اقامت بعد از تحصیل در کشور ایرلند

اقامت بعد از تحصیل در کشور ایرلند

آیا قصد اقامت بعد از تحصیل در کشور ایرلند را دارید ؟ شرایط اقامت بعد از تحصیل در کشور ایرلند چیست ؟ قوانین اقامت بعد از تحصیل در کشور ایرلند به چه صورت است ؟ راه های اقامت بعد از تحصیل در کشور ایرلند کدام است ؟ اقدامات لازم جهت اقامت بعد از تحصیل در کشور ایرلند چگونه می باشد ؟ برای تحصیل در کشور ایرلند و اقامت بعد از تحصیل در کشور ایرلند چکار باید کرد ؟ برای اخذ ویزای تحصیلی ایسلند و اقامت پس از تحصیل در کشور ایرلند و اقامت تحصیلی ایرلند از چه کسی باید کمک گرفت ؟ موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص توضیح داده است . سوالاتی پیش می آید از جمله آیا میدانید اقامت بعد از تحصیل در ایرلند بعد از چند سال به اقامت دائم ختم میشود ؟  آیا میدانید برای اقامت بعد از تحصیل در کشور ایرلند چه مدارکی مورد نیاز می باشد ؟ آیا برای اقامت پس از تحصیل در کشور ایرلند شرایط سنی وجود دارد ؟ آیا اقامت بعد از تحصیل در کشور ایرلند به اخذ تابعیت ایسلند ختم میشود؟ در خصوص چگونگی اقامت بعد از تحصیل در کشور ایرلند و راه ها و قوانین اقامت بعد از تحصیل در کشور ایرلند همواره موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش از طریق مشاورین و حقوقدانان و مشاورین متخصص بهترین مشاوره ها را ارائه می نماید . شما عزیزان اگر می خواهید در خصوص اقامت پس از تحصیل در کشور ایرلند دقیق ترین و به روزترین اطلاعات بدست آورید همواره می توانید از طریق این موسسه در خصوص  اقامت بعد از تحصیل در کشور ایرلند  مشاوره رایگان دریافت نمایید .

ما در این مقاله سعی داریم تا شما را با شرایط اقامت بعد از تحصیل در کشور ایرلند آشنا سازیم و همچنین شرایط کلی در باب هزینه های زندگی در این کشور ، شرایط اقتصادی کشور ایرلند و همینطور شرایطی که برای افراد متقاضی اقامت بعد از تحصیل در ایرلند وجود دارد را در اختیار شما خواننده گرامی قرار دهیم .

ایرلند(به ایرلندی Éire) ,(به انگلیسی: Ireland)‏ نام کشوری به پایتختی دوبلین است که در جزیرهٔ ایرلند، در شمال‌غرب قارهٔ اروپا واقع شده‌است. نام رسمی این کشور جمهوری ایرلند است و گاهی با نام ایرلند جنوبی خوانده می‌شود تا با ایرلند شمالی اشتباه نشود. جمعیت جمهوری ایرلند ۴.۶ میلیون نفر و جمعیت ایرلند شمالی ۱.۸ میلیون نفر است که جمعاً ۶.۴ میلیون نفر جمعیت دارند.

سوال پیش می آید که آیا محصلان بین اینتر نشنال بعد از گذراندن دوره درسی خود در کشور ایرلند مجاز میباشند تا مشغول به کار شوند و از اقامت پس از تحصیل در ایرلند برخوردار باشند ؟ محسلان از بخش اقتصادی اروپا – همه تبعه ها از بخش اقتصادی اروپا رایگان را به صورت تمام وقت یا پاره وقت مجوز دارند در کشور ایرلند شاغل باشند و برای گرفتن اقامت بعد از تحصیل در ایرلند از راه کاری و پرداخت تکس اقدام نمایند. کار پاره وقت به عنوان کار در حسن تحصیل تا ۲۰ ساعت به صورت موقت در هفته مجاز می باشد . خواهشا در نظر بگیرید که شرایط زیر ممکن می باشد متغیر باشد و پیشنهاد میشود تا برای بررسی بیشتر اطلاعات بیشتر در باب این روش مهاجرتی با دفاتر معتبر تماس بگیرید و با مشاوران این روش کاری صحبت داشته باشید . این تنها دستورالعمل های کلی می باشند ، و محصلان  می بایست با مراکزهای مشخص شده برای جواب به سوال های انفرادی مرتبط به شرایط شخصی و اقامت پس از تحصیل در ایرلند تماس حاصل فرمایند .

اگر وی فارغ التحصیل دانشگاه از کشوری که داخل منطقه اقتصادی اروپا یا کشور سوئیس باشد حق کار در کشور ایرلند بعد از تحصیلات خود را دارید. از نظر قانونی فارغ التحصیلان غیر ساکن تحصیل امکان پذیر می باشد برای گرفتن اقامت و اشتغال بعد  از تحصیل راه های متون پایین برای آنها اعمال خواهد شد .

حق کار عمومی برای متقاضیان اقامت پس از تحصیل در ایرلند

اجازه کار برای کاوشگران

طرح حسابداری

اجازه اشتغال مهارت های انتقادی

اجازه اشتغال عمومی در ایرلند برای فارغ التحصیلان

 

در خصوص اقامت بعد از تحصیل در ایرلند می توان بیان نمود که در مصوبه جدیدی که کشور ایرلند ابلاغ نمونده است ، به دلیل کمبود نیروی کار جوان در این کشور ، اجازه کار یک تا دو ساله به محصلانی که فارغ التحصیل میشوند داده میشود و همینطور امکان این که بعد ازپایان این زمان ویزای فرد متقاضی مجددا تمدید شود نیز وجود دارد .

شما متقاضیان اقامت بعد از تحصیل در ایرلند لازم است بدانید که دستمزد تایین شده و در واقع حقوق پایه برای کسانی که قصد اشتغال به کار را دارند مبلغی سالانه حدود ۳۰٫۰۰۰ یورو مشخص شده است ، و حتی این مبلغ می تواند بیشتر نیز باشد ، ولی به طور کل حقوق پایه از مبلغ ذکر شده حساب خواهد شد . البته  لازم به ذکر می باشد که لیست مشاغل مورد نیاز در سایت رسمی این کشور اعلام شده است و کسانی که میخواهند اطلاعات مکفی در باب لیست مشاغل مورد نیاز کشور ایرلند پیدا کنند می توانند با مراجعه به سایت رسمی کشور ایرلند از این اطلاعات آگاهی کامل پیدا کنند .

همچنین برای اقامت بعد از تحصیل در ایرلند لازم به ذکر می باشد که پیدا کردن کار در این کشور ملزم به تسلط داشتن بر روی زبان رسمی این کشور می باشد ، البته لازم به ذکر میباشد که مراکز کاری وجود دارند که به صورت بین المللی به کسانی که قصد کار در این کشور را دارند پیشنهاد کار می دهند.

شما عزیزان اگر خواهان دریافت اطلاعات در خصوص اقامت بعد از تحصیل در ایرلند و  اخذ ویزای تحصیلی ایرلند هستید و اگر می خواهید با مهاجرت تحصیلی به ایرلند اقامت پس از تحصیل در ایرلند را داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعیه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط  اقامت پس از تحصیل در ایرلند  و راه ها وقوانین اقامت بعد از تحصیل در ایرلند مشاوره رایگان اخذ نمایید .

 

در متون پایین اطلاعاتی در باب هزینه های اقلام مصرفی در کشور ایرلند در اختیار شما خواننده گرامی قرار خواهیم داد :

۱۰٫۰۰-۲۰٫۰۰
غذا برای ۲ نفر، رستوران متوسطه، سه دوره ۶۰٫۰۰ €
McMeal در McDonalds (یا غذای کمبریج معادل) ۷٫۸۰ €
آبجو خانگی (پیش نویس ۰٫۵ لیتری) ۵٫۰۰ €
واردات آبجو (۰٫۳۳ لیتر بطری) ۵٫۰۰ €
کاپوچینو (به طور منظم) ۲٫۸۲ €
کک / پپسی (بطری ۰٫۳۳ لیتری) ۱٫۵۵ €
آب (۰٫۳۳ لیتر بطری) ۱٫۲۸ €.
بازارها [ویرایش]
شیر (به طور منظم)، (۱ لیتر)
نان سفید تازه (۵۰۰ گرم)
برنج (سفید)، (۱ کیلوگرم) ۱٫۶۶ €
تخم مرغ (به طور منظم) (۱۲) ۲٫۶۱ €
پنیر محلی (۱ کیلوگرم) ۸٫۱۹ €
سینه مرغ (بدون پوست، بدون پوست)، (۱ کیلوگرم) ۷٫۶۹ €
گوشت گاو (۱ کیلوگرم) (یا گوشت معادل گوشت قرمز) ۹٫۱۰ €
سیب (۱ کیلوگرم) ۲٫۰۸ €
موز (۱ کیلوگرم) ۱٫۵۷ €
پرتقال (۱ کیلوگرم) ۲٫۰۵ €
گوجه فرنگی (۱ کیلوگرم) ۲٫۴۲ €
سیب زمینی (۱ کیلوگرم) ۱٫۴۲ €
پیاز (۱ کیلوگرم) ۱٫۰۲ €
کاهو (۱ سر) ۰٫۹۸ €
آب (۱٫۵ لیتر بطری) ۱٫۲۸ €
بطری شراب (متوسط) ۱۰٫۰۰
آبجو خانگی (بطری ۰٫۵ لیتر) ۲٫۳۷ €
واردات آبجو (۰٫۳۳ لیتر بطری) ۲٫۳۴ €
بسته سیگار (مارلبورو) ۱۱٫۰۰ €
حمل و نقل
بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی) ۲٫۵۰ €
گذر ماهانه (قیمت معمول) ۱۰۰٫۰۰ €
شروع تاکسی (تعرفه عادی) ۴٫۰۰ €
تاکسی ۱ کیلومتر (تعرفه عادی) ۱٫۶۰ €
تاکسی ۱ ساعت انتظار (تعرفه عادی) ۲۳٫۴۰ €
بنزین (۱ لیتر) ۱٫۳۱ €
فولکس واگن گلف ۱٫۴ مدل ۹۰ کرونومتر (و یا ماشین جدید معادل) ۲۲،۷۵۰٫۰۰ €
باشگاه تناسب اندام، هزینه ماهانه برای ۱ بزرگسال ۴۱٫۰۴ €
اجاره دادگاه تنیس (۱ ساعت در آخر هفته) ۱۲٫۶۲ €.
سینما، انتشار بین المللی، ۱ صندلی ۱۰٫۰۰ €
مهد کودک خصوصی، ماهانه برای ۱ کودک ۹۲۹٫۴۸ €
ابتدایی بین المللی، سالانه برای یک کودک ۶،۰۰۰٫۰۰ €
موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص اقامت بعد از تحصیل در ایرلند در این مقاله در باب تحصیلی به ایرلند و اخذ ویزای تحصیلی ایرلند ، و شرایط اقامت پس از تحصیل در ایرلند ، و راه های اقامت بعد از تحصیل در ایرلند و قوانین اقامت بعد از تحصیل در ایرلند ، و اقداما لازم جهت  اقامت بعد از تحصیل در ایرلند را بررسی نمود و سعی بر این بود  تمام سوالات شما در موارد اقامت پس از تحصیل در ایرلند بررسی نماید . شما عزیزان اگر می خواهید از چگونگی اقامت بعد از تحصیل در ایرلند آگاه شوید و با شرایط اخذ ویزای تحصیلی ایرلند آگاه شوید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور بین الملل در این موسسه تماس حاصل نموده و در خصوص اقامت بعد از تحصیل در ایرلند مشاوره رایگان اخذ نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. آرمین رزمجو گفته:

  سلام و عرض ادب دانشجوی دکتری رشته مهندسی انرژی در اسپانیا هستم که تحصیلاتم در حال اتمام هست چه جور می تونم توی ی کشور اروپایی اقامت بگیرم؟ ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بعد از تحصیل باید بتوانید وارد بازار کار شوید تا بتوانید به اقامت و تابعیت دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ