اخذ اقامت در فرانسه

اخذ اقامت در فرانسه

آیا به دنبال اخذ اقامت دائم فرانسه  می باشید ؟ راه های اخذ اقامت دائم فرانسه  چیست ؟ چه کسانی می توانند اخذ اقامت دائم فرانسه  داشته باشند ؟ شرایط اخذ اقامت دائم فرانسه  چیست ؟ برای مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت دائم فرانسه چه کار باید کرد ؟ آیا با مهاجرت تحصیلی به فرانسه می توان به رسید ؟ برای اخذ اقامت دائم فرانسه ، سال هاست که مردم جوامع مختلف به اخذ اقامت دائم فرانسه فکر می کنند و اخذ اقامت دائم فرانسه را برای خود به یک هدف مبدل نموده اند . راه های مختلفی طی سالها جهت اخذ اقامت دائم فرانسه آزموده شد، از آنجایی که احتمالا هر متقاضی اخذ اقامت دائم فرانسه دوست یا اقوامی دارد که سال ها پیش یا ماه ها پیش به اخذ اقامت دائم فرانسه پرداخته است ، بنابراین موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش بیان می دارد که هر شخص متقاضی زمانی که شروع به اخذ اطلاعات در مورد اخذ اقامت ها یا طرق مختلف مهاجرت می نماید ، در لیست کشور هایی که جستو جو می کند ، قطعا مهاجرت به فرانسه ، راه های اخذ اقامت موقت فرانسه ، راه های اخذ اقامت دائم فرانسه و خطرات مسیر مهاجرت به فرانسه ، راه های قانونی مهاجرت به فرانسه و مفاهیم این چنینی را دنبال خواهد کرد تا بیابد بهترین راه های مهاجرت و اخذ اقامت دائم فرانسه چه می باشد ؟ شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات دقیق و به روز در خصوص مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت دائم فرانسه با کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور حقوق بین الملل و مشاورین متخصص در  موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش به صورت تلفنی مشاوره رایگان اخذ نمایید .

اخذ اقامت دائم فرانسه ازطرقی مانند کار در فرانسه ، ویزای نیروی متخصص در فرانسه ، تحصیل دکتری در فرانسه و داشتن پیشنهاد کاری از فرانسه امکان پذیر است که مراتب هرکدام را می توانید در این سایت مطلع شوید .

 

مفهوم اقامت در کشور فرانسه

هرگونه اقامت در قلمرو فرانسه برای بیش از مدت سه ماه به عنوان اقامت شناخته می شود . برای آن که شما به توانید مقیم کشور فرانسه شوید مستلزم دارا بودن اجازه اقامت در کشور فرانسه را خواهید داشت . البته شایان ذکر است که کشور های حاضر در محدود شنگن برای مردم شان نیازی به اجازه اقامت نخواهد بود ، زیرا که اجازه اسکان از قبل برای آن ها صادر شده است . با این توجه که اجازه اقامت برای مردم شنگن وجود ندارد دارا بودن ( carte de sejour ) برای آن ها بسیار مفید خواهد بود . این کارت به افراد برای اسکان و اخذ اقامت دائم در فرانسه  کمک شایانی می نماید از جمله آن که خدمات دولتی و یا کمک هزینه های مالی و امثاله را برای خود میسر خواهید ساخت

همچنین برای اخذ اقامت در فرانسه  اگر شما عزیزان اگر به دنبال مهاجرت به فرانسه می باشید و می خواهید اخذ اقامت دائم فرانسه را بدست آورید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  و دفتر مرکزی این موسسه در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص اخذ اقامت دائم  در فرانسه  به صورت تلفنی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

از سال ۲۰۰۹ به بعد مقرر شد برای افرادی که خواهان کسب اقامت دائم در فرانسه را بصورت  طولانی مدت بیش از مدت شش ماه را در دارند می بایست بعد از مشخص نمودن نوع اقامت خود و هدف خود به دفتر مهاجرت و اقامت فرانسه مراجعه نمایند و در خواست خود را تسلیم دفتر مهاجرت و اقامت در فرانسه کنند . این اقدام پس از مدت سه از ماه از اقامت در فرانسه برای فرد میسر خواهد بود .

برای افراد حاضر در اتحادیه اروپا و افرادی که تابعیت کشور های عضو شنگن به جز کرواسی را دارا می باشند ، نیازی به دریافت ویزا نخواهند داشت و  تنها برای آن که بتوانند اخذ اقامت دائم در فرانسه  داشته باشند نیاز به اجازه اقامت برای اقامت های بالای سه ماه را دارا می باشند . شما برای این امر می بایست به دفتر مرکزی پلیس فرانسه و یا sous – préfecture مراجعه نمایید و در خواست خود را تسلیم نمایید . برای افرادی که امکان و نزدیکی به اداره پلیس ندارند می توانند به دفتر شهرداری mairie در خواست خود را ارائه نمایید . شما برای آن که به توانید اقامت دائم فرانسه را کسب نمایید باید برای این امر یک برنامه اقامت به این کشور ارائه نمایید . فلذا دارا بودن یک اقامت کوتاه مدت صرف بر اقامت دائم در فرانسه نخواهد بود و برنامه کافی ای نمی باشد .

برای آن که بتوانید در خواست  اخذ اقامت در فرانسه  خود را تسلیم نمایید مستلزم ارائه مدارک و اسناد می باشید . در بسیاری از موارد مدارک و اسناد به شرح ذیل می باشد ، اما در برنامه های مختلف برخی مدارک به آن اضافه خواهد شد .

*ارائه اصل و کپی پاسپورت خود برای یک ویزای اقامت بلند مدت در فرانسه  بلند مدت .

* شناسنامه و یا گواهی تولد de naissance و état civil  که به زبان فرانسوی ترجمه باید شود . در صورتی که در کشور خود مترجم فرانسوی رسمی وجود نداشته باشد باید از سرویس ترجمه سفارت بهره مند گردید .

* ارائه اصل و کپی از مدرک اقامتی شما که در آن باید محل اقامت شما مشخص شده باشد ، قبض برق و یا اجاره محل اقامتی و Justificatif de domicile

* اثبات در آمد مالی خود که در آن باید یک گواهی اشتغال به کار و آخرین برگه دریافت حقوق ارائه شده باشد . افراد متقاضی اخذ اقامت دائم در فرانسه  برای اثبات در آمد خود subscription to URSSAF و TVA register  و . . . را دارا باشید . برای افرادی که بازنشسته می باشند برای این امر فقط با نشان دادن بازنشستگی و در آمد مالی کافی ، این مهم کفایت می کند .

* دارا بودن بیمه نامه درمانی .

* در دست داشتن دو عدد عکس پاسپورتی در ابعاد پاسپورت

در صورتی که هر کدام از موارد در فرانسه وجود نداردمتقاضیان  اخذ اقامت در فرانسه  موظف به ارائه مدارک فرانسوی خواهید شد .

پس از ارائه مدارک مورد نیاز برای بحث اقامتی خود ، از طرف محل اقدامی مربوطه یک شماره پرونده و یک رسید اقدامی ارائه خواهد شد . این رسید برای شما در حکم یک اقامت کوتاه مدت در فرانسه می باشد . تا زمانی که شرایط اقامتی شما در فرانسه مشخص گردد . فلذا در نگهداری این رسید دقت زیادی داشته باشید . مدت زمان بررسی این مدارک و ارائه پاسخ برای اقامت دائم فرانسه در بازه زمانی بین یک هفته الی چند ماه صبوری لازم را داشته باشید . برای اقامت همسر و فرزندان هم چون فرد اصلی می باشد و همانند وی به همراهان نیز اقامت در فرانسه  ارائه خواهد شد . ( فرزندان زیر سن قانونی شامل این امر خواهند بود  .

در راستای اخذ اقامت در فرانسه  می توان اینگونه بیان نمود که امکان مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت دائم فرانسه و مهاجرت به فرانسه از طرق مختلف وجود خواهد داشت . بنابراین اگر شما عزیزان می خواهید که به اخذ اقامت در فرانسه  دست پیدا نمایید و برای این امر می خواهید که مهاجرت به فرانسه داشته باشید و برای این امر می توانید مهاجرت تحصیلی به فرانسه و یا مهاجرت کاری به فرانسه راانتخاب نمایید و یا با مهاجرت به فرانسه از طرق مختلف به اخذ اقامت دائم فرانسه دست یابید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  و موسسات همکار در ایران که توسط اساتید برجسته حقوق و  وکلای به نام و مشاورین متخصص کشور اداره میگردد در خصوص اخذ اقامت در فرانسه  مشاوره رایگان دریافت نمایید.  . موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و موسسات همکار در ایران با توان علمی بالا و به طور تخصصی و خاص و با دقت فراوان امور حقوقی شما را در خصوص مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت دائم فرانسه راهنماییو بهترین راهکار ها را به شما ارائه می نمایند  .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (13 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...
2 پاسخ
 1. ساره گفته:

  با سلام و احترام. و سپاس فراوان از تمامی راهنماییهای شما.
  من ساره هستم. ۳۲سال سنم هست. لیسانس گرافیک از دانشگاه هنر تهران. ۷ سال سابقه کار تخصصی دارم. و مهارت شغلی و نرم افزاریم بالا هست. امکان مالی نهایت ۲۵- ۳۰ میلیون تومن. با مدرک زبان فرانسه. میخوام بدونم برای منکه هدفم مهاجرت و اخذ اقامت هست، بصورت تحصیلی (رشته انیمیشن)، بهتره اقدام کنم یا ویزای کار؟ چقدر احتمال کار تخصصی پیدا کردن دارم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز امکان مهاجرت برای شما فراهم است اما هزینه ای که می توانید برای مهاجرت داشته باشید بسیار کم می باشد که باید در ابتدا هزینه خود را بالاتر ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *