اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج

اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج

اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج

 اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج و شرایط مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ شرایط اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج و راههای مهاجرت به کانادا و در نهایت راههای اخذ اقامت کانادا ۲۰۱۸ چگونه است ؟ چگونه می توان به اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج دست پیدا نمود ؟ شرایط اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج چگونه می باشد ؟ آیا اخذ ویزای ازدواج کانادا ممکن و میسر خواهد بود ؟ قوانین اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج و همچنین شرایط ازدواج در کانادا چگونه است ؟ در قوانین ازدواج در کانادا چه اصول و نکاتی باید رعایت شود ؟ الان در حال حاضر بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کانادا این گزینه در صفحات مجازی را جستجو می کنند که راههای اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج را بررسی نمایند ، در صورت هرگونه سوال و ابهام در خصوص اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج و مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج  و همچنین راههای اخذ تابعیت کانادا خواهید توانست با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

در ابتدای بحث اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج  به شرح مختصری از کشور کانادا می پردازیم  کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی و دومین کشور پهناور جهان است که بخش زیادی از خاک آن به دلیل سرمای هوا و نزدیکی به قطب شمال، خالی از سکنه است. ساختار حکومت در کانادا از پادشاه یا ملکه  بریتانیای کبیر، دولت محوری فدرال، دو مجلس سنا و عوام، دولت‌های ایالتی و فرماندار کل (جنرال گاوِرنِر) که به عنوان نماینده ملکه الیزابت ایفای نقش می‌کند، تشکیل شده است. رأی دهندگان کانادا و شهروندان نیز در قاعده این هرم قرار می‌گیرند.

کانادا به ۱۰ استان و ۳ قلمرو تقسیم شده است. استان‌ها در مجموع استقلال زیادی از دولت مرکزی دارند، اما، درجه این آزادی عمل در نزد قلمروها کمتر است. مهم‌ترین استان از لحاظ اقتصادی و سیاسی استان انتاریو می‌باشد که شهرهای تورنتو و اتاوا در آن قرار دارند.

دولت کانادا، در فکر ایجاد قانونی است که به موجب آن، کسانی که خواهان اقامت دائم در کشور کانادا می باشند می بایست به مدت دو سال و یا بیشتر با شریک خود رابطه قانونی داشته باشند. اخیرا تعداد ازدواج در کانادا افزایش یافته است و به یکی از محبوب ترین شیوه های اخذ اقامت دائم کانادا توسط مهاجران مشتاق به این کشور تبدیل شده است.

مهاجران با ویزای ازدواج کانادا باید برای اقامت دائم رابطه طولانی مدت با همسرشان داشته باشند. دولت کانادا، گام های محکمی به منظور تحت کنترل در آوردن این گونه رابطه های دروغین برداشته است. دولت، این قانون را به منظور کنترل مهاجرتِ افرادی که برای اهداف متقلبانه ی خود، از قوانین دولتی استفاده می کنند اِعمال نموده است.

اگر در موردی، رابطه ازدواج در کانادا  ادامه نیابد، فرد بایستی کشور کانادا را ترک نموده و به سرزمین مادری خود برگردد. از طرفی این قانون می تواند برای زن هایی که دارای رابطه ی جابرانه از طرف همسر خود هستند، بسیار سخت باشد. این امر برای زن هایی که توسط همسرشان و یا اعضای خانواده ی همسرشان مورد سوء استفاده و بهره کشی قرار می گیرند بسیار وحشتناک می باشد و از طرفی بسیاری از آن ها گزارشی در مورد آن به پلیس نمی دهند. در چنین شرایطی، بایستی فرایندهایی برای جذب زوج های اصیل و اقامت آن ها در کشور فراهم آید.

پیرامون بحث اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج می توان بیان کرد که در بخش سنتی جامعه کانادا مرسوم است که بعد از ازدواج خانم ها نام خانوادگی خود را به صورت قانونی به نام خانوادگی همسرشان تبدیل می کنند ولی گویا تمایل به این کار روز به روز کمتر می شود. در ضمن هنگام تولد فرزندان می توان نام فامیل کودک را به نام مادر یا پدر ثبت کرد و این بستگی به توافق طرفین دارد.

برخی موارد، هر دو طرف ازدواج، به نوعی با هم ساخت و پاخت می کنند و یا اینکه در ابتدای اقامت با حسن نیت وارد کشور کانادا شده اند اما در ادامه پس از اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج ، به رابطه بین خود خاتمه می دهند. این گام، در راستای همتراز شدن با قوانین دیگر کشورها مثل استرالیا، ایالات متحده آمریکا و بریتانیا است زیرا آن ها نیز رابطه ی دوساله را جهت اقامت در این کشور لحاظ کرده اند. بر اساس قانون این کشور ها، داشتن رابطه ی دو ساله و یا بیشتر از دوسال برای اقامت دائم ضروری می باشد. تا به الان، بیشتر زوج ها اقامت دائم مشروط دریافت داشته اند.

نکته قابل توجه در خصوص اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج این است که در بیشتر استان های کانادا سن ازدواج ۱۸ سالگی به بالاست (بجز بریتیش کلمبیا که ۱۹ سالگی است). به عبارت دیگر هر فردی که ۱۸ سال یا بیشتر داشته باشد می تواند ازدواج کند. کسانی که سنشان بین ۱۶ تا ۱۸ سالگی باشد هم به شرط موافقت والدینشان می توانند ازدواج کنند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج و شرایط ازدواج در کانادا و راههای اخذ ویزای کانادا و همچنین مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج می توانید یا موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش بصورت مستقیم با شعبه مرکزی وین در اتریش تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان در خصوص اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج دریافت نمایید .

همچنین در خصوص بحث ازواج در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج می توان بیان نمود که ازدواج یک قرداد بسیار مهم و حیاتی بین دو نفر است که احتمالا این قرارداد  تا پایان عمر میبایست محترم شمرده شود.

 

ازدواج در ایالت کبک کانادا :

به دو روش انجام میگیرد

الف- عقد و ازدواج مذهبی و مدنی در کانادا

ب- پیوند مدنی و حقوقی( که فقط در ایالت کبک ) به کار میاید . در این روش کلیه مزایای و قوانین   با روش پیوند ازدواج یکسان است.

زن میتواند نام فامیل خود را بعد از ازدواج حفظ کرده تا از کلیه حقوق اجتماعی و مدنی فردی خویش بهر مند باشد.

الزامات ازدواج در کانادا :

ا- ازدواج بین دو نفر انجام میشود. از سال ۲۰۰۵ این تعریف ازدواج بین دو نفر جنس مخالف و یا موافق تعریف شده.

ب- برای ازدواج در کانادا و از شرایط ازدواج در کانادا حداقل  سن با لاتر از ۱۶ سال میباشد. ولی افراد ۱۶ و ۱۷ سال میبایست از دادگاه مجوز داشته باشند.

این کانادا افراد متاهل نمیتوانند ازدواج مجدد داشته باشند  مگر اینکه جدا شده و یا ابتدا جدا و تلاق گرفته باشند.

طرفین ازدواج در کانادا میبایست کاملا دراگاهی مطلق رضایت به ازدواج دهند.

 

هر دو همسر موظف به محترم شمردن همدیگر بوده و در وفاداری و صداقت و همیاری بهم کوتاهی نکنند.

همسران هر یک بتنهایی قادرند که وظایف و مسولیتهای حقوقی و مدنی را بجای یکدیگر انجام دهند. در این شرایط یک نفر مسولیت همه چیز را بعهده نمیگیرد.

چند همسری در کانادا ممنوع است حتی با مجوز مذهبی .

در پایان بحث قوانین اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج می توان بیان نمود که در این مقاله شرایط اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج مورد بررسی قرار گرفت . به طور کلی توصیه می شود که چنانچه قصد اخذ اقامت کانادا و همچنین ازدواج در کانادا را دارید و به دنبال راههای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا هستید و می خواهید در خصوص بحث اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج اطلاعات بیشتری کسب نمایید و سپس از طریق اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج برای مهاجرت به کانادا  اقدام نمایید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین متخصص و حقوقدانان با تجربه این موسسه به صورت تلفنی و رایگان در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج و شرایط اخذ ویزای ازدواج کانادا و همچنین اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (6 نظرات, میانگین: 4٫50 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 پاسخ