اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش

اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش

اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش

اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش چگونه است ؟ شرایط اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش چگونه است؟ راههای مهاجرت به اتریش و  مهاجرت  به اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش همینطور راه های اخذ اقامت اتریش و قوانین اخذ ویزای سرمایه گذاری اتریش کدام است ؟ آیا با  مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اتریش می توان به اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش دست یافت ؟ اقدامات لازم جهت  اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش چگونه است ؟ قوانین اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریشو مقدار سرمایه مورد نیاز برای اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش و ثبت شرکت در اتریش چقدر می باشد ؟ موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله اطلاعات کاملی در زمینه اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش و مسائل پیرامون اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش برای شما عزیزان توضیح می دهد .

 اتریش سرزمین کوههای آلپ  و کشور درختان کاج همواره یکی از پرمتقاضی ترین کشورهای اروپایی برای اخذ اقامت بوده است . اتریش با هوای کوهستانی و مناظر زیبا و پایتخت آن وین نماد زندگی اتریشی با تلفیق جلوه های سنتی و مدرن در کنار هم یکی از رویایی ترین مکان های دنیاست که اقامت در آن آرزوی هر فردی است  .تئاترهای خیابانی ، نمایش های موزیکال، نگارخانه های متعدد در کنار قصرهای سلطنتی ، موزه های بی نظیر فضا ی مناسبی را برای بازدید و گردش توریستان فراهم آورده است .

اتریش از ۹ ایالت بندواوشتریش(اتریش پایینی)، اوبراوشتریش (اتریش بالایی)، سالزبورگ،اشترمارک، وورارل برگ، وین، بورگن لند،کانراتن،تیرول تشکیل شده است .این کشور زیبا و کوهستانی در مرکز اروپا واقع شده و از جنوب شرق با آلمان ، شمال با ایتالیا،جنوب با جمهوری چک همسایه است . اتریش با داشتن اقتصاد پیشرفته در رده ی ۸ کشور ثروتمند در دنیا شناخته شده است و دومین کشور ثروتمند اروپایی است . ارتباط تنگاتنگ اقتصاد و آموزش اتریش را به کشوری مطلوب با کمترین میزان نا آرامی  در جهان تبدیل کرده است . وجود خدمات نفتی پیشرفته و شرکت های بسیار بزرگ و قوی در این کشور ضمانتی برای تایید اقتصاد آرام این کشور است . استفاده از نیروی کار متعهد و با انگیزه و ماهر یکی دیگر از دلایل  قوت اقتصاد این کشور صنعتی است .

همین ویژگی ها وین را به یکی از محبوب ترین کلان شهرها برای برگزاری کنگره های جهانی تبدیل کرده است  .قطعا اتریش برای شما هم یک کشور رویایی است . اما از چه راه هایی می توان اقامت این کشور زیبا ، کوچک و امن را کسب کرد .  اتریش کشور مورد تخصص ماست .موسسه ی حقوقی ملک پور با داشتن وکلای مجرب  شما را در این زمینه یاری می رسانند . پس ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید و در پایان گوشی تلفن را برداشته و با یکی از دفاتر ما تماس حاصل فرمایید . مشاورین ما آماده ی راهنمایی به شما هستند .یکی از را ههای اخذ اقامت قانونی سرمایه گذاری است . در بحث سرمایه گذاری مساله ی پرداخت مالیات مهم است .در قانون اساسی این کشور سرمایه گذاری به عنوان یکی از راه های اخذ اقامت عنوان شده است .

با مبلغی درحدود سه میلیون یورو می توان سرمایه گذاری کرد . لازم به ذکر است این مبلغ باید نقداً پرداخت شود و به هیچ وجه امکان پرداخت غیر نقدی وجود ندارد .همچنین منبع پول باید مشخص و قانونی باشد . این مبلغ در حساب خود شخص بلوکه شده و در حساب تضمین شده ای که توسط دولت معرفی می شود در حساب شخص متقاضی مسدود می شود . تازمان به نتیجه رسیدن پرونده هیچ شخصی حق برداشت آن را ندارد .پس از دریافت گذرنامه و اخذ تابعیت مبلغ مذکور برای استفاده در پروژه های ی دولتی باز می شود .این پروسه در صورتی که در زمان های تعیین شده با پی گیری های مربوطه صورت گیرد ۴ تا۱۲ ماه  زمان می برد .آنچه قابل تامل است اینست که برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در اتریش لازم است افتتاح حساب در کشور اتریش صورت گیرد و از کشور ایران امکان پذیر نیست .

شما عزیزان اگر می خواهید مهاجرت به اتریش و اطلاعات در خصوص شرایط مهاجرت کاری به اتریش داشته باشید و اگر به دنبال اخذ اقامت اتریش هستید . و می خواهید اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش داشته باشید و اگر می خواهید از شرایط و قوانین اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش آگاه شوید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص بحث راههای اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش مشاوره رایگان اخذ نمایید .

اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش

ضروری است شخص با افتتاح حساب وحضور در اتریش مبلغ را در حساب بانک اتریشی سرمایه گذاری کند .اما سوال این است که این سرمایه گذاری به چه صورت باید باشد ؟

در قانون اساسی و طی مصوبه ی پارلمان در خصوص نوع سرمایه گذاری چیزی بیان نشده است . تنها مورد عنوان شده در خصوص سرمایه گذاری شرکت در پروژه های دولتی و قانونی است . سرمایه گذاری غیر قانونی پاسخ منفی دولت اتریش را به دنبال دارد . نکته ی قابل ذکر در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری این است که باید مالیات پرداخت شود . مالیات ۲۵ درصدی اتریش را به ایده آل ترین کشور برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است . وضع مالیات های گروهی  در اروپا ، عدم وضع مالیات بر دارایی و مالیات بر ارث دومین ویژگی منحصر به فرد سرمایه گذاری در اتریش است .

مشوق های گوناگون سرمایه گذاری همچون کمک هزینه ی آموزشی ۲۰ درصدی ، پاداش تحقیقاتی ۱۰ درصدی  و کمک های مالی آژانس توسعه ی تحقیقاتی سرمایه گذاری در اتریش را تضمین می کند . همچنین تجربه ی اتریش در بازار اروپای شرقی در زمینه ی اقتصادی و توسعه ی اتحادیه ی اروپا از لحاظ اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی اتریش را به مکانی امن برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است . یک ویژگی قابل ذکر دیگر این است که با داشتن تابعیت نیازی به زندگی در کشور اتریش نیست .پس از اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری به عنوان یک شهروند اتریشی اجازه زندگی ،کار و تحصیل و هر نوع فعالیت تجاری  را در این کشور دارید . افتتاح حساب در هر بانکی در دنیا با توجه به شرایط  امکان پذیر است .  مشاورین حقوقی موسسه ی حقوقی ملک پور آماده ی یاری رسانی به شما در این زمینه است .

با توجه به امکاناتی که در باب مشاوره اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش و سايرکشورهای مختلف دنيا در صفحات این سایت مشاهده می فرمایید میتوانید جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات مفید و دقیق در باب شرایط اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش و قوانین ثبت شرکت در اتریش و همچنين و راه های اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش  این مقاله را مطالعه نموده و به شما توصیه میکنیم قبل از پرداخت هزینه های گزاف حتما مشاوره اخذ نمایید . موسسه حقوقی ملک پور با توجه به وجود کارشناسان و حقوقدانان متخصص می تواند مشاوره ای رایگان و بسیار مفید در باب سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اتریش برای شما متقاضیان عزیز ارائه دهد.

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (4 نظرات, میانگین: 4٫25 از طریق 5)
Loading...
2 پاسخ
 1. Mohammad reza گفته:

  م

  به استحضار می رسانم اینجانب پسری ۱۶٫۵ ساله دارم که در دبیرستان امام رضا(ع) مشهد در کلاس سوم دبیرستان درس می خواند

  تصمیم دارم برای ادامه تحصیل پیش دانشگاهی و ادامه تحصیل در رشته پزشکی به اتریش بفرستم

  بسیاری از سایت ها را مطالعه کردم ولی قطعا راهنمایی و ارشاد های شما بسیار کاربردی تر می باشد

  ضمنا خودم فوق لیسانس روابط بین الملل دارم و کارمند هستم و خانمم لیسانس علوم تربیتی دارد و خانه دار است

  خواهشمندم راهنمایی فرمائید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *