روش های و شرایط اخذ اقامت دائم کانادا

 • مقدمه ای بر شرایط اخذ اقامت دائم کانادا
 • راه های اقامت در کانادا
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تولد
 • اخذ اقامت در کانادا از طریق ازدواج
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق کار
 • اقامت در کانادا از طریق تحصیل
 • اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری
 • اقامت در کانادا از طریق پناهندگی

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مقدمه ای بر شرایط اقامت در کانادا و راه های اخذ اقامت دائم کانادا

اخذ اقامت دائم کانادا و مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸ و گرفتن وکیل مهاجرت با توجه به شرایط مناسب کانادا برای زندگی بنابر آمار نیاز مند تحلیل و بررسی است. شرایط اخذ اقامت دائم کانادا ۲۰۱۸ و راههای مهاجرت به کانادا باید با دقت بیشتری مورد بحث قرار بگیرد. در مورد شرایط اقامت در کانادا و راه های اخذ اقامت دائم کانادا سوالات فراوانی وجود دارد که برخی از آن ها در زیر بیان شده اند.

 • آیا امکان اخذ اقامت دائم کانادا وجود دارد؟ چگونه می توان اخذ اقامت دائم کانادا را بدست آورد ؟
 • راه های اخذ اقامت دائم کانادا مانند تحصیل در کانادا و مهاجرت تحصیلی به کانادا و یا کار در کانادا و مهاجرت کاری به کانادا و یا سرمایه گذاری در کانادا چگونه خواهد بود ؟
 • مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت دائم کانادا چگونه می باشد ؟
 • قوانین اخذ اقامت دائم کانادا چیست ؟

میتوانید مقالات و مطالب موسسه حقوقی ملک پور را در باب مهاجرت به کانادا از جمله اخذ اقامت دائم در کانادا را مطالعه نموده و به نکات اصلی  راه های اخذ تابعیت کانادا ، شرایط اخذ اقامت کانادا ، اقامت پس از تحصیل در کانادا و اقامت از طریق ویزای کار کانادا یا شرایط آن به صورت مشاوره ی رایگان تلفنی دست پیدا نمایید .

کانادا یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای دنیاست که شرایط ایده الی را برای شهروندان و مهاجرانی که به این کشورراه میابند فراهم میکند. اگر به دنبال کسب اطالاعات جامع تری در خصوص اخذ اقامت دائم کانادا و راههای مهاجرت به کانادا مانند ازدواج در کانادا و یا تولد فرزند در کانادا و یا مهاجرت توریستی به کانادا هستید بهتر است تا پایان مفاله ما را همراهی نمایید .

کانادا کشوری است درشمال قاره امریکای شمالی که بعنوان بزرگترین کشورجهان پس از روسیه و دومین کشور پهناور جهان می باشد گرچه جمعیت ان نسبت به وسعتش کمتر است لذا از ان دست کشورهایی محسوب می شود که قابلیت مهاجرپذیری نسبتا بالایی دارد. پایتخت کانادا شهر اتاوا است. کانادا کشوری با اب وهوای سرد می باشد که این سردبودن هوا بدلیل موقعیت جغرافیایی این کشور و قرارگرفتن ان در مناطق شمالی و نزدیک بودن به قطب شمال می باشد. به همین دلیل است که در اغلب شهرهای کانادا شاهد زمستانهای سرد و طولانی مدت هستیم گرچه شهرهای بزرگ کانادا چون ونکوور اب و هوای به نسبت معتدل تری دارد.

می توان گفت کشور کانادا جایی است بین انگلیس و امریکا. زیرا از لحاظ سیاسی تحت کنترل ملکه انگلستان می باشد در عین حال که بدلیل روابط گسترده ای که با امریکا دارد قواعدهای زندگی در ان تا حدودی شبیه به امریکا است.

ازانجا که کانادا کشوری است مدرن وبرخوردار از موقعیت اقتصادی خوب وسیستم زندگی پیشرفته و کیفیت تحصیل بالاهرساله باسیل عظیمی از متقاضیانی که به طرق مختلف خواهان مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا می باشند مواجه است.

راه ها و شرایط اقامت در کانادا

برای ورود به کانادا و اخذ اقامت کانادا راههای متفاوتی وجود دارد:

 1. اقامت کوتاه مدت یا اقامت موقت کانادا می باشد که ازطریق ویزای توریستی میسر است و مدت ان زیر ۶ماه است.
 2. اقامت بلند مدت یا اقامت دائم کانادا می باشد که مدت ان حداقل ۶ ماه است. به کارت اقامت دائم کانادا (پی ار) گفته می شود، که در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۰۲ و براساس قانون مهاجرت و حمایت از پناهندگان کانادا توسط اداره مهاجرت وشهروندی کانادا معرفی شد. این کارت اقامت دائم تنها در کشور کانادا صادر می شود و هر ۵ سال یکبار باطل شده و هر شخص می تواند دوباره با ارائه تقاضانامه و ثابت کردن اینکه متقاضی درمدت موردنظر در کانادا حاضر بوده تمدید می شود.

اگر شما عزیزان در پی مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا و همچنین اخذ پی آر کانادا و در نهایت اخذ تابعیت کانادا هستید می توانید جهت کسب اطلاعات در این زمینه با موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای ام آی اتریش تماس حاصل نوده و به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی در خصوص اخذ اقامت دائم در کانادا دریافت نمایید . همچنین شما عزیزان قادر خواهید بود که باشعبه وین به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید .

برای اخذ اقامت دائم کانادا راههای متعددی وجود داردکه در ادامه به برخی از این راهها اشاره خواهد شد.

شرایط اقامت در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تولد

یکی از طرقی که ازهمان ابتدا باعث انتقال تابعیت کانادایی به افراد می شود تولد فرزند درخاک کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق خاک و خون و تولد فرزند می باشد

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تولد

مقاله مرتبط

اخذ اقامت کانادا از طریق تولد

شرایط اقامت در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج

ازدیگر راههای مهاجرت به کانادا گرفتن اقامت از طریق ازدواج با شخصی است که خود اقامت دائم کانادا را دارد یادارای پاسپورت کانادایی (تابعیت کانادایی)می باشد، که در این پروسه شما حتی نیازی به گرفتن وکیل ندارید وبا ارایه مدارکی ازجمله سند ازدواج به سفارت می توانید اقدام به اخذ ویزا نمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

مقاله مرتبط

اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج

شرایط اقامت در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق کار

یکی دیگر از طرق مهاجرت به کانادا گرفتن اقامت ازطریق ویزای کار به این کشور می باشد:

از انجا که کانادا کشوری است بزرگ وپیشرفته به همه مدل شغلی نیازمند می باشد و همواره به بعضی مشاغل مثل گرایشهای مهندسی و فنی و مربوط به نفت یا پرستاری نیاز بالایی دارد به طوریکه منابع داخلی تکافوی بازار راندارد و به مهاجرین به خاطر شغلشان امتیاز می دهند. اخذ ویزای کاری کانادا از طریق  اسکیل وورکر و یا  اخذ اقامت کانادا از طریق سیستم اکسپرس انتری که بصورت پی بی اس و در دو موحله امتیازبندی می باشدکه اگر درهر دو مرحله واجد حدنصاب امتیازات لازمه بشوید برای شما دعوتنامه اقامت دائم و پی ار کانادا  صادر می شود. این روند که سیستم پول (استخر) نامیده می شود و دارای دو مرحله امتیازبندی می باشد، د رمرحله اول با محاسبه امتیازات شما برای ورود به استخر کسب حداقل ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز می باشد که این امتیازات به سن،نمره ایلتس ، سطح تحصیلات،شغل وتعداد سنوات اشتغال به کارشما تعلق می گیرد.

درمرحله دوم امتیازبندی کسب حداقل ۴۴۰ امتیازاز۱۲۰۰امتیاز ملاک می باشد که در این مرحله داشتن دعوتنامه شغلی از کانادا بسیار کمک کننده می باشد زیرا شما به صرف داشتن پیشنهاد شغلی دراین کشور۶۰۰ امتیاز می گیرید واین عملا شانس شما را برای موفقیت در گرفتن ویزا بالا خواهد برد.

مقالات مرتبط با کار در کانادا

کار در کانادا
امتیازات ویزای کار کانادا
کاریابی در کانادا
هزینه های ویزای کار کانادا

شرایط اقامت در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری

دادن اقامت کانادا ازطریق سرمایه گذاری راهی است که خیلی از کشورها برای جذب سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری و کمک به اقتصاد خود ازان بهره می جویند. در قبال سرمایه گذاری درکانادا دولت به شخص و همراهان قانونی او اجازه اقامت دائم کانادا را می دهد که هم اکنون بامبلغی در حدود دویست هزار دلار قادر به سرمایه گزاری در این کشور خواهید بود.

ثبت شرکت در کانادا
سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک
شرایط سرمایه گذاری در کانادا
خرید ملک در کانادا

شرایط اقامت در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل

در خصوص بحث اخذ اقامت کانادا می توان بیان نمود که کشور کانادا باتوجه به داشتن دانشگاههای معتبر و با رنکینگ بالا درسطح جهان و برخورداری از کیفیت تحصیلی و سیستم اموزشی قوی هرساله متقاضیان تحصیل بسیاری را از سراسر جهان به خود جذب می کند. برای تحصیل در کانادا داشتن یک سری شرایط الزامی است از جمله داشتن مدرک ایلتس و معدل بالا و با توجه به اینکه تحصیل در دانشگاههای کانادا برای دانشجویان خارجی همراه با هزینه می باشد لذا تمکن مالی دانشجویان را می طلبد بنابراین کسی که قصد تحصیل در کانادا را دارد باید بتواند خرج تحصیل و هزینه زندگی خود را بدهد یا ازکشور مبدا ساپورت مالی بشود زیرا از انجا که برخورداری از برخی امکانات تحصیلی چون گرفتن وام تحصیلی در کانادا بیشتر برای دانش اموزان بومی این کشور خواهد بود (local student) مدنظر می باشد تا دانشجویان خارجی یا (international student)

تحصیل رایگان در کانادا
تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا
شرایط بورسیه تحصیلی کانادا
تحصیل در دانشگاه های کانادا

شرایط اقامت در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پناهندگی

یکی از راههایی که بیش از نیمی از مردم همواره به ان بعنوان یکی از راههای سریع اخذ اقامت کانادا به ان فکر می کنند پناهندگی است که با توجه به خطراتی که در مسیر پناهندگی وجود دارد و بدلیل ریسک بالایی که دارد و از انجایی که راه های ورود به کانادا متعدد می باشد و راه های ورود قانونی به کانادا نیز زیاد می باشد این راه به هیچ وجه توصیه نمی شود.

قوانین پناهندگی کانادا
شرایط پناهندگی در کانادا

در خصوص بحث اخذ اقامت دائم در کانادا می توان بیان نمود که کسانیکه در کانادا متولد می شوند موفق به اخذ تابعیت کانادایی می شوند، باتوجه به اینکه  سیستم کشورهایی چون امریکا و کانادا مبتنی بر نظام کامن لا می باشد و از انجایی که کشورهای مبتنی بر نظام کامن لا قابلیت مهاجرپذی بیشتری نسبت به کشورهای مبتنی برنظام سیویل لا چون ایران رادارند لذا این کشورها بیشتر پیرو اصل خاک می باشند و با توجه به اینکه درکشورهای دارای سیستم خاک اصلی ترین نوع تابعیت ازطریق تولد اعطا می شود، و این درحالی است که درکشوری همانند ایران که اصل خون جاری می باشد به صرف تولد از پدر و مادر خارجی در خاک ایران به شما تابعیت ایرانی نمی دهند لذا اگر فرزندی در ایران متولد شود تنها در صورتی ایرانی به حساب می اید که ازپدر ایرانی متولد شود و این درحالی است که کشور کانادا به فرزندی که از پدر و مادر ایرانی و در خاک این کشور متولد می شوند اعطای تابعیت کانادا از طریق تولد فرزند می کند با ذکر این مطلب که صرفا این تابعیت برای فرزند می باشد و تاثیری در اخذ تابعیت برای پدر و مادر ندارد .

مقاله مرتبط

هزینه های زندگی در کانادا

مقاله مرتبط

هزینه های اقامت کانادا
سخن اخر در مورد شرایط اخذ اقامت در کانادا و راه های اخذ اقامت دائم کانادا

همان طور که موسسه حقوقی ملک پو همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص بحث مهاجرت به کانادا و یا اخذ اقامت دائم کانادا بیان شد می توان اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج در کانادا ، کار در کانادا ، تحصیل در کانادا و یا ثبت شرکت یا سرمایه گذاری در کانادا را از راه های اخذ اقامت دائم کانادا نام برد. در هریک از این طریق توضیحاتی مرتبط با ویزای مورد نظر و اخذ اقامت دائم کانادا بیان شد. در صورتی که متقاضیان ورود به کشور کانادا از راه ویزای کار را داشته باشند و یا با عنوان ادامه تحصیل به کانادا ورود کرده باشند و در پی جستجوی کار پس از تحصیل در کانادا باشند می توانند با رعایت شرایط اقامت پس از تحصیل در کانادا اقامت دائم در کانادا را دریافت نمایند. همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص راه های اخذ اقامت دائم کانادا ، شرایط اخذ اقامت دائم کانادا ، اقامت پس از تحصیل کانادا و اخذ اقامت کاری کانادا و …. مشاوره رایگان دریافت نمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

157 پاسخ
 1. حامد هستم یک سخت افزاری گفته:

  سلام.بنده مدرک کارشناسی سخت افزار کامپیوتر با معدل ۱۲ و همچنین مدرک CCNA کامپیوتر با نمره بالا دارم .همچنین مدرک فنی و حرفه ای نصب و تعمیر پکیج دیواری و همچنین مدرک فنی و حرفه ای برق خودروهای ساخت داخلو دارم.پیشنهادتون برای من که هدفم رفتن به کاناداس چیه؟ با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
 2. م. گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من ۳۰ساله و مجرد هستم. مدرک کارشتاسی حسابداری با ۹سال سابقه کار دارم. خواهر مقیم کانادا هستن.
  لطف بفرمایید راهنمایی کنید من از چه طریقی میتونم اقدام کنم؟ خودم بیشتر ازطریق کار مد نظرم هست.
  و چه مقدار هزینه داره و نقدینگی نیاز هست؟
  باتشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر سابقه کارتون در حین تحصیل نیست و مدرک زبان می تونید بگیرید که نمرش بالاتر از ۷ باشه میشه براتون کاری اقدام کرد. مدارکتون در ابتدا معادلسازی میشه

   پاسخ
 3. وخید گفته:

  با سلام
  بنده لیسانس مدیریت دارم و ۳۰ سالمه و همسرم هم ۲۵ سال و لیسانس ای تی داره. با سرمایه حدودا یک میلیارد. بهترین و راحت ترین پیشنهادتون برای اقامت دایم چیه؟ ضمنا من بیزینس زعفران انجام میدم ایا امکانش هست ک کانادا هم همین کارم رو ادامه بدم ؟
  سپاس از راهنماییتون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر می تونید مدرک زبان بگرید راه تحصیلی مناسب شماست. میشه برای هر دو بزرگوار تحصیلی اقدام کرد و یا برای همسر در ابتدا تحصیلی اقدام کرد و شما به عنوان همراه تشریف ببرید و اجازه کار داشته باشید.

   پاسخ
 4. سعید گفته:

  سلام
  من دبیر زبان انگلیسی هستم با دو فرزند که یکی دانشجوی پرستاری هست چگونه با ۱۰۰ هزار دلار می تونم اقامت کانادا بگیرم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید بررسی بشه شرایطتتون ، سن خودتون و فرزندان ، مدارک تحصیلی و .. . اگر قصد اخذ اقامت برای کل خانواده رو دارید روش های سرمایه گذاری مناسب هستند. لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
 5. پارسا گفته:

  سلام با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و دوستان عزیز
  من ۲۴ سالمه کارشناس حسابداری با پس انداز ۱۰۰ میلیون به نظرتون میتونم برای کار یا تحصیل به کانادا برم یا اقامت بگیرم با این شرایط و مقدار نقدینگی؟؟و اگه میشه شرایطش چیه و چطور شروع کنم
  مرسی

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شرایط شما برای تحصیل مناسب است. سرمایه شما برای پرداخت هزینه های دانشگاه کافی است ، اما باید هزینه یکسال زندگی را در حساب داشته باشید تا شانس ویزای شما بالا باشد.

   پاسخ
 6. محراب گفته:

  با سلام
  من مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی دارم و معلم رسمی اموزش پرورش با ۱۱ سال سابقه هستم سنم ۳۱ سال هست و مجردم ، زبانم بد نیست میخواستم بفرمایئد در چ زمینه ای اقدام کنم شانس دریافت اقامت دائم برام زیاده . کلا شانسم در چ حدی هست

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر مدرک زبان در حد آیلتس ۶٫۵ اخذ بفرمایید بهتر است که در ابتدا برای دوره های کوتاه مدت تحصیلی اقدام شود و بعد از آن به کار پرداخت .

   پاسخ
 7. محمود گفته:

  با سلام اینجانب ۳۸ سالم هست دارای مدرک لیسانس معماری و دارای پروانه پایه ۲ مهندسی و عضوهیت مدیره شرکت میخواستم سوالی ازشما بپرسم که برای اقامت کانادا کدام روش و پیشنهاد میکنید درضمن مدرک زبان ندارم .

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن اگر سابقه کار دارین روش کاری بهترین روش هست. باید مدارکتون رو معادلسازی کنید و مدرک زبان هم داشته باشید تا امتیازتون به حداقل موردنیاز برسه

   پاسخ
 8. hossein گفته:

  سلام
  من متولد ۸۲ هستم ودرگیر برنامه نویسی و طراحی مدار های الکترونیکی هستم
  اما از لحاظ سرمایه مشکل جدی دارم (یعنی فقط میتونم در حد هزینه رفت ۱ ماه خورد و خوراک رو تهیه کنم)
  از یه طرف هم مدارک زیادی دارم و عضو انجمن نخبگان هستم
  سریع ترین راه برای اینکه بتونم اقامت اخذ کنم چیه؟
  باز هم یه دنیا ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن باید شما برای بورسیه تحصیلی اماده کنین خودتون رو، در کانال تلگرام مجموعه عضو بشید و فایل های مرتبط رو گوش کنید. مدرک زبان باید داشته باشید و معدلتون هم باید خوب باشه. با توجه به شرایط بورسیه تحصیلی بهترین روش هست.

   پاسخ
 9. مهدي گفته:

  سلام دورد من ۳۸ سالمه ليسانس مديريت با معدل بالا هستم خانم هم فوق ليسانس محيط زيست دارن يه پسر ۳ ساله هم دارم مدارك زبان نداريم يعني زبان سطح پايين هستيم منظور از نمره زبان چيه ازمونش در ايرانه يا كانادا؟دوم انكه با چه مقدار سرمايه لازمه مثلا ۲ ميليارد باشه اين ۲ مليارد بايد به كانادا انتقال بديم و خودمون با اون اونجا كار رابندازيم منظور از از كار راه اندازي چه نوع كاريه مثلا كارهاي توليديه يا سوپر ماركت هم ميشه راه انداخت ايا وقتي با اين مبلغ وارد بشيم اجازه كار داريم غير از اين كه به پولمون دست بزنيم مثلا پول بزاريم تو بانك سودش بگيريم سوم اينكه اگر بخواهيم براي تولد فرزند دوم اونجا باشيم چه مدت قبل از زايمان ميتونيم اونجا باشيم و چه مدت بعدش بايد باشيم تا اقامت به بچه بدن هزينه اقامت براي سه ماه تو كانادا چقدره براي تئلد بچه و اقامت گرفتن ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، نمره زبان شما همان نمره آیلتس یا تافل شما می باشد. بسته به روش اقامت به ۱۰۰ الی ۲۰۰ هزار دلار کانادا نیاز است. شرکت شما باید بیزنس پلان قوی داشته باشه و سودهی خوبی هم داشته باشه.

   پاسخ
 10. محمدرضا گفته:

  سلام خسته نباید ، من ۲۵ سالمه لیسانس ژنتیک دارم بعضی دوره های مربوط به رشته ام رو طی کردم هنوز خدمت نرفتم و زبانمم بد نیست ولی هنوز مدرکه زبانمو نگرفتم لطفا راهنماییم کنید که تا کیی وقت دارم واسه تحصی بعد اقامت اقدام کنم

  Rating: ۴
  پاسخ
 11. محسن حسین پور گفته:

  سلام خسته نباشید . من ۳۷ سال سن دارم. مدرک تحصیلی دیپلم ناقص ریاضی دارم. ولی از سال ۱۳۸۵ جواز کسب رشته عکاسی و فیلمبرداری رو دارم ۱۳ سال میشه. دارای یه فرزند ۷ ساله هستم. خواستم راهنماییم کنید چجوری میتونم اقامت دائم کانادا رو بگیرم.و با چقد سرمایه اولیه میشه اونجا رفت.ایا کشور دیگری هست که شرایطش برای من راحت تر باشه واسه اقامت. ممنون میشم راهنماییم کنید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر مدرک فنی حرفه ای دارین در زمینه عکاسی و مدرک زبان با نمره بالاتر هر ۷ میتونین بگیرین کشور استرالیا گزینه مناسبی هست. سیستم کاری در کانادا و استرالیا امتیازی هست

   پاسخ
 12. مصطفی گفته:

  با سلام
  من ۲۰ سالمه با مدرک دیپلم تجربی و گواهینامه خدمت سربازی هم رفتم پول زیادی هم ندارم و میخام اقامت دائم تو کانادا رو بگیرم، میتونم مدرک فنی تو هر کاری رو هم بگیرم اگه واسه گرفتن اقامت خوب باشه
  پیشاپیش از لطف و راهنماییتون ممنونم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن بهترین روش تحصیلی هست ، برای مدرک زبان اقدام بفرمایید و سریع اقدام بفرمایید تا گپ تحصیلی شما زیاد نشده. باید آیلتس ۶ اخذ بفرمایید که مستقیم اقدام بشه و دوره زبان نداشته باشید.

   پاسخ
 13. zeinab گفته:

  سلام
  من خانمي ٣٤ ساله هستم كار من و همسرم هنري هست كل سرمايه اي كه ميتونيم براي اخذ اقامت بزاريم دو ميليارد هست به نظر شما از چه راهي اقدام كنيم بهتر هست؟ ما هنوز فرزندي نداريم آيا ميتونيم از قانون خاك استفاده كنيم ؟ اين روش چقدر هزينه داره ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید کامل شرایط رو بدونیم، مدرک زبان ، سابقه کار و اخرین مدرک تحصیلی موارد مهم هستند. به نظر میشه برایش شما جهت کار و تحصیل اقدام کرد. بله میشه از قانون خاک استفاده کرد و با تولد فرزند در کانادا برای ایشان شهروندی کانادا را اخذ کرد ولی برای والدین بهتره که روش های کار و تحصیلی یا سرمایه گذاری اقدام بشه.

   پاسخ
 14. فاطمه عباسی گفته:

  سلام من دختری ۱۹ سالم و پرستاری میخونم و زبان انگلیسی هم بلدم بهترين راه و بی دردسر ترین راه برای اقامت کانادا براى من چیه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 15. لیلا گفته:

  با سلام خانمی ۴۰ ساله هستم با مدرک فوق لیسانس علوم تربیتی گرایش فلسفه تعلیم و تربیت شانزده سال سابقه کار در ارگان دولتی دارم همسرم نیز ۳۶ ساله مدرک لیسانس مدیریت دارن هشت سال سابقه در ارگان دولتی دارن یک دختر سه سال و نیم هم داریم حدود یک میلیارد سرمایه داریم کدام راه رو برای اقامت در کانادا توصیه می کننین؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر بتونید مدرک زبان با نمره بالای ۷ بگیرین برای کار میشه براتون اقدام کرد البته با توجه به رشته برای شما شانس کاریابی خیلی بالا نیست ولی برای همسر میشه شرایط رو خوب ارزیابی کرد.

   پاسخ
 16. آریانا گفته:

  سلام بنده دو فرزند ( ۱۶ و ۱۳ ساله ) دارم و در جایی خواندم که اگر اقامت دائم کانادا را داشته باشیم تحصیل دبیرستان رایگان است . فرزندانم هر دو به زبان انگلیسی مسلط هستند . می خواستم بدونم این درسته و اگر اقامت دائم بگیرم این اتفاق می افته؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 17. لادن گفته:

  سلام بنده با لیسانس کشاورزی و دانشجوی ارشد تربیت بدنی و مدرک مربی پیلاتس در سن ۳۶ سال با دو فرزند ۶ و ۸ سال چگونه میتوانم برای اقامت درخواست دهم ؟ بدون سابقه ی کار اداری و رسمی ..

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به شرایط اولیه شما شاید راه تحصیل براتون مناسب باشه. اگر هم سرمایه کافی رو دارین میشه برای سرمایه گذاری اقدام کرد.

   پاسخ
 18. Saina گفته:

  سلام
  ۳۶ سال دارم و دکترای صنایع غذایی دارم. ۵ سال سابقه کار مرتبط با رشته دارم .بهتره از چه طریق اقدام کنم برای کانادا؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 19. مقیمی گفته:

  سلام بنده ۳۹ سال سن دارم با مدرک کارشناسی ارشد حسابداری.۱۲ سال سابقه کار در ارگان دولتی و همسرم ۳۷ ساله با مدرک کارشناسی حسابداری و ۵ سال سابقه بیمه. حدود ۵میلیارد ارزش کل دارایی هامون هست. بهترین روش برای اقدام چیست؟ ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر مدرک زبان با نمره بالا دارین کاری روش خیلی خوبی هست. مدرک زبان با نمره بالای ۷ . اگر هم قصد دارین سریع اقدام بفرمایید روش های سرمایه گذاری اقامت کل خانواده رو تضمین میکنه که به نظر شرایطش برای شما هست.

   پاسخ
 20. حسین گفته:

  سلام من ۵۰ سال دارم اگه بخوام اقامت دائم کانادا بگیرم ایا برای تحصیل فرزندانم اقدام کنم بهتره یا سرمایه گذاری و چقدر سرمایه لازمه سپاسگزارم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با ۱۰۰ هزار دلار میشه در کانادا سرمایه گذاری کرد. اگر مایل هستید اقدام کنید ما می تونیم کمکتون کنیم. برای تحصیل فرزندان هم میشه اقدام کرد. باید شرایطتون کامل بررسی بشه

   پاسخ
 21. A B گفته:

  با سلام
  بنده فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه شریف + ۶ سال سابقه کار هستم. ۶ مقاله ISI و کنفرانس،مدرک تافل ۸۰ دارم که بیش از دو سال ازش گذشته. مهارت های کامپیوتری و آزمایشگاهی زیادی هم دارم. تا حالا هر جا برای پذیرش دکتری اقدام کردم موفق نشدم. میشه لطفاً راهنماییم کنید.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایطتون خیلی خوب هست . برای دکترا باید سوپروایزر داشته باشید که مهمترین نکته هست. با اساتید معتبر فیلد تخصصی خودتون ارتباط بگیرین. ما می تونیم برای پذیرش دکترا کمکتون کنیم. لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 22. رویا گفته:

  با سلام
  من ۳۴ ساله هستم دارای مدرک کارشناسی مهندسی مدیریت اجرایی با معدل ۱۳٫۹۳و یه مدرک کاردانی کامپیوتر هم دارم . همسرم ۳۹ سال داره و کارشناسی حسابداری .یه دختره ۱ ساله هم دارم .با توجه به نرخ ارز میشه گفت شرایط مالی خوبی نداریم .پیشنهاد شما برای اینکه بتونیم اقامت دائم کانادا رو بگیریم کدوم راه هست .از نظر مالی هم بفرمائید چقدر سرمایه لازم دارد؟
  با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به شرایط اگر برای کار اقدام بفرمایید میشه نتیجه خوبی رو پیش بینی کرد. مدارکتون باید معادلسازی بشه در ابتدا ، اگر سرمایه کافی رو داشتن تحصیل شما هم گزینه مناسبی بود. مدرک زبان هم باید اخذ بفرمایید که امتیازتون بالاتر باشه

   پاسخ
 23. کوثر گفته:

  باعرض سلام وخسته نباشیددختری
  ۲۱ساله ام وازلحاظ مالی میشه گفت ضعیف هستم آیا باصرف اینکه درچهارسال آینده مدرک تافل بگیرم ولیسانس پرستاری روهم تموم کنم
  میتونم باحداقل هزینه اقامت کانادا رو بگیرم؟بااین شرایط من بنظرشماکدوم کشوربهتره؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای پرستاری انگلستان ، کانادا و اتریش گزینه های مناسبی هستند. تافل یا آیلتس با نمره بالا باید بگیرین ، در حد آیلتس ۶٫۵ و ۷ ، تحصیل در کانادا برای دانشجویان بومی هم با شهریه هست و شما باید حداقل سرمایه رو داشته باشید.

   پاسخ
 24. رویا میر گفته:

  سلام ف من ۴۳ ساله( فوق لیسانس نفت) و همسرم ۴۶ ساله (مهندس معمار ) با سرمایه ۴٫۵ میلیارد هستیم- با توجه به اینکه تمکن مالی جهت مهاجرت به روش سرمایه گذاری را نداریم چه راهکاری پیشنهاد میکنید ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن روش های تحصیلی و کاری برای شما خیلی مناسب نیستند ، مگر برای فرزندان اقدام بشه. با روش های سرمایه گذاری میشه اقدام کنید ، برای اکثر کشور ها هم سرمایه لازم رو دارین

   پاسخ
 25. محمد نیک پسند گفته:

  سلام بنده ۱۵ سال سابقه کار تولیدات کشاورزی ومرکبات رو دارم میخواستم بدونم از این طریق هم میشه اقدام کرد

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله میشه از روش های سرمایه گذاری در کانادا استفاده کرد و اگر شرایط بهره برداری از تخصص شما در کانادا وجود داره برای اون اقدام کرد.

   پاسخ
 26. علی حسن پور گفته:

  سلام ..بله بنده تمایل زیادی دارم در این گفتگوها شرکت نمایم ..با سپاس فراوان از شما.بنده ۴۰ سال سن و ۱۵ سال سابقه کار و کاردانی مددکاری اجتماعی دارم ..میخام با همسر و فرزندم برای کار و یک زندگی خوب در کانادا را شروع کنیم.وجودم و فرزندم در همانجا ادامه تحصیل بدیم ..آیا شرایطش وجود دارد .با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
 27. بهار گفته:

  با سلام و خسته نباشید..بنده ۳۱ سال سن دارم و لیسانس حسابداری و سابقه کار در زمینه برنامه نویسی و کارشناسی فروش دارم و برای دوره های آیلتس اقدام کردم و هنوز سرمایه ندارم تصمیم دارم تا ۵ سال آینده برای کانادا اقدام کنم و اینکه بنده برنامه نویسی انجام میدم اما مدرکش رو ندارم.به نظر شما با این شرایط میشه به اقامت فکرد کرد تا ۵ سال آینده و بهترین روش برلی بنده که مجرد هستم چی می تونه باشه و برای اقامت حدودا هزینه چقدر نیاز هست.ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای مهاجرت هرچه سریع تر اقدام بفرمایید بهتر خواهد بود چرا که افزایش گپ تحصیلی ریسک ویزا را افزایش می دهد. وابسته به روش مدنظرشما برای اخذ اقامت هزینه ها متفاوت خواهد بود

   پاسخ
   • بهار گفته:

    خیلی ممنون تشکر یعنی شما می فرمائید از طریق تحصیل اقامت بگیرم؟ و اینکه الان هزینه ای ندارم برای اقامت که بخوام زود اقدام کنم

    Rating: ۵
    پاسخ
    • m.s گفته:

     با سلام، تحصیل در کانادا با هزینه همراه است ، اگر می توانید مدرک زبان اخذ بفرمایید پیشنهاد می شود که برای کار اقدام نمایید که هزینه آن به مراتب کمتر از تحصیل است.

     پاسخ
 28. سارا گفته:

  با عرض سلام ، سارا هستم ، ۳۸ سالمه فوق دیپلم مدیریت دارم با ۱۰ سال سابقه کار حسابداری ، میخوام بدونم میتونم از طریق ازدواج با فردایرانی که اقامت داره ، من هم اقامت بگیرم. چقدر زمان میبره و اینکه میتونم دختر ۱۲ ساله ام رو با خودم ببرم ؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر ایشون اقامت داشته باشند میشه برای شما اقدام گرد و بهتره که فرزند ایران بمونن و بعد از اقامت گرفتن شما برای ایشون هم اقدام بشه

   پاسخ
 29. میلاد گفته:

  سلام
  ۲۱ سالمه و سال دوم کارشناسی رو دارم در رشته مهنسی کامپیوتر میخونم
  پیشنهادتون برا من چیه؟
  همینجوری بخونم و برای دکترا اقدام کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، میشه برای لیسانس و فوق اقدام کرد. برای لیسانس باید مدرک زبان با نمره ۶ داشته باشید و برای فوق باید ۶٫۵ ارائه بفرمایید.

   پاسخ
 30. محمد گفته:

  با سلام . بنده ۳۶ سال سن دارم و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی نرم افزار هستم . ۸ سال سابقه کار مرتبط نیز دارم . همسرم نیز ۳۳ ساله ودارای مدرک لیسانس مدیریت می باشد . یک فرزند ۵ ساله هم دارم و هر دو در مراحل مقدماتی دریافت مدرک آیلس هستیم . درخواستم از حضرتعالی این هست که بهترین روش برای اخذ اقامت در کشور کانادا را برای بنده تشریح بفرمایید . با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید شرایط شما به صورت کامل بررسی شود. می توان برای کار شما و تحصیل همسر در نگاه اول اقدام کرد. هر دو بزرگوار باید مدرک زبان اخذ بفرمایید که نمره آن بالای ۷ باشد

   پاسخ
 31. M.N گفته:

  سلام بنده ۳۵ سال سن دارم مدرک تحصیلیم دیپلم ریاضی است ۱۳ سال بیمه خدمات درمانی دارم و در حال تقویت زبان انگلیسی و اخذ مدرک ایلتس هستم همسرم نیز ۳۴ ساله و دارای مدرک کارشناسی کشاورزی هستند و فوق لیسانسشون رو هم در کشاورزی کامل کردند و فقط پایان نامه مونده و ایشان هم در حال تقویت زبان هستند
  فرزند ۵ ساله هم دارم
  حدود یک میلیارد تومان هم سرمایه دارم لطفا جهت اخذ اقامت کانادا راهنمایی بفرمایید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بهتر است که همسر به عنوان نفر اصلی پرونده در نظر گرفته شوند. برای ایشان می توان برای تحصیل و کار اقدام کرد . شما و فرزند نیز در ادامه می توانید به ایشان ملحق شوید.

   پاسخ
 32. Fs گفته:

  سلامی دوباره ببخشید یه سوال دیگه داشتم اینکه اگر تو دانشگاه زبان المانی بخونم برای اتریش یا ایلس ۶/۵ بگیرم برای کانادا مدرکشو وقتی برای تحصیل اقدام کنم از من هزینه تحصیل رو میگیرن یا به اصطلاح بورسیه میکنن(هزینه رایگان)؟ مرسی

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، تحصیل در کانادا برای دانشجویان بومی هم با پرداخت هزینه انجام شدنی هست . برای اتریش هم اگر به زبان انگلیسی اقدام بفرمایید در بعضی از رشته ها باید هزینه بپردازید. اگر قصد تحصیل با هزینه کم رو دارین ، زبان آلمانی یاد بگیرین و برای المان و اتریش اقدام کنید.

   پاسخ
 33. علی گفته:

  سلام خدمت آقای ملک پور من ۱۶ سال سن دارم تو این سنو سالم برا کار و زندگی فکر میکنم شما راه حل پیشنهادی چیزی بگین خودم تو پایه دهم رشته ریاضی فیزیک تحصیل میکنم و تا ۴ ماه آینده تافل میگیرم وضعیت خانواده ام اونقدر مرفه نیست لطفا بنده را راهنمایی کنید تا آینده بهتری داشته باشم ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، لطفا در کانال عضو بشید و اطلاعات کامل دریافت بورسیه های تحصیلی رو مطالعه کنید. قطعا با این دید مثبت نتایج فوق العاده ای براتون رقم می خوره

   پاسخ
 34. وحید گفته:

  سلام ۳۴ سال سن دارم لیسانس حقوق۱۳ سال بیمه در اداره دولتی که با رشته ام مرتبط نیست و همسرم فوق دیپلم کامپیوتر با ۷ سال بیمه با یک فرزند ۳ماه با دارایی حدود ۶۰۰ میلیون و زبان هم تازه شروع کردیم بخونیم ایا امکان اقامت از طریق کار برای ما هست ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در کانادا باید امتیاز محاسبه بشه، سن و سابقه کار خوب هست ، اگر آیلتس بالای ۷ بگیرین میشه اقدام کرد. خانم هم مدرک زبان بگیرین در نمره شما تاثیر گذار است. ، برای رشته حقوق باید مدارکتون معادلسازی بشه در ابتدا

   پاسخ
 35. Fs گفته:

  جناب مثلا اگر من در دانشگاه های دولتی معتبر ایران تحصیل کنم و مدرک لیسانس بگیرم و زبانم هم خوب باشه ولی مدرکشو نداشته باشم در این حالت چجوری میتونم اقامت دائم بگیرم حالا هر کشوری شد؟ خیلی ممنون که وقت میگذارید و پاسخ میدهید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر دانشگاه دولتی بخونین و مدرک زبان آلمانی بگیرین میشه برای اتریش اقدام کرد و بعد از تحصیل کار کنید و اقامت دائم بگیرین. برای کانادا هم اگر مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ بگیرین و برای دوره های تحصیلی اقدام کنید و سپس کار پیدا کنید میشه اقامت دائم گرفت.

   پاسخ
 36. Fs گفته:

  سلام بنده پسری هستم ۱۹ ساله با مدرک دیپلم به نظر شما برم به دانشگاه در رشته زبان تحصیل کنم و ایتلس بگیرم بهتره برای کسب اقامت یا از طریق ازواج بهتر است ؟ با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی با توجه به سن راه تحصیل به نظر برای شما مناسب تر است. اگر شما بعد از تحصیل کار پیدا کنید می توانید برای اقامت دائم هم اقدام بفرمایید.

   پاسخ
 37. پژمان گفته:

  با سلام و عرض ادب
  آیا امکان اخذ اقامت دائم برای دانشجوی محصل در رشته های مستر در کانادا بعد از تحصیل با توجه به اینکه دانشجو از طریق معافیت تحصیلی پذیرش شده باشد وجود دارد؟ البته این مورد خود بنده هستم بهمراه ۴ سال سابقه کار در دریا مرتبط با رشته خودم ۲۸ ساله

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی اگر شما برای رشته های که مدت زمانشون بیشتر از یکسال هست اقدام بفرمایید یه سال وقت دارین که دنبال کار بگیردین ،اگر کار مناسب پیدا کنید میشه اقامتتون رو به کاری تغییر بدین

   پاسخ
 38. مجید گفته:

  سلام وخسته نباشید
  خواستم ببینم موسسه شما خدمات جاب آفر انجام میده یا نه؟
  بنده ۳۴ سال سن و ۱۲ سال سابقه کار در وزارت نفت بصورت رسمی دارم
  جهت اقامت دائم کانادا

  Rating: ۵
  پاسخ
 39. امیر فتحی گفته:

  سلام من ۳۴ سال سن دارم و متاهل و دارای یک فرزند ۳ ساله هستم و مدرک لیسانس صنایع ولی شغلم مدیریت فروش تو شرکت خصوصی بوده و حدود ۴ سال هم هست برای خودم کار میکنم ( زمینه اسانسور ) میخواستم بدونم چه راهی برای گرفتن اقامت دائم پیشنهاد میکنید .ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن تون و مدرک تحصیلی روش کاری در ابتدا مناسب به نظر میرسه ، ولی نیاز هست تمامی شرایطتون بررسی بشه . سابقه کارتون باید مرتبط با رشته باشه و نمره زبان بالای ۷ داشته باشید.

   پاسخ
 40. AMIRI گفته:

  سلام وقت بخیر
  آقایی مجرد و ۲۵ ساله هستم دارای مدرک لیسانس عمران و ۱ سال هم سابقه کار در کارخانه را دارم و قصد انجام کار و زندگی در کانادا را دارم آیا شرایطی با هزینه کم برای زندگی در کانادا برای بنده وجود دارد؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار باید امتیازتون محاسبه بشه و مدرک زبان داشته باشید. لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا امتیازتون رو محاسبه کنند و کامل راهنماییتون کنن

   پاسخ
 41. شیوا اسودی گفته:

  سلام سه نفر هستیم ….خودم ۳۸ساله – فرهنگی – ۱۱ سال سابقه آموزش و پرورش – مدرک کارشناسی ارشد برق(مخابرات) …. شوهرم ۴۱ ساله – کارمند پتروشیمی (واحدابزار دقیق)- ۱۵ سال سابقه خدمت در پتروشیمی- مدرک کارشناسی ارشد برق(الکترونیک)…. پسرم ۱۳ ساله – دانش آموز …. هیچکدوم مدرک زبان نداریم….ویزای تحصیلی و سرمایه گذاری نمیخوام … پیشنهادتون برای من چیه؟ اگه ممکنه راهنماییم کنید.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، خب طبیعتا فقط روش کاری میمونه که باید امتیازتون محاسبه بشه براش. اگر شما بتونین مدرک زبان با نمره بالا بگیرین میشه براتون اقدام کرد و برای به حدنصاب رسیدن نیاز هست که همسر هم مدرک زبان ارائه بدن .

   پاسخ
 42. ر-محمدیان گفته:

  سلام خانمی ۴۲ ساله هستم، متاهل ، لیسانس مهندسی بهداشت محیط با ۱۵ سال سابقه بیمارستانی و یک پسر ۸ ساله دارم
  همسرمم ۱۵ سال سابقه کار در آزمایشگاه با مدرک لیسانس بهداشت عمومی هستن
  چطور و چه اقامتی می تونیم واسه کانادا بگیریم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، اگر مدرک زبان با نمره بالا داشته باشید میشه برای کار اقدام کرد ، با توجه به سن شاید پروندتون ریسک داشته باشه ولی باید کامل بررسی بشه

   پاسخ
 43. fati گفته:

  سلام.من ۲۲سالمه و یک سال دیگ از دانشگاه اصفهان با مدرک زبان و ادبیات ارمنی فارغ تحصیل میشم.زبانم خوبه‌ولی مدرک آیلتس ندارم.سابقه ی کارهم ندارم.
  درضمن نامزدم در زمینه ی کاردر پالایشگاه ۵سال سابقه داره.ایشون ۲۴سال دارن.
  فعلا دراون حد سرمایه ای نداریم.و نمیتونمم ازپس هزینه های تحصیل در کانادا بربیایم.بعید میدونم.ب نظرتون بهترین روش برای اقامت درکانادا چیه؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سنتون بهترین روش برای شما روش تحصیلی هست. مدرک تحصیلی همسرتون رو بفرمایید که برای ایشون هم بررسی بشه . اگر می خواین هزینه ها تون کمتر بشه باید مدرک زبان ارائه بدین

   پاسخ
 44. مجتبی گفته:

  سلام من ۳۶ ساله هستم با مدرک دیپلم ، ۱۳ سال سابقه کار در یکی از بانکهای دولتی را دارم و حدود ۸۰۰ میلیون سرمایه دارم و همچنین در کار نرم افزار موبایل نیز مهارت دارم، متاهل و یک فرزند ۵ ساله دارم همسرم نیز دارای مدرک لیسانس کشاورزی هستند میخواستم راهنماییم کنید بهترین گزینه برای من و خانوادم جهت اخذ اقامت کانادا چیست؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر همسر برای تحصیل اقدام کنند و شما برای کار یا همراه به نظر خیلی شرایط مناسب هست. مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ داشته باشند میشه براشون ۶ ماهه همه امور رو انجام داد بعدش برای شما و فرزند اقدام کرد.

   پاسخ
 45. mehrdad گفته:

  سلام وقت بخیر. بنده ۳۶ سالمه با تحصیلات ارشد مهندسی صنایع همراه مدرک زبان تافل ۱۰۵ ، سابقه کار مدیریتی در صنعت و کارخانه رو دارم. دارای یک فرزند، همسرم لیسانس علوم اجتماعی با سابقه کار در یک سازمان دولتی رو داره. بهترین روش اقامت دائم رو پیشنهاد کنید. ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، به نظر کار در کانادا بهترین روش برای شما باشه . سابقه کارتون رو می فرمایید که چند سال هست . اگر همسر گرامی هم مدرک زبان بگرین شانستون بالا هست.

   پاسخ
   • mehrdad گفته:

    در مرحله اول سابقه کار در شرکت های صنعتی ۵سال، سپس سابقه تاسیس و اداره کارخانه کشت و صنعت ۵ سال و همچنین مزرعه داری مرتبط با کارخانه ۷ سال
    هزینه های اولیه اقامت رو چقدر تخمین میزنید؟!

    Rating: ۵
    پاسخ
 46. nr گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  بنده در حال حاضر در دوران فرصت مطالعاتی دکترا در کانادا هستم. میخواستم بپرسم کسایی که بعنوان پست داک میان کانادا، بعد از اتمام پست داک که معمولا یکساله هست چطور میتونن در کانادا بمونن؟
  اگر برای اقامت اقدام کنن میتونن تا زمان اومدن نتیجه اقامت در کانادا حضور داشته باشند؟
  و اینکه واجد شرایط برای اقامت نبودند میتونن با پیدا کردن شغلی در کانادا بمونن تا اینکه برای اقامت واجد شرایط بشن؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به مدت زمان تحصیلتون در کانادا می تونید بعدش بمونین و کار پیدا کنید اگر کار پیدا کنید میشه اقامت رو تبدیل به کاری کرد و اقامت دائم گرفت. مهم این هست که کار پیدا کنید.

   پاسخ
 47. Mohammad گفته:

  من امسال کنکور دارم
  خواستم ببینم برا بورسیه شدن چیکار باید کنم
  یا چه کارایی رو برای هموار کردن راه اقامت باید انجام بدم
  زبان مدرک نگرفتم ولی زبانم خیلی خوبه

  Rating: ۴
  پاسخ
 48. الناز گفته:

  سلام
  من ۲۹ سالمه و لیسانس مهندسی صنایع و ارشد مدیریت صنعتی دارم.در حال حاضر شاغل هستم و ۴ سال سابقه کار دارم. بهترین و سریع ترین راه به نظرتون چیه؟
  ضمن اینکه من قبلا ویزای مهاجرت برام صادر شد(خواهرم هم کانادا زندگی میکنه) ولی به دلایلی نتونستم برم.حالا چطوری میتونم برم؟ الان دارم زبان میخونم که مدرک تافل هم بگیرم
  همسرم هم ۳۳ سال داره و لیسانس عمران و ارشد مدیریت بازرگانی داره، با سابقه کار حدود ۱۱ ۱۲ سال.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، هم میشه برای کار در کانادا و هم برای تحصیل در کانادا اقدام کرد. اگر به دنبال سریع ترین هستین بهترین این هست که شما برای تحصیل اقدام کنید و همسر برای ویزای کار ، ورودتون نسبت به هم با تاخیر هست ولی میتونه گزینه خوبی باشه . البته می تونین با هم اقدام بفرمایید ولی ریسک ویزاتون بالا میره، مدرک زبان برابر با آیلتس ۶٫۵ بتونید بگیرین پروسه بین ۴ تا ۵ ماه طول میکشه

   پاسخ
 49. a گفته:

  با عرض سلام وخسته نباشید وتشکر از مقاله مفید وپرکاربردتان در خصوص اخذ اقامت با تولد فرزند شرایط چطور هست ؟یعنی از ابتدابایستی اونجا بود تا تولد فرزند؟واینکه بعد از تولد فرزند آیا فقط به فرزند اقامت میدن یا والدین هم می تونن اقامت بگیرن؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای کشورهای مثل کانادا که از قانون خاک پیروی می کنند با تولد فرزند در خاک این کشور فرزند تابعیت و پاسپورت می گیره ، شرایط به این صورت هست که باید زایمان در خاک این کشور انجام بشه. برای اقامت والدین هم به این صورت نیست که به محض اهدا پاسپورت به فرزند به والدین هم پاسپورت داده بشه و باید چند سال از اقامت فرزند در این کشور بگذره

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای تحصیل در کانادا در تمام مقاطع میشه اقدام کرد، لطفا بفرمایید که شما چند سال دارید و سطح زبانتون در چه حد هست که بهتر بتونیم در خدمتتون باشیم.

   پاسخ
 50. ارمین گفته:

  سلان و درود
  میخواستم بدونم ایا به جز روش های مهاجرتی تحصیلی تولد ازدواج و سرمایه گذاری و کار روش های دیگری هم برای اخذ اقامت وجود دارد. برای افرادی که فقط قصد زندگی در کانادا رو دارند و در اون کشور به شغل ازاد بپردازند؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، ویزای توریستی هم هست ولی شما اجازه کار ندارید. اون چیزی که مدنظرتون هست زیرمجموعه کار میشه و شما باید از طریق کار اقدام بفرمایید. سن و مدرک زبان و مدرک تحصیلی از فاکتورهای مهم هستند.

   پاسخ
 51. بهروز گفته:

  سلام ببخشید من ۲۳ ساله هستم دیپلم تجربی دارم. سرمایه ام تا ۵۰ ملیون میتونم صرف کنم. ایا بنظر شما راهی برای اخذ اقامت وجود دارد؟ بخصوص ویزای کار، لطفا یکمی توضیح بدید که دقیقا در ویزای کاری چه چیزهایی لازمه و دقیقا چطوری یک فرد گزینش میشه؟

  برای مثال من که دیپلم تجربی دارم چه نوع کاری باید بلد باشم که‌انجام بدم؟ ایا کاری که باید کنم حتما باید به مدرکی که دارم ربط داشته‌باشه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی برای کار در کانادا در ابتدا شما وارد یک سیستم امتیازبندی میشید که براساس سن ، مدرک تحصیلی ، مدرک زبان و سابقه کار مرتبط با رشته امتیازتون تعیین میشه، اگر حداقل امتیاز رو داشته باشید وارد مرحله دوم میشید و در اونجا با شرایط جدید امتیازبندی مجدد انجام میشه و افراد با بالاترین امتیاز برای کار در کانادا انتخاب میشن. در حال حاضر شما شرایطش رو ندارید و اگر سعی بفرمایید و سرمایه رو افزایش بدین بهترین گزینه برای شما تحصیل هست .

   پاسخ
 52. نیلوفر گفته:

  سلام و وقت بخیر
  بنده با داشتن۲۷ سال سن و مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی و۲ سال سابقه بیمه از چه طریقی میتونم اقدام کنم؟همسرم هم لیسانس برق و شغل آزاد.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بهترین پیشنهاد برایش شما در صورت داشتن آیلتس ۶٫۵ به بالا اقدام برای رشته های مدیریتی هست که هم هزینه کمتر و هم درآمد بیشتری دارند. همسرتون هم می تونن به عنوان همراه بیان و فوق تایم کار کنند.

   پاسخ
 53. mohammad گفته:

  سلام من ۱۹ سالم داره میشه دیپلم رشته عمران دارم هیچ پولی هم ندارم که برای تحصیل تو کانادا بپردازم چگونه میتوانم برم لطفا اگه راهی هست کمکم کنید.راستی تو ایران هستم شرایط کاریمم جوری نیست که هم بتونم کار کنم هم درس بخونم.لطفا کمک کنید.ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، دوست گرامی برای مهاجرت شما یا باید رزومه کاری و تحصیلی قوی داشته باشید یا بتونین از پس هزینه های تحصیل و کار در کشورهای مثل کانادا بر بیاین، یکی از مهمترین فاکتور ها داشتن سرمایه کافی هست. لطفا تو کانال تلگرام مجموعه عضو بشین و ویدیوهای بورسیه تحصیلی رو مشاهده کنید.

   پاسخ
 54. mohammad گفته:

  سلام من ۱۹ سالم داره میشه دیپلم رشته عمران دارم هیچ پولی هم ندارم که برای تحصیل تو کانادا بپردازم چگونه میتوانم برم لطفا اگه راهی هست کمکم کنید. ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی تحصیل در کانادا برای دانشجویان بومی هم با پرداخت هزینه میسر هست. لطفا تحصیل در کشورهای مثل آلمان و اتریش رو بررسی کنید و باید خودتون اقدام بفرمایید که هزینه هاتون کاهش پیدا کنه .

   پاسخ
 55. مبينا گفته:

  باسلام من ليسانس علوم تربيتي دارم ازدانشگاه پيام نور و ارشد علوم تربيتي گرايش كودكان استثنايي ، ارشدم رو ازدانشگاه تهران گرفتم ٢٦سالم هستش و كارت مربي گري مهد كودك از جهاد دانشگاهي دارم و مدت سه سال مربي مهد كودك بودم و حدودا ٢٠٠ميليون سرمايه دارم و خانم هستم بنظر شما چه راهي براي من مناسب هستش

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، خیلی ممنون از توضیحات کاملتون ، آیا مدرک زبان هم دارین ؟ اگر بتونین مدرک زبان بگیرین ، میشه برای تحصیل در کانادا اقدام کرد و بعد مشغول به کار شد.

   پاسخ
 56. علی گفته:

  سلام بنده ۲۸ ساله لیسانس مهندسی it، مجرد، مسلط به ساخت و طراحی برنامه های اندروید، طراح لوگو و کار ویزیت، طراح سایت، دارای چندین نمونه کار. کل دارایی بنده پنجاه میلیون. به نظرتون از چه روشی ميتونه اقامت دائم بگیرم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، سنتون مناسب هست و رشته تحصیلی هم برای کار در کانادا خیلی خوبه ، شما اگر بتویند مدرک زبان با نمره در حدود ۶٫۵ آیلتس بگیرید و میزان سرمایه رو افزایش بدین میشه برای تحصیل و سپس کار در کانادا اقدام بفرمایید.

   پاسخ
 57. جواد گفته:

  با سلام ۲۶ساله ام متاهل همسرم هم فوق دیپلم معماری داره
  رشته تحصیلی فوق دیپلم ماشین افزار شغلم آزاد ۶سال سابقه قالب سازی دارم چطور میشه اقامت کانادا رو بگیرم

  Rating: ۵
  پاسخ
 58. یاسی گفته:

  با سلام
  لطفا توضیح بدید کسی که پزشکه و متخصصه چطور میتونه اقامت کانادا رو بگیره ؟باید از اول اونجا درس بخونه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 59. رحیم بنده نواز گفته:

  سلام من مردمتاهل با۴۱سالسن،مدرک تحصیلی مهندس عمران،دانشگاه آزاد میباشم،دارای یک فرزند۸ساله،وخانمم مدرک تحصیلی لیسانس دبیری ادبیات فارسی،راهنمایی میخواستم جهت اقامت لطفا

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به شرایط بهترین روش مهاجرت و کسب اقامت برای شما از طریق سرمایه گذاری است. لطفا مدرک زبان و سابقه کاری را بفرمایید تا شرایط شما برای کار نیز بررسی شود.

   پاسخ
 60. حامد گفته:

  سلام، من ۳۵ سال سنمه و مدرک کارشناسی ارشد حسابداری هم دارم متاهل و یه بچه پسرم دارم ُ خواستم ببینم بهترین گزینه برای اقامت من چی هستش؟ و اینکه چقد احتمال موفق شدن دارم؟ ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار باید مدرک زبان با نمره بالا داشته باشید. با توجه به سن می توان برای تحصیل اقدام کرد و سپس بعد از آن امور مربوط به کار را پیگیری کرد.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، روش های مختلفی برای اخذ اقامت دائم کانادا وجود دارد. کار و سرمایه گذرای در سریع ترین روش ها هستند. اما راه آسان تر تحصیل و سپس کار در کانادا است. باید سن ، مدرک زبان ، مدرک تحصیلی و سابقه کار ایشان مشخص باشد. همچنین مدرک زبان شما نیز کمک کننده است.

   پاسخ
 61. Hamidullah گفته:

  سلام بر شما دوست خوم!
  بنده حمید الله هستند درجه تحصیل من تا کلاس ۱۲ خواندم و شغل من نقاشی ماشین است و این کار را عملی به مدت ۴/۵ سال انجام دادم شما دوست عزیز کدام رویش را پیشنهاد میکنید برای کسپ اقامت کانادا برای بنده.؟ تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب ، دوست گرامی باید سن شما مشخص باشد تا بتوان اظهار نظر کرد. برای کار در کانادا باید امتیاز شما محاسبه گردد که با توجه به شرایط امتیاز شما به حداقل موردنیاز نمی رسد.

   پاسخ
  • somayeh sahraian گفته:

   با سلام دوست عزیز رزومه شما باید بررسی بشه . شما می تونید از طریق پذیرش تحصیلی در مدارس و کالج های کانادا و انگلستان و استرالیا و اتریش و …. اقامت تحصیلی داشته باشید. سطح زبانتون در چه حدی هست؟ اینکه چقدر میتونید برای اقامت تحصیلی تون هزینه کنید خیلی مهمه.

   پاسخ
 62. بهمن میرزایی گفته:

  سلام
  احتراما بنده ۵۴ سال سن دارم .مدرک تحصیلی ام لیسانس علوم سیاسی است . و مدرک فوق دیپلم عمران نیز دارم . درشرف بازنشستگی هستم . همسرم فرهنگی است . دارای ۴ فرزند باهوش هستم ، یکی ازفرزندانم فوق لیسانس میکروبیولوژی دارد . و سایرفرزندانم در مدارس تیزهوشان مشغول تحصیلند ودارای معدل بالای ۱۸ می باشند . دو تا از فرزندانم مسلط به ساز گیتار می باشند . دارای منزل مسکونی به ارزش حدودا ۲ میلیارد تومان می باشم . همگی دارای حال خوب و ازنعمت سلامتی به لطف خداوند برخورداریم .
  بااین شرایط آیا امکان گرفتن اقامت دائم کانادا برای اینجانب و اعضای خانواده ام وجود دارد ؟
  بهترین وسریعترین روش کدام روش است ؟
  باتشکر از راهنمائیهایتان

  Rating: ۴
  پاسخ
  • somayeh sahraian گفته:

   با سلام دوست عزیز شرایط شما می بایست دقیق تر بررسی گردد و ممکن است تحت شرایطی از طریق سرمایه گذاری بتوان اقدام نمود . برای برسی راههای دیگرسن همسر و مدرک تحصیلی ایشان مهم هست . در نظر داشته باشید که عموما فرزندان زیر ۱۸ سال می توانند همراه با شما اقامت بگیرند. فرزندانتون در چه سنی هستند؟

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، لطفا نمره مدرک رو بفرمایید تا بهتر بشه راهنمایی کرد. شما باید اول مدرکتون رو معادلسازی کنید بعد واسه پذیرش اقدام کنید. وابسته به نوع دانشگاه سطح زبان متفاوت هست.

   پاسخ
 63. امین گفته:

  با سلام امین هستم ۳۲ ساله ،فوق لیسانس مکانیک سیالات دارم با بیش از شش سال سابقه کاری در صنعت نفت و پتروشیمی جهت شغل مناسب واقامت کانادا راهنمایی بفرمایید.

  Rating: ۴
  پاسخ
 64. هادي اثني عشري گفته:

  سلام هادي هستم ٣٦ ساله داراي ٢ فرزند ٦ ساله با سابقه ١٢ سال كار مرتبط (رئيس اداره صدور اسناد) در شركت دولتي ميباشم با مدرك ليسانس حسابداري
  همسرم مدرك نقشه كشي كاردانش داره بدون سابقه كار ٢٨ ساله
  شرايطي جهت مهاجرا به كانادا با شرايط فوق جهت تحصيل فرزندان و همسرم موجود هست

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای تحصیل یکی از فرزندان در دبیرستان می توان اقدام کرد. همچنین سن ، مدرک تحصیلی و مدرک زبان همسررا اعلام بفرمایید تا برای ایشان نیز بررسی صورت پذیرد.

   پاسخ
 65. هیوا گفته:

  سلام
  بنده ۴۳ سال سن دارم کرد زبانم. کارشناس فرش دستباف هستم ۱۳ سال است رئیس یک اداره شهرستانی هستم . سه تا بچه دارم که همسرم وبچه هام مبتلا به سندرم مارفان هستند درایران شرایط وامکانات درمانی زیادی برای این بیماری وجود ندارد می خوام اقامت کانادا بگیرم می تونید راهنمایی کنید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، پیشنهاد بهتر این است که برای کشور های اقدام کنید که بیمه های آن ها همه موارد درمان را شامل می شود. البته شرایط سنی شما برای تحصیل و کار مناسب به نظر نمی رسد. در صورت داشتن سرمایه کافی می توانید برای سرمایه گذاری اقدام کنید . کشور اتریش بیمه های مناسبی را برای مهاجرین در نظر گرفته است.

   پاسخ
 66. سروش گفته:

  سلام خسته نباشید و من ۱۸ سال دارم و در یکی از مدارس سمپاد ایران تحصیل کرده ام ایا برای دانشگاه میتونم اقامت کانادا رو بگیرم؟

  پاسخ
 67. Sadaf گفته:

  سلام من در افغانستان زنده گی میکنم و اقارب و دوستان زیاد دارم در کانادا از کدام طریق میتوانم بدون ضایع وقت اقامت کانادا را کسب کنم ممنون میشوم .

  پاسخ
 68. ک گفته:

  سلام
  سریع ترین راه برای دریافت اقامت دائم کاناداکدام راه است.هرراهی باشه مشکلی نداره حتی سرمایه گذاری.
  لطفااطلاعاتی دراختاربگذارید

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزيز بايد كامل شرايط شما مورد بررسي قرار بگيرد تا بهترين راه مهاجرت براي شما بيشنهاد شود.براي كسب اطلاعات و اخذ مشاوره با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرماييد.

   پاسخ
 69. mie editor3 گفته:

  با عرض سلام خدمت دکتر و دیگر همکاران ایشان. میشه در مورد ویزای PEQتوضیح بدید و گرفتن اقامت بعد از فارغ التحصیلی در این ویزا وجود داره؟ و کلا”.ویزای تحصیلی برای دورهای فنی حرفه ای به افراد داده میشود .؟اگر داده میشود شرایط و کشورها و همچنین در مورد هزینه این دورها توضیح بدهید

  پاسخ