اقامت اتریش از طریق تمکن مالی

اقامت اتریش از طریق تمکن مالیاقامت اتریش از طریق تمکن مالی

اقامت اتریش از طریق تمکن مالی که یکی از راه های مناسب جهت مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت این کشور می باشد را در این نوشتار مورد بررسی قرار می دهیم. اقامت اتریش از طریق تمکن مالی به این نحو است که با این روش شما نشان می دهید که دارای وضعیت مالی خوبی هستید و اثبات می کنید که توانایی حمایت مالی از خود و خانواده را دارا هستید. تمکن مالی در دیگر کشورها نیز وجود دارد و اسپانیا و فرانسه از این قبیل کشورها هستند.

در همین زمینه موسسه ملک پور ویدیوی کوتاهی تهیه نمودیم که تمامی اطلاعات اصلی و مهم را در باب اقامت اتریش از طریق تمکن مالی را به طور کامل در اختیار شما قرار میدهد. ضمنا فایل فشرده صوتی نیز با دقت زیاد به همین موضوع میپردازد این فایلها برای مدتی کوتاه مجانی در اختیار شماست و میتوانید هم اکنون آنها را دانلود نموده و ذخیره نمایید.

شرایط اقامت اتریش از طریق تمکن مالی

برای اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی شما باید اثبات کنید که در حساب خود مبلغی که نشانگر توانایی مالی شما است وجود دارد. اجباری به وجود حساب شما در اتریش وجود ندارد و می توانید در ایران این حساب را داشته باشید.

جهت اخذ اقامت اتریش از این طریق شما باید اثبات کنید که به ازای هر یکی از افراد همراه ۲۰ تا ۲۵ هزار یورو در حساب شما وجود دارد. همچنین درآمد ماهیانه شما باید بیشتر از ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ یورو باشد.

مزایای اقامت اتریش از طریق تمکن مالی

با استفاده از این روش مهاجرتی شما امکان اقامت برای خود و خانواده را در اتریش فراهم می کنید. مانند سایر کشورها در ابتدا یک اقامت ۵ ساله برای شما صادر می شود و بعد از آن می توان برای اقامت دائم اقدام کرد.

فایل صوتی اقای ملک پور(دانشجوی دکترا حقوق در دانشگاه ملی وین ) و وکیل پایه یک دادگستری در باب اقامت اتریش از طریق تمکن مالی

نکات مهم اقامت اتریش از طریق تمکن مالی

در نظر داشته باشید که برای اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی سرمایه شما بسیار مهم است و باید از توانایی مالی بالایی برخوردار باشید. این سخن از آنجا نشات می گیرد که با اقامت اتریش از طریق تمکن مالی شما امکان اجازه کار در این کشور را ندارید و فقط به عنوان سرمایه گذار می توایند اقدام کنید.

به طور خلاصه می توان گفت که در۵ سال اول شما اجازه ندارید که کار یک شهروند اروپا را تصاحب کنید. برای مثال شما امکان خرید رستوران را دارید اما حق ندارید به عنوان یک کارمند در آنجا مشغول شوید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد که با خرید یک ملک کسب سرمایه کنید اما حق ندارید که به عنوان خدمه در آن کار کنید.

پیشنهاد موسسه ملک پور در باب اقامت اتریش از طریق تمکن مالی

در نظر داشته باشید که تخصص جناب ملک پور در این باب بوده و اگر نکته بیان می شود قطعا به نفع شما خواهد بود. با توجه به این موضوع اگر ما یک کشور را تایید و دیگری را رد می کنیم قصد ما بهترین نتیجه برای شماست زیرا کلیه شرایط کشورها برای ما مشهود است.

بحث در مورد اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی دارای نکات و جوانب فراوانی است و ذکر کلیه نکات از حوصله این بحث خارج است. در مورد اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی در روزهای آینده ویدیوهای بیشتری در دسترس شما قرار خواهد گرفت. اما پیشنهاد می شود که برای دریافت مشاوره کامل با موسسه ملک پور تماس گرفته و شرایط خود را به طور کامل بررسی کنید.

در نهایت از تمام سرورانی که تا پایان مقاله اقامت اتریش از طریق تمکن مالی همراه ما بودند نهایت تشکر را داریم.

 

 

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (27 نظرات, میانگین: 3٫70 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ