احراز شود.
· محدودیت سنی برای متقاضیان از سن ۱۸ تا ۲۸٫ البته در بسیاری از موارد افراد بالای ۲۵ سال برای اخذ پذیرش با مشکل رو به رو می شوند.
· آموزش: همه متقاضیان باید مدارکی مبنی بر سطح مطلوب آموزشی خود ارائه نمایند. سطح اعتبار مدارک در روند اخذ بورسیه تاثیر بسزایی دارد.
متقاضی بورسیه تحصیلی انگلستان در  Rhodes باید در مواعد مشخص شده درخواست خود را ارائه نماید. این مواعد عموماً‌در فصول بهار و تابستان هر سال قرار دارند. آخرین مهلت ثبت نام به طور معمول حوالی جولای یا اکتبر هر سال است.

۵ بورسیه تحصیلی تحقیقی انگلستان جهانی ادینبورگ Edinburgh

_  بورسیه تحصیلی تحقیقی انگلستان جهانی ادینبورگ Edinburgh برای دانشجویان دکترای دانشگاه Edinburgh در تمامی رشته ها و به طور سالانه اعطا می گردد. ظرفیت استفاده از این بورسیه تحصیلی ۳۰ دانشجو می باشد و محدودیتی برای ملیت های مختلف وجود ندارد. _  بورسیه تحصیلی تحقیقی انگلستان جهانی ادینبورگ Edinburgh در صورتی که دانشجو پیشرفت قابل قبولی داشته باشد تا ۳ سال نیز قابل تمدید است  .
متقاضیان بورسیه تحصیلی انگلیس می بایست قادر به پرداخت شهریه به نرخ مصوب برای دانشجویان خارجی باشند و درخواست ادامه تحصیل و اخذ پذیرش در مقطع دکترای تمام وقت پژوهشی داده باشند. درخواست باید به صورت آنلاین انجام شود.

۶ _  بورسیه تحصیلی دنیس هلند Denys Holland در کالج دانشگاه لندن

برای متقاضیان دوره های کارشناسی از کشورهای دیگر که خواهان تحصیل در UCL هستند. تعداد قابل استفاده از بورسیه تحصیلی دنیس هلند Denys Holland در کالج دانشگاه لندن به طور سالیانه تعیین می شود و دانشجویان از تمام کشورها قادر به استفاده از آن هستند. مبلغ این بورسیه ۹ هزار پوند در سال برای ۳ سال است. صلاحیت استفاده از بورسیه تحصیلی دنیس هلند Denys Holland در کالج دانشگاه لندن به ترتیب است:
· داشتن پذیرش UCL برای دوره ی تمام وقت کارشناسی در تمامی رشته ها
· داشتن مشکلات مالی و اثبات اینکه بدون استفاده از بورسیه قادر به تحصیل در UCL نیستند
· سن متقاضی در ابتدای راه تحصیل نباید از ۲۵ بیشتر باشد
· اثبات تمایل شدید متقاضی به تحصیل فعالانه و موثر در خارج از کشور
متقاضیان باید شماره دانشجویی یا UCAS دریافت کرده باشند و درخواست خود را از طریق وبسایت رسمی دانشگاه ارائه نمایند.

۷ _  بورسیه بین المللی معاونت دانشگاه هنر لندن

در خصوص بورسیه تحصیلی انگلیس برای دانشجویان کارشناسی ارشد که معمولاً تا انتهای ژوئن هر سال باید درخواست خود را ارسال کنند هر ساله ۱۰ دانشجوی بین المللی می توانند از بورسیه بین المللی معاونت دانشگاه هنر لندن استفاده نمایند.

شامل دانشجویانی می شود که در مقطع کارشناسی ارشد در یکی از ۶ دانشکده دانشگاه هنر لندن UAL تحصیل می نمایند. این ب بورسیه تحصیلی انگلیس برای دانشجویانی که از کشورهای کم درآمد هستند تعلق دارد. لیست این کشورها در وبسایت رسمی دانشگاه ذکر شده است. باید اسناد و مدارکی دال بر اینکه متقاضی در کشورهای واجد شرایط سکونت دارد ارائه شود. مبلغ این کمک هزینه ۲۵۰۰۰ پوند می باشد.

شما عزیزان اگر می خواهید در رابطه با بورسیه تحصیلی انگلستان اطلاعات دقیق تر  داشته باشید و یا اگر می خواهید برای تحصیل در انگلیس و بورس تحصیلی انگلستان اقدام نمایید می توانید به صورت مستقیم با موسسه مشاوره ای ام آی ای و شعبه وین در اتریش و یا تمامی همکاران این موسسه در سراسر ایران تماس حاصل نموده و به صورت رایگان در خصوص بحث شرایط اولیه برای اخذ بورس تحصیلی انگلستان  و راههای تحصیل در مقطع دکترا در انگلستان و همچنین قوانین اخذ کمک هزینه تحصیلی انگلستان مشاوره رایگان دریافت نمایید ..

 

۸ _  بورسیه بین المللی انگلیس در دانشگاه بریستول Bristol

برای دانشجویان مقطع کارشناسی و متقاضیان بورسیه تحصیلی انگلیس که تعداد آن نیز ۵ دانشجو می باشد، ارزش این  بورسیه تحصیلی انگلیس ۸۵۰۰ پوند است. این مبلغ به ۳۰۰۰ پوند برای سال اول، ۳۰۰۰ پوند برای سال دوم و ۲۵۰۰ پوند برای سال سوم تقسیم می گردد. برای سالهای اضافی مبلغ خاصی در نظر گرفته نشده است. دانشجویانی که از کشورهای خارجی اقدام نموده اند و موفق به اخذ پذیرش تحصیلی انگلیس از دانشگاه Bristol شده اند می توانند از این طرح استفاده نمایند.

۹ _ . بورسیه سفارتی بین المللی انگلستان در دانشگاه West London

برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد که قصد دارند بعنوان سفیر مشغول به کار شوند می باشد. بورسیه تحصیلی انگلیس برای تمامی رشته های تمام وقت دانشگاه West London قابل استفاده است. ظرفیت این بورسیه تحصیلی انگلستان  ۵۰ تا ۱۰۰ کمک هزینه تحصیل و زندگی برای دانشجویان بین المللی غیر اروپایی است. با استفاده از این طرح ۵۰۰۰ پوند کمک هزینه برای سال اول به دانشجویان واجد شرایط اعطا می گردد.
متقاضی بورسیه تحصیلی انگلستان باید پذیرش تحصیلی در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد دانشگاه را بهمراه ادله اثبات تمکن مالی برای پرداخت هزینه های خود را ارائه کند. این بورسیه بر اساس یک طرح رقابتی به کاندیداهایی که تمایل و توانایی زیادی برای سفیر شدن دارند تعلق می گیرد.

۱۰ _  بورسیه اعطایی انگلستان رياست دانشگاه West England یا UWE‌برای دانشجویان بین المللی

به دانشجویان دوره کارشناسی ارشد این دانشگاه تعلق می گیرد. این دانشگاه هر ساله بیش از ۱۰۰ هزار پوند بورسیه تحصیلی انگلستانبرای دانشجویان بین المللی در نظر می گیرد که شامل پیشنهاد کار در دفتر توسعه ی بین المللی و دریافت کمک هزینه نیز می شود. این بورسیه به همه رشته های دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد بغیر از MBA, BPTC, LPC, GLD و کارشناسی ارشد رباتیک و PhD می شود. درخواست برای بورسیه تحصیلی انگلیس در ابتدای ژانویه یا سپتامبر امکان پذیر است. لازم بذکر است که با استفاده از این طرح تمامی هزینه های تحصیل متقاضی پوشش داده می شود. داوطلبان استفاده از این بورسیه باید دارای شرایط ذیل باشند:
· مدرک لیسانس از انگلستان یا معادل آن را اخذ کرده باشد  .
· پذیرش غیر مشروط داشته باشد.
· دانشجوی جدید UWE باشد و سابقه تحصیل در بریتانیا نداشته باشد.
· در تقسیم بندی برای پرداخت شهریه ها جزو دانشجویان خارجی باشد.
· از یک بورسیه تحصیلی دیگر استفاده نکرده باشد.
· ریز نمرات رسمی خود را در زمان درخواست ارائه کند.

۱۱ _  بورسیه تحصیلی انگلیس مخصوص دانشجویان بین المللی

مخصوص دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه شفیلد هالام Sheffield Hallam است. این طرح شامل دانشجویان کشورهای اروپایی غیر از بریتانیا نیز می شود. تعداد خاصی برای بورسیه تحصیلی انگلیس مخصوص دانشجویان بین المللی مطرح نشده است ولی با استفاده از این امتیاز ۵۰ درصد هزینه های تحصیل دانشجوی واجد شرایط حذف می گردد. دانشجویی که شرایط زیر را داشته باشد می تواند از بورسیه تحصیلی انگلیس مخصوص دانشجویان بین المللی استفاده نماید:
· دانشجویی از کشورهای دیگر بجز بریتانیا باشد.
· شرط معدل برای متقاضیان دوره ی فوق لیسانس وجود دارد.
· شرط ارائه مدرک زبان برای دانشجویان لیسانس وجود دارد.
· داشتن پذیرش دانشگاه الزامی است.
· پرداخت بودجه های مطالعاتی و هزینه سفر به عهده خود دانشجو می باشد.

۱۲ _  بورس تحصیلی انگلستان در سطح بین المللی وست مینستر

Westminster‌مخصوص دانشجویان دوره کارشناسی ارشد است و همه ی هزنیه های تحصیل، خوابگاه، هزینه های زندگی و پرواز و سفر دانشجویانی که از کشورهای در حال توسعه به این دانشگاه می آیند را تقبل می نماید. این طرح شامل تمامی رشته ها بغیر از MBA‌می شود. تنها یک نفر در سال می تواند از این بورسیه تحصیلی انگلستان در سطح بین المللی وست مینستر بهره مند شود.

۱۳ _  بورسیه تحصیلی انگلستان در راهکار توسعه ناتینگهام Nottingham

بورس تحصیلی انگلستان در راهکار توسعه ناتینگهام Nottingham مختص دانشجویان کارشناسی ارشد رشته های مربوط به مهندسی، پزشکی و علوم بهداشتی، علوم اجتماعی و علوم پایه دانشگاه Nottingham‌است که قصد دارند در پیشرفت و توسعه سرزمینشان گام مثبتی بردارند. ظرفیت این طرح ۱۰۲ دانشجو است. سی درصد از این تعداد به طور کامل بورسیه می شوند و هیچ هزینه ای برای تحصیل پرداخت نمی کنند و هفتاد درصد این تعداد باید نیمی از هزینه های تحصیل را پرداخت نمایند.
دانشجویانی که از اتباع کشورهای زیر باشند می توانند از بورسیه تحصیلی انگلستان در راهکار توسعه ناتینگهام Nottingham استفاده کنند .
آفریقا، هند، و یا یکی از کشورهای مشترک المنافع ذکر شده در زیر:
* آنگویلا، آنتیگوا و باربودا، بنگلادش، باربادوس، بلیز، برمودا، جزایر ویرجین بریتانیا، برونئی، جزایر کیمن، دومینیکا، جمهوری دومینیکن، جزایر فالکلند، فیجی، جبل الطارق، گرانادا، گویان، جامائیکا، کیریباتی، مالزی، مالدیو، مونتسرات، نائورو، نپال، پاکستان، پاپوآ گینه نو، جزایر پیت کرن، ساموآ، جزایر سلیمان، سریلانکا، سنت هلن، سنت کیتس و نویس، سنت لوسیا، سنت وینسنت و گرنادینها، تونگا، ترینیداد و توباگو، تریستان، ترک ها و کایکوس، تووالو، وانواتو
اتباع این کشورها می توانند با داشتن پذیرش دانشگاه از بورسیه تحصیلی استفاده نمایند.

۱۴ _ ٫ بورسیه تحصیلی انگلستان در توسعه جهانی دانشگاه برادفورد Bradford

بورسیه تحصیلی انگلستان در توسعه جهانی دانشگاه برادفورد Bradford قابل استفاده برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد است و به اتباع کشورهایی که دچار بحران هایی مثل موقعیت سیاسی، جنگ، بلایای طبیعی و … هستند تعلق می گیرد. دانشجویان تمامی رشته ها بغیر از MBA می توانند از بورسیه تحصیلی انگلستان در توسعه جهانی دانشگاه برادفورد Bradford استفاده نمایند. کشورهایی که واجد شرایط هستند در زیر نام برده شده اند:
افغانستان، آنگولا، بنگلادش، بوروندی، کامرون، جمهوری آفریقای مرکزی، چاد، کلمبیا، کنگو، جمهوری دموکراتیک کنگو، ساحل عاج، جیبوتی، اریتره، اتیوپی، گرجستان، گینه، هائیتی، هندوراس، اندونزی، ایران، عراق، کنیا، جمهوری دموکراتیک خلق کره، لبنان، لسوتو، لیبریا، ماداگاسکار، مالاوی، مالدیو، موریتانی، موزامبیک، میانمار، نپال، نیجر، سرزمین اشغالی فلسطین، پاکستان *، روسیه (قفقاز شمالی)، سیرالئون، سومالی، سریلانکا ، سودان، سوازیلند، جمهوری عربی سوریه، جمهوری متحده تانزانیا، تیمور-لسته، اوگاندا، زامبیا، زیمبابوه
مبلغ این طرح ۲۵ هزار پوند است و تمامی هزینه های تحصیل و زندگی فرد را پوشش می دهد. برای استفاده از این طرح نیازی به داشتن مدرک زبان انگلیسی نیست و صرف داشتن مدرک تحصیلی دوره کارشناسی برای پذیرش و اخذ بورسیه کفایت می کند.

۱۵ _  بورسیه تحصیلی انگلستان بین المللی در دانشگاه Sussex Chancellor

بورسیه تحصیلی انگلستان بین المللی در دانشگاه Sussex Chancellor برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه قابل استفاده است. تعداد ظرفیت های بورسیه تحصیلی انگلستان بین المللی در دانشگاه Sussex Chancellor ۲۵ دانشجو در سال است و به دانشجویان بین المللی غیر اروپایی تعلق دارد. این بورسیه ۵۰ درصد هزینه های تحصیل و زندگی یکساله ی دانشجویان را تامین می نماید. و برای استفاده از این طرح متقاضی باید دارای شرایط زیر باشد:
· پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد (MA, MS, LLM, MRe,) اخذ شده باشد.
· منابع مالی کافی برای پرداخت شهریه به نرخ دانشجویان خارجی بعد از اتمام بورسیه وجود داشته باشد
· قصد ادامه تحصیل در رشته ی پذیرش شده وجود داشته باشد.
زمان مناسب برای ارائه این درخواست ابتدای ماه می هر سال است و درخواست باید به سایت رسمی دانشگاه ارسال شود.
در خصوص بحث بورسیه تحصیلی انگلستان و مهاجرت به انگلستان و راههای اخذ اقامت انگلستان می توان به صراحت بیان نمود که امروزه با افزایش هزینه های تحصیل در کشورهای گوناگون بسیاری از دانشجویان خواهان  بورسیه تحصیلی در انگلستان می باشند. بورسیه تحصیلی انگلستان و همچنین  به افراد خواهان بورس تحصیلی  انگلستان و تحصیل رایگان در انگلستان ارائه می گردد . موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله تلاش نموده است  در ارتباط با بورسیه تحصیلی انگلستان و تحصیل در انگلستان از جمله تحصیل رایگان در انگلستان طلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهد . همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تماس مستقیم و  در خصوص بورسیه تحصیلی انگلستان  و راههای اقامت پس از تحصیل در انگلستان به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (21 نظرات, میانگین: 4٫95 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 پاسخ
 1. mie editor3 گفته:

  جناب آقای دکتر ملک پور. با عرض سلام و احترام. ممنون از اینکه به سوالات ما با دقت و حوصله پاسخ می دهید. سوالی داشتم. می خواستم جهت بورس در کشورهای اروپایی اقدام کنم. با توجه به اینکه در دانشگاه های مختلف میزان متفاوتی بورسیه ارائه می شود و با توجه به هزینه های متفاوت هر کشور و اطلاعاتی کامل و مفیدی که شما دارید حداقل میزان بورس مناسب برای هر یک از کشورهای دانمارک، سوئد، نروژ، آلمان، سوئیس، فرانسه، اتریش، و انگلیس بطوریکه این میزان بورس حداقل هزینه های زندگی در هر کدام از این کشورها را (اجاره، خوراک و حداقل ایاب و ذهاب) پوشش می دهد، چند است. پیشاپیش از توجه و عنایت شما سپاسگزارم.

  پاسخ
 2. mie editor3 گفته:

  با سلام جناب دکتر. بنده ۱۸ ساله و دانشجوی حقوق هستم اما مایلم بورسیه تحصیلی و اقامت یک کشور خارجی رو بگیرم اما نمیدونم کدوم کشور برای تحصیل و کار در زمینه حقوق مناسبه و چه مدارکی برای زبان و چه مقدار پول نیاز است.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 3. پارسا گفته:

  سلام آقای ملک پور ، لطفا و خواهشا در یک ویس در گروه به سوال من جواب بدین، میخوام ببینم بین رشته هایی که خدمتتون میگم کدوم یک از نظر کلی (دریافت بورسیه ، درآمد فارغ التحصیل ، و…) وضعیت بهترین دارن ، اما نه در ایران . در اروپا ، آمریکا ، کانادا و استرالیا. خواهشا در مورد هر کدوم یک توضیح مختصر بدید و نسبت به هم اون ها رو بسنجید
  مهندسی کامپیوتر (IT) ، مهندسی نفت، مهندسی مکانیک ، مهندسی هوا فضا ، هوش مصنوعی و مهندسی پزشکی و هوانوردی ، خواهشا جواب بدید چون به تنها مشاوری که تجربه کاری زیادی داره ، فقط به شما اطمینان دارم ، ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز ممنون از لطف شما اما برای اطلاعات دقیق باید شرایط خود را به طور کامل بفرمایید که می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. mie editor3 گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت جناب ملک پور ،من ۲۷ سال دارم و لیسانس عکاسی دانشگاه دولتی و ارشد پژوهش هنر دانشگاه ازاد هستم. با معدل ۱۷. زبان انگلیسی را تا پری آیلتس خوانده ام و دارای ۷ سال سابقه کار در شرکت های مختلف هستم بدون بیمه. برای مهاجرت شما کدام راه را پیشنهاد می کنید؟ مهاجرت کاری یا تحصیلی ؟ ترجیح خودم مهاجرت کاری ست در زمینه عکاسی تبلیغات ، چون توان پرداخت هزینه تحصیل را ندارم مگر بورسیه که اطلاعی از بهترین کشور برای رشته خودم ندارم. ممنون میشم در هر دو زمینه من را راهنمایی کنید و همچنین برای معرفی بهترین کشور از نظر کاری و موقعیتی . البته اتریش و انگلیس اولویت های خودم هست. با سپاس از شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز شما امکان مهاجرت به بسیاری از کشورها را دارید اما طرق مهاجرت با توجه به تحصیلات و رشته تحصیلی شما ممکن است متفاوت باشد شاید بتوان گفت مهاجرت تحصیلی برای شما بهترین راه ممکن باشد اما بهتر است در ابتدا شرایط شما به طور کامل بررسی شود تا بتوانید بهترین راه را برای مهاجرت خود انتخاب نمایید برای این امر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ