اقامت دائم کانادا

اقامت دائم کانادا

در حال حاضر با توجه به سوالات شما هموطنان گرامی در مورد اقامت دائم کانادا و همچنین راههای مهاجرت به کانادا بر خود وظیفه دانستیم که در مورد موضوع مهم اقامت دائم کانادا  و همچنین شرایط اخذ اقامت دائم کانادا به صورت کامل و مفصل در این مقاله شرح کنیم و امید بر آن است که مثمر ثمر واقع شود .

با نگاه اجمالی به قوانین اقامت دائم کانادا  می توان گفت که اکنون افرادی که به فکر مهاجرت به کانادا و اقامت دائم کانادا  هستند از طرق اقامت دائم کانادا  باید بهترین و مقرون به صرفه ترین راه را انتخاب کنند ، متاسفانه در حال حاضر با وجود موسسات غیر معتبر و غیر قانونی باید مراقب وعده های دروغ و بی اساس بعضی افراد سود جو بود که برای اقامت دائم کانادا  تبلیغات می کنند ، باشید و قبل از هر گونه اقدام برای امر مهاجرت به کانادا مخصوصاً برای امر تحصیل در کانادا ، کار در کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا ، ثبت شرکت در کانادا ، ازدواج در کانادا ، تولد فرزند در کانادا ، کار آفرینی در کانادا توصیه می شود که اطلاعات خود را کامل کنید که در این باره می توانید با مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملکپور با همکاری موسسه MIE اتریش تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید .

باید خاطر نشان کرد بعضی از قوانین مهاجرتی کانادا و شرایط اقامت دائم کانادا  تغییر یافته است و متقاضیان اخذ اقامت کانادا باید به این نکات دقت بفرمایند ، لذا ویزای skilled worker  کانادا و بعضی از قوانین مهاجرتی کانادا از جمله ویزاهای سرمایه گذاری که از اقامت دائم کانادا  است از جمله ویزاهایی هستند که در سال ۲۰۱۸ با تغییر مواجه شده اند .

امروزه کانادا یکی از بهترین و بزرگترین کشور های دنیا است که فکر هر شخصی را به اخذ اقامت کانادا مشغول کرده است ، سطح رفاه در این کشور و عل دیگر سبب شده است که سالیانه مهاجرین بسیاری را از طرق مختلف به خود جلب کند .. لازم به ذکر است مهاجرت به کانادا از طرق قانونی می تواند راهی را برای فردایی بهتر و آینده ای روشنتر برای فرزندانمان داشته باشد که این افراد با مهاجرت به کانادا از کالج ها و دانشگاه ها کشور کانادا استفاده کنند و تحصیلات خود را ادامه دهند . تحصیل در کانادا ، کار در کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا ، ثبت شرکت در کانادا ، ازدواج در کانادا ، تولد فرزند در کانادا ، کار آفرینی در کانادا و مهاجرت تحصیلی به کانادا و همچنین مهاجرت کاری به کانادا از جمله راه های مهاجرت به کانادا از طریق قانونی است.

اگر متقاضی مهاجرت به کانادا هستید دقت لازم را داشته باشید که شما باید یکی از مناسب ترین طرق قانونی را انتخاب بکنید که به شرایط شما سازگاری بیشتری را داشته باشد و همچنین با توجه به حجم بالای متقاضیان مهاجرت به کانادا باید در نظر داشته باشید که برای مهاجرت به کانادا مبادرت به کاری نکنید که در روادید شما هم عدم مجوز ورود به کشور کانادا ثبت شود که در این باره توصیه می شود با وکیل مهاجرتی کانادا و مشاوران بین المللی و مشاورین ارشد موسسه حقوقی موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش تماس بگیرید و از مشاوره رایگان آنها استفاده کنید .

در ابتدای راه های اخذ اقامت دائم کانادا  را به صورت خلاصه خدمت شما عزیزان خلاصه وار خواهیم گفت و هر کدام را شرح خواهیم داد .

 1. کار
 2. ازدواج
 3. تولد
 4. تحصیلی
 5. پناهندگی
 6. سرمایه گذاری
 7. کارآفرینی

 

تولد فرزند در کانادا

کشور کانادا در پیرو از اصالت خاک یا خون ، از اصالت خاک پیروی می کند و نظام حقوقی این کشور  به این صورت است که اگر شخصی در خاک کشور کانادا به دنیا بیاید ، اقامت کشور کانادا را ار طریق تولد را می گیرد و می توان گفت یکی از بهترین راه های اخذ اقامت دائم کانادا  تولد فرزند باشد .

افراد متقاضی اخذ اقامت کشور کانادا از طریق تولد می توانند با برنامه ریزی از طریق یکی از طرق مذکور یا با استفاده از ویزاهای کوتاه مدت یا مدت ( سوپر ویزا ) کشور کانادا وارد این کشور شوند و بعد از به دنیا اومدن فرزند می توانند به تبع تولد فرزند ، خود نیز اقدام به اقامت دائم کانادا خود کنند .

پناهندگی در کانادا

در مورد پناهندگی در کشور کانادا باید اذعان داشت که با توجه به مهاجر پذیر بودن این کشور و همچنین طرق مختلف و متفاوت مهاجرت به کانادا پناهندگی در کشور کانادا تحت هیچ شرایطی توصیه نمی شود زیرا در اوضاع کنونی افرادی که متقاضی مهاجرت به کشور کانادا هستند می توانند از راه های قانونی مذکور استفاده کنند و علاوه بر اوضاع خوب و ایده آل در این کشور از تمام امکانات کشور کانادا استفاده کنند ولیکن افرادی که از طریق پناهندگی به کشور کانادا اقدام می کنند بعد از گذراندن دوره های طولانی در کمپ های International   که در این دوره اوضاع بسیار نامطلوب و نا مناسبی دارند و با یک فضای سخت و طاقت فرسا این دوره را بگذرانند و بعد از بررسی علت های پناهندگی در دادگاههای کشور کانادا به همین روال ادامه دهند و فقط و فقط از امکانات حداقل این کشور استفاده نمایید و تا زمانی که پرونده شما مختومه گردد و اجازه پناهندگی در کشور کانادا به شما بدهند .

ازدواج در کانادا

یکی دیگر از طرق اخذ اقامت دائم کانادا  ازدواج با یک شخص تبعه ی کانادا می  باشد ، اگر شخصی با یک تبعه کشور کانادا ازدواج کند می تواند اقامت دائم کانادا  را بگیرد ، در این باره باید خاطر نشان کرد که بر خلاف قوانین داخلی کشور ایران تفاوتی بین مرد و زن نخواهد بود ،  به عبارتی دیگر اگر زنی با مرد کانادایی ازدواج کند اقامت دائم کانادا  را خواهد گرفت و هم چنین اگر مردی با زن کانادایی ازدواج کند هم می تواند اقامت کشور کانادا را بگیرد .

در این مورد شاهد سختگیری هایی به علت ازدواج های صوری بوده ایم اما باید گفت با توجه به قوانین بین المللی و هم چنین مشاوره وکلای بین المللی می توانید به سادگی اقامت دائم کانادا  را اخذ نمایید . قطعا زمان این پروسه بستگی به این دارد که آن شخص تبعه کشور کانادا اقامت دارد و یا تابعیت کشور کانادا را دارد .

تحصیل در کانادا

در حال حاضر یکی از بهترین کشور ها برای ادامه تحصیل کشور کانادا می باشد و دانشجویان زیادی خواستار مهاجرت به کانادا از طریق ویزای تحصیلی اند . کشور کانادا از جمله کشور هایی است که تحصیل در این کشور به صورت رایگان نیست و دانشجویان باید با هزینه های شخصی خود بعد از مهاجرت به کانادا هزینه های دانشگاه کانادا را بدهند اما می توان گفت امکان اینکه دانشجویان خوب و نخبه از بورسیه تحصیلی استفاده کنند هم وجود دارد .

کشور کانادا در حال حاضر با توجه محدودیت سنی برای ادامه تحصیل به گپ تحصیلی افراد هم نگاه خاص و سختگیرانه دارد ، در این باره اگر دانشجویان گرامی که متقاضی مهاجرت به کانادا و اقامت دائم کانادا  هستند به مسئله دقت کافی را نداشته باشند امکان رد روادید دانشجویی شما وجود دارد . جهان امروز جهان مدیریت و تجارت است و همچنین افرادی که در رشته های مدیریت و تجارت بین المللی تحصیلات داشته باشند نه تنها در کانادا بلکه در اکثر نقاط دنیا فرصت شغلی خوبی دارند که این امر سبب شده که فکر بسیاری از دانشجویان متقاضی مهاجرت به کانادا را به خود منعطف کند .

skilled worker   کانادا

امروزه یکی از بهترین و همچنین پیچیده ترین اقامت دائم کانادا  skilled worker   است ، در این ویزا با توجه امتیازی بودن ویزای skilled worker   شما بعد از دو مرحله اگر واجد شرایط باشید می توانید وارد کشور کانادا شوید و اقامت اخذ کنید که این موضوع بسیار زیاد مورد استقبال افراد متقاضی مهاجرت به کانادا قرار گرفته است .

در این نوع ویزا در دو مرحله شما امتیاز کسب خواهید کرد ، در مرحله اول اگر ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز را کسب کنید قبول شده خواهید بود و به اصلاح وارد استخر خواهید شد . در اخذ اقامت دائم کانادا  از طریق skilled worker   در مرحله اول فاکتور هایی از جمله سن ، میزان تحصیلات ، مدرک زبان ( انگلیسی یا فرانسه ) ، سابقه کاری و مهارت های مطابقت پذیری و امتیازات فردی شما مورد امتیازی قرار می گیرند که شما می توانید با تماس با موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان امتیاز خورد را به صورت رایگان چک نمایید .

و اما در مرحله دوم بر فرض ورود به مرحله بعد شما در همین فاکتور ها و فاکتور دیگر به صورت تطبیقی مورد سنجش قرار می گیرید و باید ۱۲۰۰ امتیاز کسب کنید . این ۱۲۰۰ امتیاز تشکیل شده است از ۶۰۰ امتیاز امتیازات فردی و ۶۰۰ امتیاز دعوت نامه کاری از کشور کانادا .

شاید اخذ اقامت کانادا از طریق skilled worker   در ابتدا امری ساده به نظر بیاید ولیکن باید گفت که شما در کنار افراد زیادی از تمام نقاط دنیا مورد سنجش قرار خواهید گرفت و امتیاز بندی خواهید شد و این باعث می شود با دقت بیشتری برای این نوع تایپ ویزا اقدام کرد . نکته حائز اهمیت اخذ اقامت دائم کانادا  از طریق skilled worker   مدت پروسه این نوع ویزا است که تقریباً باید ۲ سال و نیم تا ۳ سال برای این امتیاز بندی برنامه ریزی کرد و جالب است بدانید افراد می توانند در اخذ اقامت کانادا از طریق skilled worker   همراه هم داشته باشند ولیکن داشتن همسر و هم چنین امتیازات وی در یک مرحله کمک خواهد کرد و در مرحله ای از امتیازات شخص اصلی متقاضی مهاجرت به کانادا کسر خواهد کرد .

در آخر لازم به ذکر است که شرایط اقامت دائم کانادا  با حقوق بین الملل خصوصی رابطه بسیار نزدیک دارد ، پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه اقدام جهت اخذ اقامت کانادا ، قوانین بین المللی و قوانین مهاجرتی کانادا مخصوصاً شرایط اقامت دائم کانادا  را به صورت کامل از وکیل مهاجرتی کانادا اخذ نمایید .

باید در نظر داشته باشید که شرایط اقامت دائم کانادا  را می توانید از مشاورین ارشد حقوق بین الملل خصوصی موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه حقوقی MIE اتریش درخواست نمایید و اطلاعات خود را با اقامت دائم کانادا  تطبیق دهید و بررسی نمایید . کلیه افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را از راه هایی از جمله تحصیل در کانادا ، کار در کانادا ، ثبت شرکت در کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا ، کارآفرینی در کانادا ، ازدواج در کانادا و تولد فرزند در کانادا دارند ؛ باید دقیق شرایط ویزای کانادا را آکاهی داشته باشند . شما همواره می توانید با دفاتر همکار این موسسه در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص اقامت دائم کانادا به صورت تخصصی مشاوره رایگان اخذ نمایید .

 

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (4 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...
1 پاسخ
 1. mie editor3 گفته:

  با سلام و عرض ادب . بنده دکتردامپزشک با ۱۱ سال سابقه کار تخصصی ۳۷ ساله مسلط به زبان انگلیسی و قادر به اخذ مدرک آیلتس با نمره بالا. همسر بنده دندانپزشک ۳۶ ساله با ۹ سال سابقه کاری و دارای مدرک آیلتس با نمره بالا.متقاضی اخذ اقامت در درجه اول کانادا و یا کشورهایی مثل سوئد یا اتریش هستیم. از نظر تمکن مالی مشکلی نداریم.جناب آقای ملکپور اینطور که ما متوجه شدیم متاسفانه سختترین قشری که بتونن تو رشته خودشون تو کشور دیگه ای مثل کانادا زندگی ویا ادامه تحصیل ویا کار کنن پزشکها هستن.شنیدم برای انطباق مدرک تحصیلیمون باید علاوه بر آیلتس که داریم تو ۲تا امتحان نمره بیاریم که میگن خیلی سخته. سوال من این هستش که آماری از پزشکهایی که تونستن مدرکشونو با این آزمونها معادل مدرک کانادا یا کشور دیگه کنن دارید تا ببینم چقدراین امر شدنیه؟ .از جهتی اصلا از زندگی تو ایران راضی نیستیم و از طرف دیگه خیلی سخته کلا شغلی که براش کلی زحمت کشیدیم رو بزاریم کنار.احیانا اگه جوابتون احتمال خیلی کم قبولی تو این آزمونها هستش ،آیا روش دیگه یا کشور دیگه ای که شرایطش راحتتر باشه رو مد نظر دارید. با سپاس فراوان

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *