اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد

اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد

اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد

آیا به دنبال اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد و راههای مهاجرت به انگلستان از طریق تولد فرزند در انگلستان می باشید ؟ آیا می خواهید در رابطه با شرایط اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد و راههای اخذ اقامت انگلستان اطلاعاتی داشته باشید ؟ قوانین اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد چگونه است ؟ شرایط اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد چگونه می باشد ؟ مهاجرت به انگلستان و اقدامات لازم جهت اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد چگونه است ؟ در اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد چه اصول و نکاتی باید رعایت شود ؟ موسسه حقوقی ملک پور در خصوص اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد مطالبی را گردآوری نموده است ، شما عزیزان اگر می خواهید اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد را انتخاب نمایید در صورت هرگونه سوال و ابهام در خصوص اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد خواهید توانست با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان در خصوص راههای اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

در بین سالهای ۱۹۶۲ و ۱۹۷۱ ، به دلیل نگرانی از افزایش مهاجرت شهروندان از کشورهای مشترک المنافع در آسیا و آفریقا، دولت انگلستان به تدریج سعی در کنترل مهاجرت افراد به بریتانیا کرد و شرایط را بدین منظور سختگیرانه تر اعمال نمودند .

در سال ۱۹۸۱ این قانون که شهروندان مشترک المنافع را نیز به عنوان یک شهروند انگلیسی به رسمیت بشناسند، متوقف شد. همچنین این قانون که با تولد یک فرد در خاک کشور انگلستان ، تابعیت انگلستان به او تعلق خواهد گرفت، یعنی همان تابعیت از راه خاک نیز منقضی شده و این چنین قانونی اجرا نمی شود

. اما اگر شما در انگلستان و یا اروپا حضور دارید راحت تر می توانید با گروه مشاورین ام آی اتریش به صورت مستقیم  تماس بگیرید و از آنها مشاوره در قلب اروپا یعنی شعبه وین در خصوص اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد مشاوره رایگان اخذ نمایید . و یا اینکه با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران مشاوره رایگان دریافت نمایید .

عوامل دیگری نیز باید برای اخذ ویزا در هنگام رفتن به سفارت رعایت شود و آن این است که زوجی که قصد دارند مهاجرت به انگلستان داشته باشند و پروسه ی تولد فرزند در انگلستان را انجام دهند باید از زمانی این پروسه را شروع کنند که در هنگام رفتن به سفارت و انجام مصاحبه با افسر ویزا ، مادر فرزند از نظر وضعیت ظاهری آنچنان نباشد که افسر ویزا بی اعتماد شود و ویزای آن ها را رد نماید .

رایج ترین نوع شهروندی و تابعیت بریتانیا از راه تابعیت خون می باشد و تنها کسی که به طور خودکار از حق اقامت در کشور انگلستان برخوردار خواهد بود، از این طریق می باشد . تمامی افرادی که از شهروندان بریتانیایی متولد می شوند این نوع تابعیت را خواهند داشت . سایر شیوه های تابعیت انگلستان را می توان با استفاده از نحوه های شهروندی بریتانیا که متفاوت است، بدست آورد که متفاوت است . به طور خاص محدودیت برای شهروندان بریتانیایی که توسط تبارشان، این تابعیت را اخذ کرده اند، یعنی از پدر یا مادر بریتانیایی در خارج از کشور انگلستان متولد شده اند، وجود دارد ولی این محدودیت برای سایر اتباع غیر تبار وجود ندارد . این محدودیت شامل این مورد می شود که تنها تا یک نسل و نه بیشتر، در خارج از کشور انگلستان از طریق تولد ، شهروندی از والدین انگلیسی تبار به کودکانشان انتقال میابد ..

از اول ژانویه ی سال ۱۹۸۳ قانون تابعیت در انگلستان بدین شکل شد که هر کودک متولد بریتانیا که پدر و مادرش شهروند بریتانیا بوده باشند یا این شهروندی را اخذ کرده باشند نیز، شهروند همین کشور محسوب می شود .

در صورتی که هر کدام از پدر یا مادر این شرایط را داشته باشند برای اخذ این تابعیت مکفی می باشد .

وضعیت اخذ تابعیت انلستان از طریق تولد  بدین معنی می باشد که پدر و مادر مقیم در انگلستان هستند و حق اقامت دارند و این اقامت دائم است و مختص شهروندان می باشد .

اگر کودکی از تولد تا ۱۰ سالگی در بریتانیا زندگی کند می تواند با حق طول عمر در این کشور ثبت نام کرده و تابعیت آن را اخذ کند که البته این مورد هیچ ارتباطی به پدر یا مادر او پیدا نمی کند .

تا قبل از سال ۱۹۸۳ در صورتی که کودکی در این کشور متولد می شد صرف نظر از شرایط مادر و یا پدرش، یک شهروند بریتانیایی محسوب می شد اما پس از این سال و با تغییر قوانین تابعیت انگلستان از حالت خاک به تابعیت خون، این شرایط تغییر کرد بنابراین با توجه به تابعیت از راه خون باید پدر و مادر و یا حداقل یکی از والدین، حتمأ شهروندی این کشور را دارا باشند .

به طور کلی در حال حاضر امکان کسب شهروندی انگلستان از طریق تولد ، برای افرادی که پدر و یا مادر تابعه ی انگلستان نداشته باشند وجود ندارد و آن افرادی که تابعیت سایر کشورها را دارند می بایست از راه های کسب شهروندی که در انگلستان وجود دارد از جمله زندگی در خاک این کشور و انجام کار و اعمال شهروندی مانند پرداخت بیمه و مالیات، تابعیت خود را اخذ نمایند  .

در پایان بحث مهاجرت به انگلستان و اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد می توان بیان نمود که در این مقاله اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد مورد بررسی قرار گرفت . به طور کلی توصیه می شود که در صورتی که به دنبال اخذ اقامت انگلستان و اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد هستید می خواهید در خصوص بحث اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد اطلاعات بیشتری کسب نمایید و آنگاه از طریق اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد فرزند در انگلستان برای مهاجرت به انگلستان و همچنین اخذ اقامت انگلستان اقدام نمایید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین متخصص و حقوقدانان با تجربه این موسسه به صورت تلفنی و رایگان در خصوص اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد مشاوره تخصصی دریافت نمایید . موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش دارای اطلاعات کامل و جامع در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق تولد می باشد

 

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (28 نظرات, میانگین: 4٫86 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 پاسخ
 1. زهرا گفته:

  سلام خدا قوت ناشنوا هستم ميخوام برم انگليس من و پسرم يك سال و نيم
  ايا انگليس به ناشنوام و بچه توجه مي كند و زود اقامت مي دهد؟!

  Rating: ۴
  پاسخ
 2. لیلی کاشانی گفته:

  سلام زن و شوهر انگلیسی ک تابعیت انگلستان دارند اگر فرزندی در ایران به دنیا بیاور تابعیت فرزند چیست؟

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزيز تابعيت در انگلستان بر اساس خون هست.در صورتي كه خانواده تبعه باشند به بچه نيز تابعيت تعلق ميگيرد.

   پاسخ
 3. سارا گفته:

  سلام من در انگلستان به دنیا امدم و شناسنامه ی انگلستان رو دارم ولی بعد از یک سال از زمان تولدم برگشتیم البته پدر و مادر به علت درمان اعزام شده بودند , الان پزشک هستم میخواستم ببینم چه اقدامی میشه کرد برای مهاجرت

  پاسخ
 4. مهسا گفته:

  سلام همسر من تابعيت انگليس دارد و من الان در ايران هستم و باردار هستم اگر در ايران زايمان كنم با توجه به اينكه همسرم شهروند انگليس هست فرزندم آيا ميتواند اقامت انگليس را دريافت كند؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله می توانند اقامت و سپس تابعیت را دریافت نمایند چرا که کشور انگلستان سیستم خون را دارا است و فرزند تابعیت را از پدر و مادر کسب می نمایند برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 5. Saye گفته:

  سلام من يك سال است عقد كردم شوهرم مقيم انگليس است و خودم ساكن ايران همسرم دو پسر زير ده سال از دوست دختر انگليسيش دارد اونا ٤ساله از هم جدا شدن و ب صورت توافقي مادر بچهارو سرپرستي ميكنه مي خواستم بدونم برأي ويزاي ازدواج من مشكلي پيش نمياد ??

  پاسخ
 6. فاطمه حسینی شکیب گفته:

  سلام. من و همسرم ایرانی هستیم و پسر من در انگلستان متولد شد و تا هفت سالگی ما در انگلستان زندگی کردیم و سپس به ایران بازگشتیم. آیا این حقی را برای پسرم برای گرفتن تابعیت انگلیسی ایجاد میکند؟ پسرم الان ۱۵ ساله است.

  پاسخ
 7. ziba گفته:

  سلام من ۱۳سال پیش انگلیس بودم واقامت دایم داشتم که پاس سرمه ای داشتیم وبعدا دخترم بدنیا اومد وپاس قرمز داره وسیتی زنه ولی ما قبل از اینکه پاس قرمزمونو بگیریم برگشتیم الان دخترم ۱۴ سالش واصلانمیخواد اینجا بمونه ایا ما الان میتونیم از طریق دخترم اقدام کنیم وبریم چون این تحت سرپرستی ماست وسن قانونی نداره وتنهایی به هیچ عنوان نمیتونه بره واز ما نمیتونه جدا بشه لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
 8. احمد اختری گفته:

  باعرض سلام و وقت بخیر
  فرزند ذکورم در تاریخ ۶ فوریه ۲۰۰۳ در شهر لندن بدنیا آمده است . دارای گواهی تولد و همچنین برگه Child Benefid نیز می باشد .
  از ماه مارس ۲۰۰۳ به تهران بازگشتیم و تا سال ۲۰۱۲ با اخذ ویزای توریستی چندین بار به انگلستان سفر کردیم .
  من و همسرم ایرانی هستیم و فقط تابعیت ایران را داریم.
  خواهرم (عمه فرزندم) از سال ۱۹۷۶ در انگلستان زندگی و دارای تابعیت انگلستان می باشد و توانایی حمایت فرزندم را دارد.
  آیا جهت اخذ تابعیت انگلستان برای فرزندم میتوانم اقدام کنم ؟
  آیا راه حل قانونی جهت انجام این کار (اخذ تابعیت کشور انگلستان) برای فرزندم وجود دارد ؟
  آیا از طریق وکیل میتوانم به مقصوn برسم ؟
  جهت اخذ اطلاعات تکمیلی در خدمت هستم ، لطفا راهنمایی بفرمایید .

  پاسخ
 9. mino گفته:

  سلام من ۳۲ سالمه و از دوست پسرم حامله شدم قبل از این جریان قصد داشتم برم انگلیس و پناهنده بشم ولی این مشکل برام پیش امد و اصلا دوست ندارم بچمو سقط کنم ولی اینم میدونم ایران بمونم ب مشکل بر میخورم سوالم از شما اینه اگه من با این شرایط برم انگلیس چ وضعیتی خواهم داشت و اینکه اگه اونجا زایمان کنم ب بچم اقامت میدن یا نه

  پاسخ
 10. فاطمه گفته:

  سلام.من مادرم انگلیسی هست وپدرم ایرانی.وخودم در ایران متولد شدم.در حال حاضر مادرم در کشور خوددش سکونت دارد و من نیز میخواهم تابعیت انگلیس را بگیرم آیا این عمل امکانپذیر است و چگونه میتوانم اقدام کنم.در حالی که نمیتوانم از طریق سفارت انگلیس در ایران اقدام کنم

  پاسخ
 11. نوژن گفته:

  سلام.من مادرم انگلیسی هست و پدرم ایرانی بود ک فوت شد.متولد انگلستان هستم و در سن ۸ سالگی به ایران اومدم با پدرم و مادرم در حال حاضر بعد از جدایی از پدرم در انگلستان است.ایا میتوانم تابعیت انگلستانم و دریافت کنم و باید چکار کنم.در حال حاضر ۳۱ ساله هستم

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض ادب و احترام.
   در پاسخ سوال شما باید عرض شود که از آنجایی که سیستم اعطای تابعیت در کشور انگلستان سیستم خون می باشد، شما می توانید به استناد داشتن پدر یا مادر انگلیسی و به تبع تابعیت پدر یا مادر تابعیت انگلستان را به دست بیاورید.
   جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشبید.
   telegram.me/parsiaanlaw
   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ