شماره تماس موسسه مشاوره ای  MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) چیست؟ موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش خدمات حقوقی مشاوره ای را با استفاده از وکیل یا وکلای داخلی وو بین المللی مقرر می داند.
بهترین روش تماس با ما از طریق شماره های تماس مستقیم با موسسه MIE اتریش می باشد. البته به دلیل کثرت تماس با موسسه ما در اتریش چنانچه قادر به تماس نباشید می توانید برای ما به آدرس ایمیل ذیل، ارسال فرمائید. ما ظرف ۴۸ ساعت کاری (اروپا روزهای شنبه یکشنبه تعطیل است) به شما پاسخ می دهیم. شما همچنین می توانید با موسسات همکار MIE و موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) در ایران تماس حاصل فرمائید. این موسسات مستقل هستند لیکن دوره های خاص را گذرانده و اگر شما از آن ها ناراضی باشید ، ما انها را از همکاری با فردد حذف می کنیم. موسسات همکار از نظارت بسیار دقیق برخوردارند و بر اساس میزان رضایت شما ما نیز از آن ها حمایت حضوری خواهیم نمود. ما با دقت فراوان همکاران خود را در سراسر جهان انتخاب می کنیم و به تمامی سوالات شما با صبوری پاسخگو خواهیم بود.

دفتر مشاوره تخصصی سرمایه گذاری و امور اقامت

(دوستانی که جهت امور تحصیلی با ما در ارتباط هستند بهتر است با سایر دفاتر ما در سراسر جهان تماس حاصل کنند)

ارائه بهترین خدمات مشاوره، دوشنبه الی جمعه از ساعت ۱۱:۳۰ الی ۱۵:۳۰
جهت مشاوره تلفنی رایگان در خدمت شما عزیزان می باشد.
شماره خط ویژه   ۴۹۱۹۶۰۰۰ ـ  (۰۲۱) هزینه تقریبا رایگان (فقط هزینه تا تهران محاسبه می شود)
نکته مهم: به دلیل هماهنگی و امکان نظارت تیم بازرسی موسسه MIE برای تمام شهر ها از شماره خط ویژه استفاده گردیده , که شما با تماس به آن امکان تماس مستقیم با دفتر موجود در شهر خود را خواهید داشت
شماره تماس:
شماره ویژه: ۷۲۰۰۲۲۹۷۷(۴۳+)

 ۷۲۰۰۲۲۰۳۹(۴۳+)

شماره خط ویژه  ۴۹۰۷۶ ـ  (۰۲۱)

شماره خط ویژه   ۴۹۱۹۶۰۰۰ ـ  (۰۲۱)

 فایل صوتی آقای ملک پور در باب مشاوره تخصصی با شخص ایشان