اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس

اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس

اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس به چه صورت است ؟ شرایط اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس چگونه است ؟ قوانین اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک به چه صورت است ؟ راه های اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک در بلاروس کدام است ؟ اقدامات لازم برای اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک در بلاروس خرید ملک در بلاروس  چگونه است ؟ مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک در بلاروس چه مدارکی است ؟ چگونه می توان با مهاجرت به بلاروس و اخذ ویزای سرمایه گذاری بلاروس به اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک در بلاروس رسید ؟  موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص مهاجرت به بلاروس از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری و اخذ ویزای سرمایه گذاری بلاروس و اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس و قوانین مالیاتی بلاروس و اسناد مورد نیاز املاک بلاروس در این مقاله توضیح داده است . اقامت دائم بلاروس , اخذ اقامت دائم بلاروس با خرید ملک در بلاروس و سرمایه گذاری در بلاروس چگونه ممکن است ؟ آیا خرید ملک در بلاروس  موجب اقامت دائم  بلاروس میشود ؟ چگونه میتوان در بلاروس ملک خرید ؟ چگونه در املاک و مستغلات بلاروس سرمایه گذاری کنیم؟ قیمت ملک در بلاروس و سرمایه گذاری در بازار ملک در بلاروس تمام این سوالات و مفاهیم در این مقاله خواهید خواند. و کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور به شما مشاوره رایگان ارائه می نمایند .

 

 • بلاروس یک سرزمین دور از دریا در اروپای خاوری است، که با کشورهای روسیه، اوکراین، لهستان، لیتوانی، و لتونی هم‌مرز است. پایتخت آن شهر مینسک است، و شهرهای مهم دیگر آن برست، برست، گرودنو، گومل، موگلیف و ویتبسک هستند.
 • یکی از راه های سرمایه گذاری در بلاروس و اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس است . چنانچه ملک خریداری شده بالای ۱۵۰ هزار یورو قیمت داشته باشدیک ویزای ۳ تا ۵سال به فرد تعلق میگیرد و میتواند برای خانواده خود نیز تابعیت بلاروس بگیرد.

 

 • بازار سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در کشور بلاروس و خرید ملک بلاروس در حال رشد است و سرمایه گذاران خارجی آزادانه می توانند در ان فعالیت کنند و دولت بلاروس قوانین حمایتی و جذابی را برای جذب سرمایه گذاران خارجی هر ساله وضع میکند و بصورت بسیار ساده میتوان در این زمینه سرمایه گذاری کرد.
 • کشور بلاروس از لحاظ استانداردهای زندگی که از طرف سازمان ملل بررسی ومنتشر شده است در رتبه سوم جهان قرار گرفته است .
 • معیارهای سنجش این استانداردها از لحاظ کیفیت وهزینه های خرید و اجاره در مسکن و هزینه های زندگی و هزینه های تحصیل و از لحاظ زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی و محیط زیست که در برگیرنده کیفیت یک زندگی ایده ال میباشد کشور بلاروس بالاتر از خیلی از کشورهای جهان قرار گرفته است و متقاضیان زیادی برای اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس دارد . و از لحاظ هزینه های زندگی پایین تر از کشورهای اروپای شرقی و کشورهای غربی میباشد.
 • مهمترین اصل در سرمایه گذاری در بلاروس و اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس نرخ بهره وری و امنیت سرمایه گذاری میباشد که کشور بلاروس از لحاظ سرمایه گذاری امن و پرسود جزو کشورهای خوب در نظر گرفته می شود.

 فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب خرید ملک در بلاروس

 • چه کسی می تواند ملک را در بلاروس بخرد و اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس داشته باشد ؟

 

 • حقوق شهروندان خارجی یا هر شخص حقوقی در بلاروس اختصاصی و توسط قانون اساسی و قانون مدنی جمهوری بلاروس تضمین شده است.
 • در این قانون مدنی واساسی به صراحت بیان شده است که تمام شهروند خارجی و هر شخص حقوقی که دارای املاک و مستغلات در بلاروس هستند میتوانند از املاک خود در مقاصد تجاری نیز بهره برده واز این راه سود کسب کنند. شهروندان خارجی املاک تجاری را می توانند آزادانه به ساکنان، و نیز به غیر از ساکنان بلاروس بفروشند.
 • در بحث اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس لازم است بدانید که حقوق مالکیت اموال در جمهوری بلاروس برای شهروندان خارجی همانند شهروندان بلاروسی است با این تفاوت که در خرید ساختمان مالکیت سازه را دارند ولی زمین را خیر ولی برای شهروندان بلاروسی هر دو جنبه صدق میکند.

 

 • مالیات بر ملک در بلاروس در اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس

 

 • نرخ مالیات بر املاک و مستغلات در جمهوری بلاروس برای خارجی ها که ملک خریداری نموده اند سالانه برابر با ۱% از ساختمان یا ارزش زمین محاسبه میشود .که باید قبل از ۲۲ مارس هر سال پرداخت شود در عوض، مالیات های زمین را می توان در اقساط سه ماهه بعد از روز ۲۲ ماه سوم این دوره سه ماهه پرداخت کرد. ۲۵٪ از مالیات زمین ۱٪ باید در هر دوره سه ماهه پرداخت شود. نرخ مالیات سالانه املاک و مستغلات برای افراد ۰،۱ درصد از همان اصل در کسب و کار است. مالیات بر درآمد توسط فردی که ملک را خریداری می کند، پرداخت می شود.
 • قیمت املاک در مینسک پایتخت بلاروس در راستای اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس به ازای هر متر مربع مبلغی معادل ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰۰دلار بوده که این رقم در شهرهای کوچک  دیگر پایین تراست مثلا میانگین قیمت هر متر مربع در موگیلف تقریبا ۹۰۰ دلار میباشد. بازار سرمایه گذاری در املاک ومستغلات بلاروس در حال رشد بوده واز رونق خوبی برخوردار است.

 

 • شهروندان خارجی برای ثبت نام یک قرارداد خرید و فروش و حق مالکیت، باید به اداره محلی ثبت نام دولتی و کاداستر زمین مراجعه کنند. قطعنامه شورای وزیران شماره ۱۵۶ دستورالعمل های مربوط به روند ثبت نام و اسناد مورد نیاز را تعیین می کند.

اسناد برای خرید ملک در بلاروس و اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس

 

 • اسناد زیر باید به اداره محلی ثبت نام امور خارجه و کاداستر زمین برای مراحل ثبت نام ارسال شود:

 

 • برنامه در فرم تکمیل شده ، شما می توانید یک کپی را در وب سایت آژانس محلی ثبت نام دولتی و زمین کاداستر برای روش ثبت نام پیدا کنید.
 • پاسپورت یا سایر مدارک شناسایی متقاضی اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس. خارجی باید ترجمه پاسپورت خود را به روسی یا بلاروسی ارسال کند.
 • اسنادی که برای اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس وضعیت قانونی خارجی را در قلمرو بلاروس تأیید می کند (مانند اقامت موقت یا اجازه اقامت موقت)؛
 • گواهی ثبت نام دولتی از شخص حقوقی (تنها در صورتی که نهادهای قانونی بخشی از قرارداد باشند)؛
 • گذرنامه یا سایر اسناد شناسایی نماینده مجاز مالکیت قانونی. اگر یک شرکت در فروش یا خرید دخیل باشد، نماینده آنها باید قراردادهای کاری خود را با آنها به همراه بیاورد و شرکت های مربوطه خود را برای تأیید مراحل قانونی ارائه نمایند. اگر نماینده به عنوان نماینده عمل نماید، وکالت وی باید ارائه شود.
 • قرارداد خرید و فروش توسط فروشنده و خریدار سه نسخه امضا شده است. پیش نویس قرارداد خرید و فروش توسط اداره ثبت نام برای هزینه خدمات اضافی آماده می شود.
 • دریافت، تایید پرداخت هزینه ثبت نام به رجیستری برای اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس.

 

 • آژانس محلی در مورد ثبت نام دولتی و درخواست زمین (اگر در مورد خارجی از یک شهروند) مرجع ثبت نام در مقام مالیات در بلاروس است. این نیز به یک شخص بدون شخص یا یک شخص حقوقی خارجی یا بین المللی اعمال می شود.

اگر شما عزیزان در پی کسب اطلاعات در خصوص شرایط اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس می باشید و به دنبال مهاجرت به بلاروس و اخذ ویزای سرمایه گذاری بلاروس  می باشید و اگر می خواهید در رابطه با قوانین و راه های اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس اطلاعات داشته باشید . می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی

دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران  به صورت تخصصی در خصوص چگونگی اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس مشاوره رایگان بدست آورید .

 

مدت این روش ۷ روز کاری (روش منظم) و یا ۲ روز کاری (روش تسریع شده) است.

بلاروس یک کشور با بازار سریع برای املاک و مستغلات برای متقاضیان اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس است. در سال ۲۰۰۷، متر مربع برای آپارتمان ها و خانه های واقع در مرکز مینسک، پایتخت بلاروس، مبلغ ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار بود. این ۳۰۰٪ بیشتر از ۵ سال پیش بود. از سال ۲۰۰۵، رشد سالیانه حدود ۵۰ درصد در سال است. بازار املاک و مستغلات شلوغ است اما مقررات مانع سرمایه گذاری خارجی ها می شود. نه کاملا خارجی ها: روس ها و بلاروس حقوق برابر برای خرید املاک و مستغلات در بلاروس دارند.

در اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس می توان به صراحت بیان نمود که مینسک مهم ترین منطقه برای رونق املاک و مستغلات است. در کشور مرکزی سازمان، دیگر مراکز کوچکتر مانند ویتبسک، برست، گودنو، گومل و موگیلف وجود دارد. قیمت آپارتمان ها و خانه ها در اینجا بسیار پایین تر از Minks است. میانگین قیمت هر متر مربع در یدلایمخیرات در حال حاضر در حدود ۱۰۰۰ دلار است. مسائل مربوط به شهرک های کوچک کلبه، به طوری که آنها معمولا datchas نامیده می شوند و در مناطق دیدنی گردشگری بلاروس، به ویژه در دریاچه ها و جنگل های زیبا واقع شده است. می توانید پیشنهادات بسیار خوبی برای خانه های آنجا پیدا کنید  در اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس. مشکل این است: شما نمی توانید آنها را بخرید، اگر شما خارجی نیستید. اما شما همیشه می توانید املاک و مستغلات را که دوست دارید اجاره کنید. دولت بلاروس زمین را به افراد خصوصی فروخته است. بنابراین، اگر واقعا علاقه مند به خرید ملک در بلاروس هستید، می توانید یک کلبه یا یک آپارتمان بدون زمین خریداری کنید و به اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس برسید .

در بحث اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس شایان ذکر است که پیش نیاز برای خرید اموال و یا حقوق بلند مدت برای استفاده از آن برای خارجی های غیر روسی در بلاروس مجوز اقامت است. حتی به عنوان صاحب یک شرکت عامل محلی – معمولا یک سرمایه گذاری مشترک، می تواند به طور غیر مستقیم مالک یک املاک در بلاروس باشد. در اینجا وضعیت مهم بلاروس این شرکت مهم است – تنها شرکت های وابسته شرکت های خارجی واقع در بلاروس در بازار املاک و مستغلات فقط به عنوان مستاجر و به عنوان یک خریدار و  بازی می کنند. در این مورد صاحب باید به عنوان یک شرکت ثبت نام کند و نه به عنوان یک فرد خصوصی.

علاوه بر کارگزاران و متقاضیان اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس ، در بلاروس دو ساختار مهم وجود دارد که همچنین در خرید ملک بلاروس نقش دارند: نهاد ها و آژانس برای ثبت رجیستری دولتی. یک دفتر اسناد رسمی برای بررسی مسئولیت قرارداد خرید است. آژانس برای ثبت نام دولت بررسی او مقالات و باعث ثبت نام رسمی دولت املاک و مستغلات – معامله. خدمات آژانس های دولتی واقعا ارزان هستند – آژانس برای ثبت نام دولت نیاز به هزینه های کمی برای کار خود دارد – ۱۰،۰۰۰ روبل بلاروس، که حدود ۵ یورو است.

همچنین در اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس اینگونه است که کارگزاران پول بیشتری برای خدمات خود تقاضا می کنند، زیرا هیچ قیمتی ثابت برای پاداش آنها وجود ندارد. کارگزار در مینسک برای جستجوی آپارتمان در مینسک مبلغ حدود ۲۰۰۰ دلار نیاز دارد و اگر مشتری آن آپارتمان را خریداری کند. اگر خریدار و فروشنده هم اکنون یکدیگر را بدست آورند و فقط به مقالات نیاز دارند آماده شوند، واسطه برای این سرویس تقریبا ۵۰۰ دلار نیاز دارد. یک انجمن بزرگ فروش املاک و مستغلات وجود دارد که نامشخص در مینسک نامیده می شود. این انجمن کیفیت اجرای قرارداد را تحت قوانین خود را تضمین می کند. هنگامی که شما متقاضی اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس هستید و به دنبال یک آپارتمان هستید، بهتر است روی یک فرد تمرکز کنید. این امر تا حدی امنیت اجرای قرارداد را تضمین می کند. آخرین اطلاعات در مورد بازار املاک و مستغلات در بلاروس در وب سایت مالکیت دولتی www.nb.by یافت می شود – متاسفانه، تنها در روسیه است.

در حال حاضر خرید و فروش املاک در بلاروس در حال حاضر برای خارجی ها توصیه نمی شود و یا تقریبا غیرممکن است. همچنین می توان با این مشکلات در یک جانشین احتمالی مواجه شد

 

موسسه حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در این مقاله در خصوص  اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس و اقدامات لازم برای اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس بیان می نماید که این مقاله در خصوص اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس و مهاجرت به بلاروس از طریق ویزای سرمایه گذاری و اخذ ویزای سرمایه گذاری بلاروس برای اطلاعات شما برای شما عزیزان و همراهان همیشگی ما گرد آوری شده است . در این مقاله ، سعی شد به پرسش‌های شما در باب چگونگی اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس و شرایط اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس پاسخ داده شود. اگر پرسش‌های بیشتری درباره مهاجرت به بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس برای شما پیش آمده است، می‌توانید با مشاورین مجرب و کارشناسان و حقوقدانان متخصص و مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل فرمایید و در خصوص مراحل اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس مشاوره رایگان دریافت نمایید . موسسه حقوقی ملک پور این افتخار را دارد که با بهره گیری از بهترین مشاورین و وکلای تراز اول کشور شما عزیزان را در تمامی پروسه ی اخذ اقامت بلاروس از طریق خرید ملک بلاروس راهنمایی و مشاوره رایگان نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 4٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ