اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت به چه صورت است ؟ شرایط لازم برای اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت چه می باشد ؟ راه های اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت کدام است ؟ قوانین اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت چگونه است ؟ آیا می توان با مهاجرت به اسلوونی از طریق سرمایه­گذاری و ثبت شرکت به اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت دست یافت ؟ مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت چیست؟ فرایند مهاجرت به اسلوونی از طریق  سرمایه­گذاری و ثبت شرکت و اخذ ویزای سرمایه گذاری اسلوونی و اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت چقدر زمان می­برد؟ موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت و اخذ ویزای سرمایه گذاری در اسلوونی و در کل مهاجرت به اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت توضیحات مفیدی را ارائه  داده است . هزینه­های مهاجرت به اسلوونی  از طریق سرمایه­گذاری و ثبت شرکت چقدر می­باشد؟ آیا تبدیل اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت به اخذ تابعیت اسلوونی امکانپذیر است؟ آیا بردن همراه در مهاجرت به اسلوونی از طریق سرمایه­گذاری و ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت ممکن می­باشد؟ مزایا و معایب اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت چه هستند؟ اگر در جستجوی دست­یابی به اطلاعات صحیح و جامع در خصوص قوانین اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت و اخذ اقامت دائم اسلوونی هستید، ما به شما پیشنهاد می­دهیم با مشاوران و کارشناسان و حقوقدانان برجسته و مسلط به امور بین الملل موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل فرمایید و در خصوص اقدامات لازم برای اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت صحبت نموده و از مشاوره رایگان آن­ها در این خصوص بهره­مند شوید.

 

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت  در اسلوونی 

مجوز اقامت موقت و اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت
در خصوص اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت می توان بیان نمود که اجازه اقامت موقت به مدت ۱ تا ۵ سال داده می شود. این اجازه نامه اجازه می دهد تا به طور دائم در اسلوونی ساکن باشید و کار کنید، و همچنین از تمام مزایای ساکنان اتحادیه اروپا استفاده نمایید از جمله: خدمات اجتماعی و فرصت تحصیل برای کودکان در بهترین مدارس و دانشگاه های اروپایی، سفر بدون ویزه به اروپا.

 

دریافت اجازه اقامت موقت در اسلوونی ممکن است بر اساس یکی از موارد زیر باشد :

شروع کسب و کار و ثبت نام قانونی در اسلوونی
• مدیر شرکت های Slovenian باشید
• کار یا تحصیل در اسلوونی
• انجام تحقیقات در کشور
• اگر همسر اجازه اقامت داشته باشد یا همچنین والدین (برای کودکان زیر سن قانونی(
در صورت داشتن اسناد لازم ، درخواست اقامت در کنسولگری جمهوری اسلوونی در کشور محل زندگی متقاضی اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت داده می شود.

 

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلوونی نه تنها ساده ترین راه برای رفتن به اسلوونی و اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت است ، بلکه همچنین یکی از بهترین راه ها برای کسب مجوز کار و راه اندازی کسب و کار خود در اتحادیه اروپا است. علاوه بر این، مهاجرت تجاری اجازه می دهد که اجازه اقامت برای اعضای خانواده تان دریافت کنید.

مجوز اقامت و اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت یک سند حقوقی است که حق زندگی در جمهوری اسلوونی را به طور موقت یا دائمی به فرد سرمایه گذار میدهد و همچنین سفر به سراسر منطقه شنگن بدون ویزا امکان پذیر میباشد.

 

مزایای مجوز اقامت

– امکان سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا بدون ویزا
– شروع کسب و کار در کل قلمرو اتحادیه اروپا
– امکان داشتن حساب بانکی در بانک های اروپایی
– دریافت وام با نرخ های کاهش یافته
– فرصت خرید و فروش املاک و مستغلات
– امکان واردات وسیله نقلیه در کشور محل اقامت در شرایط گمرکی مطلوب
– آموزش رایگان کودکان خود را در بهترین مدارس و دانشگاه های اروپا
– امکان استفاده از خدمات پزشکی رایگان برای شما و خانواده تان

 

محبوب ترین راه برای مهاجرت تجاری به اسلوونی ثبت شرکت است و بر اساس آن شما می توانید مدارک خود را برای مجوز اقامت ارائه دهید.  پس از ۵ سال اقامت در اسلوونی، شما و خانواده تان فرصت برای دریافت اجازه اقامت دائمی اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت خواهید داشت، پس از ۱۰ سال زندگی در اسلوونی، می توانید اسناد لازم را برای شهروندی ارائه کنید.

شما عزیزان می توانید برای مهاجرت به اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت و اخذ ویزای سرمایه گذاری اسلوونی و  اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت و برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران  به صورت تخصصی در خصوص قوانین و راه های اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت مشاوره رایگان بدست آورید .

 

پروسه اخذ مجوز اقامت در اسلوونی از طریق سرمایه گذاری:

قاعده اساسی برای دریافت اجازه اقامت در اسلوونی، ثبت شرکت و اجازه کار به بنیانگذار شرکت است. حداقل سرمایه ثابت شرکت نباید کمتر از ۷۵۰۰ یورو باشد. شما باید برای آماده شدن اسناد برای اجازه اقامت فقط برای یک روز کاری (به جز پنجشنبه) به اسلوونی بروید و از طرف شما فقط گذرنامه معتبر نیاز است.
پس از اخذ مجوز کار اسناد لازم برای اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت را باید ارائه دهید.

 

روش و الزامات برای اخذ مجوز اقامت:

۱ .راه دریافت مجوز اقامت در ۳٫۵ تا ۴ ماه.

شما متقاضی اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت باید در صندوق شرکت خود سرمایه گذاری کنید البته بیشتر از ۲۲۵۰۰ یورو (این سرمایه گذاری می تواند یک ماشین، املاک، کامپیوتر، تجهیزات، لوازم التحریر و یا موارد دیگر باشد).

۲ .راه. گرفتن اجازه اقامت در ۸   تا ۹ ماه.
قاعده اساسی برای اجرای این روش اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت و  سرمایه گذاری در شرکت شما ۱۰،۰۰۰ یورو است. شما باید ۴ ماه پس از ثبت نام شرکت سرمایه گذاری کنید.

راه دریافت مجوز اقامت در ۱۰ تا ۱۱ ماه.

شما متقاضی  اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت باید پس از ۶ ماه از تاریخ ثبت شرکت، اسناد سود شرکت خود ارائه دهید. درآمد شرکت نباید کمتر از حداقل ۲ دستمزد باشد (حداقل حقوق و دستمزد ۷۸۹،۱۵ یورو).

 

در خصوص اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت می توان بیان نمود هنگامی که شما اولین اجازه اقامت خود را در اسلوونی دریافت می کنید، حق درخواست اقامت اعضای خانواده خود (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) را دارید. به منظور تحقق این فرآیند، بنیانگذار شرکت باید گزارش مالی ارائه کند که نشان دهنده ی توانایی نگهداری خانواده است.
حقوق مالکیت شرکت برای هر عضو خانواده نباید کمتر از ۲۷۰ یورو باشد (حداقل دستمزد در اسلوونی)

پرداخت خدمات حسابداری و آدرس قانونی از ماه بعد از ثبت نام شرکت در اسلوونی شروع می شود و پس از دریافت مجوز اقامت و اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، حقوق و دستمزد پرداخت می شود. پرداخت مالیات حقوق و دستمزد اجازه می دهد تا خانواده خود را از خدمات بهداشتی رایگان، آموزش رایگان (دانشگاه، مدرسه) برای کودکان، استفاده از صندوق بازنشستگی اسلوونی یا دوره های رایگان در زبان اسلوونی استفاده کنید.

 

روند اخذ اجازه اقامت از طریق سرمایه گذاری :

اجازه اقامت و اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت بر اساس مجوز کار پس از ثبت نام قانونی در اسلوونی به دست می آید.
مرحله ۱: ثبت نام قانونی در اسلوونی .روند ثبت نام ساده است و از ۵ تا ۱۴ روز طول می کشد.
مهم است که پس از ثبت نام نهادهای قانونی به یک سرمایه گذار واجد شرایط تبدیل شوید.

مرحله ۲: اخذ مجوز کار در پروسه اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت
آماده  کردن تمام اسناد مورد نیاز برای اخذ اجازه کار.
مرحله ۳: این درخواست در کنسولگری جمهوری اسلوونی در کشور محل زندگی سرمایه گذار درخواست می شود.
مرحله ۴: دریافت مجوز اقامت برای اعضای خانواده   متقاضی  اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

ثبت نام نهادهای قانونی در اسلوونی
– شماره اسلوونیایی (Slovenian ID number) را بدست آورید
– شماره مالیاتی Slovenian برای بنیانگذاران و مدیران را دریافت کنید
– انتخاب نام شرکت و بررسی عدم وجود آن در حال حاضر
– انتخاب ترکیب بنیانگذاران و مدیر
– انتخاب نوع فعالیت اقتصادی
– باز کردن حساب بانکی موقت و سپرده ۷٫۵۰۰ یورو از سرمایه پایه
– ثبت شرکت در دادگاه
– دریافت یک شناسه آماری

 

در پایان بحث اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت می توان اظهار داشت که افراد بسیاری برای امر و اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت و اخذ ویزای سرمایه گذاری اسلوونی تقاضا می نمایند . اما شرایط مهاجرت به اسلوونی از طریق سرمایه­گذاری و ثبت شرکت چگونه است ؟ در راستای بحث قوانین و راه های اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت و اقدامات لازم برای اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این مقاله موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش توضیحات مفیدی را ارائه داده است . بنابراین شما عزیزان اگر می خواهید با اخذ ویزای سرمایه گذاری اسلوونی به اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت دست پیدا نمایید همواره می توانید با کارشناسان و حقوقدانان و مشاورین متخصص و مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت مشاوره رایگان اخذ نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 نظرات, میانگین: 2٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 پاسخ
 1. مهدی ابراهیمی گفته:

  سلام.کل پولی که برای ثبت شرکت در اسلوونی نیاز هست چقدر میباشد؟
  یک مرد و زن ۳۲ ساله با یک فرزند ۳ ساله
  هزینه از صفر تا صد
  یعنی هزینه از ابتدایی که از ایران شروع میشه تا ساکن شدن در اسلوونی
  هزینه ثبت شرکت.هزینه وکالت.هزینه اجاره منزل.هزینه های ابتدایی برا باز کردن حساب و خورد و خوراک و هزینه بلیط هواپیما و …..

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز شرایط شما باید کاملا بررسی گردد همچنین برای دریافت جزییات هزینه ها می توانید با کارشناسان حقوقی صجبت نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
   • مهدی ابراهیمی گفته:

    آیا برای ثبت شرکت اسلوونی نیاز به دانستن و مدرک زبان هست؟
    ایا نیاز به مدرک دانشگاهی هست؟
    ایا با مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان میشه تو این پروسه موفق شد؟

    پاسخ