اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک

اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک

اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای مهاجرت به لوگزامبورگ ۲۰۱۸ امروزه یکی از موضوعاتی می باشد که در حال حاضر بیشترین متقاضی را برای اخذ شهروندی و اقامت دائم لوکزامبورگ به خود اختصاص داده است که به دنبال آن باید تمانی شرایط اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک را مورد بررسی قرار دهیم تا با آگاهی از چگونگی و شرایط اخذ اقامت لوکرامبورگ از طریق خرید ملک و یا سرمایه گذاری در لوگزامبورگ و یا ثبت شرکت در لوگزامبورگ جهت مهاجرت به لوکزامبورگ اقدام نماییم .

با دانستن و آگاهی از اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک شما متقاضیان عزیز برای مهاجرت به لوکزامبورگ می توانید بسیار راحت و با اطمینان اقدام فرمایید . موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور سعی دارد تا در این مقاله بطور کامل تمامی جوانب خرید ملک در لوکزامبورگ را بررسی نماید و شما متقاضیان را از فواید و شرایط اقامت و مهاجرت به لوکزامبورگ مطلع سازد .

لوکزامبورگ کشور کوچکی در شمال اروپا است که پایتخت آن شهر لوکزامبورگ می‌باشد . لوکزامبورگ با آلمان، فرانسه و بلژیک هم مرز است.

جمعیت این کشور ۵۷۶۰۰۰ نفر است در صورتی که ۴۰% افراد غیر بومی و خارجی هستند . این کشور جزء کشورهای ثروتمند جهان به حساب می آید بطوری که دومین کشور ثروتمند جهان محسوب می شود . مساحت لوکزامبورگ ۲۵۸۶ کیلومتر مربع است . لوکزامبورگ جز امن ترین کشورهای اروپایی به حساب می آید .

این کشور کشور تغریبا گرانی به حساب می آید ولی باتوجه به درامد مردم و ثبات اقتصادی کشور برای ساکنین ،کشور بسیار ارزانی برای زندگی کردن است . مالیات در این کشور بسیار کم است و حدود ۲۲% الی ۲۹% است به دلیل غنی بودن دولت و ثروتمندی کشور می باشد . این کشور تابعیت فقط از طریق تولد و یا ازدواج می دهد در غیر این صورت فقط اقامت دایم ( چند ساله ) میدهد .   با توجه به قانون کشور لوکزامبورگ می توان با خرید ملک اقامت دایم و برای بسیاری از کشور ها تابعیت و شهروندی گرفت .

بگونه ای که می توان با ۵۰۰۰۰۰ یورو سرمایه گذاری کرد و ملک خرید .

خارجیانی که مایل به پذیرش کامل شهروندی لوکزامبورگ هستند، باید شرایط زیر را دارا باشند (لازم به ذکر است که لوکزامبورگ از طریق کار و سرمایه و خرید ملک تابعیت نمی دهد و فقط اقامت دایم را اعطا می کند ) :

 • حداقل ۱۸ سال سن داشته باشند .
 • حداقل پنج سال متوالی در لوکزامبورگ اقامت داشته باشند .
 • نشان دادن دانش کافی از حداقل یکی از سه زبان رسمی لوکزامبورگ ( آلمانی ،فرانسوی ،لوکزامبورگی )
 • خرید ملک در لوکزامبورک به ارزش حداقل ۵۰۰۰۰۰ یورو
 • گذراندن دوره های شهروندی
 • سرمایه گذاری حداقل ۵۰۰۰۰۰ یورو – در یک شرکت لوکزامبورگ (با فعالیت های تجاری، صنعتی یا صنایع دستی) و متعهد به ایجاد حداقل ۵ شغل در سه سال آینده

بعضی از خریداران ممکن است به خاطر قیمت های بالا از خرید ملک در لوکزامبورگ نا امید شوند در حالی که بازار دیگر شلوغ نیست، قیمت خانه همچنان هزینه های معامله را بالا می برد .

در حالی که دولت برای خریدار های خانه کمک و سهمیه هایی در نظر میگیرد . سپرده های خانه ها در لوکزامبورگ در حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد بالاتر از کشور های اروپایی هستند و شما نیز باید در مالیات بر دارایی های اضافی (مانند مالیات ثبت و مالیات مجدد) با قیمت بالاتری خرید کنید .

میانگین قیمت املاک در هر متر مربع در لوکزامبورگ حدود ۴،۵۱۸ یورو است. شهر پایتخت به طور معمول دارای بالاترین قیمت ها (۶،۰۰۱ یورو در هر متر مربع)، نزدیک به آن Bertrange (5،۷۷۳ یورو) و Strassen (5،۶۳۳ یورو) است. طبق آمار دولتی، سوییت بدون اتاق خواب در لوکزامبورگ حدود ۲۵۰،۰۰۰ یورو، یک آپارتمان دو خوابه در حدود ۳۹۵،۰۰۰ یورو و یک خانه برای خانواده چهار نفره و چهار خوابه حدود ۶۶۵،۰۰۰ یورو است.

ماليات بر درآمد سرمايه در صورتي که ملک خود را بعد از دو سال به فروش برساند ، تقريبا نصف مي شود . بنابراین، خارجیانی که برنامه های سرمایه گذاری کوتاه مدت دارند ممکن است مزایای خرید ملک لوکزامبورگ را بازبینی کنند .

الزامات قتنونی خرید ملک :

هنگامی که شما موافقت می کنید که یک خانه را خریداری کنید، یک قرارداد را امضا می کنید ( Promesse de Vente / Vertrag )

این توافق نامه شامل :

 • نام هر دو طرف قرارداد ( خریدار – فروشنده )
 • آدرس هر دو طرف
 • جزئیات فروش ملک و شرایط پرداخت ( مثلا قراردادی که در آن تعهد شود که شما نمی توانید وام مسکن را نگه دارید . قرارداد شما ازتاریخی است که شما مالک خانه می شوید ) .

توافقنامه فروش باید ظرف سه ماه پس از موافقت معامله در اداره ثبت ، ثبت شود . این قرارداد یک سند قانونی است ، بنابراین اگر خرید از بین برود ، طرفین می توانند شکایت و اقدامات قانونی به عمل رسانند .

تامین مالی خرید ملک ( سپرده و وام مسکن ) :

لوکزامبورگ یکی از مراکز مالی پیشرو است ، اگر چه تنها درصد کمی از بانک ها با بانکداری روزمره یا کوچک سرمایه گذاری می کنند . اکثر بانک ها وام مسکن را ارائه می دهند ، ولی برخی از بانک ها اصرار دارند که شما قبلا حساب جاری خود را با آنها داشته باشید و از مدتی قبل در بانک حساب جاری داشته باشید . قابل ذکر است که کشور لوکزامبورگ جزو یکی از با ثبات ترین سیستم اقتصاد جهان و بانک داری می باشد .

هنگامی که شما در لوکزامبورگ تقاضای وام برای خرید ملک می کنید و این تقتضت مقبول می شود به منظور ارزیابی از املاک یک نقشه بردار فرستاده می شود که باید هزینه اش را جدا پرداخت کنید و سپس وام تقاضا شده تایید می گردد .

هنگامی که شما موافقت کردید که ملک را خریداری کنید ، باید یک سپرده را نیز پرداخت کنید . مبلغی که شما پرداخت می کنید بستگی به وام مسکنی که شما درخواست کرده اید می باشد ، اما هزینه آن از ۲۵ درصد سپرده بیشتر نمی شود .

یک دفتر اسناد رسمی در لوکزامبورگ لازم است که تمامی معاملات ملک شما را اداره و ثبت و پیگیری کند .هزینه های اسناد رسمی توسط قانون تعیین می شود و حدود ۱٫۵ درصد از ارزش اموال است .

مالیات ثبت نام (یا مالیات انتقال زمین) یکی از بیشترین هزینه های شما در خرید یک خانه خواهد بود. مالیات ثبت شده ۶ درصد از ارزش اموال است ، با ۱ درصد اضافی مالیات ضبط شده اضافه شده در بالا. این هزینه فقط در صورتی اعمال نمی شود که از مبلغ ۲۰،۰۰۰ یورو (برای یک نفر) یا ۴۰،۰۰۰ یورو (برای یک زن و شوهر متقاضی) تجاوز نکند .

در کل این پروسه ( خرید ملک لوکزامبورگ ) به شکل زیر است :

 • خرید ملک
 • عامل املاک :immobilier – Makler
 • سپرده بانک ( عاملاحتیاط ) : Kaution
 • وام مسکن : hypothèque هیپوتک
 • رفت و آمد ( حضور مداوم در لوکزامبورگ ) : پندلن
 • حضور ۵ ساله

در این مقاله با شرایط و ویژگی های اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک آشنا شدید . در این راستا و در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی دارید ، می توانید در باب اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک با موسسه ی مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک و شرایط مهاجرت به لوگزامبورگ و شرایط خرید ملک در لوکزامبورگ و یا سرمایه گذاری در لوکزامبورگ و یا ثبت شرکت در لوکزامبورگ مشاوره دریافت نمایید و با آگاهی هرچه بیشتر وارد این پروسه برای آغاز مهاجرت امن شوید و اقدامات لازم را به عمل آورید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ