اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری

اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاریاقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری

اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین روش های اخذ اقامت پرتغال می باشد. یکی از سوالات پر تکرار که از طرف شما عزیزان بر روی وبسایت های ملک پور مطرح شده بود بحث خرید ملک در اسپانیا و پرتغال و متعاقب آن اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری بوده است.

در این مقاله اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری مورد بررسی و در بخش های زیر به صورت کلی بیان می شود.

یکی از بهترین روش های مهاجرت سرمایه گذاری درست و در ادامه آن کسب اقامت کشور مقصد می باشد. اولین سوالی که در موضوع اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری بیان می شود این است که آیا با خرید ملک می توان اقامت پرتغال را کسب کرد؟ همیشه در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری درست سرمایه گذاری است که سودآور باشد. قطعا برای تبدیل شدن به یک سرمایه گذار موفق بین المللی باید به وضعیت سرمایه گذاری در کشورهای مختلف مانند پرتغال، لوکزامبورگ و موناکو آگاهی کامل داشته باشید.

فایل تصویری آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری

همچنین در موضوع روش های مهاجرت یک فایل ویدیوی که شامل کلیه روش های مهاجرت بوده و توسط خود آقای ملک پور ارائه شده است، برای شما عزیزان تهیه شده است.

بدون شک می توان گفت که تا به الان این فایل تصویری یکی از کامل ترین منابع ویدیوی به زبان فارسی در زمینه روش های مهاجرت است. با توجه به نکات فراوانی که در این ویدیو بیان شده است اطلاعات شما تا حد یک وکیل مهاجرت افزایش می یابد پس پیشنهاد می شود که تمام تمرکز خود را در هنگام مشاهده آن به کار گیرید.

همیشه به این نکته توجه داشته باشید که نقاطی که سرمایه گذاران چینی و روسی در ان سرمایه گذاری می کنند می تواند بسیار سودآور باشد. اگر شما به این موضوع آگاهی داشته باشید که سرمایه گذاری در کجا به نفع شما خواهد بود قطعا سود زیادی نصیب شما خواهد شد. برای اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری می توان با استفاده از امتیازهای برگر کینگ، مک دونالد و KFC استفاده کرد و یا با شناسایی مناطق توریستی این کشور اقدام به خرید ملک کرد و از اجاره آن کسب درآمد کرد.

در زمینه اجاره بعضی از شرکت ها وجود دارد که این کار را برای شما انجام می دهند اما در قبال آن باید سودی نیز نصیب آن ها شود.

مزایای اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری

رشد قیمت ملک در پرتغال در حدود ۵ الی ۱۵ درصد در سال می باشد. به عنوان مثال اگر شما ملکی در پرتغال را به مبلغ ۱۰۰ هزار یورو خریداری کنید، در یک یا دو سال بعد می توانید آن را به مبلغ ۱۱۰ هزار یورو به فروش برسانید.

علاوه بر مزیت بالا مبلغ اجاره نیز که در حدود ۳ تا ۴ درصد مبلغ خرید ملک در سال است به شما برگشت داده می شود. همچنین در بعضی موارد سرمایه شما به طور کامل و با سود به شما برگشته داده می شود.

بارزترین مزیت روش اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری نیز این است که این کشور به شما، خانواده و فرزندان بالای ۱۸ سال شما که به پدر و مادر وابسته هستند، اقامت اعطا می کند. با توجه به بررسی های آماری قیمت ملک در پرتغال بر خلاف اسپانیا با روند صعودی همراه است و اگر این خرید ملک با سرمایه گذاری در کسب و کار همراه شود قطعا نتایج استثنایی به دنبال خواهد داشت.

فایل صوتی صحبت های آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری

 

پیشنهاد موسسه ملک پور در باب اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری

با توجه به نکات گفته شده و تجربه بالای موسسه ملک پور، اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین و ساده ترین روش های اخذ اقامت پرتغال می باشد. در موضوع اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری نیز ما به شما نقطه خرید ملک یا سرمایه گذاری را اعلام نمی کنیم، ما فقط به شرایط کشور ها به طور کامل مسلط هستیم و وضعیت کشورها را برای شما اعلام می کنیم و در نهایت نیز برای شما ویزا گرفته تا خود به بررسی کلیه امور بپردازید.

همچنین مصاحبه از طریق اسکایپ با آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) نیز با توجه به تجارب گذشته اثربخش ترین روش کسب مشاوره است. در نظر داشته باشید که تحصیلات جناب ملک پور نیز بسیار مربوط به موضوع سرمایه گذاری و تجارت بین الملل می باشد و قطعا باعث پیشرفت شما می شود.

شما می توانید برای اطلاع کامل از شرایط اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری ملک با دفاتر رسمی ما در خارج از کشور و دفتار مستقل همکار در ایران تماس حاصل کرده و بهترین روش را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید. همچنین صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان نیز در اختیار شماست تا در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ سوالات خود در باب مهاجرت برسید. در بسیاری از موارد دیده شده است که اطلاعات از ما دریافت شده اما طریق اقدام با موسسه دیگر است و نتیجه آن مثبت نبوده است.

در نهایت از تمام عزیزانی که تا پایان مقاله اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری همراه ما بودند کمال تشکر را داریم. کسانی که با موضوع سرمایه گذاری مخالف هستند دارای دید خوبی در این مورد نیستند و پیشرفت از هر نظر برای هر انسانی خوشحال کننده خواهد بود.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (5 نظرات, میانگین: 3٫80 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ