اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج

اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج

اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج در هنگام مهاجرت به هلند ۲۰۱۸ و پس از گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است؟ شرایط اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج چگونه است ؟ راه های اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج  کدام است ؟  قوانین اخذ اقامت هلند از طریق ازدواج به چه صورت است ؟ شما عزیزان اگر خواهان کسب اطلاعات دقیق در خصوص اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج هستید و می خواهید شرایط مهاجرت به هلند از طریق ازدواج و اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج و اخذ شهروندی هلند آگاه شوید همواره خواهید توانست با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در این رابطه و تمامی راه های مهاجرت به هلند و در نهایت اخذ اقامت هلند و شرایط ازدواج در هلند  به صورت کاملا تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

شاید در ذهن شما این سوال پیش آمده که چطور می توان از طریق ازدواج تابعیت کشور هلند را کسب کرد . اگر شخصی ( مرد یا زن ) دارای پاسپورت هلندی باشد و شما با آن شخص رابطه ای داشته اید  و مایل به ازدواج با او هستید می توانید با کمک از وکلای زبده در این امر که آشنا به امور حقوقی کشور هلند باشند تابعیت کشور هلند از طریق ویزای نامزدی و ازدواج را کسب کنید . شخصی که درخواست ویزای نامزدی کشور هلند را دارد می بایست هیچ منع قانونی برای ورود او به کشور هلند وجود داشته باشد ، شخصی که برای این نوع ویزا اقدام می کند می بایست تقاضای خود را مبنی بر نامزدی و ازدواج با شخصی که دارای تابعیت کشور هلند ( پاسپورت هلندی ) است از طریق درخواست قانونی برای این امر MVV اقدام نماید .

MVV  چیست ؟ معادل واژه های هلندی Machtiging voorlopig verblijf   که در اصل به معنای اجازه ورود به کشور هلند به مدت ۹۰ روز یا بیش از آن و شخص متقاضی می بایست از طریق کنسولگری این اجازه را اخذ نماید . پس اگر شخصی با ملیت ایرانی مایل به ازدواج با شخصی که دارای تابعیتی هلندی است ابتدا می بایست این مجوز  (MVV) را اخذ نماید اما این در حالی است که کشورهایی از قبیل : Australia ،  Canada، Japan ، Monaco ،  New Zealand،  Switzerlandو United State  of America نیازی به مجوز MVV ندارند و می توانند مستقیما برای ازدواج با شخص مورد نظر با ورود به خاک هلند به تابعیت هلندی دست پیدا کنند . شخصی که خواستار ویزای نامزدی کشور هلند و ویزای ازدواج کشور هلند می باشد می بایست برای ازدواج با شخص مورد نظر مدارکی را برای اثبات واقعی بودن این رابطه مبنی بر عکس هایی که نشان دهد در یک رابطه ای حداقل ۲ ساله بوده اند و همدیگر را ملاقات نمودند و مدارک شخص هلندی از قبیل مدارک هویتی ( پاسپورت هلندی ) ارایه آدرس منزل و جایی که شخص متقاضی اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج  سکونت دارد و همچنین حمایت مالی خود را مبنی بر اینکه توانایی مالی و ساپورت همسر خود را برای اقامت یک سال در کشور هلند داراست را ارائه نماید .

یکی از مزایای ازدواج با فرد هلندی و اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج این است که فرقی نمی کند که آن شخص مرد یا زن باشد در صورت ازدواج با هر جنسیتی به شما تابعیت کشور هلند داده می شود و این در صورتی است که مدت ۳ سال حداقل از ثبت ازدواج و زندگی مشترک بین آنها بگذرد ، اگر شما مجرد هستید و دارای ملیت ایرانی هستید می بایست برای ازدواج با فرد هلندی در مدارک خود حتما مدرک گواهی تجرد را ارائه دهید و باید خاطر نشان کرد که اگر شما متاهل هستید و می خواهید با فردی که تابعیت هلندی داراست ازدواج کنید و به تابعیت کشور هلند برسید به شما اجازه چنین کاری داده نمی شود و اگر از همسر قبلی خود جدا شده اید می بایست گواهی تجرد را ارئه دهید و یا با این شرایط که مثلا شما به خاک هلند رسیده اید در حالی که از همسر قبلی خود رسما جدا نشده اید ( مدرک گواهی طلاق ) ارائه ندهید شرایط را برای آغاز این پروسه ندارید ، اگر شما شرایط ورود به خاک کشور هلند را ندارید می توانید ازدواج بین المللی خود را در کشوری ثالث به ثبت برساتید با این توضیح که بهتر است ثبت ازدواج در کشوری صورت بگیرد که ازدواج بین المللی محسوب و مورد قبول هلند باشد و یا اینکه ازدواج در کشور هلند صورت بگیرد .

اخذ ویزای ازدواج نامزدی کشور هلند یکی از راه هایی است که می تواند شما را با گذشت پروسه ای ۶ ماهه که در انتظار جواب سفارت هستید در ابتدا به اقامت در کشور هلند و گذشت ۳ سال زندگی مشترک زوجین به تابعیت این کشور برساند راهی است که ایده آل می باشد اما اگر شما شخصی را برای ازدواج در کشور هلند ندارید و اقامت در یک کشور اروپایی مدنظر شما است می توانید یکی از ۴ ویزای دیگر را هدف قرار دهید ( ویزاهای سرمایه گذاری ، توریستی ( که البته به اقامت ختم نمی شود ) ، ویزای کاری یا تحصیلی ) اگر قصد سرمایه گذاری داشته باشید باید سرمایه بالایی داشته باشید و ریسک این پروسه را به جان بخرید که آیا این پروسه با توجه به میزان مالیات های سنگین کشورهای اروپایی راهی پرخطر باشد یا اینکه بخواهید ویزای کاری دریافت نمایید که البته طبق قوانین کشورهای اتحادیه اروپا شما نیاز به دعوتنامه کاری از سمت یک کارفرما دارید که شاید راه آسانی برای ورود شما حاصل نشود و از این رو اکثر افراد هدف را ویزای تحصیلی قرار می دهند که شاید بهترین نوع  ویزا ( کم هزینه ، بدون ریسک ) ویزای تحصیلی باشد که اگر شرایط دریافت آن را داشته باشید با پروسه ای ۷ الی ۸ ماهه خود را به کشورهایی از اتحادیه اروپا برسانید و پس از تحصیل و گذشت ۵ سال از حضور مستمر شما در این کشور بگذرد و به اقامت دائم کشور هلند برسید یا مثلا با تحصیل در یک مقطع تحصیلی که ۲ یا ۳ سال به طول انجامید بتوانید با گرفتن ویزای کار پس از ۲ یا ۳ سال کار کردن به اقامت دائم کشور هلند برسید و با دریافت آن بدون محدودیت به تمام کشورهای حوزه شینگن سفر داشته باشید ، اما شاید شرایطی بهتر در سایر کشورهای اتحادیه اروپا وجود داشته باشد که حتی شما با هزینه ای کمتر به اقامت اتحادیه اروپا برسید ، اگر هدف ویزای تحصیلی باشد کشورهایی همچون نروژ ، فرانسه ، فنلاند ، آلمان ، اتریش دارای نظام آموزشی رایگان می باشند و تحصیل در دانشگاه های دولتی این کشورها برای هر شخصی آرزو باشد ، دانشگاه هایی که دارای رنکینگ بالای جهانی هستند که البته برای ورود شرایط و محدودیت هایی را لحاظ می کنند که دستیابی به پذیرش این دانشگاه ها آن چنان راحت نباشد .

ازدواج در هلند و اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج روش بسیار ساده ای است. با این حال، برخی از موانع اداری وجود دارد که باید پیش از آنکه بتوانید گره را با یکی از عزیزان خود به اشتراک بگذارید، قبل از آن گذشته باشید.
معیارهای ازدواج در هلند و اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج

قبل از اینکه حتی به جزئیات بپردازید، باید بدانید که آیا معیارها / الزامات را برآورده می کنید یا خیر. شما مجاز به ورود به یک ازدواج در هلند نیستید اگر:

(یا شریک زندگی شما) در شهرداری محلی ثبت نشده است.
در حال حاضر ازدواج کرده یا بخشی از یک مشارکت ثبت شده است.
زیر ۱۸ سال سن دارند
می خواهم با یک نسل خون ازدواج کنم

در خصوص اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج  و مهاجرت از طریق ویزای ازدواج و اخذ ویزای ازدواج کشور هلند می توان بیان نمود که اگر شما عزیزان خواهان هستید و میخواهید مهاجرت به هلند از طریق ازدواج داشته باشید همواره خواهید توانست با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و دفتر مرکزی این موسسه در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر این موسسه در سراسر ایران به صورت کاملا تخصصی در خصوص  اخذ اقامت و اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج مشاوره رایگان دریافت نمایید .

اولین کاری که باید در خصوص اخذ اقامت هلند از طریق ازدواج و  اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج انجام دهید این است که حداقل دو هفته قبل از مراسم خود قصد داشته باشید ازدواج کنید (ondertrouw). شما می توانید این کار را در اداره شهرداری خود انجام دهید، تا زمانی که شما یا شریک زندگی خود را به طور رسمی در آن دفتر ثبت نام کنید.

در خصوص اخذ اقامت هلند از طریق ازدواج و اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج توجه داشته باشید که پس از دریافت این اطلاعیه، شما باید ازدواج خود را در عرض ۱۲ ماه مطلع کنید، در غیر این صورت اطلاعیه نامعتبر خواهد شد و مجددا باید درخواست کنید.

ممکن است اسناد دیگر مورد نیاز در این روش وجود داشته باشد، مثلا گواهی تولد شما و مدرکیه که از هر ازدواج یا مشارکت قبلی جدا شده اید.

این مراسم باید توسط یک عضو ثبت شده و واجد شرایط شهرداری انجام شود. شما چند روز قبل از مراسم با این شخص ملاقات خواهید کرد.

در مهاجرت به هلند از طریق ویزای ازدواج هلند برای اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج ، می توانید مراسم خود را در یک ساختمان که توسط شهرداری به طور خاص توسط شهرداری تنظیم شده است، برگزار کنید یا مراسم خود را در محل انتخاب شده توسط شما و شریک زندگی تان داشته باشید، گرچه این هزینه بیشتر خواهد بود.

همچنین ممکن است یک مراسم ساده را برای خیلی ارزان تر داشته باشید، و زمانهای خاصی وجود دارد که ممکن است مراسم شما را به صورت رایگان برگزار کنند. با این حال، این رویدادها معمولا تنها چند دقیقه طول می کشد، موسیقی ندارند و فقط تعداد کمی مهمان می توانند دعوت شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج باید از وبسایت شهرداری محلی خود دیدن کنید.
ثبت نام ازدواج که در هلند برگزار نمی شود

اگر شما متقاضی اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج وارد هلند شده اید که قبلا با همسرتان ازدواج کرده اید، شما مجبور هستید ازدواج خود را با شهرداری محلی خود ثبت کنید. برای انجام این کار، باید گواهینامه ازدواج قانونی یا تأیید شده را ارائه دهید، و این روش بسته به کشور شما که ازدواج کرده اید، متفاوت است.

اخذ اقامت هلند از طریق ازدواج  و اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج

ازدواج ها توسط ثبت نام تولد، مرگ، ازدواج و مشارکت های ثبت شده تعیین می شود. برخی از مسائل مربوط به ازدواج توسط قانون تنظیم می شود. والدین و کودکان، پدربزرگ و مادربزرگ و نوه، و برادران و خواهران ممنوع در هلند ازدواج می کنند، اگرچه ممکن است در صورتی که شرکا خواهران و برادران خود را پذیرفته اند، اجازه داده شود. به منظور ازدواج در هلند، حداقل یکی از همکاران باید هلندی باشد یا اقامت در هلند داشته باشد .

ازدواج در هلند، شرکا باید حداقل دو هفته قبل از قصد خود از ثبت نام تولد، مرگ، ازدواج و شرکت های ثبت شده، ازدواج کنند. آنها می توانند در دفتر امور شهری شهرداری انجام دهند. این روش اطلاع رسانی پیشنهادی (ondertrouw) طبق قانون اجباری است.
ازدواج در هلند به طور کلی جامعه اموال

اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج  مگر اینکه در غیر این صورت مشخص شود، ازدواج به صورت خودکار در جامعه عمومی اموال صورت می گیرد. ازدواج در جامعه عمومی اموال به این معنی است که تمام اموال و بدهی های هر یک از طرفین به اشتراک گذاشته می شود.
قرارداد ازدواج  در هلند :

ممکن است برخی از اقلام، مانند یک فرقه یا ارث، را از جامعه مالکیت حذف کنید. این تنها توسط تستاتور می تواند انجام شود. علاوه بر این، شرکای آینده ممکن است تصمیم بگیرند که یک قرارداد ازدواج توسط یک دفتر اسناد رسمی تهیه شود. این قرارداد شرکای احتمالی موافقتنامه ای را درباره چگونگی انحراف از دستورالعمل های جامعه عمومی اموال انجام می دهد.
ازدواج در هلند ثبت شود

ازدواج هایی که در کشور دیگری برگزار شده اند، نمی توانند در هلند ثبت نام کنند تا گواهی ازدواج تأیید شود. روش تأییدیه متفاوت با توجه به کشور که در آن ازدواج به پایان رسید. همکاران می توانند اطلاعات بیشتری را از سفارت کشور که ازدواج کرده اند درخواست کنند مهاجرت از طریق ازدواج در هلند برای افراد متاهل اجباری است که ازدواج خود را در پایگاه داده شخصی شهرداری (Basisregistratie personen، BRP) ثبت نام کنند. آنها می توانند در دفتر امور شهری شهرداری انجام دهند.

در هلند، شرکائی که نمیخواهند ازدواج کنند، ممکن است به جای مشارکت ثبتنام کنند. ازدواج و مشارکت ثبت شده در این کشور مشابه است.
ثبت نام مشارکت ثبت نام خارجی

مشارکت ثبت شده که در خارج از کشور وارد می شود، در هلند به رسمیت شناخته می شود، در صورتی که تحت قوانین مشابه قوانین مربوط به مشارکت ثبت شده در هلند قرار می گیرد. مشارکت ثبت شده، مانند یک ازدواج، باید در دفتر امور شهرداری ثبت شود.

گزینه دیگریدر خصوص ازدواج در هلند یک توافق همکاری است. این یک توافق نامه کتبی است که مسائل خاصی راجع به زندگی با هم دارند. معقول است که یک دفتر اسناد رسمی یک قرارداد رسمی را تهیه کنید. در بعضی موارد، ممکن است به یک موافقت نامه همکاري با شوهر و مستمری نیاز داشته باشید تا بتوانید از مزایای خاص مانند طرح های بازنشستگی شریک و مزایای اضافی برخوردار شوید.

در اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج هنگامی که یک مرد و یک زن که یک قرارداد مشترک را به دنیا آورده اند، یک فرزند دارند، زن به طور خودکار مادر قانونی است. مرد باید به رسمیت شناختن پدر و مادر قبل از اینکه به عنوان پدر قانونی در نظر گرفته شود.
بدون توافق رسمی زندگی می کنند

اگر شرکا بدون هیچ توافق هماهنگی با هم زندگی کنند، هیچ قانون قانونی تنظیم نمی شود. با این وجود، زندگی کردن با هم، عواقب ناشی از قوانینی را که بعضی از موسسات مانند اداره مالیات و امور گمرکی (مالیات شریک) اعمال می کند، به عهده دارد.

و در پایان موضوع اخذ اقامت هلند و اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج می توان بیان نمود که در خصوص انواع راه های مهاجرت به هلند  از جمله مهاجرت به هلند از طریق ازدواج و  مهاجرت به هلند از طریق تحصیل و مهاجرت کاری به هلند اگر شما عزیزان خواهان اخذ اقامت و اخذ تابعیت هلند  از طریق ازدواج و اخذ شهروندی هلند از طریق ازدواج و چگونگی اخذ ویزای ازدواج هلند و یا شرایط ازدواج در هلند و همچنین شرایط کار در هلند و یا شرایط تحصیل در هلند و کسب اگاهی در خصوص مراحل ازدواج در هلند هستید می توانید همواره با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه ام آی ای اتریش در سراسر دنیاو یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج در سال ۲۰۱۸ به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

Rating: 5
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (5 نظرات, میانگین: 4٫20 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 پاسخ
 1. امید گفته:

  سلام من مجردم ۳۲سالمه گواهینامه پایه یک دارم میخوام برم هلند اونجا اگه باشه ازدواج هم میکنم میشه بیشتر برام توضیح بدین ممنونم

  Rating: ۵
  پاسخ
 2. نديمي گفته:

  با سلام بنده حدود بيست سال هست پاسپورت هلندي دارم و در حال حاضر ايران زندگي ميكنم حدود سه ماه هست با خانمي اشنا شدم و قصد ازدواج دارم مدارك طلاق هلندي و ايراني هم دارم ايا شما ميتوانيد كمك من كنيد كه زود انجام بشود

  پاسخ
 3. ريما گفته:

  با سلام و خسته نباشيد.
  اگر با مرد ايراني مقيم هلند ازدواج كرده
  مي خواستم بدونم جهت درخواست دعوتنامه همسر حداكثر زمان انجام كارها و اينكه چه امتحانات زبان بايد جهت انجام كارها داد ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در صورتی که همسر بتواند هزینه های شما را برای چند سال پوشش دهد امکان اقدام وجود دارد. لطفا با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 4. مریم گفته:

  سلام. من حدود ۳سال است که با مردی هلندی در رابطه هستم. چند بار به ایران امده و‌ ملاقات حضوری داشته ایم که با عکس قابل اثبات است. همچنین چت های ۲سال اخیر در گوشی بنده موجود است.
  ایا در شرایط کنونی شانس گرفتن ویزای نامزدی دارم؟

  پاسخ
 5. فرنوش گفته:

  سلام من ٤ساله که کارت اقامت دریکی ازکشورهای اروپایی رادارم میخواستم بپرسم اگه بایک هلندی ازدواج کنم ؛چه مدت طول میکشه پاسپورت هلندی بهم بدن؟

  پاسخ