اخذ اقامت فرانسه

اخذ اقامت فرانسه

اخذ اقامت فرانسه

اخذ اقامت فرانسه و یا وکیل مهاجرت برای مهاجرت به فرانسه ۲۰۱۸ چگونه است ؟ راه های اخذ اقامت فرانسه و در نهایت اخذ تابعیت فرانسه چیست ؟ چه کسانی می توانند اخذ اقامت فرانسه پس از تحصیل در فرانسه و یا کار در فرانسه داشته باشند ؟ شرایط اخذ اقامت فرانسه  چیست ؟ برای مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت فرانسه چه کار باید کرد ؟ با مهاجرت تحصیلی به فرانسه می توان به اخذ اقامت فرانسه رسید ؟ برای کسب اطلاعات در خصوص مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت فرانسه و در نهایت اخذ تابعیت فرانسه با کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور حقوق بین الملل و مشاورین متخصص در  موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش به صورت تلفنی مشاوره رایگان اخذ نمایید .

اخذ اقامت فرانسه ازطرقی مانند کار ضمن تحصیل در فرانسه ، تحصیل در دانشگاههای فرانسه و یا سرمایه گذاری در فرانسه و یا ازدواج در فرانسه و یا تولد فرزند در فرانسه و یا ویزای نیروی متخصص در فرانسه ، تحصیل دکترا در فرانسه و داشتن پیشنهاد کاری از فرانسه امکان پذیر است که مراتب هرکدام را می توانید در این سایت مطلع شوید .

 

مفهوم اقامت در کشور فرانسه

هرگونه اقامت در قلمرو فرانسه برای بیش از مدت سه ماه به عنوان اقامت شناخته می شود . برای آن که شما به توانید مقیم کشور فرانسه شوید مستلزم دارا بودن اجازه اقامت در کشور فرانسه را خواهید داشت . البته شایان ذکر است که کشور های حاضر در محدود شنگن برای مردم شان نیازی به اجازه اقامت نخواهد بود ، زیرا که اجازه اسکان از قبل برای آن ها صادر شده است . با این توجه که اجازه اقامت برای مردم شنگن وجود ندارد دارا بودن ( carte de sejour ) برای آن ها بسیار مفید خواهد بود . این کارت به افراد برای اسکان و اخذ اقامت دائم در فرانسه  کمک شایانی می نماید از جمله آن که خدمات دولتی و یا کمک هزینه های مالی و امثاله را برای خود میسر خواهید ساخت

همچنین برای اخذ اقامت فرانسه  اگر شما عزیزان اگر به دنبال مهاجرت به فرانسه می باشید و می خواهید اخذ اقامت فرانسه را بدست آورید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  و دفتر مرکزی این موسسه در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص اخذ اقامت فرانسه  به صورت تلفنی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

از سال ۲۰۰۹ به بعد مقرر شد برای افرادی که خواهان کسب اقامت دائم در فرانسه را بصورت  طولانی مدت بیش از مدت شش ماه را در دارند می بایست بعد از مشخص نمودن نوع اقامت خود و هدف خود به دفتر مهاجرت و اقامت فرانسه مراجعه نمایند و در خواست خود را تسلیم دفتر مهاجرت و اقامت در فرانسه کنند . این اقدام پس از مدت سه از ماه از اقامت در فرانسه برای فرد میسر خواهد بود .

برای افراد حاضر در اتحادیه اروپا و افرادی که تابعیت کشور های عضو شنگن به جز کرواسی را دارا می باشند ، نیازی به دریافت ویزا نخواهند داشت و  تنها برای آن که بتوانند اخذ اقامت فرانسه  داشته باشند نیاز به اجازه اقامت برای اقامت های بالای سه ماه را دارا می باشند . شما برای این امر می بایست به دفتر مرکزی پلیس فرانسه و یا sous – préfecture مراجعه نمایید و در خواست خود را تسلیم نمایید . برای افرادی که امکان و نزدیکی به اداره پلیس ندارند می توانند به دفتر شهرداری mairie در خواست خود را ارائه نمایید . شما برای آن که به توانید اقامت دائم فرانسه را کسب نمایید باید برای این امر یک برنامه اقامت به این کشور ارائه نمایید . فلذا دارا بودن یک اقامت کوتاه مدت صرف بر اقامت فرانسه نخواهد بود و برنامه کافی ای نمی باشد .

برای آن که بتوانید در خواست  اخذ اقامت فرانسه  خود را تسلیم نمایید مستلزم ارائه مدارک و اسناد می باشید . در بسیاری از موارد مدارک و اسناد به شرح ذیل می باشد ، اما در برنامه های مختلف برخی مدارک به آن اضافه خواهد شد .

*ارائه اصل و کپی پاسپورت خود برای یک ویزای اقامت بلند مدت در فرانسه  بلند مدت .

* شناسنامه و یا گواهی تولد de naissance و état civil  که به زبان فرانسوی ترجمه باید شود . در صورتی که در کشور خود مترجم فرانسوی رسمی وجود نداشته باشد باید از سرویس ترجمه سفارت بهره مند گردید .

* ارائه اصل و کپی از مدرک اقامتی شما که در آن باید محل اقامت شما مشخص شده باشد ، قبض برق و یا اجاره محل اقامتی و Justificatif de domicile

* اثبات در آمد مالی خود که در آن باید یک گواهی اشتغال به کار و آخرین برگه دریافت حقوق ارائه شده باشد . افراد متقاضی اخذ اقامت فرانسه  برای اثبات در آمد خود subscription to URSSAF و TVA register  و . . . را دارا باشید . برای افرادی که بازنشسته می باشند برای این امر فقط با نشان دادن بازنشستگی و در آمد مالی کافی ، این مهم کفایت می کند .

* دارا بودن بیمه نامه درمانی .

* در دست داشتن دو عدد عکس پاسپورتی در ابعاد پاسپورت

در صورتی که هر کدام از موارد در فرانسه وجود نداردمتقاضیان  اخذ اقامت فرانسه  موظف به ارائه مدارک فرانسوی خواهید شد .

پس از ارائه مدارک مورد نیاز برای بحث اقامتی خود ، از طرف محل اقدامی مربوطه یک شماره پرونده و یک رسید اقدامی ارائه خواهد شد . این رسید برای شما در حکم یک اقامت کوتاه مدت در فرانسه می باشد . تا زمانی که شرایط اقامتی شما در فرانسه مشخص گردد . فلذا در نگهداری این رسید دقت زیادی داشته باشید . مدت زمان بررسی این مدارک و ارائه پاسخ برای اقامت دائم فرانسه در بازه زمانی بین یک هفته الی چند ماه صبوری لازم را داشته باشید . برای اقامت همسر و فرزندان هم چون فرد اصلی می باشد و همانند وی به همراهان نیز اقامت در فرانسه  ارائه خواهد شد . ( فرزندان زیر سن قانونی شامل این امر خواهند بود  .

در راستای اخذ اقامت فرانسه  می توان اینگونه بیان نمود که امکان مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت فرانسه و مهاجرت به فرانسه از طرق مختلف مانند تحصیل در فرانسه و یا کار در فرانسه وجود خواهد داشت .

اگر شما عزیزان می خواهید که به اخذ اقامت فرانسه  دست پیدا نمایید و برای این امر می خواهید که مهاجرت به فرانسه داشته باشید و برای این امر می توانید مهاجرت تحصیلی به فرانسه و یا مهاجرت کاری به فرانسه را انتخاب نمایید و یا با مهاجرت به فرانسه از طرق مختلف به اخذ اقامت دائم فرانسه دست یابید می توانید با مشاورین و کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا تماس مستقیم با شعبه مرکزی در وین اتریش در خصوص مهاجرت به فرانسه و در نهایت اخذ تابعیت فرانسه به صورت تخصصی مشاوره رایگان اخذ نمایید .

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (16 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...
9 پاسخ
 1. روزبه گفته:

  سلام من ۳۱ سالمه و ۱۷ ساله که موسیقی کار میکنم برای اینکه بدونم شرایطم با شرایط ویزای اقامت هنرمندان فرانسه مطابقت داره یا نه چکار باید بکنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. mie editor3 گفته:

  سلام من خشایار هستم و تقریباٌ ۳ سال هست که در دانمارک با خانمم زندگی و کار میکنیم، ما تصمیم گرفتیم که برای ادامه زندگی به پاریس نقل مکان کنیم و برای این جابجایی هم پیشنهاد کاری داریم پس برای مهاجرت مشکلی نیست، ولی سوالم در مورد اقامت دایم اروپا هست که با نقل مکان به فرانسه ۳ سال اقامتمون در اروپا (دانمارک) میسوزه؟ یعنی از اول باید ۴ سال مالیات، درآمد و زندگی در فرانسه را بگذرونیم تا بتونیم اقامت دایم بگیریم یا از ۳ سالمون میشه استفاده کرد؟ اگر نشه استفاده کرد و ما بعد از گرفتن اقامت دایم دانمارک به پاریس بیایم، شرایط دریافت پاسپورت به شکل میشه؟؟؟ ممنون میشم اگه جوابی ازتون داشته باشم…

  پاسخ
 3. sara گفته:

  سلام من ۱۹ سالمه و میخوام برای ادامه تحصیلاتم ب فرانسه برم اما هیچ اطلاعاتی راجب این ک چطور میتونم اقدام کنم برای این کار ندارم ممکنه کمکم کنید ؟
  و میخواسدم بدونم ک کلا هزینه ی این اقامت چقدر میشه ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید در ابتدا مشخص نمایید که قصد تحصیل در چه رشته ای را دارید تا بتوان اطلاعات دقیقی را ارائه داد اما باید حتما بتوانید مدرک زبان خود را نیز ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. ساره گفته:

  با سلام و احترام. و سپاس فراوان از تمامی راهنماییهای شما.
  من ساره هستم. ۳۲سال سنم هست. لیسانس گرافیک از دانشگاه هنر تهران. ۷ سال سابقه کار تخصصی دارم. و مهارت شغلی و نرم افزاریم بالا هست. امکان مالی نهایت ۲۵- ۳۰ میلیون تومن. با مدرک زبان فرانسه. میخوام بدونم برای منکه هدفم مهاجرت و اخذ اقامت هست، بصورت تحصیلی (رشته انیمیشن)، بهتره اقدام کنم یا ویزای کار؟ چقدر احتمال کار تخصصی پیدا کردن دارم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز امکان مهاجرت برای شما فراهم است اما هزینه ای که می توانید برای مهاجرت داشته باشید بسیار کم می باشد که باید در ابتدا هزینه خود را بالاتر ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *