ازدواج در آفریقای جنوبی

ازدواج در آفریقای جنوبی به عنوان یکی از راههای مهاجرت به آفریقای جنوبی ۲۰۱۸ در هنگام گرفتن وکیل مهاجرت برای اخذ اقامت آفریقای جنوبی می باشد .

شما می توانید تمامی قوانین اخذ اقامت آفریقای جنوبی از طریق ازدواج و هم چنین قوانین ازدواج در آفریقای جنوبی را در این مقاله مطالعه و آگاهی خود را درباره ازدواج در ژاپن تکمیل بفرمایید .

در باب این موضوع موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور  مفتخر است تا تمامی اطلاعات و شرایط اخذ اقامت و ویزا در رابطه با ازدواج در آفریقای جنوبی ، اخذ اقامت از طریق ازدواج در آفریقای جنوبی ، چگونگی اخذ اقامت و تابعیت کشور آفریقای جنوبی را به اطلاع متقاضیان برساند .

یکی از روشهای مهاجرتی روش ازدواج است و مانند سایر طرق دیگر مهاجرتی قوانین و مقررات مخصوص خود را دارد.

مهاجرت از طریق ازدواج با شهروند کشور دیگر در بسیاری از موارد می تواند  منجر به اخذ اقامت و شهروندی آن کشور شود و از جمله روشهای تقریبا آسان وبا مزایای بسیار می باشد.

آفریقای جنوبی از جمله کشورهایی است که در قانون خود نه تنها ازدواج های رسمی بلکه روابطی که بصورت ازدواج به ثبت نرسیده است و همینطور حقوق هم جنس گرایان را به رسمیت می شناسد.بنابراین در خصوص ازدواج در آفریقای جنوبی امکان صدور ویزا و اقامت برای کسی که بخواهد با یک شهروند آن کشور ازدواج کند وجود دارد تنها چیزی که لازم است پیروی از روالی مناسب میباشد. برای تکمیل اطلاعات خود در باب ازدواج در آفریقای جنوبی  می توانید از موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور کمک بگیرید.

 

 

 

کشور آفریقای جنوبی در نوک  جنوب قاره آفریقا با آب و هوایی استوایی در سواحل دو اقیانوس هند و اطلس واقع شده شده و دارای حکومت جمهوری پارلمانی می باشد. زبان های رسمی رایج در این کشور انگلیسی و آفریکانس و ۹ زبان دیگر آفریقایی است و همینطور دارای جمعیت بسیار متنوع با فرهنگ های متفاوت می باشد. این کشور دارای ۳ پایتخت متفاوت پرتوریا  (قوه مجریه) کیپ تاون (قوه مقننه) و بلوم فونتین (قوه قضاییه) می باشد ، بزرگترین شهر آن ژوهانسبورگ است. این کشور جزو معدود کشورهای آفریقایی است که در آن هیچ وقت کودتا نشده است و انتخاب منظم در طول یک سده اخیر در آن برگزار شده است. آفریقای جنوبی بعنوان ملت رنگین کمان معروف است و به علت تنوع نژادی در این کشور فرهنگ واحدی نمی توان یافت.این کشور بزرگترین صادر کننده طلا در جهان است. آفریقای جنوبی تنها کشور آفریقایی است که به سلاح اتمی دست یافته است. سطح زندگی در آفریقای جنوبی بالاست . اگر قصد مهاجرت و ازدواج در آفریقای جنوبی و فراهم کردن شرایط برای دریافت اقامت آن را دارید. این مقاله می تواند اطلاعات مفیدی در ارتباط با ازدواج در آفریقای جنوبی و دریافت اقامت و تابعیت آن در اختیار شما قرار بدهد و با مطالعه آن می توانید به پاسخ سوالات رایج و متداول در زمینه مهاجرت وازدواج در آفریقای جنوبی برسید.

 

ویزای نامزدی آفریقای جنوبی :

این ویزا برای فردی صادر می شود که با یک شهروند آفریقای جنوبی نامزد شده و با هدف ازدواج در آفریقای جنوبی می رود. اعتبار این ویزا ۳ ماه میباشد.

ویزای شریک زندگی :

این ویزا برای فردی صادر می شود که با فرد دارنده اقامت دائم آفریقای جنوبی دوست و یا سالها هم خانه بوده اما بطور رسمی ازدواج نکرده است. برای روابط همجنس گرایان هم میتوان این ویزا را درخواست کرد اما با ید فرد به شکلی این رابطه را اثبات نماید. مدت زمان اعتبار این ویزا دو سال است و فرد امکان کار، تحصیل در آفریقای جنوبی را با این ویزا داراست.

دریافت اقامت دائم از طریق ازدواج :

اگر فرد متقاضی با یک شهروند آفریقای جنوبی یا فردی که اقامت دائم را داراست حداقل پنج سال یا بیشتر ازدواج کرده باشد می تواند برای دریافت اقامت دائمی در آفریقای جنوبی درخواست بدهد و اجازه اقامت دائم در آن کشور را دریافت کند.فرد میتواند با این مجوز به تحصیل و کار در کشور مشغول شود، چنانچه شخص پس از اعطاء مجوز اقامت دائم به مدت ۵ سال در خاک آفریقای جنوبی زندگی کرده باشد و در هر سال بیش از ۹۰ روز خاک آن کشور را ترک نکرده باشد، به وی شهروندی آفریقا جنوبی اعطاء خواهد شد.

همانند بسیاری از برنامه ها این برنامه نیز نیاز به تکمیل وتایید و ارایه مدارک مختلف دارد یکی از موارد اصلی ارائه گواهی ازدواج است البته به افرادی که دچار بیماری های عفونی واگیردار و افراد بازداشت شده یا محکوم یا تحت پیگرد و افراد تروریست و افرادی که در گذشته از کشور اخراج شده اند اقامت دائم تعلق نمیگیرد.

مدارک زیر نیز برای اعطای اقامت دائم نیاز می باشد :

  • اثر انگشت از تمام انگشتان
  • گواهی عدم سوء پیشینه از تمامی کشورهایی که فرد بعد از رسیدن به سن ۱۸ سالگی به مدت ۱۲ ماه یا بیشتر در آنها سکونت داشته است
  • اثبات حمایت مالی از یکدیگر
  • کپی مجوز اقامت دائم اگر همسر اقامت دائم را داراست
  • کپی اسناد هویت همسر که شهروند یا دارای اقامت دائم است
  • توافقنامه رسمی که توسط دو طرف امضاء شده است
  • گواهی ازدواج
  • چنانچه هر یک از طرفین ازدواج قبلی داشته اند گواهی فوت همسر یا طلاق میبایست ارایه گردد

در این مقاله سعی بر آن بود تا موارد مورد نیاز در ارتباط با ازدواج در آفریقای جنوبی در اختیار شما قرار گیرد. در نتیجه اگرهدف شما ازدواج در آفریقای جنوبی است وعشق شما در مرزهای بین المللی حفظ نشده تنها چیزی که لازم است این است که از روال مناسب پیروی کنید.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قوانین ازدواج در آفریقای جنوبی و یا مهاجرت به آفریقای جنوبی و یا اخذ اقامت آفریقای جنوبی همواره می توانید با موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و مشاوره تلفنی و رایگان به دست آورید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ