بهترین راه مهاجرت به کانادا

بهترین راه مهاجرت به کانادا

آیا میدانید بهترین راه مهاجرت به کانادا کدام است ؟ در خصوص بهترین راه مهاجرت به کانادا چه می دانید ؟ آیا می خواهید بهترین راه مهاجرت به کانادا را پیدا کنید ؟ امروزه بسیاری از افراد به دنبال بهترین راه مهاجرت به کانادا جهت ورود به این کشور زیبا وپیشرفته میباشند. آیا مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل بهترین راه مهاجرت به کانادا می باشد ؟ کدامیک از راه مهاجرت به کانادا مانند مهاجرت به کانادا از طریق کار یا مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یا مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج و یا مهاجرت به کانادا از طریق تولد جزء بهترین راه مهاجرت به کانادا می باشد ؟ در این مقاله از نقطه نظرهای مختلفی ،راه مهاجرت به کانادا را مورد ارزیابی قرار داده ایم و در نهایت بهترین راه مهاجرت به کانادا را تعیین کرده ایم . اگرچه ممکن است بهترین راه مهاجرت به کانادا در باب انتخاب ،سلیقه ای بوده و هرکسی یک روش مشخص را به عنوان بهترین راه مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا و اخذ پی آر کانادا و اخذ تابعیت کانادا و اخذ شهروندی کانادا انتخاب نماید. اما اگر ابتدايا از دریچه های حقوقی به این موضوع نگاه کرد و سپس بهترین راه مهاجرت به کانادا را انتخاب نمود بسیار منطقی تر و عاقلانه تر به نظر خواهد رسید. در این زمینه سوالات فراوانی همچون آیا بهترین راه مهاجرت به کانادا راه تولد است؟ آیا مهاجرت از طریق ازدواج میتواند به عنوان بهترین راه مهاجرت به کانادا باشد؟ آیا مهاجرت از طریق پناهندگی همان بهترین راه مهاجرت به کانادا است؟ کسانی که از طریق مهاجرت تحصیلی اقدام می نمایند بهترین راه مهاجرت به کانادا را برگزیده اند؟ آیا اسکیل ورکر میتواند بهترین راه مهاجرت به کانادا باشد یا سرمایه گذاری در کانادا بهترین راه مهاجرت به کانادا قلمداد میشود؟ درپاسخ به همه این سوالات موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  معتبرترین موسسه حقوقی در ایران مطالبی را ارایه داده و از طریق تمامی دفاتر همکار که هم اکنون بیش از ۱۰ شعبه در سراسر ایران توسط وکلای برجسته و به نام  و مشاورین کارورزیده اداره میشود مشاوره تخصصی در باب بهترین راه مهاجرت به کانادا ارایه مینماید. لذا اگر شما متقاضی عزیز به دنبال بهترین راه مهاجرت به کانادا میباشید میتوانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  و تمامی دفاتر همکار این موسسه   تماس حاصل نموده و مشاوره تلفنی به صورت رایگان دریافت نمایید.

بحث مهاجرت به کانادا در مقایسه با سایر کشورها بسیار مورد استقبال میباشد. کانادا کشوری است در شمال قاره آمریکا با مساحتی بیش از ۹,۹۸۰,۶۴۰ کیلومتر مربع  که دومین کشور بزرگ جهان محسوب میشود. کشور کانادا دارای ۳ قلمرو و ۱۰ استان میباشد که با این آمار میتوان نتیجه گرفت که ۶ برابر کشور ایران و حدود ۴۰ برابر انگلستان گسترده تر میباشد. از آنجایی که کانادا تنها دارای جمعیت تقریبی ۳۴ میلیون نفری است همواره دارای بالاترین طرفیت پذیرش مهاجرین بوده است ودلیل زیاد شدن رقم متقاضیان مهاجرت به کانادا را حاکی میباشد. کشور کانادا جزع ۱۰ کشور اول تولید کننده ودر ردیف ثروتمندترین کشورهای جهان قرار دارد وبه همین دلیل سالانه افراد زیادی در پی بهترین راه مهاجرت به کانادا میباشند.

 مهاجرت به کانادا از طریق تولد

در هر کشوری اصلی ترین نوع تابعیت از طریق تولد القا میشود و شاید در ابتدا اینطور به نظر برسد که بهترین راه مهاجرت به کانادا ،مهاجرت به کانادا از طریق تولد است، زیرا دولت کانادا تابع قانون خاک بوده و هر طفلی که در خاک کانادا متولد شود ، خود طفل و پدر و مادر آن طفل بعداز  سن ۱۸ سالگی او به تبع فرزند متولد شده، اقامت آن کشور را بدست خواهند آورد. اما باید متذکر گردید که کشورکانادا به دلیل اینکه شمار زیادی از خانواده ها به بهانه گردشگری با یک ویزای توریستی راه مهاجرت به کانادا را برای خود هموار نموده ودر آن کشور فرزند خود را به دنیا آورده و سپس از طریق تابعیت فرزند ، اقامت خود را نیز در دولت کانادا بدست می آورند در قانون القا تابعیت از طریق فرزند یک سری تغییرات  را به وجود آورده است که هدف آنها جلوگیری از هجوم بی رویه به کشور کانادا میباشد که در نتیجه تصویب این قانون نه تنها پدر ومادرانی که کشور کانادا را برای تولد خود انتخاب کرده اند ،اقامت این کشور را بدست نمی آورند بلکه فرزند آنها نیز بی هویت وفاقد امتیازات شهروندی و تابعیت کشور کانادا خواهد شد. شایان ذکر است که برای مهاجرت به کانادا از طریق تولد ،سفارت کانادا ممکن است بر مادرانی که طبق آزمایشات ،بارداری آنها مشخص وثابت شود در امر صدور ویزا سختگیریهای خاص خود را اجرا نماید.

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

گاهی اوقات برخی افراد ،ازدواج را به عنوان بهترین راه مهاجرت به کانادا انتخاب مینمایند. در قانون اکثر کشورها ، ازدواج نیز یکی دیگر از عوامل اخذ تابعیت به شمار می آید. کشور کانادا نیز از این قضیه مستثنی نمیباشد. به این صورت که اگر شخصی بایک تبعه ی کانادا ازدواج کند میتواند اقامت کشور کانادا از طریق ازدواج را بدست آورد. اما این روند برای مهاجرت به کانادا دارای یک سری مراحل سخت و پیچیده میباشد. بااین توضیح که آن شخص کانادایی باید ثابت کند که میتواند هزینه های خود و همسرش را تقبل نماید و از لحاظ مالی بتواند او را حمایت کند. همچنین بحث اسپانسر شیپ کردن همسر در مهاجرت به کانادا حایز این نکته است که شخصی که به عنوان اسپانسر شناخته میشود باید به مدت حداقل ۲ سال زندگی مشترک و رابطه اش را با شخص اسپانسر به عنوان پارتنر و همسر به اثبات برساند .و مدارک و شواهد ارائه شده باید کامل و واقعی جلوه کند که بتواند اطمینان خاطر افسر ویزا را جلب نماید اما اخیرا به دلیل سوژه های غیر واقعی در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج ، ویزا و پرونده این قبیل ، افراد با شکست مواجه میگردد . همچنین اگر شخصی که بهترین راه مهاجرت به کانادا را از طریق ازدواج میداند باید اسپانسری را در کانادا انتخاب نماید که فاقد هرگونه جرم قضایی بوده و تحت پیگرد قانونی نباشد ضمن اینکه تبعه کانادا باید تعهد کند که شخص اسپانسر شده باید حتما در کانادا اقامت داشته و …با وجود این تفاسیر پیچیدگی ها و سختی های راه مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج نمایان تر میگردد و در صورت عدم احراز و اثبات مراحل فوق دیگر راه مهاجرت به کانادا را برای شخص متقاضی هموار نبوده و به مقصد اصلی خود که اخذ اقامت کانادا است دست پیدا نخواهد کرد .

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

موضوع پناهندگی در سالهای اخیر نظر بسیار از افراد را به خود معطوف کرده است تا آنجایی که پناهندگی را به عنوان بهترین راه مهاجرت به کانادا دانسته و در این مسیر گام نهاده اند . در حالیکه واقعیت امر برخلاف عقیده آنها بوده با این منظور که پناهندگی بدترین راه مهاجرت به کانادا میباشد . به این دلیل که تا زمانی که انواع راه های قانونی برای مهاجرت به کانادا میسر و هموار بوده چرا افراد مسیر پرخطر و دشوار پناهندگی را انتخاب نمایند؟

انتخاب بهترین راه مهاجرت به کانادا به اندازه ای با اهمیت بوده که لازم است افراد در انتخاب این راه عجولانه تصمیم نگرفته و پناهندگی را در گزینه های انتخابی خود حذف نمایند. این روزها به اندازه ای وضعیت پناهنده ها بسیار تاسف برانگیز وناراحت کننده است که دیگر هیچ عقل سلیمی خودرا غرق در منجلاب پناهندگی برای اخذ اقامت دایم کانادا نخواهد کرد. زیرا در صورت انتخاب این راه از همان ابتدای تصمیم باید پرخطرترین راه ها را طی کرده وبا ریسک های بسیار بزرگی دست وپنجه نرم کنند. علاوه بر خطرهای بین راه تا رسیدن به کشور کانادا ، در خود این کشور نیز با بی احترامی و بی ارزش بودن موقعیت و جایگاه برخورد کرده وباید در کمپ ها با وضعیت بسیار  بد و مشميز کننده  ودور از شان خود به سر ببرند که آیا به جواب مثبت میرسند یا خیر. در اکثریت قریب به اتفاق ،  سوژه ها و کیس های ارایه شده این افراد در دادگاه با  شکست برخورد کرده ورای مثبت دادگاه را کسب نکرده است.در نتیجه با سرافکندگی و نا امیدی به کشور خود باز گشته و تا پایان عمر خود دیگر قادر نخواهند بود مجددا از راه قانونی اقدام نمایند. لذا توصیه میگردد که در ابتدای امر همواره راه های قانونی را به عنوان بهترین راه مهاجرت به کانادا برگزیده وبه مطلوب مورد نظر خود دست پیدا نمایید.

شما عزیزان و متقاضیان بهترین راه مهاجرت به کانادا جهت کسب اطلاعات تکمیلی تر در خصوص بهترین راه مهاجرت به کانادا می توانید با موسسه ی حقوقی ملک پور  همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص اخذ اقامت دائم کانادا و اخذ تابعیت کانادا و اخذ شهروندی کانادا با انتخاب بهترین راه مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار ونیروی کار ماهر

ویزای اسکیل ورکر یا همان  نیروی کار ماهر ومتخصص همیشه مورد استقبال فراوانی بوده است و جویندگان بهترین راه مهاجرت به کانادا با یک دید مثبت و اراده قوی به سمت این روش گرایش پیدا کرده اند.  این راه برای افرادی که شرایط وامتیازات ویزای اسکیل ورکر کانادا را دارا باشند میتواند یکی از بهترین راه های مهاجرت به کانادا باشد. اما باید توجه داشت که ویزای اسکیل ورکر یک سیستم امتیازی وبر اساس یک سری شرایط ویژه و امتیازات مثبت صادر میشود.به این طریق که در مرحله ی اول باید با کسب امتیاز مدرک زبان و انطباق پذیری و مدرک تحصیلی و سابقه ی کار خوب همراه با بیمه وسایر شرایط ذکر شده در قانون این ویزا ،۶۷ امتیاز را بدست آورده و ورارد سیستم pool شده و پس از این مرحله باید ۱ الی ۲ سال منتظر بمانند و مجددا با کسب ۱۴۰۰ امتیاز دیگر موفق به خروج از این سیستم شوند. اما نکته مهمی که در این ویزا برای مهاجرت به کانادا به چشم میخورد این است که ممکن است تمام افراد علاقمند به مهاجرت به کانادا دارای آن شرایط عالیه و امتیازات مثبت نباشند. پس برای یافتن بهترین راه مهاجرت به کانادا تا پایان این این مقاله با ما همراه باشید.( موسسه حقوقی مشاوره ای mie ملک پور راهنمای تمامی علاقمندان در این امر میباشد.)

 مهاجرت به کانادا ازطریق تحصیل

کشور کانادا به دلیل داشتن موقعیت ویژه و داشتن دانشگاههای معتبر وسطح بالا در دنیا هر ساله دانشجویان زیادی را به سمت خود جذب کرده است. تحصیل در کانادا در تمامی مقاطع برای دانشجویان فراهم میباشد. برطبق آمار تحصیل در کانادا یکی از بهترین راه های مهاجرت به کانادا به حساب می آیدزیرا در این راه متقاضیان مهاجرت به کانادا متحمل هیچگونه خطر و ریسک و تهدیدی همانند سایر روشهای پناهندگی ،تولد و ازدواج نخواهند شد. اقتصاد قوی ،رفاه اجتماعی بالا و همچنین امنیت ویژه ی این کشور مزید براین علت میباشد. راه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل معیارهایی را در خود جای داده است که داشتن مدرک زبان آیلتس ۶ به بالا ،فارغ التحصیلی از دانشگاه های معتبر در کشور شخص متقاضی و کسب معدل بالا در رشته تحصیلی خود از جمله این معیارها میباشد. یاد آوری این نکته خالی از لطف نمیباشد که کسب اجازه تحصیل برای متقاضیانی که قصد دارند بیشتر از ۶ ماه در کانادا تحصیل کنند الزامی می باشد. کسانی که مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را انتخاب میکنند پس از اتمام تحصیلات و پیدا کردن یک شغل می توانند پس از چند سال نیز در خواست اقامت دایم این کشور را نمایند.درنتیجه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل با وجود شرایط فوق الذکر میتواند یکی از بهترین را های مهاجرت به کانادا باشد. ( موسسه حقوقی مشاوره ای mie  در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق مشاوره به شما یاری می نماید.)

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه  گذاری

به صراحت میتوان بیان نمود که علاوه بر تحصیل در کانادا یکی دیگر از بهترین راه های مهاجرت به کانادا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری در کانادا میباشد. این روش در حال حاضر به عوان کم ریسک ترین ،ارزانترین،سریعترین و مطمعن ترین راه برای مهاجرت به کانادا می باشد. در این روش شخص متقاضی و همراهانش بدون ترس ونگرانی جهت از دست رفتن سرمایه خود در طی ۱ ال ۲ سال به اخذ اقامت دولت کانادا دست پیدا کرده و سپس به دولت کانادا ورود پیدا کرده و بدون اینکه الزامی به اجرای بیزینس و تجارت در دولت کانادا  باشند می توانند در هر نقطه از دولت کانادا که بخواهند زندگی کنند. با ذکر این نکته که این روش و راه مهاجرت به کانادا هیچ احتیاجی به مدرک زبان نداشته و یک سری از موسسات مالی واعتباری در کانادا به جای شخص متقاضی سرمایه گذاری کرده و پس از دریافت دعوتنامه یا همان pr و اخذ اقامت دایم کانادا برای شخص متقاضی و همراهانش تنها یک مبلغ ۲۱۰ هزار دلاری را از شخص سرمایه گذار دریافت مینمایند. در نتیجه هیچ استرس ونگرانی برای از دست رفتن سرمایه ویا ویزا نشدن .وجود نخواهد داشت. زیرا اول اقامت دایم را دریافت نموده و سپس آن سرمایه لازمه را پرداخت مینماید. و در مقایسه با سایر سرمایه گذاری های کشورهای دیگر از جمله ۱ میلون دلاری و ۵۰۰ هزار دلاری آمریکا بسیار منطقی تر مطمعن تر و ارزانتر میباشد. در نتیجه سرمایه گذاری ۲۱۰ هار دلاری کانادا میتواند اولین پیشنهاد و سفارش جهت انتخاب بهترین راه مهاجرت به کانادا باشد. پیشنهاد میکنیم اگر شما متقاضیان عزیز مهاجرت به کانادا در خصوص  بهترین راه مهاجرت به کانادا دارای  ابهامات و سوالاتی در زمینه ی بهترین راه مهاجرت به کانادا می باشید  و نیاز بیشتری را برای توضیح و تشریح کامل بهترین راه مهاجرت به کانادا احساس میکنید برای رفع ابهامات خود در زمینه بهترین راه مهاجرت به کانادا و مهاجرت تحصیلی به کانادا و مهاجرت کاری به کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق اتولد و مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج و مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری میتوانید با موسسه ی حقوقی ملک پور  همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و تمامی دفاتر همکار این موسسه تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان این موسسه و دفاتر همکار آن در خصوص مهاجرت به کانادا و چگونگی اخذ اقامت دائم کانادا و همچنین بهترین راه مهاجرت به کانادا بهره مند شوید و در جهت رفع ابهامات ایجاد شده در ذهن خود اقدام نموده که یک تصمیم گیری منطقی را با اطمینان خاطر و آرامش باطن جهت اخذ ویزای تحصیلی کانادا و یا اخذ ویزای کاری کانادا  و بهترین راه مهاجرت به کانادا داشته باشید . موسسه ی حقوقی ملک پور  همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش دارای بهترین و به روز ترین اطلاعات در خصوص بهترین راه مهاجرت به کانادا می باشد

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...
1 پاسخ
  1. مشاور حقوقی
    مشاور حقوقی گفته:

    درود به شما جناب دکتر ملک پور.دخترم ترم ۹ دکترای دامپزشکیه ولی تصمیم داره برای ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی به کانادا مهاجرت کنه و پسرم ه فوق لیسانس نرم افزار کامپیوتر داره و خانمش هم فوق لیسانس بیو تکنولوژی گیاهی داره و داره پروسه ی کاری در کانادا رو انجام میده .میشه راهنمایی کنید برای تحصیل دخترم به چه دانشگاههایی باید مراجعه کنیم و من وهمسرم اگه بخوایم مهاجرت کنیم بهعح کانادا به چه صورتیه .ماالان برند یه پیتزا فروشی داریم همین کارو میشه اونجا راه اندازی کنیم و خونه بخریم ممنونم

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید