اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان

اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان

اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان امکانپذیر است ؟ آیا با شرایط اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان آشنا هستید ؟ قوانین اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان چگونه است ؟ راه های اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان کدام است ؟ اقدامات لازم برای اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان چیست ؟ مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری در مجارستان به چه صورت است ؟ سرمایه مورد نیاز برای اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان چه مقدار است ؟ آیا با اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان می توان به اخذ اقامت دائم مجارستان رسید ؟ آیا شرایط اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان و ثبت شرکت در مجارستان  آسان می باشد ؟ آیا خرید ملک در مجارستان و اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان منجر خواهد شد ؟ موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص شرایط اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان در این مقاله مطالب مفیدی را ارائه داده است . یکی از راه های مهاجرت به کشور های مختلف اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری است.راه ها و قوانین اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان متفاوت می باشد . اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری خرید ملک در کشور مجارستان شاید بتواند راهی برای مهاجرت به مجارستان باشد. شرایط اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان و سرمایه گذاری در مجارستان توضیح داده شده است. شما عزیزان اگر می خواهید در رابطه با اخذ اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت در مجارستان و خرید ملک مجارستان به روزترین و دقیق ترین اطلاعات را بدست آورید همواره می توانید با کارشناسان و حقوقدانان خبره و مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان و اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان مشاوره رایگان اخذ نمایید اطلاعات موثق مهاجرت، اقامت، تحصیل، سرمایه گذاری، کار و خرید ملک در خارج از کشور انتخاب نموده اید .

مجارستان در اروپای مرکزی واقع شده و پایتخت آن بوداپست بوده و عضو اتحادیه اروپا و شنگن میباشد. طبق آخرین آمار دریافتی در ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۷ از سایت worldometers مساحت مجارستان ۹۰۵۳۰ کیلومتر مربع است و حدود ۹ میلیون و هفتصد و چهارده هزار نفر جمعیت دارد. جمعیت مجارستان تقریبا ۱۳/۰ درصد جمعیت جهان است. ۷۳ درصد جمعیت آن شهری است و سن متوسط مردم مجارستان  ۴۲ سال است . در رابطه با اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان لازم است بدانید که نرخ رشد جمعیت در مجارستان منفی ۳۴/۰ درصد میباشد. زبان رسمی مجارستان زبان مجاری بوده و واحد پولی آن فورینت میباشد. نوع حکومت در مجارستان جمهوری است و این کشور در سال ۲۰۰۴ به عضویت اتحادیه اروپا پذیرفته شد. مجارستان با کشورهای اوکراین از شمال شرقی، با صربستان، کرواسی و اسلوونی از جنوب و با اتریش از غرب مرز مشترک دارد. بطورکلی آب و هوای مجارستان معتدل است. با این حال ممکن است دمای هوا در تابستان به ۳۵ درجه و زمستان به منفی ۱۰ درجه سانتی گراد نیز برسد. بر اساس اطلاعات سایتهای countryeconomy و tradingeconomics نرخ بیکاری در مجارستان حدود ۴ درصد میباشد.

در خصوص اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان شایان ذکر است که از سال ۲۰۱۶ بازار املاک در مجارستان با تحول عظیمی مواجه شد و قیمت هر متر مربع آپارتمان در مرکز حدود ۵۰۰۰۰۰ فورینت است. برای خرید ملک در مجارستان لازم است شهروندان خارجی و غیراروپایی حتما اقامت دائم مجارستان را داشته باشند تا بتوانند ملکی خریداری نمایند. اما برای شهروندان اتحادیه اروپا هیچ ممانعتی برای خرید املاک در مجارستان وجود ندارد. اکثر وکلا به ملتهای غیراروپایی پیشنهاد می دهند که برای خرید ملک در مجارستان ابتدا شرکتی ثبت نمایند. قیمت خرید یک خانه در بوداپست از ۶۰۰۰۰ یورو شروع می شود. علاوه بر هزینه خرید ملک هزینه های دیگری چون ۴ درصد هزینه تمبر، ۱٫۵ درصد هزینه وکیل و ۲ درصد هزینه مشاور املاک نیز باید پرداخت گردد. هزینه اجاره سالانه مسکن در بوداپست حدود ۷ تا ۸ درصد قیمت خانه است.

اداره مهاجرت مجارستان مهاجرت به مجارستان از طریق اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان و از طریق راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی را پیشنهاد میدهد که ارزان ترین برنامه سرمایه گذاری در اروپاست و جهت سرمایه گذاری و کارآفرینی در مجارستان می توان از ۵۰۰۰۰ یورو شروع به سرمایه گذاری کرد.

مزایای کارآفرینی و سرمایه گذاری در مجارستان عبارتند از:

 • عضویت در کشور عضو اتحادیه اروپا
 • ویزای رایگان مسافرت شنگن
 • ارزانترین برنامه مهاجرتی اتحادیه اروپا
 • هزینه های پایین و مناسب زندگی در مجارستان

مجارستان مجوز اقامت موقت و اقامت دائم برای صاحبان کسب و کاری که در حال انجام فعالیت در کشور خودشان هستند ارائه می دهد. برای دریافت مجوز اقامت موقت و اقامت دائم مجارستان لازم است کارهای زیر انجام شود:

 • یک شرکت مجارستانی ثبت کنید.
 • یک طرح کسب و کار مناسب بنویسید.
 • از اینکه کلیه ملزومات را برای موفقیت شرکت فراهم نموده اید اطمینان حاصل نمایید.

هنگامیکه مجوز کسب و کارتان پذیرفته شد، همسر و فرزندانتان نیز می توانند به اروپا مهاجرت نمایند.

برنامه اقامت کارفرمایان در مجارستان(HER) در راستای بحث اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان  به این صورت است که اگر یک شرکت جدید در مجارستان ثبت کنید، شما می توانید به عنوان یک عضو خارجی یا مدیر سرمایه گذاری و کسب و کار مهاجرت نمایید. حداقل سرمایه مورد نیاز برای شهروندان غیراروپایی ۵۰۰۰۰ یورو است. محبوبترین نوع شرکت برای خارجیها شرکت با مسئولیت محدود است که حداقل ۱۰۰۰۰ یورو معادل ۳۰۰۰۰۰۰ فورینت می باشد. یکی از مزایای مشارکت در شرکتهای مجارستانی این است که محدودیتی در دپوزیت برای سرمایه در بانک تعیین نشده و ۱۰۰ درصد سرمایه می تواند فوری هزینه گردد. علاوه یر ۵۰۰۰۰ یورو ۵ درصد هزینه های زیر نیز اضافه میگردد که شامل اجاره آپارتمان برای شروع کار، هزینه های مسافرت، بیمه، راه اندازی دفتر، کارکنان و … می باشد. معمولا تاسیس شرکت در مجارستان یک تا دو هفته طول می کشد. مجارستان یک کشور دوستدار کسب و کار است و مالیات برای شرکتهای کوچک ۱۰ درصد است. شرکتهای مجارستانی خودبخود یک شماره EU VAT   می گیرند و لازم است که بطور دوره ای و منظم مالیاتشان را بپردازند.

پیشنهاد این است که  اگر شما عزیزان می خواهید اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان و ثبت شرکت در مجارستان را داشته باشید و برای خرید ملک مجارستان و اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان اقدام نمایید و اگر می خواهید شرایط اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان را بدانید  . می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران  به صورت تخصصی در خصوص چگونگی خرید ملک و سرمایه گذاری در مجارستان  و چگونگی اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان و ثبت شرکت در مجارستان مشاوره رایگان بدست آورید .

 

برای ثبت شرکت در مجارستان و لازم است که موارد ذیل فراهم گردند:

 • ثبت نام محلی، شرکت کاملا ثبت و پذیرفته شده با حساب بانکی و حسابداری
 • حداقل یک مسافرت کوتاه به مجارستان برای افتتاح حساب بانکی
 • طرح کسب و کار و فعالیت تجاری
 • خرید یا اجاره منزل
 • بیمه مسافرتی کامل یا بیمه سلامت محلی
 • درآمد قابل تائید از کسب و کار و یا سایر منابع
 • ارائه عدم سوء پیشینه از کشور مبدا

برای آغاز این فرایند پس از ثبت شرکت در مجارستان می توانید تقاضای ویزای بلند مدت D برای بازدید از مجارستان دریافت نمایید. مجوز اقامت مجارستان حداکثر دوساله صادر می شود و باید در مجارستان تمدید گردد. در صورت فعالیت و پس از طی مدت دوسال، اقامت دوساله دیگری صادر می شود و پس از ۵ سال اقامت دائم در مجارستان می توانید برای کارت اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایید. برای اخذ اقامت دائم مجارستان باید حتما ۱۸۳ روز در سال در مجارستان زندگی کرده باشید و نباید بیش از ۶ ماه از مجارستان غایب بوده باشید.

شایان توجه است که با کارت اقامت موقت مجارستان می توانید به زندگی، کار و مسافرت در کل اتحادیه اروپا و سایر نقاط بپردازید. و حتی می توانید املاک خریداری نمایید. همچنین تردد در حوزه شنگن برایتان رایگان خواهد بود.

بنابراین بسته سال اول ثبت شرکت و سرمایه گذاری در مجارستان مختصرا به شرح زیر است:

 • سرمایه: ۱۰۰۰۰ یورو
 • هزینه های قانونی، تاسیس و وکیل: ۵۰۰۰ یورو
 • هزینه های کلی سال اول: ۱۵۰۰۰ یورو
 • سرمایه افزودنی طی سه سال بعد: ۳۵۰۰۰ یورو
 • کل هزینه ها: ۵۰۰۰۰ یورو
 • در انتهای بحث مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری و اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان و اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان و اقدامات لازم برای اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان و ثبت شرکت در مجارستان می توان گفت که این مقاله در خصوص سرمایه گذاری در کشور مجارستان و اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان برای اطلاعات شما برای شما عزیزان و همراهان همیشگی موسسه حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش گرد آوری شده است . در این مقاله ، سعی شد به پرسش‌های شما در باب چگونگی خرید ملک و سرمایه گذاری در مجارستان  و  چگونگی اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان و شرایط اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان و راه های سرمایه گذاری در مجارستان و خرید ملک مجارستان  پاسخ داده شود. اگر پرسش‌های بیشتری درباره قوانین  اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان و ثبت شرکت در مجارستان برای شما پیش آمده است، می‌توانید با مشاورین مجرب و کارشناسان و حقوقدانان متخصص و مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل فرمایید و در خصوص اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان مشاوره رایگان دریافت نمایید .
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (4 نظرات, میانگین: 4٫50 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 پاسخ
 1. سامان گفته:

  سلام
  محدودیتهای سلامتی و بهداشتی برای گرفتن اقامت دائم در مجارستان شامل چه بیماریهایی است و چه شرایطی دارند؟
  سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله در حال حاضر با خرید ملک در پرتغال می توانید اقامت بگیرید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. mie editor3 گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پور، وقت بخیر. من دارای اقامت مجارستان از طریق سرمایه گزاری هستم. حال با توجه به صحبت های شما در باب خرید ملک و سر مایه گزاری در اروپا کدام کشور اروپایی را جهت خرید ملک پیشنهاد میکنید؟ آیا مجارستان هم همانند اتریش ارزش افزوده مناسب دارد، یا بهتر است با توجه به حق خرید ایرانی ها در اتریش این خرید را در اتریش انجام دهم؟ افراد زیادی همانند من از طریق سرمایه گزاری وارد مجارستان شده اند و حال قصد سرمایه گزاری دارند ولی با توجه به همجواری وین این تردید وجود دارد که کدام کشور جهت سرمایه گزاری مناسب تر می باشد؟ ممنون از اینکه وقت میزارید و پاسخ می دهید.

  پاسخ